Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - КМВА (Київська міська військова адміністрація)
Añadido 25 dic. 2021

КМВА (Київська міська військова адміністрація)

@VA_Kyiv
Número de suscriptores: 52 522
Fotos: 8,660
Videos: 2,320
Enlaces: 743
Descripción:
Офіційний Telegram-канал Київської міської військової адміністрації. Начальник КМВА — Тимур Ткаченко Офіційні сторінки: Фейсбук: https://www.facebook.com/kyivmva Твіттер: https://x.com/kyivmva

👥 Número de suscriptores

52 522
Promedio/Día:: -12
Promedio/Tiempo:: -31
Promedio/Mes:: -123

👁️ Vistas promedio por mensaje

6 790
Promedio/Día:: 6,350
Promedio/Tiempo:: 6,689
ERR: 12.93%

📊 Mensajes por Día

5.1
Último día: 6
Promedio semanal: 5
Promedio por día: 5.1

Historial de cambios de logotipo

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2022-05-25

Muro

Estadísticas de telegram canal

Україна завжди висловлює свою вдячність і завжди добре памʼятає, хто і як нас підтримував після початку цієї війни. Але всім партнерам важливо теж не забувати, що Україна захищає не тільки себе в цій війні, і особливо для Європи. Росія хоче нашу територію, щоб можна було захоплювати території також інших. Якщо пройде з однією державою, з одним сусідом, то буде так само і з іншими. Росія так і йшла: шматок Молдови, частини Грузії, захоплення Криму, окупація Донецька, підкорення Білорусі. Повномасштабна війна проти України. Це можна зупинити тільки реальною силою, реальною принциповістю всіх партнерів. Саме це важливо – принциповість. Це стосується і Америки, і країн «Сімки», і європейських країн. Щоб був справді мир у Європі і щоб Росія зупинилась, мають бути достойні умови для України, повага до України. По кожному вагомому безпековому аспекту: суверенітет, територіальна цілісність України, гарантії безпеки, вступ у ЄС та реальне відновлення нашої країни після війни. Ми працюємо заради достойного миру. Дякую всім, хто з нами, хто з Україною! Слава Україні!
Провели нараду щодо стратегічних питань нашої української політики пам’яті та вшанування національних героїв. Зокрема, розпочалася робота зі створення Пантеону видатних українців. Обсяг відповідних завдань надзвичайно великий і потребує залучення різних державних інституцій, українського суспільства та дипломатичних контактів із багатьма партнерами України. Йдеться передусім про повернення в Україну історичних діячів – тих фігур, які мають фундаментальне значення для формування української національної свідомості та для нашого державотворення. Також ідеться про політику героїв в Україні, гідну меморіалізацію різних етапів нашої історії та повноцінне повернення всієї української історичної пам’яті. Маємо створити особливе місце ціннісної консолідації Українського народу, яке точно матиме значення для майбутніх поколінь українців і берегтиме пам’ять про покоління українців, які й створили нашу культуру та нашу державу. Дякую Голові Верховної Ради України Руслану Стефанчуку, керівнику Офісу Президента Кирилу Буданову, заступниці керівника Офісу Ірині Верещук та всій команді, яка вже залучена, за змістовну роботу для виконання цього завдання. Визначили наші наступні кроки. Дякую всім, хто допомагатиме цій роботі! Слава Україні!
Зараз фактично вже відбувається виконання нашої домовленості з Євросоюзом про розблокування пакету підтримки для України обсягом 90 мільярдів євро на два роки, а також нового санкційного пакету проти Росії за цю війну. Розблокування – це правильний сигнал у наявних обставинах. Росія повинна закінчити свою війну. І мотиви для цього в неї можуть зʼявитися тільки тоді, коли і підтримка для України, і тиск на Росію будуть достатніми. Україна виконує свої зобовʼязання у відносинах з Євросоюзом, навіть у таких неоднозначних питаннях, як робота нафтопроводу «Дружба». Розраховуємо, що і з європейського боку буде те, що потрібно для реального захисту життя й наближення повноцінної європейської інтеграції України. Важливо, щоб європейський пакет підтримки запрацював оперативно.Будемо говорити з лідерами Європи і про відкриття кластерів для України: умови щодо цього вже реалізовані. Також продовжуємо роботу щодо посилення санкцій проти Росії та щодо подальшого розвитку європейської енергетичної системи таким чином, щоб Росія втратила можливість маніпулювати енергопостачанням у Європу. Дякую всім, хто допомагає! Сьогодні й завтра – особливо важливі дні для нашої європейської дипломатії. Слава Україні!
