Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Вадим Філашкін / Донецька ОДА (ОВА)
Añadido 06 ene. 2025

Вадим Філашкін / Донецька ОДА (ОВА)

@VadymFilashkin
Número de suscriptores: 6 346
Fotos: 14,400
Videos: 1,030
Enlaces: 317
Descripción:
Голова Донецької облдержадміністрації, начальник обласної військової адміністрації Вебсайт: dn.gov.ua

👥 Número de suscriptores

6 346
Promedio/Día:: -1
Promedio/Tiempo:: +11
Promedio/Mes:: +77

👁️ Vistas promedio por mensaje

2 001
Promedio/Día:: 5,620
Promedio/Tiempo:: 1,864
ERR: 31.53%

📊 Mensajes por Día

1.5
Último día: 0
Promedio semanal: 2.9
Promedio por día: 1.5

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2025-01-08

Muro

Estadísticas de telegram canal

Головний сержант Віктор Курасов поліг 23 квітня 2024 року під час бойового завдання біля села Роботине Запорізької області. Йому навіки 54. Віктор народився 19 січня 1970 року в місті Словʼянськ. Закінчив місцеву школу №15. Після строкової служби працював на заводі кранівником. Згодом влаштувався на птахофабрику. Був гарним господарем. Вдома мав теплиці, розводив і вирощував птицю. Обожнював квіти, особливо троянди. Надзвичайно любив життя, людей і Україну. Мав багато друзів. Був людиною честі і слова. Ніколи не бідкався, як би складно не було. Навесні 2022 року Віктора призвали на військову службу. Обіймав посаду командира міномета в 65-й окремій механізованій бригаді «Великий луг». Воював на Запорізькому напрямку. Поховали Віктора Курасова в місті Тальне на Черкащині, куди після початку повномасштабного вторгнення переїхала його сім’я. У захисника залишилися дружина та донька. О 9:00 — національна хвилина мовчання. Донецька ОВА та платформа Меморіал згадують загиблих захисників з Донеччини.
Сержант Степан Єрьоменко загинув 11 травня 2022 року на «Азовсталі» в Маріуполі під час авіаудару. Йому був 31 рік.Степан народився в Маріуполі, навчався у школі №51, закінчив Маріупольський гуманітарний університет за спеціальністю «міжнародні відносини». З 2014 року захищав рідне місто, був поранений. Працював у кінологічному центрі поліції, з 2021 року служив начальником кінологічної групи у 12-й бригаді НГУ.З дитинства любив тварин і працював із собаками разом із матір’ю-кінологом. Став інструктором з дресирування, брав участь у виставках і змаганнях.З перших днів повномасштабної війни боронив Маріуполь. Із квітня перебував на «Азовсталі» разом із 14 службовими собаками. «У нас немає ні їжі, ні води… Але я тримаюся, бо дуже вас люблю», — казав матері в останній розмові.У нього залишилися мати, дружина та донечка Софія. Дитині був рік у день його загибелі. Тіло захисника досі не передали.Посмертно нагороджений орденом «За мужність» III ступеня.О 9:00 — загальнонаціональна хвилина мовчання.
Щиро вдячний Віце-прем’єр-міністру — Міністру розвитку громад та територій України Олексію Кулебі, Міністру освіти і науки України Оксену Лісовому та голові Закарпатської ОДА Мирославу Білецькому за послідовну підтримку Донеччини. Сьогодні разом підписали важливий меморандум про співпрацю, який відкриває нові можливості для Донеччини — в освіті, економіці та підтримці людей.Це не формальність, а реальний інструмент чотиристоронньої співпраці. Йдеться про підтримку релокованих закладів освіти, підприємств і внутрішньо переміщених людей. Про сучасні навчальні центри, майстерні, підготовку кадрів під потреби ринку, співпрацю з бізнесом і створення умов для життя і роботи.Окремий акцент — на вирішенні соціальних питань: житло, доступ до послуг, інтеграція людей у громади.Меморандум дозволяє об’єднати ресурси держави,громад і міжнародних партнерів, щоб дати результат тут і зараз.Для Донеччини це критично важливо. Ми не просто зберігаємо — ми будуємо систему, яка працює і дає людям можливості.Працюємо!
