Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - МЗС України 🇺🇦
Añadido 26 dic. 2021

МЗС України 🇺🇦

@Ukraine_MFA
Número de suscriptores: 10 910
Fotos: 6,790
Videos: 302
Enlaces: 3,480
Descripción:
Міністерство закордонних справ України, офіційний канал

👥 Número de suscriptores

10 910
Promedio/Día:: 0
Promedio/Tiempo:: +13
Promedio/Mes:: +75

👁️ Vistas promedio por mensaje

3 912
Promedio/Día:: 7,720
Promedio/Tiempo:: 4,990
ERR: 35.86%

📊 Mensajes por Día

5.2
Último día: 4
Promedio semanal: 5.4
Promedio por día: 5.2

Historial de cambios de logotipo

Historial de cambios de nombre

МЗС України 🇺🇦 2024-04-15
МЗС України/MFA of Ukraine 🇺🇦✌️ 2024-03-31
🇺🇦✌️МЗС 2022-08-15

Historial de cambios de estado

Oficialmente confirmado 2024-04-16
Oficialmente no confirmado 2022-05-25

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 1,270 26-06-03 13:34
🇺🇦🇷🇴 Міністр Андрій Сибіга провів телефонні переговори з міністеркою закордонних справ Румунії Оаною Цою: 💬 "Яподякував своїй колезі за непохитну підтримку Румунії та рішуче засудження останньої масованої ракетної та дронової атаки Росії на українські міста. Така чітка позиція має велике значення в час, коли Росія продовжує відкидати мир і посилювати терор проти нашого народу.Я також подякував Оані за її принципову заяву на останньому засіданні Ради Безпеки ООН. Як вона справедливо зазначила, навмисне націлювання на цивільних людкй та цивільну інфраструктуру є грубим порушенням міжнародного права та Статуту ООН.Я поінформував свою колегу про останній розвиток подій на полі бою, поточні дипломатичні зусилля, спрямовані на досягнення всеосяжного і тривалого миру, а також про нинішні оборонні потреби України.Нещодавній інцидент із російським дроном у повітряному просторі Румунії вкотре продемонстрував, що російська агресія становить загрозу далеко за межами України. Посилення української протиповітряної оборони та збереження тиску на Росію є критично важливими для регіональної безпеки.Я привітав вагомі результати саміту B9 у Бухаресті, який підтвердив, що безпека в нашому регіоні є неподільною. Ми обговорили шляхи подальшого зміцнення регіональної безпеки, співпраці в Чорноморському регіоні, а також наші спільні зусилля для просування миру та стабільності в Європі.Вдячний Румунії за дружбу, солідарність і незмінну підтримку".
👁 1,320 26-06-03 07:43
Міністр закордонних справ України Андрій Сибіга про українсько-польські відносини: 💬 "Загострення між Україною та Польщею не несе користі ані українцям, ані полякам.Протягом майже двох років ми крок за кроком відбудовували конструктивний діалог. Розблокували пошуки та ексгумації. З гідністю і християнськими традиціями у декількох місцях провели перепоховання жертв. Відновили конгрес істориків, у рамках якого перевели обговорення складних сторінок спільної історії у вимір фахової, науково-обʼєктивної дискусії. На основі не політичних гасел, а архівних документів, матеріалів, наукових досліджень – що відкрило дорогу до діалогу з чутливих питань та дозволило врешті-решт почути один одного.І це абсолютно правильний підхід взаємної поваги, визнання та чесності. Не можна підважувати його та розкручувати маховик ненависті. Тим більше в умовах, коли над усіма нами – українцями, поляками, іншими європейцями – знову нависає загроза з боку нашого споконвічного ворога, Росії. Не можна забувати, що боротьба один з одним призведе до краю прірви. Необхідно усвідомити це, знизити градус емоцій, залишити нашу спільну історію на розгляд фахівців-істориків та сфокусуватися разом на головному: протидії спільному ворогу, зміцненні нашої європейської безпеки, захисті вільного майбутнього наших народів.