Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Шабунін
Añadido 14 jul. 2024

Шабунін

@VitaliyShabunin
Número de suscriptores: 14 889
Fotos: 361
Videos: 58
Enlaces: 1,400
Descripción:
Про найважливіше в боротьбі за справедливість.

👥 Número de suscriptores

14 889
Promedio/Día:: -5
Promedio/Tiempo:: -41
Promedio/Mes:: -195

👁️ Vistas promedio por mensaje

17 796
Promedio/Día:: 12,100
Promedio/Tiempo:: 20,600
ERR: 119.52%

📊 Mensajes por Día

0.3
Último día: 0
Promedio semanal: 0.4
Promedio por día: 0.3

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 21,800 25-03-08 11:59
Маємо чергову спробу міністра Сметаніна подарувати щонайменше 3,5 млрд грн недобросовісним постачальника зброї (попердню відбили в січні). Цього разу він просуває зміни в постанову КМУ (№1275), якими скасовує 7% штрафів за несвоєчасне постачання (прострочка на понад 30 днів). Станом на 01.02.2025 року тільки у Міноборони такої прострочки на понад 51 млрд грн. Давайте рахувати: 7% від цих 51 млрд грн (станом на 01.02.25) — це і є 3,5 млрд грн. Це мінімальна сума – насправді вона більша, бо прострочки динамічний процес (штрафи накопичуються) і скасувати Сметанін намагається не лише ці 7% (а й інші санкції). Ці гроші нам необхідні для контрактування українських виробників зброї, дронів чи РЕБу.Ці 3,5 млрд грн Сметанін збирається пробачити переважно чорним посередникам. Наприклад, 1,5 млрд грн таких штрафів у сумновідомого Спецтехноекспорту, корупцію в якому розклав Михайло Ткач. Припустімо, що проект поправлять: і він працюватиме тільки щодо нових контрактів. Уявляєте яке пекло з НЕпоставками чекає ЗСУ по цих нових контрактах? Якщо постачальники провалювали строки, коли штрафи були, то уявіть що вони чудитимуть, якщо ті штрафи відмінять в принципі. Схоже, що Сметаніну значно важливіше залишити ці мільярди недобросовісним постачальникам, аніж закупити таку необхідну на фронті зброю. Повторюся, аналогічну оборудку Сметанін спробував провернути через Раду в січні. Проти свіжої ініціативи Сметаніна виступили: Мінфін, СБУ, ГУР, Держаудитслужба і навіть Міноборони.Це означає, що протягнути це рішення через Кабмін можна виключно прямою вказівкою з Банкової.
👁 16,500 25-03-05 18:05
На зустрічі з ГАР Міноборони керівник АОЗ визнав, що в 2025 р. він таки НЕ уклав жодного контракту на боєприпаси. Це черговий доказ, чому НЕ можна сліпо вірити комунікаціям команди Умєрова/Тимошенка.Ми в ЦПК доводили відсутність нових контрактів – оприлюднивши ДОКУМЕНТ, де написано:“...за категорією «Боєприпаси» за визначений період державні контракти (договори) не укладались”. У відповідь Жумаділов (який той докумет підписав), звинуватив ЦПК у “маніпуляції” – не навівши ЖОДНОГО спростування. Ще раз: 1) ЦПК оприлюднюює документи, 2) посадовець, який його підписав, спростовує його постом в FB, 3) через кілька днів визнає, що контрактів НЕМА.Проблема в тому, що купа притомних людей повірили слову Жумаділова більше, ніж ДОКУМЕНТУ. Подивіться самі, хто той пост лайкнув.Відсутністю нових контрактів створить на фронті снарядний голод, який, якщо затягнеться, стане катастрофою. Але не хвилюйтеся, Кирило Тимошенко придумає для Умєрова чергову фейсбучний постик (обовʼязково з фотками) і на фронті одразу зʼявиться боєприпаси. Але це не точно…
👁 29,000 25-02-21 10:54