Завдяки щирій підтримці Закарпаття, голови ОДА Мирослава Білецького та всієї команди в.о. міського голови Хуста Василя Губаля Донеччина сьогодні має можливість не лише зберігати освіту, а й запускати нові проєкти — і за це окрема велика вдячність.Разом відвідали у Хусті майбутній Логістичний центр професійної освіти «Від можливостей до справи». Це про підготовку кадрів, які потрібні вже зараз: для релокованих підприємств і для відбудови країни.Базою стануть заклади з Донеччини — Костянтинівське та Краматорське училища. Плануємо сучасні майстерні, виробниче навчання, перепідготовку дорослих і створення кваліфікаційного центру. Передбачаємо також гуртожиток для учнів і педагогів.Оглянули приміщення, поспілкувалися з освітянами, відзначили тих, хто вже працює над запуском центру. Разом із Мирославом Білецьким висадили сакури — як символ нового етапу і спільної роботи.У той час, коли ми змушені рятувати і відновлювати, Закарпаття підставляє плече і допомагає рухатися вперед.Разом — сильніші!
🫂 Слова, які ми обираємо, можуть підтримати гідність людини або звести її лише до одного важкого епізоду.Коли говоримо про захисників і захисниць, звільнених із полону, важливо пам’ятати: це їхній досвід, а не ідентичність. Замість ярлика «полонений», який закріплює статус жертви, обираймо формулювання, що допомагають бачити досвід людини коректно та з повагою.📒 Коректна мова підтримує людину та її теперішнє життя.Дізнатися більше про безпечну й гідну взаємодію зі звільненими з полону можна в інфобоксі на платформі «Ти як?». Він створений для рідних, побратимів і посестер, знайомих, колег, медіа, державних службовців, менеджерів рівня громад і всіх, хто прагне будувати культуру поваги та безпеки.В інфобоксі зібрано корисні ресурси:📖 Довідник «Життя та служба після полону» – покрокові рекомендації щодо медичного відновлення, соціальної адаптації та реінтеграції в громаду.📽 Освітній серіал «Не нашкодь: підтримка після звільнення з полону»на платформі Дія.Освіта. Він пояснює, як уникати стигматизації, долати міфи та допомагати близьким відновити відчуття безпеки.🗂 «Енциклопедія складних запитань» – короткі ролики-експлейнери «питання – відповідь» про те, як підтримати та не нашкодити людині, яка пережила травматичний досвід.Плекаємо разом культуру взаємодії, у якій повага є основою кожного слова.📕 Більше про сучасну етику взаємодії з різними людьми – у «Довіднику безбар’єрності».
24-річний солдат Олександр Чупир на псевдо «Маджик» загинув 22 березня 2024 року поблизу Іванівського Бахмутського району. Ворожий ПТРК влучив у бойове авто, яке прямувало на позицію.Олександр народився у Торецьку. Закінчив школу №6, навчався у Національному університеті «Дніпровська політехніка», де здобув освіту за спеціальністю «Гірництво». Писав пісні, займався боротьбою, любив тварин, цікавився військовою справою.Після початку повномасштабної війни долучився до ДФТГ «Варта Дніпра»: патрулював місто, виїжджав на місця обстрілів, допомагав військовим і цивільним. Готувався до служби — проходив курси тактичної медицини та аеророзвідки.У листопаді 2023 року підписав контракт і став бійцем 24-го окремого штурмового батальйону «Айдар». Воював на Бахмутському напрямку.Поховали захисника на Краснопільському кладовищі у Дніпрі. У нього залишилися батьки, сестра, рідні, друзі та побратими.О 9:00 — хвилина мовчання. Донецька ОВА та платформа Меморіал згадують загиблих захисників з Донеччини.
