СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹Споживання електроенергії залишається стабільно високим🔹Тривають аварійно-відновлювальні роботи на пошкоджених ворогом енергооб’єктах🔹Будь ласка, не вмикайте кілька потужних електроприладів одночасно з 10:00 до 22:00 НАСЛІДКИ ОБСТРІЛІВУпродовж минулої доби ворог завдав ударів по енергооб’єктах у кількох регіонах. Внаслідок цього – на ранок є знеструмлені споживачі в окремих областях. Зокрема, досі найскладнішою залишається ситуація на Чернігівщині. Через пошкоджене ворогом обладнання – наразі «Чернігівобленерго» вимушено застосовує погодинні відключення обсягом три черги одночасно. Аварійно-відновлювальні роботи в регіоні тривають. Також внаслідок нічної дронової атаки – є пошкодження енергетичної інфраструктури та знеструмлені споживачі на Одещині. Енергетики роблять усе можливе, щоб якнайшвидше заживити усіх абонентів. СПОЖИВАННЯСпоживання електроенергії тримається на високому рівні. Сьогодні, 9 жовтня, станом на 9:30, воно було таким же, як і попереднього дня – у середу. Причина – утримання хмарної погоди з дощем майже на всій території України. Це зумовлює низьку ефективність роботи побутових сонячних електростанцій та відповідне зростання рівня енергоспоживання із загальної мережі. Вчора, 8 жовтня, добовий максимум споживання був зафіксований вранці. Він був на тому ж рівні, що й максимум попереднього дня – у вівторок, 7 жовтня. Враховуючи погодні умови, необхідність в ощадливому енергоспоживанні сьогодні зберігається. Будь ласка, не вмикайте кілька потужних приладів одночасно з 10:00 до 22:00.Увага! Ситуація в енергосистемі може змінюватись. Стежте за повідомленнями на сайтах та офіційних сторінках у соцмережах вашого оператора системи розподілу (обленерго).💬 Facebook📺YouTube📸 Instagram👨💼 Linkedin
СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹Споживання електроенергії тримається на високому рівні🔹Внаслідок ворожих обстрілів є знеструмлення у кількох регіонах🔹Будь ласка, не вмикайте кілька потужних електроприладів одночасно з 17:00 до 22:00 НАСЛІДКИ ОБСТРІЛІВВнаслідок ворожих обстрілів – на ранок є знеструмлені споживачі у кількох областях. Найскладнішою залишається ситуація на Чернігівщині, де місцеве обленерго наразі вимушено застосовує погодинні відключення обсягом трьох черг одночасно. Аварійно-відновлювальні роботи тривають. Енергетики роблять усе можливе, щоб якнайшвидше повернути світло усім споживачам. СПОЖИВАННЯСпоживання електроенергії залишається стабільно високим. Сьогодні, 8 жовтня, станом на 9:30, воно було на тому ж рівні, що й попереднього дня – у вівторок. Причина – утримання хмарної погоди з дощем у більшості регіонів. Це зумовлює низьку ефективність роботи побутових сонячних електростанцій та відповідне зростання рівня енергоспоживання із загальної мережі. Вчора, 7 жовтня, добовий максимум споживання був зафіксований увечері. Він був таким же, як і максимум попереднього дня – у понеділок, 6 жовтня. Необхідність в ощадливому споживанні електроенергії зберігається. Будь ласка, не вмикайте кілька потужних приладів одночасно у вечірні години пікового навантаження на енергосистему з 17:00 до 22:00.Увага! Ситуація в енергосистемі може змінюватись. Стежте за повідомленнями на сайтах та офіційних сторінках у соцмережах вашого оператора системи розподілу (обленерго).💬 Facebook📺YouTube📸 Instagram👨💼 Linkedin
СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹Споживання електроенергії тримається на стабільно високому рівні🔹Через ворожі обстріли є знеструмлені споживачі у кількох областях🔹Будь ласка, не вмикайте кілька потужних електроприладів одночасно з 17:00 до 22:00 НАСЛІДКИ ОБСТРІЛІВВнаслідок чергових ворожих атак на об’єкти енергетики – на ранок є знеструмлення у кількох регіонах. Зокрема, складною залишається ситуація у місті Шостка та частині Сумської області. Також на Чернігівщині для частини споживачів (зокрема – і в обласному центрі) місцевим обленерго вимушено застосовані дві черги графіка аварійних відключень. Енергетики роблять усе можливе, щоб якнайшвидше повернути в роботу пошкоджене ворогом обладнання та заживити усіх споживачів. СПОЖИВАННЯСпоживання електроенергії залишається високим. Сьогодні, 6 жовтня, станом на 9:30, воно було на 1% вищим, ніж попереднього робочого дня – у п’ятницю. Причина – утримання хмарної погоди у більшості регіонів. Це зумовлює низьку ефективність роботи побутових сонячних електростанцій та відповідне зростання рівня енергоспоживання із загальної мережі. Вчора, 5 жовтня, добовий максимум споживання був зафіксований увечері. Він був на 6,9% вищим, ніж максимум попередньої неділі – 28 вересня. Причина – суттєве зниження температури повітря, що зумовлює використання споживачами електрообігрівачів. Враховуючи погодні умови, сьогодні зберігається необхідність в ощадливому енергоспоживанні. Будь ласка, не вмикайте кілька потужних електроприладів одночасно у вечірні години пікового навантаження на енергосистему з 17:00 до 22:00.Увага! Ситуація в енергосистемі може змінюватись. Стежте за повідомленнями на сайтах та офіційних сторінках у соцмережах вашого оператора системи розподілу (обленерго).💬 Facebook📺YouTube📸 Instagram👨💼 Linkedin
У відео до цього посту — кадри збиття російського «Шахеда» зусиллями Армійська авіація Збройних сил України. Запис був зроблений через тепловізійний приціл на борту ударного вертольота, який вийшов «на полювання» за ворожими дронами. Кілька тижнів тому наші партнери з Благодійного фонду «Повернись живим» отримали від Повітряних сил ЗСУ запит на допомогу з посиленням спроможності підрозділів, що знищують російські БПЛА. І звісно — «Укренерго» з радістю посприяло виконанню цього завдання. Завдяки нашому донату на суму 8,4 мільйона гривень — одразу чотири бригади Армійської авіації отримали:🔹 30 тепловізійних прицілів для бортових кулеметів;🔹 50 спеціальних планшетів для ситуаційної обізнаності;🔹пікап для логістики і підвозу боєкомплекту до вертольотів. Перед здійсненням закупівлі цього обладнання — експерти фонду «Повернись живим» спільно з військовослужбовцями провели випробування. Результат — 6 збитих вертолітним екіпажем «Шахедів» упродовж тижня, що є дуже хорошим показником. Відтак — тепловізійні приціли та спеціальні планшети вже з’явились на багатьох армійських гвинтокрилах. Дякуємо нашим льотчикам за захист неба. Успішного вам виконання кожного із бойових завдань! А партнерам із фонду «Повернись живим» — незмінно вдячні за ефективну співпрацю. Разом — до Перемоги!
СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹Споживання електроенергії демонструє тенденцію до зростання🔹Внаслідок ворожих атак на енергооб’єкти – є знеструмлені споживачі у кількох областях🔹Будь ласка, не вмикайте кілька потужних електроприладів одночасно з 10:00 до 22:00 НАСЛІДКИ ОБСТРІЛІВВнаслідок атак ворожих ударних БПЛА – на ранок є знеструмлені споживачі у кількох областях. Найскладніша ситуація на Сумщині та Чернігівщині. Енергетики роблять усе можливе, щоб якнайшвидше повернути в роботу пошкоджене обладнання. Аварійно-відновлювальні роботи уже розпочались. В пріоритеті – заживлення критичної інфраструктури і комунально-побутових споживачів.СПОЖИВАННЯСпоживання електроенергії демонструє тенденцію до зростання. Сьогодні, 2 жовтня, станом на 9:30, воно було на 2,1% вищим, ніж в цей же час попереднього дня – у середу. Причина – утримання хмарної погоди з опадами майже на всій території України, а також – суттєве зниження температури у більшості регіонів. Це зумовлює низьку ефективність роботи побутових сонячних електростанцій та відповідне зростання рівня енергоспоживання із загальної мережі. Вчора, 1 жовтня, добовий максимум споживання був зафіксований увечері. Він був на 1,4% нижчим, ніж максимум попереднього дня – у вівторок, 30 вересня. Сьогодні залишається необхідність в ощадливому споживанні електроенергії. Будь ласка, не вмикайте кілька потужних електроприладів одночасно у період з 10:00 до 22:00.Нагадуємо, що зараз українська енергосистема продовжує відновлюватись після російських масованих ракетно-дронових атак. Аварійно-відновлювальні роботи на енергооб’єктах тривають. Увага! Ситуація в енергосистемі може змінюватись. Стежте за повідомленнями на сайтах та офіційних сторінках у соцмережах вашого оператора системи розподілу (обленерго).💬 Facebook📺YouTube📸 Instagram👨💼 Linkedin
