Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Шабунін
Añadido 14 jul. 2024

Шабунін

@VitaliyShabunin
Número de suscriptores: 14 889
Fotos: 361
Videos: 58
Enlaces: 1,400
Descripción:
Про найважливіше в боротьбі за справедливість.

👥 Número de suscriptores

14 889
Promedio/Día:: -5
Promedio/Tiempo:: -41
Promedio/Mes:: -195

👁️ Vistas promedio por mensaje

17 796
Promedio/Día:: 12,100
Promedio/Tiempo:: 20,600
ERR: 119.52%

📊 Mensajes por Día

0.3
Último día: 0
Promedio semanal: 0.4
Promedio por día: 0.3

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 13,100 25-06-12 15:06
Вражаючий метеріал УП про наступ росіян на Сумщині – обов’язковий для прочитання!  За ці понад три місяці російська армія захопила з десяток сіл вздовж кордону на північний схід від Сум (загальною площею майже 200 км2). Командири підрозділів, як тримають оборону вздовж кордону, окреслюють обстановку, як "складну", "критичну", "хаос" та "супер ж*па". Їм бракує людей, дронів на оптоволокні, фортифікацій, підготовлених позицій, завчасних мінувань та налагодженої взаємодії між підрозділами для ефективної оборони. Співрозмовники УП підрозділах, які стояли на нині захопленій росіянами ділянці або ж добре поінформовані щодо неї, в один голос повторюють: вздовж кордону (над Хотінню, Писарівкою та Юнаківкою) не було суцільної лінії оборони. "Коли ми сиділи на російських позиціях, нас дуже дивувало, що в них є траншеї по 6–8 кілометрів, які тягнуться під землею і всі ведуть до кордону, до КПВВ. Вони дуже добре свій кордон укріпили. А зараз ми на Сумщині, і тут взагалі немає нічого… Ти маєш поспіхом собі щось робити. У мене на днях хлопці тримали оборону в бліндажах, які вирили ну десь у 2014 році. Пішов дощ, і їх по пояс затопило.”, – обурюється в розмові з УП головний сержант одного з підрозділів БПЛА, який раніше воював на Курщині, а тепер діє на Сумщині.“Забетонованого там точно нічого не було. Поки можна було в повний зріст робити фортифікації з технікою, цього ніхто не робив", – підтверджує наш співрозмовник у 17-ій бригаді.Як на Сумщині, так і на Донеччині підрозділи стикаються з однаковими проблемами –  … відсутність фортифікацій або їхня невідповідність до нинішніх задач, а також відставання в кількості та якості дронів.На Сумщині (та й на Донеччіні) добре видно “досягнення” міністра оборони президента Зеленського. Забезпечення фронту дронами, як і координація побудови фортифікацій – відповідальність міністра оборони Умєрова.До речі, фортифікаціями в Умєрова довший час займався Кирило Тимошенко. Якщо раптом вже не пам’ятаєте такого, то загугліть разом зі словами  “велике крадівництво”.  Повність матеріал УП "Ви наступаєте на Тьоткіно? Ми наступаємо на граблі". Що відбувається на Сумщині, якою рухається російська армія” нижче 👇
👁 8,000 25-06-11 06:54
‼️ Так, шановний бізнес, міжнародні партнери та небайдужі громадяни. Пояснюю що сьогодні і далі буде з конкурсом БЕБ:▪️сьогодні о 13:00 збереться комісія. Там різко зникнуть зауваження у делегатів від уряду і призначать дату співбесід через тиждень. ▪️буде виглядати, як все ок, але це не так.🤬 Все що я знаю про цю владу, це те, що вони ніколи не дають самостійно задню, поки не отримають сильно по зубам. А цього ще не сталося. 🤦‍♂️ Конкретно тут, всі мої джерела говорять, що далі буде блокування конкурсу, просто не в такий тупий спосіб. Скоріш за все через забезпечення у позові в суді 👩‍⚖️ (такі вже активно подаються). 📩 Плюс залишають собі знову можливість заблокувати через СБУ (про це окремо потім дам докази). 💁‍♂️Тому: це НЕ перемога, НЕ вплив міжнародників і навіть НЕ результат розголосу. Це просто тактичні маневри , коли план залишається такий самий - зірвати призначення нового голови БЕБ. Просто цього разу не так тупо і відкрито підуть. P.S. 🤫Паралельно ми готуємо дії, як все ж таки «дати по зубам» і бажано пару ще поруч на реформу митниці вибити) Але це трохи потребує часу і розголосу.
