Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - КМВА (Київська міська військова адміністрація)
Añadido 25 dic. 2021

КМВА (Київська міська військова адміністрація)

@VA_Kyiv
Número de suscriptores: 52 522
Fotos: 8,660
Videos: 2,320
Enlaces: 743
Descripción:
Офіційний Telegram-канал Київської міської військової адміністрації. Начальник КМВА — Тимур Ткаченко Офіційні сторінки: Фейсбук: https://www.facebook.com/kyivmva Твіттер: https://x.com/kyivmva

👥 Número de suscriptores

52 522
Promedio/Día:: -12
Promedio/Tiempo:: -31
Promedio/Mes:: -123

👁️ Vistas promedio por mensaje

6 790
Promedio/Día:: 6,350
Promedio/Tiempo:: 6,689
ERR: 12.93%

📊 Mensajes por Día

5.1
Último día: 6
Promedio semanal: 5
Promedio por día: 5.1

Historial de cambios de logotipo

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2022-05-25

Muro

Estadísticas de telegram canal

Разом з Андрієм Сибігою оновили наші європейські зовнішньополітичні завдання на час травня – червня. На рівні команди ведемо активний діалог із новою владою Угорщини, і є перспективи конструктивного перезапуску відносин. Міністр закордонних справ України та інші урядовці готуються до формату двосторонніх консультацій з Угорщиною. Розраховую на результати. Обговорили з міністром також роботу з європейськими інституціями для відкриття кластерів у переговорному процесі про вступ України в Європейський Союз: Україна зробила необхідні кроки, і важливо, щоб був чіткий графік процесів. Андрій Сибіга доповів і про комунікацію з міністеркою закордонних справ Грузії. Ми прагнемо нормалізації відносин та співпраці на основі взаємної поваги та взаємного посилення і готові робити кроки назустріч. Окремі завдання визначені щодо переговорів про закінчення російської війни та можливого представництва Європи в цьому процесі – поки ці завдання непублічні. Очікуємо, що Європа буде сильною, і зі свого боку робимо все, щоб загальноєвропейські позиції та інтереси були враховані так само, як і українські. Слава Україні!
Тільки цими місяцями мінус 10% російської нафтопереробки. Важливо також відзначити, що російські нафтові компанії змушені зупиняти свердловини. Це ще більш суттєво. Природа російського нафтовидобутку така, що їм саме це найбільш неприємно. Звісно, крім втрати грошей. Щоб відновити видобуток на свердловинах, Росії треба зробити значно більше, ніж багатьом іншим нафтовим країнам, які глушать свердловини, реагуючи навіть просто на коливання ринку. Росіяни так не можуть. Їм втрачати видобуток – це справді дуже боляче. І якщо говорити про загальні російські державні доходи, завдяки комплексному нашому тиску – на всіх рівнях – за п’ять місяців року в них уже дефіцит значно більше, ніж вони планували на рік. Путін, звісно, відклав грошей на війну, але точно не стільки, щоб воювати безкінечно. Кожен наш удар у відповідь, кожен наш спільний із партнерами крок тиску – все це штовхає Росію закінчувати свою війну. Зараз у них уже значна кількість регіонів у стані банкрутства, і Путін веде до банкрутства Росію. І різні схеми, які вони придумують, щоб заробити грошей, їм не допоможуть. Ми бачимо ці російські схеми. Ми фіксуємо їх. І будемо ламати їх.
Станом на зараз відомо вже про п’ятьох загиблих у Києві через нічну російську атаку. Мої співчуття рідним і близьким. Близько 40 людей було поранено у столиці. Ще семеро людей поранено на Київщині. У Харкові вже 28 постраждалих. Двоє людей поранено в Одеській області. Загалом 180 об’єктів пошкоджено по країні, і з них лише звичайних житлових будинків понад 50.Зараз іще триває пошуково-рятувальна операція в Дарницькому районі Києва. Шукають людей під завалами будинку. Більш ніж 10 людей вважаються зниклими безвісти. Працюють усі необхідні служби і в Оболонському районі. Також триває відновлення після російських ударів на Полтавщині. Загалом до ліквідації наслідків обстрілу по всій країні вже було залучено понад 750 працівників ДСНС України та майже 750 поліцейських. Вдячний усім, хто допомагає рятувальникам і поліції.Сьогодні ж під час гуманітарної місії в Херсоні росіяни двічі атакували FPV-дронами машину Управління ООН з координації гуманітарних справ, і росіяни не могли не знати, яку машину вони атакують. В машині були керівник Управління ООН з координації гуманітарних справ та ще вісім співробітників організації. На щастя, ніхто не постраждав. Представників місії евакуювали.Все ж значну кількість ракет і дронів під час цих атак вдалося збити. Загальний відсоток збиття – понад 93%. Звісно, треба вище. І, звісно, найбільш складно – захищатися від балістики. Дякую всім, хто нам допомагає в цьому. За всі ці удари буде справедлива відповідь. І потрібно тиснути на Москву так, щоб вони там відчували наслідки свого терору. Важливо, щоб були санкції світу проти Росії. Відповідальність Росії за війну й наш санкційний тиск мають працювати на сто відсотків. І ще дуже важливо, щоб світ не мовчав про цей терор і був з Україною.