День захисників і захисниць відзначається сьогодні в Україні. Це свято, що поєднує в собі традиції минулого і події сучасності. Адже 1 жовтня — це ще і День українського козацтва, що припадає на Покрову Пресвятої Богородиці. Саме її відважні лицарі минулого вважали своєю захисницею, а зараз — Божа Матір оберігає всіх українських воїнів, які стали на захист Батьківщини. Четвертий рік в Україні триває повномасштабна війна. Ми боремось за свободу і незалежність — за саме право називатись українцями, говорити своєю мовою та жити у своїй державі за власними законами. Більше мільйона українців зараз тримають зброю в руках, серед них — 249 мобілізованих співробітників «Укренерго». Доземно вклоняємось кожному і кожній, хто боронить нас від ворога. І завжди будемо пам’ятати тих, хто поліг у боротьбі за волю. Кожен з нас має робити все можливе для підтримки наших воїнів. Від початку повномасштабного вторгнення «Укренерго», у співпраці з благодійними фондами, передало Силам оборони зброї, техніки та амуніції на понад 760 мільйонів гривень. І це — найменше, що ми могли зробити для наближення справедливого миру. Зі святом вас, захисники і захисниці! Повертайтеся зі щитом!
СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹Споживання електроенергії демонструє тенденцію до зростання🔹Через ворожі обстріли є знеструмлені споживачі в одному з регіонів 🔹Будь ласка, не вмикайте кілька потужних електроприладів одночасно з 18:00 до 21:00 НАСЛІДКИ ОБСТРІЛІВВнаслідок атаки ворожих безпілотників – на ранок є знеструмлені споживачі в одному з регіонів. Фахівці обленерго вже почали аварійно-відновлювальні роботи. Енергетики роблять усе можливе, щоб повернути в роботу пошкоджене обладнання та якнайшвидше заживити усіх абонентів. СПОЖИВАННЯСпоживання електроенергії демонструє тенденцію до зростання. Сьогодні, 30 вересня, станом на 9:30, воно було на 8,5% вищим, ніж в цей же час попереднього дня – у понеділок. Причина – хмарна погода з дощем на всій території України. Це зумовлює низьку ефективність роботи побутових сонячних електростанцій та зростання рівня енергоспоживання із загальної мережі. Вчора, 29 вересня, добовий максимум споживання був зафіксований увечері. Він був на 4,8% вищим, ніж максимум попереднього робочого дня – у п’ятницю, 26 вересня. Причина – традиційне зростання рівня енергоспоживання на початку робочого тижня.Враховуючи погодні умови, сьогодні є необхідність в ощадливому споживанні електроенергії у пікові години. Будь ласка, не вмикайте кілька потужних електроприладів одночасно у період з 18:00 до 21:00.Нагадуємо, що зараз українська енергосистема продовжує відновлюватись після російських масованих ракетно-дронових атак. Аварійно-відновлювальні роботи на енергооб’єктах тривають. Увага! Ситуація в енергосистемі може змінюватись. Стежте за повідомленнями на сайтах та офіційних сторінках у соцмережах вашого оператора системи розподілу (обленерго).💬 Facebook📺YouTube📸 Instagram👨💼 Linkedin
СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹Споживання електроенергії зросло🔹Триває відновлення пошкоджених ворожими обстрілами енергооб’єктів 🔹Стежте за повідомленнями на офіційних сторінках обленерго у вашому регіоні СПОЖИВАННЯСпоживання електроенергії зросло. Сьогодні, 29 вересня, станом на 9:30, воно було на 10,3% вищим, ніж в цей же час попереднього робочого дня – у п’ятницю. Причина таких відчутних змін – встановлення хмарної погоди майже на всій території України. Це зумовлює низьку ефективність роботи побутових сонячних електростанцій та відповідне зростання рівня енергоспоживання із загальної мережі. Вчора, 28 вересня, добовий максимум споживання був зафіксований увечері. Він був на 3,1% вищим, ніж максимум попередньої неділі – 21 вересня. Нагадуємо, що зараз українська енергосистема продовжує відновлюватись після російських масованих ракетно-дронових атак. Аварійно-відновлювальні роботи на енергооб’єктах тривають. Увага! Ситуація в енергосистемі може змінюватись. Стежте за повідомленнями на сайтах та офіційних сторінках у соцмережах вашого оператора системи розподілу (обленерго).💬 Facebook📺YouTube📸 Instagram👨💼 Linkedin
«Світло має бути, а надія – жити». Так часто каже Ірина, диспетчер високовольтної підстанції «Укренерго», яку неодноразово атакував ворог. У професії пані Ірина вже 35 років. В енергетику прийшла молодою дівчиною, і про свій вибір жодного разу не пошкодувала. В «Укренерго» працює з перших днів заснування компанії. «Енергетика – переважно чоловіча справа. Але я завжди хотіла довести, що жінки теж можуть бути професіоналами. Робота – мій другий дім. І дуже боляче було бачити, як ворог майже вщент знищив нашу підстанцію...», – розповідає наша колега. З початком повномасштабного вторгнення, коли все навколо здригалося від вибухів, пані Ірина не полишила свого робочого місця. Щодня вона заступала на зміну, попри небезпеку і обстріли. Та гірше чекало далі: «Найстрашнішим було 11 вересня 2022 року. Того дня стався масований ракетний удар. Одна з ракет прицільно влучила у головний щит управління, загинули двоє моїх колег. Говорити про це без сліз неможливо», – пригадує пані Ірина. Внаслідок першої масованої атаки ворога на українську енергосистему – підстанція пані Ірини зазнала дуже суттєвих руйнувань. Без світла залишилась значна кількість побутових споживачів, а також об’єкти критичної інфраструктури. Як тільки пролунав відбій повітряної тривоги – енергетики негайно стали до роботи. Попри неабиякі труднощі, вже за три доби після обстрілу вдалося відновити живлення більшості абонентів. «Це просто титанічна праця всього колективу! Наші хлопці працювали на межі своїх сил і за місяць збудували новий щит управління підстанцією. А потім – знову був обстріл, знову руїни. Але рук ми не опускаємо. Наша праця несе людям світло, а воно, я впевнена, завжди переможе темряву», – каже наша колега. Кожен день для пані Ірини та її колег – це виклик. Вони працюють під обстрілами, відновлюючи пошкоджене ворогом обладнання. Дякуємо за сумлінну працю та світло в оселях українців. Незламність не згасає!
СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹Споживання електроенергії знизилось🔹Зберігається необхідність у перенесенні активного енергоспоживання на денний час🔹Будь ласка, користуйтесь потужними електроприладами з 10:00 до 16:00 СПОЖИВАННЯСпоживання електроенергії знизилось. Сьогодні, 26 вересня, станом на 9:30, воно було на 1,3% нижчим, ніж в цей же час попереднього дня – у четвер. Причина таких змін – встановлення ясної погоди на всій території України, крім частини східних областей. Це зумовлює високу ефективність роботи побутових сонячних електростанцій та відповідне зменшення рівня енергоспоживання із загальної мережі. Вчора, 25 вересня, добовий максимум споживання був зафіксований увечері. Він був на тому ж рівні, що й максимум попереднього дня – у середу, 24 вересня. Зберігається необхідність у перенесенні активного енергоспоживання на період найбільш ефективної роботи сонячних електростанцій. Будь ласка, користуйтесь потужними електроприладами у період з 10:00 до 16:00.Нагадуємо, що зараз українська енергосистема продовжує відновлюватись після російських масованих ракетно-дронових атак. Аварійно-відновлювальні роботи на енергооб’єктах тривають. Увага! Ситуація в енергосистемі може змінюватись. Стежте за повідомленнями на сайтах та офіційних сторінках у соцмережах вашого оператора системи розподілу (обленерго).💬 Facebook📺YouTube📸 Instagram👨💼 Linkedin