Назва підрозділу була вибором наших військових. Наші захисники заслуговують на безумовну повагу. Сьогодні саме вони, ціною свого здоровʼя і часто життя тримають лінію фронту та захисту всієї Європи від російської загрози. І платять за це найвищу ціну. Я точно знаю, що наші військові навіть близько не мали нічого антипольського на думці. Для них йшлося про вшанування тих, хто так само багато років тому боровся проти імперської Москви, більшовицько-комуністичної окупації та репресій.Україна дуже тяжко виборювала свою незалежність. Покоління за поколінням. Так само як Польща йшла до своєї незалежності важкою працею та боротьбою – своїм власним шляхом. Ми вдячні Польщі за її лідерську роль у підтримці України в цей страшний час війни. Прагнемо обговорювати всі питання, зокрема й найскладніші, у дусі взаєморозуміння та відкритості. Закликаємо до діалогу та зміцнення наших відносин відповідно до пріоритетів безпеки й благополучного майбутнього наших держав".
👁 1,420 26-06-01 17:19
Міністр закордонних справ України Андрій Сибіга взяв участь у форумі "Архітектура безпеки 2026", де заявив, що спроможність самостійно захищатися від балістичних загроз є питанням стратегічної автономії Європи та її глобального позиціонування. 💬 "Україна готова відіграти ключову роль в розробці захисту від балістики разом з європейськими партнерами. Маємо надалі долати критичні залежності. Розвивати наші далекобійні спроможності та дронові технології. Сьогодні ми виходимо на нову модель стримування – це вже не стільки про тисячі кілотон зброї масового знищення, скільки про тисячі дешевих дронів, далекобійність та захист неба", – зазначив міністр.Глава МЗС зауважив, що російське вторгнення зруйнувало дві ключові європейські ілюзії: уявлення про "кінець історії" та віру в європоцентричність світу. За його словами, Європа була змушена різко вийти із зони комфорту, що спонукало формування нової архітектури Європи.💬 "Україна сьогодні перебуває в центрі європейської трансформації: як оборонно-промисловий хаб, як військовий R&D-центр зі зворотним зв’язком у реальному часі, як носій унікального бойового досвіду та країна з найсильнішою армією на континенті. Власне, як один із ключових контрибуторів європейської безпеки. Саме тому членство України в ЄС є не лише гарантією безпеки для нас, а й безпековим активом для самого ЄС", – наголосив міністр і додав, що союзникам також доведеться рано чи пізно усвідомити, що Україна в НАТО є найбільш економічно вигідною та безпеково логічною моделлю майбутнього для всієї Європи. Андрій Сибіга підкреслив дієвість принципу асиметричності в боротьбі з більшим ворогом та заявив, що Україна стала реальним рушієм безпекового прогресу.💬 "Відбувається технологічна революція, що нагадує бум ІТ у каліфорнійських гаражах. Тепер це переважно українські та європейські гаражі, де збирають не системні блоки, а дрони. Взаємопов’язаність світу й надалі зростатиме, а тому кожна війна на будь-якому континенті матиме наслідки далеко за межами свого регіону", – зазначив він. Глава МЗС висловив переконання, що кожна війна тепер є світовою за своїми наслідками. За його словами, дедалі більше значення набувають швидкість, креативна гнучкість та асиметричні рішення.💬 "Російські дії відгукуються голодом в Африці, проявляються інцидентами з російськими дронами в Румунії та спонукають Іран до агресивної самовпевненості. У цих умовах Україна вже вийшла на рівень глобального безпекового партнера. Наші Drone Deals уже стали інструментом зовнішньої політики. Наразі ми ґрунтовно опрацьовуємо відкриття експорту озброєнь. Це буде системна державна політика, яка посилюватиме як наших партнерів, так і нас самих", – зазначив український дипломат. Міністр підкреслив, що для партнерів критично важливими є справжнє союзництво та спільне усвідомлення того, що Росія становить екзистенційну загрозу. Саме таке розуміння спонукатиме союзників до формування нових альянсів і партнерств. За його словами, необхідно бути впевненими, що в майбутньому жодна держава не залишиться наодинці перед агресором. 