Fuente
ТІЛО ПАМ’ЯТАЄ ВСЕ | Я не контролюю своє здоров'я , воно від мене не залежитьТобто будь-яко...
127 Vistas/Alcance
2025-05-17 11:00
Mensaje №4935
⁉ Я не контролюю своє здоров'я , воно від мене не залежитьТобто будь-якої миті я можу щось підхопити, чимось захворіти. Може активізуватись моя спадковість, схильність, екологія. І людина закривається у цьому конфлікті страху.Як правило, це переконання постійно знаходить підтвердження ззовні.Людині ставлять діагнози і лікарі кажуть: «У вас спадковість, погані гени тощо. Залишається тільки жити із цим».Щось трапляється у сусідки, однокласниці, улюбленої зірки по ТВ.️І у людини активізується страх «я не контролюю своє здоров'я».Тобто до цього програма «сиділа» в несвідомому, а тепер вона включилася: зі мною може статися те саме, що й із сусідкою, однокласницею тощо.Коли страх активізувався з'являються тілесні симптоми. Людина не розуміє, що вони виникли від страху. Вона думає: ну все! Я починаю хворіти»Таким чином вона накручує себе до серйозних захворювань. Тому що не знає психосоматики, не розуміє механізм виникнення хвороби.Такі люди ходять спеціалістами, ще більше підкріплюють свої страхи, але всередині у них програма: мені не допомогти. Я не керую своїм здоров'ям.І коли вони приходять до мене, я повертаю їм цю віру.‼Тому що найголовніше, що мені подарувала психосоматика — це віру в себе. Віру у свій організм, своє здоров'я. Що ми керуємо, контролюємо наше здоров'я. Не буває випадкових захворювань, нічого не трапляється просто такКоли ви починаєте розуміти себе і своє тіло, ви починаєте розуміти, чому захворіла сусідка чи суперзірка. Ви вже розумієте, як це пов'язано з життям людини, з її емоціями, конфліктами, станом.Розуміння себе і свого тіла - дарує свободу, дарує життя. Кожен з вас має контроль над своїм здоров'ям, але не кожен про це знає.‼Ставте + та записуйтеся на консультацію, щоб навчитися розуміти себе і своє тіло.