👁 9,600 25-06-09 15:05
Замість справжніх реформ верховенства права Уряд Зеленського напхав в дорожню карту ЄС – 529 другорядних заходів.“Оценітє красоту ігри” (с), як то кажуть 👇🏻 В карті реформ (на шляху в ЄС) Уряд Зеленського пропонує ДБР самому визначати, чи потрібно йому реформуватися. Я не жартую. А ще команда Зеленського лобіює, остаточне закінчення участі міжнародних експертів у конкурсних комісіях — це подається як захист "суверенітету".Якраз зараз вся країна спостерігає, як покемони Єрмака/Татарова “захищають суверенітет” в конкурсній комісії БЕБ.Команда Зеленського спускає в унітаз історичний шанс на реформи, який Україна отримала на шляху в ЄС. І робить це заради посилення Єрмаком/Татаровим контролю за правоохоронною та судовою системами. Треба “віддати належне” віцепремʼєрці Стефанішиній, яка, скориставшись виною ЄС за неспроможність допомогти по війні, прогнула їх поступитися по реформах. Захоплююся! Справжня профі, для якої все – насінг персонал (включно з цінностями та принципами) – джаст субордінейшн Єрмаку/Татарову.Окремі вітання “конструктивній громадськості”, яка, підігруючи ОП, легалізовує цю крадіжку нашого історичного шансу на реформи. Шансу, за який Сили Оборони (та іх родини) платять найдорожчу ціну. Наша з партнерами програмна стаття тут 👇
👁 14,600 25-06-08 15:14
Поки Сили Оборони бʼються за майбутнє України, частина влади знищує це майбутнє в тилу. Черговий приклад – зрив Єрмаком/Татаровим конкурсу на керівника БЕБ. Але і без БЕБ прикладів вистачає з головою, ось останні:- Захист спадку Портнова у Верховному Суді. - Атака Єрмака/Татарова на судову реформу. - Провал Єрмаком/Умєровим постачання дронів. - Спроба 82 “слуг” легалізувати корупційне майно. - Чергове пекло від Єрмака/Галущенка в енергетиці. І таких прикладів – ще з десяток! Щотижня ми розповідаємо про них з Юрієм Ніколовим в підсумкових відео. Свіже тут. Офіс Зеленського переконаний, що європейці все це ковтнуть і все одно візьмуть Україну в ЄС. Ні, не візьмуть – на Туреччину подивіться. Гроші на війну (ще якийсь час) даватимуть, бо це в їх інтересах. Але і це не точно, бо відкат реформ дає проросійському лоббі в ЄС залізні аргументи. Може в цьому і є завдання Єрмако/Галущенко/Татарових і всієї їх шобли? Тож повторюся: поки Сили Оборони бʼються за майбутнє України, частина влади знищує це майбутнє в тилу.
👁 19,300 25-06-06 15:05
В Силах оборони – значиний дефіцит FPV-дронів, що критично впливає на стримування російського наступу. Про це пише BBC Україна.  “Вітаю” Умєрова/Єрмака з черговим приголомшливим результатом. БПЛА – основний засіб ураження, який забезпечує знищення майже 80% цілей. Однак попри заяви чиновників, бригади змушені самостійно закуповувати дрони або покладатися на волонтерів.Командир 429-го окремого полку БПЛА капітан Федоренко ("Ахіллес") пояснив, що приблизно третину безпілотників військові отримують від держави. Ще третину – купляють за грош в/ч. І сотання третина – придадбана волонтерами.