💬 "І, певно, ключова потреба тут – це невідворотність покарання за злочини. Історичним кроком стало створення в Гаазі Спеціального трибуналу щодо злочину агресії. Вперше з часів Нюрнберга міжнародна спільнота отримує інструмент притягнення до відповідальності вищого військово-політичного керівництва держави-агресора та її поплічників. І це не лише питання справедливості. Це питання майбутньої безпеки. Адже безкарність завжди породжує нову агресію. Невідворотність покарання – це юридичне стримування", – зазначив він. Андрій Сибіга окреслив головні пріоритети для посилення світової безпекової архітектури. 💬 "Перше. Ми маємо назавжди закріпити у своєму мисленні парадигму, що безпека – передусім. Будь-яка економічна угода, будь-який інфраструктурний проєкт і будь-яка стратегічна залежність повинні оцінюватися насамперед через призму безпеки. Друге. Не може бути жодної альтернативи повноцінному членству України в Європейському Союзі. Третє. Ми маємо реформувати міжнародні безпекові інституції", – наголосив міністр.
👁 1,430 26-05-30 20:46
Міністерство закордонних справ України рішуче відкидає чергові безпідставні звинувачення Російської Федерації щодо нібито “атаки України” на Запорізьку атомну електростанцію, поширені 30 травня представниками російської державної корпорації “Росатом”. Російські звинувачення вже також офіційно спростували в Силах оборони України.  Розцінюємо ці заяви як чергову інформаційну операцію держави-окупанта, спрямовану на відволікання уваги міжнародної спільноти від єдиного реального джерела ядерної небезпеки на Запорізькій АЕС – незаконної російської окупації станції.Російським звинуваченням як завжди бракує логіки: не ясно, з якою метою Україна мала б завдавати ударів по власній атомній електростанції, розташованій на власній території, яку сама прагне повернути під свій суверенний контроль.Російська пропаганда намагається знову та знов просувати абсурдну конструкцію: держава, яка захищає свою територію, нібито атакує власні ядерні об'єкти, а держава, яка їх окупувала, виступає їхнім “захисником”. Сам факт необхідності повторювати цю тезу вже свідчить про її неспроможність.Російська Федерація роками відмовляється забезпечити повний і безперешкодний доступ міжнародних експертів до всіх зон Запорізької АЕС. Зокрема протягом усього часу перебування місії МАГАТЕ на станції міжнародним експертам не було надано доступу до західних частин турбінних залів енергоблоків. Російська сторона також систематично обмежувала доступ до інших об'єктів та приміщень станції під різними приводами. ℹ️ Повний текст читайте за посиланням: https://bit.ly/49xuBP5
👁 1,190 26-05-28 16:40
📑 Цього року Міністерство закордонних справ України розробило спеціалізований довідник "Безбар’єрні стандарти української дипломатичної служби". Цей практичний інструмент для дипломатів розроблений у межах реалізації загальнонаціональної ініціативи Першої леді Олени Зеленської “Без бар’єрів”. Довідник допоміг закріпити єдині стандарти державної мови у сфері інклюзії та доступності. Він містить комплексні методологічні рекомендації та словник коректної термінології.Саме це вже стало нормою для всіх українських посольств і консульств за кордоном, які забезпечуватимуть використання правильних мовних конструктів відповідно до державного стандарту "Термінологія безбар’єрності". Окремий акцент стосується також планування міжнародних заходів з урахуванням фізичної, інформаційної, мовної та цифрової доступності.💬 "Для Міністерства закордонних справ питання безбар’єрності має дуже практичний вимір. Наша специфіка полягає в тому, що ми працюємо не лише в Україні, а й через широку закордонну мережу. Йдеться про 147 закордонних дипломатичних установ, з яких 140 надають консульські послуги, а також про понад 2400 працівників дипломатичної служби, які щодня працюють з громадянами України, іноземними партнерами, міжнародними організаціями, медіа та українськими громадами за кордоном.Цьогорічна тема Національного тижня безбар’єрності – "Безбар’єрна мова" – для дипломатичної служби є особливо важливою, адже мова є щоденним робочим інструментом дипломата", – наголосила заступниця міністра закордонних справ України Мар'яна Беца.
