Fuente
Зачитана✨ | Я думаю, ви вже знаєте, що я - візуалБільшість речей я купую саме чере...
388 Vistas/Alcance
2025-12-12 08:35
Mensaje №3324
✨ Я думаю, ви вже знаєте, що я - візуалБільшість речей я купую саме через візуальну складову: якщо гарно оформлено - я вже повелась. Так само в мене й із чаєм. Мені страшенно подобається чайна смола,бо вона і зручна, і дуже красива.Але останнім часом у мене просто не вистачає годин у добі. Хотілось не тільки красивого, а й такого, що реально бадьорить. Тому я вирішила звернутися до Наталі - не просто брати чай за гарними пакунками, а підібрати те, що підходить під мої реальні потреби.Наташа дала мені цілий список варіантів, і я обрала для себе саме ті, що ви бачите на фотоТут - пуер, який чудово бадьорить і прибирає ту сонливість, що часто накриває під час роботи. Саме те, що треба.А ще ось ці сині пакетики - це чай "на вечір". Коли хочеться чогось теплого й заспокійливого перед сном.Я залишаю для вас посилання - [тут посилання] - раптом теж захочете знайти щось нове й смачне,а ще краще напишіть Наташі, що вам треба і вона запропонує варіанти😏Я вже другий рік як відмовилась від звичайного пакетованого чаю і п’ю лише такі "форматні" чаї 💛А чому ви надаєте перевагу? Чай, кава, вода, какао чи кока-кола?