Дякуємо Великій Британії, Канаді та Європейському Союзу за важливі санкційні рішення щодо російських структур і осіб, залучених до викрадення українських дітей.Тепер під обмеженнями Великої Британії 85 фізичних та юридичних осіб. Це ті, хто бере участь у депортації українських дітей, нав’язуванні їм російської ідеології, русифікації та мілітаризації, а також у російських пропагандистських операціях. Канада запроваджує санкції проти ще 23 осіб та п’яти організацій. Вони відповідальні за незаконну депортацію та примусове переміщення наших дітей, включаючи їхню ідеологічну обробку та мілітаризацію.У санкційному пакеті Європейського Союзу 16 осіб і 7 організацій, які причетні до систематичної незаконної депортації та вивезення українських дітей до РФ із подальшим примусовим усиновленням та перевихованням. Це ті, хто «перепрошиває» ідентичність українських дітей, сприяє тому, щоб вони зненавиділи батьківщину й одного дня взяли до рук зброю, щоб воювати проти України. Вдячний за принципову позицію і за те, що санкційний тиск не зупиняється. Партнери врахували багато наших пропозицій, зокрема положення з українського санкційного пакету, запровадженого кілька тижнів тому. Маємо й надалі спільно працювати, щоб повернути всіх українських дітей додому та щоб усі, хто стоїть за цими злочинами, були притягнуті до відповідальності.
Вдячний нашим воїнам за влучність: українські Сили спеціальних операцій та інші складові нашого захисту. Є результати далекобійних санкцій. Зокрема, щодо регіону Каспійського моря – проти ракетного корабля, який може запускати «калібри». Також є влучання в Пермському регіоні щодо об’єкта нафтової галузі – це понад півтори тисячі кілометрів від нашого державного кордону. Були й інші влучання. За даними нашої розвідки, результати наших відповідей по Брянському напрямку, по Туапсе, по деяких особливих нафтових об’єктах Росії – результати задовільні для нас. Україна пропонувала Росії припинити вогонь, і це вже далеко не перша пропозиція. Цього разу – припинити вогонь із 6 травня. Україна готова була забезпечити повну тишу, але у відповідь на цю нашу мирну пропозицію були тільки нові російські удари, нові погрози з боку Росії. Вони хочуть від України дозволу провести їхній парад, щоб вийти на площу безпечно на годину раз на рік, а потім далі знов убивати наших людей і воювати. Вже росіяни говорять про удари після 9 травня. Дивна й точно неадекватна логіка російського керівництва. Маємо і звернення від деяких держав, близьких Росії, про те, що їхні представники збираються бути в Москві. Дивне бажання… в ці дні. Ми не рекомендуємо.
Ще 13 автомобілів передано Литвою для потреб війська.За ініціативи благодійної організації «Благодійний фонд “Координаційний штаб волонтерів”», у тісній координації з Київською міською військовою адміністрацією та за сприяння Надзвичайного і Повноважного Посла Литовської Республіки в Україні Інги Станітє-Толочкєнє організовано передачу 13 конфіскованих автівок для підрозділів Сил оборони.Це вже не перша передача автівок. Нещодавно, у січні, в межах ініціативи до війська передали 11 авто. За словами голови благодійної організації «Благодійний фонд “Координаційний штаб волонтерів”» Олександра Кузняка, постачання автомобілів із Литовської Республіки для потреб оборонців продовжуватиметься й надалі.Уже найближчим часом передана техніка виконуватиме бойові та логістичні завдання поблизу лінії фронту. В умовах сьогодення така допомога є вкрай важливою, адже кожен транспортний засіб безпосередньо підсилює спроможності наших захисників.«Дякуємо литовському народу за підтримку України і українського війська. Дякуємо ініціаторам і благодійникам за надзвичайно важливу працю. Спільними зусиллями ми посилюємо обороноздатність держави та підтримуємо наших воїнів», — підкреслив заступник начальника Київської міської військової адміністрації Андрій Ткачов.Київська міська військова адміністрація і надалі підтримуватиме заходи, спрямовані на забезпечення потреб Сил оборони України. Висловлюємо вдячність нашим європейським партнерам за послідовну підтримку України у боротьбі за незалежність.
Зараз ми знаходимо свої формати санкцій проти російського тіньового флоту. І сьогодні зранку ми показували відповідні результати – те, чого Україні вдалося досягти вночі. Але також потрібні санкції партнерів. Наприклад, Велика Британія робить це дуже правильно, і нам важливо, щоб вони допомогли й іншим партнерам реагувати відповідно. Зокрема про це сьогодні говоримо з Прем’єр-міністром Стармером та іншими партнерами під час візиту до Вірменії. Цей візит – перший за останні 24 роки. Тобто за цей час в Україні та Вірменії вже виросло покоління. Але, тим не менш, важливо, що візит є і що він відбувається разом із приїздом багатьох інших європейських – і не тільки – лідерів до Єревану для участі в саміті Європейської політичної спільноти. Вперше Вірменія організовує саміт ЄПС у себе. Те, що всі країни так організувалися, – це сильний європейський сигнал Росії, безумовно. Приїхав також Прем’єр-міністр Канади Марк Карні. На завтра в нас запланована зустріч. Важливо, щоб усі ми предметно координувалися.Зі спілкування з журналістами перед зустріччю з Кіром Стармером.