Головне "просідання" цієї весни трапилось з тією третиною, яку мала забезпечити держава – Агенція оборонних закупівел (АОЗ) Умєрова/Жумаділова. Командир батальйону безпілотних систем 58-ї бригади Сергій Варакін розповів, що ще рік тому його підрозділ запускав до 100 FPV-дронів на день. Зараз же отримує лише 200–300 одиниць на МІСЯЦЬ!Керівниця Центру підтримки аеророзвідки Марія Берлінська каже, що проблема виникла через зміну керівництва АОЗ.Натомість Умєров/Жумаділов заперечують "просідання" закупівель БПЛА.В АОЗ переконують, що уклали держконтрактів на понад 2,3 млн FPV-дронів. Контракти може й уклали (навіть проплатили), але приховують скільки дронів реально поставили. Ну тут, або військові командири брешуть, або Умєров з Жумаділовим. Особиство в мене немає сумнівів щодо брехні двох останніх. Ми в ЦПК багато разів їх на цьому публічно ловили, наприклад 👇🏻Умєров/Жумаділов ховають інформацію про поставлені дрони.Брехня Умєрова/Жумаділова.Схематоз Умєрова/Жумаділова.
👁 10,500 25-06-03 15:27
Депутати Зеленського обманюють: нібито антикороргани підтримують заборону перевіряти статки посадовців після звільнення (і до призначення) – законопроєкт №13271-1. Це відверта нахабна брехня. Позиція НАЗК в офіційному листі – вони проти цих норми, цитую: “Така законодавча норма фактично створює «сіру зону» для  легалізації корупції”. Позиція САП в офіційному листі – вони проти цих норм (див. с.4)НАЗК і САП є ключовими в цивільній конфіскації: НАЗК збирає матеріали, САП йде з ними до суду. Офіційні листи від обох органів є в голови профільного комітету Ради – “слуги” Сергія ІонушасаШановні депутати, вас ідіотами вважають люди, які розсилають відівка з комітету Іонушаса. На цих представники НАБУ і ВАКС обговорюють ІНШІ норми законопроєкту №13271-1. Якщо відкрити вуха і вслухатися, то це, бляха стає, очевидно.🤦🏼‍♂️ Загалом невже на 6-му році депутатства важко ЧИТАТИ законопроєкти і офіційні документи до них?Поки українці виборюють право на існування держави – депутати Зеленського підривають її зсередини.
👁 20,400 25-06-03 04:45
Сьогодні “слуги” Зеленського в Раді збираються проголосувати законопроєкти, які:1) бетонують схему втечі від суду через мобілізацію у тил (як Насіров) (№13178)2) захищає від звільнення найзашквареніших суддів (№13165-2).. Навіщо депутати аж так драконять суспільство? Припускаю, що законопроєкт №13165-2 про захист зашкварених суддів їм спустили з ОП, щоб підгребти Портновський спадок.  Далі – детальніше. У законопроєкті №13178:“Слуги” замість знищити – бетонують зупинку судового покарання ТОП-корупціонерів, які ховаються від вʼязниці (через “мобілізацію”): суд йтиме лише у вападку, коли “мобілізований” обвинувачений не буде заперечувати. Наприклад, у справі Насірова це означало би, що суд можуть продовжити лише якщо сам Насіров не буде проти цього. Якщо ви раптом думали, що Насіров був єдиним, то ніт – таких хитро#опих ще 54 обвинувачених ТОП-корупціонери.У законопроєкті №13165–2: 1) Депутати зводять до формальності перевірку декларацій доброчесності суддів: їх можна буде перевірити лише за останній звітний рік.Тобто, якщо зальот відбувся раніше, то й перевіряти його буде заборонено. Наприклад, стає неможливо вигнати подєльніків Князєва, з кими той брав $3 млн хабаря.2) Зараз за брехню в декларації доброчесності суддю можна звільнити. Законопроєкт “слуг” – повністю виключає цю норму.Зі свіжого, Суддя Верховного Суду Стефанів мешкає в квартирі площею 205 м2 у центрі Києва (ціною в 5 млн грн), записану на племінницю (як встановили «Схеми») – ще й  громадянку рф.Вчора колеги судді Стефанів делегували її у Велику Палату Верховного Суду. Вже після скандалу з квартирою. Ось такий Верховний Суд захищають “слуги Зеленського”. Глибокий юридичний аналіз обох законопроектів тут: №13178 і №13165–2.