ДБР вручило підозру моєму першому командиру – комбату київської ТРО, куди я мобілізувався в перші дні війни. ДБР стверджує, що у комбата: “виник умисел одержати неправомірну вигоду нематеріального характеру для себе у виді використання можливостей від знайомства з Шабуніним В.В.”Я не жартую – саме це ДБР інкримінує моєму колишньому комбату. При цьому , про яку саме “неправомірну вигоду нематеріального характеру” йдеться ДБР не вказує. Для “реалізації цього умислу” комбат погодив мені відрядження в НАЗК, яке “знаходиться віддалено від районів ведення бойових дій, і що це дало мені можливості не виконувати бойові завдання військової частини”. Щоправда, ДБР Єрмака/Татарова соромʼязливо замовчує, що йдеться про час ПІСЛЯ закінчення київської операції, коли ворога ВЖЕ викинули з Київщини. Тоді мій батальйон стояв під Києвом: конкретно моя рота, наприклад, частину часу – в Сухолуччі. Так, прямо в будиночках (включно з головним) розкішного мисливського угіддя Януковича. В той час Сухолуччя теж знаходилося віддалено від районів ведення бойових дій. А ще комбат “усвідомлюючи суспільно небезпечний характер” сплатив мені мінімально можливе для військового службовця забезпечення, а також нараховав Єдиний соціальний внесок. Все це за висновками ДБР: “призвело до збитків державному бюджету” – включно з ЄСВ – податковим збором, який йде в … державний бюджет. Підозру моєму командиру ДБР вчора притягнули прямо у військовий госпіталь – в той день, коли я поїхав з Києва до нового місця служби. Саме для цього державний секретар Міноборони істерив попередні три дні, щоб мене швидше випхати зі столиці. Підозра настільки ж юридично убога, наскільки ДБР і прокуратура залежні від Єрмака/Татарова. Очевидно, що вони просто тиснуть (чи залякують) мого комбата. Це та інші відомі мені провадження (загалом по 9-ти епізодах) формально ініційовано обслугою Портнова. Його ж медіапулом – супроводжується, і не без допомоги приОПешними ТГ-каналів. Повторюся, руска агентура завжди грає разом з українськими корупціонерами. Часто останні допомагають ворогу свідомо.
👁 15,400 25-02-19 12:49
Сьогодні НАБУ і САП влупили частину корупційно-руского угрупування “ДЗВІН”. Саме ці люди десятиріччя блокували розвиток військового ІТ. Саме через них ми увійшли в повномасштабну війну без ЖОДНОЇ легалізованої бойової системи. При тому, що Сили Оборони застосовували купу крутих розробок: ту саму “Кропиву” чи DELTA. 722 млн грн, злитих корупціонерами в ГШ і МО (включно під час війни) – найменша шкода, яку завдали ці тварини. Вони зробили Сили Оборони значно слабшими, а значить ми втратили більше найкращих серед нас. Минуле керівництво СБУ захищало це угрупування. Вони фактично поховали це провадження, проте НАБУ/САП видерли його, і результат 👇🏻Серед підозрюваних:▪️ колишній заступник начальника Генштабу ЗСУ, генерал-лейтенант;▪️ ексначальник військ зв’язку ЗСУ, генерал-майор;▪️ ексначальник Управління розвитку автоматизації Генштабу ЗСУ, полковник;Для розуміння, угрупування “ДЗВОНУ” мають своїх депутатів в оборонному комітеті Ради і досі серйозно впливають на рішення Генштабу. Рятуючи угрупування від НАБУ/САП Резніков (в кінці 2022 р.) легалізував “Дзвін”. В 2024 р. угрупування добивалося масштабування схеми і ще більше оборонних грошей. НАБУ/САП – це крута робота, щиро вам за неї дякую.
👁 54,000 25-02-13 06:43
Офіс Зеленського викидає мене з Києва на Харківщину.Цікаво, що бісить Зеленського більше – викриття корупції в оборонці чи атомній схемі (реактори та розбудова ХАЕС)? Єрмак, напевно, думав, що я побіжу домовлятися, щоб лишитися в Києві. Це ж для цього було особисте клопотання Дейнеко (голови ДПСУ) щодо мого переведення з підрозділу під Міноборони в його підпорядкування — для того, щоб лишити мене будь-якої можливості публічної діяльності?Нагадаю, що ми в ЦПК багато писали про 23 млрд грн, які обманом забрали з готових контрактів АОЗу і через прикордонників злили авансом на посередника “Lechmar”.