👁 17,900 26-05-25 20:31
Міністерство закордонних справ України висловлює щиру вдячність усім іноземним дипломатичним місіям, усім іноземним дипломатам, які продовжують працювати в нашій державі у час війни та відкидають російський шантаж і погрози.Вже понад чотири роки та три місяці Росія застосовує проти столиці України весь спектр смертоносних ракет і дронів. Удари не припинялися практично жодного тижня. За оцінкою української сторони, загальний рівень безпекових загроз з боку Росії для Києва та інших українських міст залишається таким же, як і у попередні роки та місяці. На цьому тлі нові російські погрози є нічим іншим, як безсоромним шантажем. Москва фактично зізнається у тому, що її обстріли спрямовані зокрема на залякування іноземного дипкорпусу. Це свідчення буде цінним доказом у міжнародно-правових процесах проти держави агресора.Задля протидії російському залякуванню, МЗС України готове надати сприяння у додатковому посиленні безпеки іноземних дипмісій, які звернуться з таким запитом. Принагідно нагадуємо всім нашим партнерам і союзникам, що найкращою відповіддю на погрози Кремля залишається посилення тиску на агресора та підтримки України, зокрема зміцнення спроможностей ППО. Москва має отримувати від міжнародної спільноти правильні та консолідовані сигнали: єдність, силу та принциповість.
👁 1,390 26-05-24 17:53
❗️ РФ має понести відповідальність за культурний геноцид. Національна комісія України у справах ЮНЕСКО висловлює рішучий протест та категорично засуджує черговий масований ракетно-дроновий удар Російської Федерації по Києву в ніч проти 24 травня 2026 року. Цей спланований акт терору був спрямований проти історичного та культурного ядра української столиці.Російська Федерація систематично веде війну не лише проти українського народу, але й проти української культури, історичної пам’яті та світової культурної спадщини.Ми закликаємо Генерального директора ЮНЕСКО, її відповідні органи та держави-члени Організації негайно задіяти всі наявні міжнародні інструменти, жорсткі механізми та процедури для примусу РФ до зупинення терору. Держава, яка нищить світову спадщину, не має права перебувати у цивілізованих міжнародних інституціях. Як свідчить історія, політика умиротворення агресорів лише заохочує їх до нових злочинів, зокрема проти культури. 🔗 Повний текст коментаря: https://mfa.gov.ua/news/komentar-nacionalnoyi-komisiyi-ukrayini-u-spravah-yunesko-shchodo-udariv-rosiyi-po-obyektah-istorichnoyi-ta-kulturnoyi-spadshchini
👁 1,580 26-05-24 06:56
❗️ Міністр закордонних справ Андрій Сибіга про масовану атаку РФ по Україні: "Путін хотів показати «силу», але лише підтвердив свою слабкість.Вночі Росія здійснила одну з найбільших терористичних атак на Київ та область із використанням близько 600 дронів, багатьох десятків балістичних, аеробалістичних та крилатих ракет, а також не спорядженої БРДМ.Під ударом також були Черкаська, Харківська, Кіровоградська, Одеська, Полтавська, Сумська та Житомирська області.Наразі повідомляється про загибель щонайменше двох цивільних осіб та поранення десятків людей. Ці цифри можуть зрости. Пошкоджено багато житлових будинків.Не здатний досягти жодних результатів на полі бою, Путін вдається до терору проти цивільних.Цей удар, ймовірно, мав продемонструвати «силу» внутрішній аудиторії, але замість цього лише підтверджує слабкість Путіна. Навіть росіяни бачать, що він програє.