Сьогодні найголовніше – з усіма регіонами та з урядовцями ми перевіряємо роботу з об’єктами енергетики та інфраструктури. Це обʼєкти, критичні для проходження зими і які на наступний опалювальний сезон мають бути повністю функціональні та надійно захищені. Ми пройшли цю зиму, було дуже непросто. Дякую всім, хто справді працював, щоб допомогти нашим людям подолати наслідки російських ударів. Ніхто зараз не скаже, якою буде ситуація наступної зими. Ми надіємося, що дипломатія спрацює, але повинні бути готовими до будь-яких варіантів розвитку подій. Тому для кожного нашого регіону визначені об’єкти, які потребують особливого захисту, та об’єкти, які потребують першочергової відбудови після ударів цієї зими. Термін виконання всі громади знають. Графік жорсткий. Це стосується також і альтернативних джерел постачання електрики та тепла, особливо в містах, як Київ, де багато залежить від централізованого постачання, яке для Росії завжди – головна мішень. Побудувати захист, підготувати резерви, дати достатній обсяг постачання тепла та електрики – це завдання для всіх рівнів влади. Обласна влада, місцеві влади мають свою частину відповідальності й мають поставитися до цього на сто відсотків серйозно. На жаль, станом на зараз не всі області, не всі громади виконують те, що треба, але будемо слідкувати максимально, щоб кожен регіон був підготовлений.
Щойно була доповідь міністра внутрішніх справ України Ігоря Клименка по розслідуванню всіх обставин нападу в Києві на людей та бездіяльності тих двох патрульних, які були на місці злочину, але не зупинили вбивцю, самі втекли. Вже є кримінальне провадження щодо цього факту, і буде повна перевірка роботи патрульних – вони повинні були діяти в тих обставинах. ДБР займається цією справою. Розслідування щодо нападу й перевірку всіх фактів щодо вбивці, його стану, отримання ним зброї ведуть разом Служба безпеки України та Національна поліція України. Міністр зробить кадрові висновки по всій вертикалі. Треба переглянути й протоколи реагування на такі ситуації, а також добору та навчання патрульних. Зараз у лікарнях перебувають вісім людей, які були поранені. Одна людина – у вкрай важкому стані. Надається вся необхідна допомога.Ми проходимо через війну і щодня, на жаль, людські втрати від російських ударів, на позиціях. Особливо болісно – втрачати людей ось так, у звичайному місті, просто на вулиці. Вічна памʼять усім загиблим.
Була доповідь Головкома Олександра Сирського. Перш за все по фронту – дякую всім нашим підрозділам, які зберігають позиції та стримують російські штурми. У квітні зберігається високий темп знищення окупантів. Росіянам не вдається перехопити фронтову ініціативу, і це важливо. Також фіксуємо намагання окупаційного контингенту провести перегрупування сил – найвірогідніше з метою компенсувати дефіцит особового складу. У звʼязку із цим стає більш очевидним, для чого на території Білорусі підвищили активність збройних сил. За даними розвідки, у прикордонні Білорусі відбувається розбудова доріг до території України та налагодження артилерійських позицій. Вважаємо, що Росія вкотре пробуватиме втягнути у свою війну Білорусь. Доручив відповідними каналами застерегти фактичне керівництво Білорусі щодо готовності України захищати свою землю та незалежність. Характер та наслідки нещодавніх подій у Венесуелі повинні стримувати керівництво Білорусі від помилок. Обговорили з Головнокомандувачем також і наші подальші далекобійні операції. Слава Україні!
Цієї ночі столиця знову здригалася від вибухів — ворог бив по Києву балістикою та ударними БпЛА.Внаслідок терористичної атаки росіян палали автівки, пошкоджені житлові будинки і, на жаль, є поранені та загиблі.Наразі маємо 13 локацій в чотирьох районах Києва, які потерпіли від ворожого обстрілу.Найбільше постраждали Подільський та Оболонський райони. Там на великій площі горіли складські будівлі, понівечено житлові будинки та квартири мирних мешканців.Подяка воїнам ППО, які титанічними зусиллями змогли запобігти найгіршому цієї ночі. Якби не ви, наслідки були б значно болючішими.Також не можу оминути увагою всіх, хто від ночі працює на локаціях: рятувальникам, медикам, комунальникам, поліцейським, волонтерам. Дякую за вашу роботу.