👁 11,400 25-05-31 10:21
Депутати Зеленського зареєстрували законопроєкт, яким захищають зашкварених суддів Верховного Суду. Наприклад, дружань Князєва, з якими він брав 3 млн дол. хабаря. 27 травня правовий Комітет Ради підтримав законопроєкт № 13165–2, а вже наступного тижня “слуги” тягнуть його на голосування. 1) Депутати зводять до формальності перевірку декларацій доброчесності суддів: їх можна буде перевірити лише за останній звітний рік. Тобто, якщо зальот відбувся раніше, то й перевіряти його буде заборонено. Наприклад, вигнати подєльніків Князєва стане неможливо. 2) Зараз за брехню в декларації доброчесності суддю можна звільнити. Законопроєкт “слуг” – повністю виключає цю норму. Зі свіжого, Суддя Верховного Суду Стефанів мешкає в квартирі площею 205 м2 у центрі Києва (ціною в 5 млн грн), записану на племінницю (як встановили «Схеми») – ще й  громадянку рф. Але хіба ця суддя чи спільники Князєва є для депутатів Зеленського проблемою? Та вони ж найближчі союзники – їх треба любити і оберігати! Свій до свого по своє ...За лінком - повний юридичний аналіз законопроєкту.
👁 14,000 25-05-30 07:47
82 депутати Зеленського зареєстрували законопроєкт про легалізацію корупційного майна — №13271-1. Голосувати його збираються наступного тижня. Законопроєкт забороняє НАЗК перевіряти майно посадовців, набуте, або після їх звільнення, або до признечення. Це означає, що наступного дня після звільнення депутати Зеленського закупляться дорогими тачками і нерухомістю (передбачаю – за кордоном). І забрати в них це майно найефективнішим способом – цивільною конфіскацією – стане майже неможливо. Принаймні, якщо вони проголосують свій законопроєкт №13271-1.Якщо ви сумнівалися про щомісячні конверти для “слуг народу” — ось вам явка з повинною. Цей же законопроєкт «слуги» Зеленського тягнуть і для себе, і для бусінок, яким Офіс Президента має гарантувати безпеку від САП. Черговий весільний фотограф (чи незамінний менеджер Єрмака) перед призначенням вкаже у декларації 10 млн дол. подарунку від бабусі. А після призначення обросте лакшері майном, яке пояснить тим самими подарунком (а не вкраденими на посаді грошима). Це якщо раптом у вас була ілюзія про пріоритети депутатів Зеленського на порозі літнього наступу ворога.
👁 14,500 25-05-19 04:31
Частина моєї служби в Центрі інновацій Міноборони полягала у просуванні законопроектів – найважливішим серед яких став №10062. Цей закон відкрив шлях до Резерву+ (і не лише), першу річницю якого святкували вчора. Через Резерв+ 4 млн українців онлайн уточнили свої військово-облікові, 360 тис. – отримали відстрочки, 200 тис. – направлення на ВЛК.  Стара система ТЦК була (і лишається) фізично не спроможною обробити такий потік громадян. Тож великою мірою Резерв+ врятував мобілізацію, яка без нього була би катастрофічно меншою. А ще №10062 став революцію в масштабуванні бойових системах ЗСУ (яка хоч і менш видима ніж Резерв+, проте не менш значима для перемоги). Нагадаю, що у велику війну ЗСУ увійшли без жодної легалізованої бойової системи. 🤯   Кампанія за прийняття законопроекту №10062 була супер непростою. Наприклад, одну з ключових правок ми вигризли з двома голосами, а текст вже проголосованого закону було сфальсифіковано.Я хочу подякувати тим депутатам, зусиллями яких ми маємо Резерв+ (і не лише його) 👉🏻