Його «спеціальна операція» не дає жодних результатів. Втрати величезні, але немає жодної досягнутої мети. Окрім того, що в Росії більше немає безпечних місць, бо Україна посилює свої спеціальні далекобійні санкції.Нашим союзникам хочу сказати таке: настав час посилити, а не послаблювати, підтримку України та тиск на російський режим.Закликаємо надати додаткові оборонні спроможності, включно із ППО; збільшило інвестиції у нашу оборонну промисловість; посилити тиску на Росію, включно із забороною в’їзду для російських комбатантів, повним використанням заморожених активів; ухвалити сильні політичні рішення щодо вступу України до ЄС та інші кроки.Світ має важелі впливу. Їх потрібно використати правильно – щоб показати Москві, що такі удари не принесуть жодних результатів – і змусити Росію припинити цю війну".
👁 1,180 26-05-22 17:35
❗️ Міністр Андрій Сибіга анонсував міністерське засідання Україна-Південно-Східна Європа в Тірані 12 червня💬 "Ми високо цінуємо принципову підтримку України з боку Албанії, її незмінну солідарність із нашим народом та її внесок у підтримання допомоги через механізми НАТО.12 червня в Тирані разом із моїм албанським колегою Ферітом Хоксха 🇺🇦🇦🇱 ми станемо співголовами міністерської зустрічі "Україна–Південно-Східна Європа" на тему "Спільні виклики, спільне майбутнє: Україна та Південно-Східна Європа за безпечну та стабільну Європу".Ця зустріч стане продовженням важливого регіонального формату, який ми започаткували в Києві у січні 2025 року і який спрямований на розвиток співпраці та об'єднання зусиль на підтримку України та європейської безпеки.Ця міністерська зустріч збере партнерів з усієї Південно-Східної Європи задля зміцнення політичної солідарності, покращення координації та просування спільного бачення тривалого миру, відновлення та стійкості України.З нетерпінням чекаю на зустріч із друзями та партнерами в Тирані".
👁 1,360 26-05-20 07:35
🇺🇦🇭🇺 Міністр Андрій Сибіга: Україна та Угорщина розпочали консультації на рівні експертів"Сьогодні вранці разом з Анітою Орбан та віцепрем’єр-міністром з європейської та євроатлантичної інтеграції України Тарасом Качкою ми розпочали українсько-угорські консультації на рівні експертів.У своїй вступній промові я зосередився на трьох ключових питаннях: двосторонніх відносинах, правах національних меншин та вступі України до ЄС. Нас об’єднує прагнення вирішувати проблеми та долати виклики.По-перше, Україна прагне відкрити нову, взаємовигідну сторінку в наших двосторонніх відносинах, засновану на довірі. Зараз ми маємо необхідний імпульс для досягнення цього. Ми цінуємо чітке засудження Угорщиною нещодавніх російських ударів, зокрема тих, що були завдані по Закарпаттю.Наші народи заслуговують бути добрими сусідами та працювати разом заради спільного мирного і європейського майбутнього.По-друге, Україна серйозно ставиться до прав національних меншин і залишається відданою їх забезпеченню відповідно до європейських стандартів. Ми розуміємо, що це питання має фундаментальне значення.І по-третє, я запропонував розглядати вступ України до ЄС як стратегічний інтерес для Угорщини, можливість зміцнити угорську національну єдність та найкращий спосіб гарантувати права угорської меншини.Я наголосив, що настав час закласти міцну основу для відкриття першого переговорного кластера щодо вступу до ЄС уже цього травня, а ще п’яти – у червні.Разом із моїм угорським колегою ми поділяємо спільну мету: скористатися цим моментом і досягти відчутних результатів. Я також з нетерпінням очікую особистої зустрічі з колегою завтра на міністерській зустрічі НАТО у Швеції.Сподіваюся, що сьогоднішні консультації будуть конструктивними та продемонструють готовність України й Угорщини залишити позаду виклики минулого та формувати наше спільне майбутнє".