Я був серед тисяч тих, хто добровільно мобілізувався у Києві в перші дні повномасштабки, а потім служив на Сході. Мене цим лякати? Серйозно? Єдиний спосіб для Зеленського закрити мені рота – зробити це фізично. Ми з Юрієм Ніколовим вже більше місяця говоримо про “білорусизацію”, якою рухається Зеленський. Щоб виграти вибори, він спробує заткнути всіх, хто заважатиме. Служачи цей рік в Києві я брав участь у зміні законів, які блокували військове ІТ. Це, зокрема, дало можливість запустити Армію+ і масштабувати DELTA/ВЕЖА. Обидві системи наразі супер важливі для ЗСУ: одна – в документообігу, інша – в бою. Навіть якщо Офісу президента вдасться заткнути мене фізично, то лишається інституція ЦПК.Зеленський з його Єрмаком – вже третій президент, який переслідує ЦПК і корупції якого протидіє ЦПК. І точно не останній.До речі, шановні читачі цього посту, готуйтеся, частина з вас — наступні в списку новоспеченого недодиктатора.
👁 19,300 25-02-06 07:43
Міноборони «спростувало» мою заяву, що на листопад 2024 р. не було поставлено зброї на 350 млрд грн, яку МО законтрактувало щонайпізніше в 2022-23 рр. (і оплатило переважно авансом). Нижче я оприлюдню офіційні документи, в яких прямо написано про ці 350 млрд.Отже, Міноборони заявило щодо 350 млрд грн: «Неправдиве припущення, не підтверджене жодними документами чи аудитами» 06.11.2024 р. Голова антикорупційного комітету ВРУ Анастасія Радіна офіційно питає в Умєрова 👇🏻департамент Міноборони (ДВТП) обслуговував 200 контрактів на суму 412 млрд грн, скільки з цих контрактів виконано і на яку суму? 13.11.2024 р. профільний заступник Міністра оборони відповідає: ❗️виконано 89 контрактів на 60,5 млрд грн. Ось ця відповідь – 412 млрд - 60 млрд = 352 млрдЗ брехнею Міноборони про: «неправдиве припущення, не підтверджене жодними документами» ми розібралися. Наведені ж у «спростуванні» цифри дебіторської заборгованості, ще й станом на 1.01.2024 р. (а не 2025 р. - тобто станом на рік тому!) не мають до 350 млрд грн жодного стосунку. Міноборони навело їх виключно, щоб заплутати суспільство, маніпулюючи бухгалтерською термінологією. Ми окремо розберемо, як міністр продовжував терміни прострочених поставок (за контрактами ДВТП), таким чином зменшуючи цифри простроченої дебіторської заборгованості.
👁 13,100 25-02-03 12:35
Завтра о 14:00 в апеляції ВАКС спробують скасувати угоду слідства (з адвокатом Горецьким) в справі про хабар Князєву. В жовтні 2023 р. ВАКС затвердив угоду з Горецьким, за якою він надав викривальні покази, що лягли в основу підозри (та заочного арешту) олігарха Жеваго. Не виключено, що Горецький викрив й інших важливих фігурантів справи.Адвокати Жеваго і Князєва оскаржили угоду у ВАКС попри те, що не мали такого права за законом. Угоду зі слідством можуть оскаржувати виключно прокурор, обвинувачений або потерпілий. (ст. 394КПК) Очевидно, що апеляція ВАКС скарги повернула. Але ж у нас Верховний Суд! Останній задовольнив скарги частково і призначив повторний апеляційний розгляд. Це той “реформований” ВС, судді якого причетні до того самого хабаря Князєва у 2,7 млн доларів. Нагадаю, що мічені гроші знайшли щонайменше у ще 3-х суддів Верховного Суду. Якщо ВАКС (Никифоров, Павлишин, Чорна) скасують цю угоду, справа Жеваго може “розвалитись”. Крім того, під загрозою опиниться справа Князєва і суттєво допоможе іншим фігурантам з Верховного Суду.
👁 23,100 25-01-29 10:47
НАТО підтримало заяву послів G7 щодо атаки Єрмака/Умєрова на АОЗ. "Дотримання принципів належного врядування та рекомендацій НАТО є важливим для збереження довіри громадськості та міжнародних партнерів". Рекомендації НАТО щодо АОЗ були прийняті на саміті НАТО минулого літа. Цитую 👇“Immediate establishment of the Agencies’ Supervisory Boards. This will provide additional (and independent) governance and strategic oversight of the Agencies. Support of the independent Supervisory Board is critical to implementing this recommendation.”Тієї наглядової ради АОЗ, яку Умєров/Єрмак знищили після першого ж голосування, яке їм не сподобалося. Чим показово плюнули і на НАТО, і на G7, від грошей і зброї яких залежить наше виживання.Лише за два останні дні про цей скандал написали:- Financial Times - New York Times - Bloomberg Після спільної позиції НАТО і G7 – напише ще більше глобальних медіа. Цією атакою на ключову антикорупційну реформу в оборонці Єрмак і Умєров нанесли Україні просто колосальної шкоди.
