Fuente
ТІЛО ПАМ’ЯТАЄ ВСЕ | І знову про ЕМОЦІЇ...😅😉 Чому нас дратують деякі люди? Чому ми злимось?...
140 Vistas/Alcance
2025-05-10 10:35
Mensaje №4912
І знову про ЕМОЦІЇ...😅😉 Чому нас дратують деякі люди? Чому ми злимось? Ображаємось? Ми вважаємо, що це людина винна в тому, що розсердила, або образила - і я так почуваюся за неї. Але насправді ця емоція вже жила всередині нас, а людина своїм словом чи дією просто як гачком чіпляє за неї та виводить назовні. Немає всередині цього почуття - нема за що зачепити. Наприклад, ви розлютилися через те, що партнер несправедливий стосовно вас. Насправді цей біль вже живе з вами всередині, колись у дитинстві були ситуації, коли батьки були несправедливі до вас. І цей файл записався: зі мною надходять несправедливо. Таким чином, люди навколо нас лише обслуговують наші файли, програми, які у нас записані з дитинства. Вони ніби дістають із нас цей біль і виявляють його. І шукати причину потрібно в дитинстві, коли вперше я зазнала цих почуттів? Що там сталося? Чому я вирішила, що зі мною роблять несправедливо? Наприклад, начальник постійно кричить на мене, невдоволений мною. Де я взяла цю модель? Хтось із батьків часто підвищував на мене голос і це було нормою для мене. Зараз мою реальність так само обслуговує начальник! Вийти з цих моделей – це тільки працювати з собою, міняти свій старий досвід на новий. Бо коли я з гачками, до мене й чіпляються люди. Як тільки я цей "гачок" пропрацювала - все, іншій людині немає необхідності мене "чіпляти" Для запису на сесія пишіть в особисті @YuliyaPelykhЦе і є моя робота - знаходити коріння ваших проблем та полегшувати вам життя!