Сьогодні провів нараду по армійській реформі: багато щодо цього ми проробили у квітні. Були і засідання Ставки, де ми готували деталі, і окремо працювали наші військові – Головнокомандувач, Генеральний штаб, міністр оборони, команда Офісу Президента. Я дякую всім вам за цю роботу. Сьогодні ми затвердили формат, який буде реалізовано. Головне – щоб наша армія була більше адаптована до викликів. Пʼятий рік повномасштабної війни – це те, що ставить особливі завдання.Зараз, у травні, всі аспекти реформи армії мають бути остаточно затверджені: документи, регуляції, фінанси. Доручив міністру оборони та військовому командуванню, нашій команді Офісу проговорити деталі реформи з бойовими командирами, щоб врахувати всі сильні пропозиції та повністю поінформувати про зміни. Важливо, що вже були зроблені кроки, які допомагають бригадам. І по прямому фінансуванню бригад: програма працює дуже добре. Від минулого року це є. Працюють і рішення по забезпеченню бойових бригад гарантованим щомісячним поповненням особовим складом. Теж була дуже важлива зміна. Це все буде розвиватись. Буде ще спрощення переведень: по цьому є відповідні рішення. І звісно, плюс до цього – новий значний етап армійської реформи. Завдання – зараз травень – усе фіналізувати і щоб з червня цього року зміни були: були відчутні.
Зустріч із командою Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими. Детально обговорили результати обмінів, які вже відбулися цього року, та підготовку наступних обмінів. Сподіваємося, що зможемо найближчим часом зустріти вдома українців, які зараз у полоні в Росії та на тимчасово окупованій території. Координаційний штаб опрацював необхідні для обміну документи, списки, і постійно відбувається комунікація з російською стороною саме щодо таких гуманітарних питань. Пам’ятаємо про всіх наших людей, які досі в російській неволі: і про військових, і про цивільних. Окрема увага людям, які опинилися в полоні ще до початку повномасштабного вторгнення. Обговорили запити міжнародних організацій та роботу з партнерами для звільнення людей. Важливо зробити все, щоб був прогрес по всіх категоріях полонених: журналісти, мери міст і керівники громад, енергетики, наші воїни – азовці, морпіхи, десантники та всі інші, по кому обмінний процес іде особливо складно. Наша мета – повернути додому всіх наших людей із неволі. Звіряємо всю інформацію, перевіряємо по кожному прізвищу. Нерідко буває, що людина – в переліку безвісти зниклих, але ми знаходимо в таборах у Росії та повертаємо в Україну. Робота триватиме. Будемо говорити і з деякими лідерами країн-партнерів для додаткових кроків. Дякую всій нашій команді Координаційного штабу та кожному з партнерів, хто допомагає!
Є рішення для того, щоб у нашої держави, у нашої оборони був достатній фінансовий ресурс. У тому числі за рахунок того, що Україна має колосальну безпекову експертизу, сильні можливості виробляти зброю. Є в нас зараз напрями виробництва, які мають профіцит виробничих спроможностей 50%. Експорт української зброї буде реальним. Українські військові завжди матимуть право першого і достатнього обсягу: військові візьмуть те, що потрібно, а понад цей обсяг – експорт. РНБО України на основі міжурядових угод із партнерами буде визначати рамки співпраці – просто щоб українські технології, українська зброя не дістались росіянам. Урядовці разом з РНБО, разом із нашими спеціальними службами готові спростити бюрократичні процедури, умови роботи в Україні, зберігаючи необхідний експортний контроль. Потрібні також автоматичні дозволи на експорт у такому режимі, щоб час отримання дозволу був чітким і не створював ґрунту для корупції. Наш особливий формат роботи з партнерами, які допомагають Україні, – Drone Deals – уже в роботі з країнами із трьох частин світу: Близький Схід та Затока, Європа та Кавказ. Є пропозиція на столі в наших американських партнерів. І це про дрони, про системи оборонні, наші інші види зброї, які потрібні, щоб у повітрі, на землі та на морі можна було будувати реальний захист. Ще раз: умови мають бути вигідні Україні, має бути чіткий контроль, і гроші за експорт мають допомагати Україні захищатись. Так і буде. Говорили сьогодні також із Премʼєр-міністром України Юлією Свириденко про роботу державних компаній. Будуть зміни. Частина державних компаній працює досі не в державних інтересах і не на державний бюджет. Кабінет Міністрів України та самі компанії повинні це виправити. Слава Україні!