👁 10,700 25-01-28 14:41
Вчора ми в ЦПК документами і лінками довели, що за поданням Міноборони нотаріус з ГОшки Єрмака фальсифікував в державному реєстрі дані про керівника АОЗ. Це дуже серйозне звинувачення. Дуже. Мова, нагадаю, йде про 300 млрд грн, які розподіляє той, чиє імʼя вказано в реєсті (або не вказано). Описали кожен крок фальсифікації, підкріпили кожне твердження документами, дали лінки на записи в державному реєстрі. Від Міноборони нуль реакції. Нуль. Зеро. Ані пари з вуст. На пряме питання про це Жумаділова той почав петляти, мовляв: я нічого не знаю, в реєстри не дивлюся.Якщо ЦПК бреше – то це дуже легко спростувати, але Міноборони відмовчується. А поки Міноборони уникає відповіді, розкажемо більше про нотаріуса з ГОшки Єрмака, руками якого Умєров фальсифікував державний реєстр (Андрій Лігун). 👇🏻 🔹 У 2021 році він намагався переписати 100% власності ВКонтакті в Україні на британську фірму INSTACORP LTD.🔹 Допомагав врятувати майно ексміністру доходів і зборів часів Януковича Олександру Клименку. А ще працював юристконсультом членів Опоблоку. 🔹 Лігуну неодноразово блокували доступ до держреєстрів через підозрілі дії. Детально про цього нотаріус-волонтера з ГОшки Єрмака 👉 тут
👁 23,100 25-01-27 13:03
Про те, як нотаріус-волонтер з ГОшки Єрмака рейдернув АОЗ на прохання Умєрова. Тримайтеся, зараз буде гаряче. Спочатку нагадаю, що рішення Наглядової ради АОЗ (від 23.01.25) про продовження контракту з Безруковою (на рік) є легітимне, ніким не скасоване і навіть не оскаржене. 24.01.25 Умєров видає наказ про викидання з Наглядової ради АОЗу – Тараса Чмута і Юрія Джигира (які голосували за погодження контракту Безрукової). В той же день – 24.01.25 – Умєров починає службове розслідування щодо Безрукової, на час якого:1) Тимчасово відсторонює Безрукову від виконання обовʼязків: наголошу – саме відсторонює, а не звільняє. Див. документ. 2) Тимчасово покладає обовʼязки директора АОЗ на Арсена Жумаділова. Див.документ. 25.01.25 нотаріус (Лігун Андрій Іванович) на основі поданих Міноборони документів змінює дані у держреєстрі, вказуючи керівником АОЗ Жумаділова. В цьому документі видно і реєстратора (Лігуна), і Жумаділова на посаді керівника, і відсутність Безрукової. Цими змінами в реєстрі Умєров переконує всіх, що Жумаділов — новий легітимний керівник, і немає чого скандалити. Проте і в момент внесення цих змін в реєстр, і зараз – директором АОЗ є Безрукова і саме її прізвище має бути в реєстрі. Однак, прізвище Безрукової викреслили. І головне. Якщо людина тимчасово виконує обовʼязки, як Жумаділов в АОЗ, то це буквально так і вказується в реєстрі. Як, наприклад, з виконуючим обовʼязки керівника ДП НАІС, або як з тимчасово виконоючим обовʼязки керівника НЕК Укренерго.На скріні наочно демонструю різницю з кейсом Жумаділова. Повторюся, Умєров своїм же наказом НЕ звільнив Безрукову, а лише тимчасово відсторонив, і на час цього відсторонення тимчасово поклав обовʼязки на Жумаділова. Ще раз див. док. А тепер найцікавіше. Хто ж такий цей нотаріус – Лігун Андрій Іванович, який, заради прописання Жумаділова керівником, АОЗ вчиняє очевидне порушення закону. На сайті Нотаріальної палати України (в м. Києві) у біографічній довідці Лігуна Андрія Івановича зазначено: “волонтер ГО Спілка теле та кіноіндустрії”. Нагадаю, що засновником ГО “Спілка теле та кіноіндустрії” є Андрій Єрмак – голова Офісу Президента України