Взяв участь у третьому засіданні платформи «Діалог з громадами» в межах Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України, яке провів заступник Керівника Офісу Президента України Віктор Микита.Цього разу на порядку денному — ключові питання соціальної політики. До роботи долучився профільний міністр Денис Улютін та 1425 учасників з усієї країни.Головне — соціальна політика сьогодні це не окремі програми, а комплексна система підтримки людини: від базових соціальних виплат до доступу до послуг, адаптації ВПО і підтримки родин з дітьми.Торік з обласного бюджету та бюджетів громад Донеччини на підтримку переселенців було виділено мільярд гривень — це понад чверть від суми, виділеної всіма областями та громадами разом узятими.Надзвичайно важливо, що є платформа, яка дозволяє озвучити конкретні виклики, пов’язані з підтримкою ВПО, роботою соцслужб і доступом людей до допомоги.Працюємо разом із Президентом, урядом і громадами, щоб вибудувати ефективну систему, яка реально допомагає людям.
Взяв участь у другому засіданні платформи «Діалог з громадами» в межах Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України.Засідання провели заступник керівника Офісу Президента Віктор Микита та Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко, а всього зібралося понад 1600 учасників.Говорили про впровадження державних програм у медицині. Серед ключових — «Скринінг 40+», «Укрпошта.Аптека», забезпечення ліками для стаціонарного лікування, безоплатне планове стентування, розвиток соціальних аптек у комунальних закладах.Ця платформа дає громадам можливість напряму озвучувати проблеми й отримувати рішення. Представники Маріупольської громади підняли питання відкриття клінік ментального здоров’я у релокованих медзакладах. Свої запити озвучили і представники Краматорської громади.Впевнений, що пряма комунікація сприятиме якомога швидшому вирішенню потреб на місцях.Працюємо разом із урядом, Президентом і громадами, щоб навіть у цих умовах забезпечити доступну і якісну медицину для жителів Донеччини.
Продовжуємо разом з Президентом та урядом реалізацію ініціативи "Політика Героїв". Це один із найважливіших напрямів роботи ОДА та громад - маємо підтримувати кожного ветерана на шляху повернення від військового до цивільного життя та забезпечення якісних послуг захисникам і захисницям України та їх родинам.У Донецькій області для ветеранів війни, їх сімей, членів сімей загиблих (померлих) захисників і захисниць України працює чат-бот «Захисники Донеччини».Чат-бот створено управлінням з питань ветеранської політики Донецької ОДА з метою надання інформативної допомоги та швидкого реагування на питання захисників та їх родин. Для користування чат-ботом необхідно сканувати QR-код або перейти за посиланням: t.me/ZakhysnykyDonechchyny_botТакож ветерани та члени їх родин для консультацій або вирішення проблемного питання можуть звертатися до профільного управління ОДА:Номер гарячої лінії: 095-555-31-15Адреса електронної пошти: [email protected]: https://www.facebook.com/VeteranDonODA
Радий був спільно з ГО «Нумо, сестри!» долучитись до організації справжнього свята з нагоди дня народження для Юлії та Мирона — дітей цивільних полонених жінок Донеччини.Юлії виповнилося 11 років, але її мама вже сім років перебуває в російському полоні. Мирон теж знає біль розлуки, адже його мама пережила неволю раніше. Сьогодні вони святкували і відпочивали в одному із найбільших дозвільно-розважальних центрів Києва поруч із друзями, отримали турботу й підтримку. Завдяки ГО «Нумо, Сестри!» близько 15 дітей полонених батьків мають належні умови для розвитку й навчання. Ми, як обласна влада, постійно взаємодіємо з організацією, щоб жителі Донеччини, які пройшли через жах російського полону відчували підтримку й захист. Особлива вдячність очільниці «Нумо, сестри!», правозахисниці Людмилі Гусейновій, за невтомну працю й турботу про дітей та їхні родини. Це свято стало нагадуванням: навіть у найважчі часи ми можемо подарувати дітям радість. Не кидати своїх — принцип українців.Разом — сильніші!