На жаль, столиця відчуває біль втрати — росіяни забрали життя чотирьох киян, серед них 12-річна дитина. Я щиро співчуваю рідним і близьким загиблих. 60 киян отримали поранення, серед них четверо дітей. Наразі 30 осіб госпіталізовані до закладів лікування де їм надається медична допомога.Сьогодні росіяни вкотре підтвердили, що їх не цікавить мир. Вони не припиняли свої підступні наміри, вони накопичували ресурс. Чекали слушної нагоди. Нагоди влаштувати нам нічне жахіття, забрати якомога більше невинних життів.Та попри будь-які спроби ворога загнати нас в темряву і жах, ми будемо тримати стрій, жити, та боротися далі.
Доповідь Рустема Умєрова за підсумками першого етапу роботи з нашими партнерами в регіоні Близького Сходу та Затоки. Важливо, що українська військова експертиза визнається, а бойовий досвід наших воїнів стає сильною частиною захисту партнерів. Кожен народ заслуговує на безпеку, і ми готові оперативно та дієво підтримувати тих, хто підтримує нашу державу й незалежність. Це стосується захисту від ударних та інших типів дронів у небі, а також вирішення безпекових завдань на морі – український досвід у Чорному морі може бути застосований і на інших глобально важливих морських шляхах. На цьому етапі Україна перебуває в комунікації щодо безпеки із Саудівською Аравією, Еміратами, Катаром, Йорданією, Туреччиною, Сирією, Оманом, Кувейтом та Бахрейном. Маємо запити щодо взаємодії з Іраком. Сьогодні обговорили потенціал спільної роботи з державами Кавказу, а також Східної та Південно-Східної Азії. Є змістовні запити від держав Африки. Готуємо основу й для більш глибоких безпекових домовленостей у Європі – вже на цьому тижні розраховуємо досягти результатів. Доручив секретарю РНБО України фіналізувати драфти кількох нових безпекових угод і готувати їх до підписання. Слава Україні!
Коли ми готували цьогорічне великоднє привітання, дізналися, що зовсім поряд, теж на території Софії Київської, у цей самий час зібралися діти захисників із Києва й Київщини, чиї батьки, на жаль, загинули на цій війні.Екскурсію, квест із пошуком писанок, веснянками та гаївками, майстер-класи з виготовлення вітражів для особливих гостей підготувала Платформа соціально відповідального бізнесу «Дітям наших Захисників», яка об’єднує підприємців і державу навколо підтримки дітей, що втратили батьків через війну.Учасники платформи завжди поряд із родинами оборонців: організовують поїздки, відпочинок, заняття та навчання, створюють важливі моменти тепла й турботи.Тож долучилися саме до такого моменту в Софії та зайшли привітати дітей із Великоднем. Усмішки, якими нас зустріли, безцінні. Хочеться і треба робити все, щоб діти тих, хто віддав за українську безпеку найцінніше, ніколи не втрачали віри у світ.Запрошуємо бізнес і підприємців, усіх небайдужих у різних регіонах долучатися до платформи «Дітям наших Захисників», підхоплювати її ініціативи, започатковувати власну підтримку дітей захисників.Не тільки у свята – щодня наша вдячність усім, хто бореться за Україну. І вся наша турбота – їхнім близьким.
Сьогодні Сполучені Штати Америки перейшли до дипломатії в ситуації навколо Ірану, і світ це підтримує. Припинення вогню завжди додає можливостей дипломатії та повинно передувати справжньому закінченню війни. Україна з такою ж позицією завжди підходила до війни цієї – Росії проти України. Звісно, непросто це реалізувати, і зараз на Близькому Сході ще потрібні зусилля, щоб стабілізувати припинення вогню, щоб воно спрацювало. Але зрештою мета у всіх має бути одна, а саме – більше безпеки. Вже навіть оголошення про припинення вогню дозволило ринкам відреагувати позитивно – ціна нафти знизилась. І це водночас правильний сигнал щодо Росії – що окрім наших далекобійних санкцій інші інструменти також будуть працювати. Вже фактично не може бути приводів зменшувати санкційний тиск – раніше про це говорили як про начебто необхідність послабити проблеми на світовому ринку нафти. І якщо вдасться розблокувати Ормузьку протоку – а це глобальна необхідність, – російські нафтові доходи мають і надалі знижуватись. Нафта живить російську війну та робить Росію впевненою в собі. І саме через це росіяни так вкладалися в підтримку іранського режиму й намагались затягнути ту війну.