Fuente
ТІЛО ПАМ’ЯТАЄ ВСЕ | ЧОМУ ХВОРІЮТЬ ДІТИ? Як ми з вами знаємо, що дитина приблизно до 12 рок...
112 Vistas/Alcance
2025-05-14 13:00
Mensaje №4926
ЧОМУ ХВОРІЮТЬ ДІТИ? Як ми з вами знаємо, що дитина приблизно до 12 років знаходиться в емоційному полі мами. Що мама переживе, те й відбиває дитину на своєму тілі чи здоров'ї Чому так відбувається? 9 місяців малюк нерозривно пов'язаний з мамою у її утробі. Всі емоції, які відчуває мама, проживає і дитина. Мамі страшно - і дитині страшно, мама радіє і дитина теж. Він ще не знає, що відбувається зовні, але відчуваючи мамині емоції вчиться реагувати певним чином на життєві ситуації. Вона задає стандарт, приклад цих реакцій. І навіть після народження цей зв'язок не переривається, довгий час він тісно пов'язаний із мамою. Тому працюючи із собою, своїми емоційними переживаннями, своєю реакцією на ситуації ми можемо змінити та вилікувати симптоми хвороб у дитини 💯 Дуже часто навіть по роках дитини можна обчислити з якими конфліктами, травмами мама зіштовхувалася у його віці, що стало причиною таких реакцій тіла у дитини. Наприклад, в 1 рік дитина розлучилася з мамою через вихід її на роботу, або відрядження або поклали до лікарні і т.д. Дитина переживає страшний стрес, конфлікт розставання з мамою. А коли сама стає мамою, раптом несподівано її дитина в 1 рік починає хворіти на шкірний дерматит. А річ у тому, що вона також залишила його на кілька днів із бабусею, і конфлікт активувався. Ось так дитина і проживає ту мамину ситуацію з її дитинства лише через своє тіло. І таких прикладів дуже багато, на сеансах ми знаходимо ці першопричини конфліктів і змінюємо реакції тіла, після чого настає видужання .