СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹Споживання електроенергії демонструє тенденцію до зниження🔹Ворог атакував енергетичні об’єкти в кількох областях🔹Будь ласка, користуйтесь потужними електроприладами з 10:00 до 16:00 НАСЛІДКИ ОБСТРІЛІВУпродовж минулої доби та сьогодні вночі і вранці ворог ударними дронами атакував енергетичні об’єкти у кількох регіонах. Внаслідок цього – на ранок є знеструмлені споживачі у Чернігівській та Миколаївській областях. Енергетики роблять усе можливе, щоб якнайшвидше відновити роботу пошкодженого обладнання. СПОЖИВАННЯСпоживання електроенергії демонструє тенденцію до зниження. Сьогодні, 25 вересня, станом на 9:30, воно було на 1,9% нижчим, ніж попереднього дня – у середу. Причина – встановлення ясної погоди у більшості регіонів, крім частини західних та південно-східних областей. Це зумовлює високу ефективність роботи побутових сонячних електростанцій та відповідне зменшення енергоспоживання із загальної мережі. Вчора, 24 вересня, добовий максимум споживання був зафіксований увечері. Він був на тому ж рівні, що й максимум попереднього дня – у вівторок, 23 вересня. Враховуючи погодні умови, сьогодні доцільно перенести активне енергоспоживання на період найбільш ефективної роботи сонячних електростанцій. Будь ласка, користуйтесь потужними електроприладами у період з 10:00 до 16:00. Нагадуємо, що зараз українська енергосистема продовжує відновлюватись після російських масованих ракетно-дронових атак. Аварійно-відновлювальні роботи на енергооб’єктах тривають. Увага! Ситуація в енергосистемі може змінюватись. Стежте за повідомленнями на сайтах та офіційних сторінках у соцмережах вашого оператора системи розподілу (обленерго).💬 Facebook📺YouTube📸 Instagram👨💼 Linkedin
СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹Споживання електроенергії зросло🔹Через ворожий обстріл є знеструмлені споживачі в одній із областей🔹Стежте за повідомленнями на офіційних сторінках обленерго у вашому регіоні НАСЛІДКИ ОБСТРІЛІВВнаслідок нічної дронової атаки ударних безпілотників на енергооб’єкти – на ранок є знеструмлені споживачі в одній із областей. Фахівці обленерго почали аварійно-відновлювальні роботи одразу, як це дозволила безпекова ситуація. Наразі відновлення енергопостачання триває. Енергетики роблять усе можливе, щоб якнайшвидше заживити усіх споживачів. СПОЖИВАННЯСпоживання електроенергії зросло. Сьогодні, 24 вересня, станом на 9:30, воно було на 3,6% вищим, ніж попереднього дня – у вівторок. Причина таких змін – хмарна погода у західних, північних та частині центральних областей. Це зумовлює низьку ефективність роботи побутових сонячних електростанцій та відповідне збільшення енергоспоживання із загальної мережі. Вчора, 23 вересня, добовий максимум споживання був зафіксований увечері. Він був на тому ж рівні, що й максимум попереднього дня – у понеділок, 22 вересня. Нагадуємо, що зараз українська енергосистема продовжує відновлюватись після російських масованих ракетно-дронових атак. Аварійно-відновлювальні роботи на енергооб’єктах тривають. Увага! Ситуація в енергосистемі може змінюватись. Стежте за повідомленнями на сайтах та офіційних сторінках у соцмережах вашого оператора системи розподілу (обленерго).💬 Facebook📺YouTube📸 Instagram👨💼 Linkedin
СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹Споживання електроенергії тримається на рівні, що відповідає сезонним показникам🔹Є необхідність у перенесенні активного енергоспоживання на денний час 🔹Будь ласка, користуйтесь потужними електроприладами з 10:00 до 16:00 СПОЖИВАННЯСпоживання електроенергії відповідає сезонним показникам. Сьогодні, 23 вересня, станом на 9:30, воно було на тому ж рівні, що й попереднього дня – у понеділок. Вчора, 22 вересня, добовий максимум споживання був зафіксований увечері. Він був на 3,3% вищим, ніж максимум попереднього робочого дня – у п’ятницю, 19 вересня. Причини – відчутне підвищення температури повітря у більшості регіонів, а також традиційне зростання рівня енергоспоживання на початку робочого тижня. Необхідність у перенесенні активного енергоспоживання на період найбільш ефективної роботи сонячних електростанцій – сьогодні зберігається. Будь ласка, користуйтесь потужними електроприладами з 10:00 до 16:00.Нагадуємо, що зараз українська енергосистема продовжує відновлюватись після російських масованих ракетно-дронових атак. Аварійно-відновлювальні роботи на енергооб’єктах тривають. Увага! Ситуація в енергосистемі може змінюватись. Стежте за повідомленнями на сайтах та офіційних сторінках у соцмережах вашого оператора системи розподілу (обленерго).💬 Facebook📺YouTube📸 Instagram👨💼 Linkedin
СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹Споживання електроенергії відповідає сезонним показникам🔹Зберігається необхідність у перенесенні активного енергоспоживання на денний час 🔹Будь ласка, користуйтесь потужними електроприладами з 10:00 до 16:00 СПОЖИВАННЯСпоживання електроенергії відповідає сезонним показникам. Сьогодні, 22 вересня, станом на 9:30, воно було на тому ж рівні, що й попереднього робочого дня – у п’ятницю, 19 вересня. Вчора, 21 вересня, добовий максимум споживання був зафіксований увечері. Він був на 3,3% вищим, ніж максимум попередньої неділі – 14 вересня. Причина – відчутне підвищення температури повітря у більшості регіонів, порівняно із ситуацією тиждень тому. Враховуючи погодні умови, сьогодні зберігається необхідність у перенесенні активного енергоспоживання на період найбільш ефективної роботи сонячних електростанцій. Будь ласка, користуйтесь потужними електроприладами з 10:00 до 16:00.Нагадуємо, що зараз українська енергосистема продовжує відновлюватись після російських масованих ракетно-дронових атак. Аварійно-відновлювальні роботи на енергооб’єктах тривають. Увага! Ситуація в енергосистемі може змінюватись. Стежте за повідомленнями на сайтах та офіційних сторінках у соцмережах вашого оператора системи розподілу (обленерго).💬 Facebook📺YouTube📸 Instagram👨💼 Linkedin
Крилаті і балістичні ракети, «Шахеди», «Ланцети» та інші типи ударних дронів – таким широким набором засобів ураження за останні три роки росія багато разів атакувала високовольтну підстанцію НЕК «Укренерго», якою керує пан Богдан. «Ворог б’є прицільно, і при цьому – завжди масовано. Останні «прильоти» були зовсім нещодавно – вкотре з пошкодженням обладнання. За щасливим збігом – кілька дронів не вибухнули, це зменшило наслідки терористичної атаки. Але аварійно-відновлювальні роботи на нашій підстанції відбуваються фактично безперервно і щоденно», – розповідає наш колега. Ситуацію значно ускладнює те, що підстанція, якою керує пан Богдан, розташована в одному з прифронтових регіонів. За вимогами до безпеки персоналу, працювати під час повітряної тривоги – заборонено. А звуки сирени, на жаль, звучать дуже часто. «Торік у нас стався випадок, який закарбувався у пам’яті назавжди. Для мене і моїх колег той день став другим днем народження. Це була звичайна робоча зміна, кожен з нас виконував свої обов’язки, і раптом – приліт на підстанцію. Все сталося миттєво. Повідомлення про повітряну тривогу не було – її, напевно, навіть не встигли оголосити. Ми з колегами перебували у будівлі, коли стався вибух. Нас було семеро – і всіх накрило. Це дійсно справжнє диво, що ніхто серйозно не постраждав, хоча у всіх діагностували порушення слуху та контузію. Хто швидше оговтався після вибуху – розгрібали завали. Так і мене тоді витягли колеги. Будівля була зруйнована вщент. Звісно, був шок. Але ми усі вижили, і це головне!», – каже пан Богдан. Попри надскладні умови праці, щоденний ризик для життя – колектив підстанції продовжує виконувати свою роботу. Бо кожен знає, заради чого він працює. «Ми на своїй землі. За своє боремось і своє відновлюємо. В енергетиці я вже 24 роки. Моя робота – мій другий дім. Родина ставиться з розумінням, вони зі мною завжди поруч. Виїжджати ніхто з колег не планує. Наші Збройні сили тримають фронт. А ми, зовсім поруч, даємо людям світло. І воно неодмінно переможе темряву», – запевняє наш колега. Безмежно вдячні панові Богдану та усім його підлеглим. Ваша мужність та відданість справі – дійсно вражають. Ви і є той приклад Незламності, яка ніколи не згасає.
СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹Споживання електроенергії знизилось🔹Є необхідність у перенесенні активного енергоспоживання на денний час 🔹Будь ласка, користуйтесь потужними електроприладами з 10:00 до 16:00 СПОЖИВАННЯСпоживання електроенергії знизилось. Сьогодні, 19 вересня, станом на 9:30, воно було на 4% нижчим, ніж попереднього дня – у четвер. Причина таких змін – менша хмарність у більшості регіонів. Це зумовлює вищу ефективність побутових сонячних електростанцій та відповідне зменшення енергоспоживання із загальної мережі. Вчора, 18 вересня, добовий максимум споживання був зафіксований увечері. Він був на 1,5% нижчим, ніж максимум попереднього дня – у середу, 17 вересня. Зберігається необхідність у перенесенні активного енергоспоживання на період найбільш ефективної роботи сонячних електростанцій. Будь ласка, користуйтесь потужними електроприладами з 10:00 до 16:00.Нагадуємо, що зараз українська енергосистема продовжує відновлюватись після російських масованих ракетно-дронових атак. Аварійно-відновлювальні роботи на енергооб’єктах тривають. Увага! Ситуація в енергосистемі може змінюватись. Стежте за повідомленнями на сайтах та офіційних сторінках у соцмережах вашого оператора системи розподілу (обленерго).💬 Facebook📺YouTube📸 Instagram👨💼 Linkedin
СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹Споживання електроенергії відповідає сезонним показникам🔹Будь ласка, перенесіть активне енергоспоживання на денний час 🔹Користуйтесь потужними електроприладами з 11:00 до 15:00 СПОЖИВАННЯСпоживання електроенергії відповідає сезонним показникам. Сьогодні, 18 вересня, станом на 9:30, воно було на тому ж рівні, що й попереднього дня – у середу. Вчора, 17 вересня, добовий максимум споживання був зафіксований увечері. Він був на 1,1% нижчим, ніж максимум попереднього дня – у вівторок, 16 вересня. Будь ласка, перенесіть сьогодні активне енергоспоживання на період найбільш ефективної роботи сонячних електростанцій – з 11:00 до 15:00.Нагадуємо, що зараз українська енергосистема продовжує відновлюватись після російських масованих ракетно-дронових атак. Аварійно-відновлювальні роботи на енергооб’єктах тривають. Увага! Ситуація в енергосистемі може змінюватись. Стежте за повідомленнями на сайтах та офіційних сторінках у соцмережах вашого оператора системи розподілу (обленерго).💬 Facebook📺YouTube📸 Instagram👨💼 Linkedin
СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹Споживання електроенергії зросло🔹Негода повністю або частково знеструмила 7 населених пунктів 🔹Стежте за повідомленнями на офіційних сторінках вашого обленергоСПОЖИВАННЯСпоживання електроенергії зросло. Сьогодні, 17 вересня, станом на 9:30, воно було на 4,5% вищим, ніж в цей же час попереднього дня – у вівторок. Причина – хмарна погода з дощем у частині північних, центральних і південно-західних областей, що зумовлює низьку ефективність роботи побутових сонячних електростанцій та відповідне зростання енергоспоживання із загальної мережі. Вчора, 16 вересня, добовий максимум споживання був зафіксований увечері. Він був на 1,2% вищим, ніж максимум попереднього дня – у понеділок, 15 вересня. Нагадуємо, що зараз українська енергосистема продовжує відновлюватись після російських масованих ракетно-дронових атак. Аварійно-відновлювальні роботи на енергооб’єктах тривають. Увага! Ситуація в енергосистемі може змінюватись. Стежте за повідомленнями на сайтах та офіційних сторінках у соцмережах вашого оператора системи розподілу (обленерго).НАСЛІДКИ НЕГОДИВнаслідок несприятливих погодних умов (дощ, пориви вітру) – на ранок в одній із областей повністю або частково знеструмлені сім населених пунктів. Також є локальні знеструмлення ще у двох регіонах. Ремонтні бригади обленерго вже працюють над відновленням роботи пошкоджених ліній. Заживлення усіх абонентів прогнозується протягом кількох годин.💬 Facebook📺YouTube📸 Instagram👨💼 Linkedin
СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹Споживання електроенергії демонструє тенденцію до зниження🔹 Зберігається необхідність у перенесенні активного енергоспоживання на денний час 🔹Будь ласка, користуйтесь потужними електроприладами з 10:00 до 16:00 СПОЖИВАННЯСпоживання електроенергії знизилось. Сьогодні, 16 вересня, станом на 9:30, воно було на 2,8% нижчим, ніж в цей же час попереднього дня – у понеділок. Причина таких змін – спадання спеки на всій території України. А також – встановлення ясної погоди у більшості регіонів, що зумовлює ефективну роботу побутових сонячних електростанцій та відповідне зменшення енергоспоживання із загальної мережі. Вчора, 15 вересня, добовий максимум споживання був зафіксований увечері. Він був на 2,5% вищим, ніж максимум попереднього робочого дня – у п’ятницю, 12 вересня. Причина – традиційне зростання рівня енергоспоживання на початку робочого тижня. Зберігається необхідність у перенесенні активного енергоспоживання на період найбільш продуктивної роботи сонячних електростанцій. Будь ласка, користуйтесь потужними електроприладами з 10:00 до 16:00.Нагадуємо, що зараз українська енергосистема продовжує відновлюватись після російських масованих ракетно-дронових атак. Аварійно-відновлювальні роботи на енергооб’єктах тривають. Увага! Ситуація в енергосистемі може змінюватись. Стежте за повідомленнями на сайтах та офіційних сторінках у соцмережах вашого оператора системи розподілу (обленерго).💬 Facebook📺YouTube📸 Instagram👨💼 Linkedin
СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹Споживання електроенергії демонструє тенденцію до зниження🔹Негода знеструмила 58 населених пунктів у двох областях 🔹Будь ласка, користуйтесь потужними електроприладами з 10:00 до 16:00 СПОЖИВАННЯСпоживання електроенергії демонструє тенденцію до зниження. Сьогодні, 15 вересня, станом на 9:30, воно було на 1,2% нижчим, ніж в цей же час попереднього робочого дня – у п’ятницю. Причина – зниження температури повітря, порівняно з кінцем минулого тижня. Вчора, 14 вересня, добовий максимум споживання був зафіксований увечері. Він був на 1% нижчим, ніж максимум попередньої неділі – 7 вересня. Необхідність у перенесенні активного споживання на період найбільш продуктивної роботи сонячних електростанцій – зберігається. Будь ласка, користуйтесь потужними електроприладами з 10:00 до 16:00.Нагадуємо, що зараз українська енергосистема продовжує відновлюватись після російських масованих ракетно-дронових атак. Аварійно-відновлювальні роботи на енергооб’єктах тривають. Увага! Ситуація в енергосистемі може змінюватись. Стежте за повідомленнями на сайтах та офіційних сторінках у соцмережах вашого оператора системи розподілу (обленерго).НАСЛІДКИ НЕГОДИЧерез несприятливі погодні умови (гроза, пориви вітру) – на ранок повністю або частково були знеструмлені 58 населених пунктів у двох областях. Ремонтні бригади обленерго вже здійснюють аварійно-відновлювальні роботи. Заживлення всіх абонентів очікується до кінця поточної доби.💬 Facebook📺YouTube📸 Instagram👨💼 Linkedin