Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - ВІДВЕРТО
Añadido 14 jul. 2024

ВІДВЕРТО

@UAvidverto
Número de suscriptores: 707
Fotos: 2,140
Videos: 438
Enlaces: 445
Descripción:
🇺🇦За українське в Україні! Наш сайт: https://www.info.kropyvnytskyi.ua Україна має очиститись від російсько-радянських штампів та наративів. Підписуйтесь на наш канал, запрошуйте відвертих, свідомих і незламних.
Fuente

ВІДВЕРТО | КРАПКА У ВАГОННИХ СУПЕРЕЧКАХ Укрзалізниця пояснила, чи має пасажир зве...

Logotipo de la comunidad de telegram - ВІДВЕРТО ВІДВЕРТО @UAvidverto
109 Vistas/Alcance 2026-01-30 12:24 Mensaje №2977
🚂КРАПКА У ВАГОННИХ СУПЕРЕЧКАХ Укрзалізниця пояснила, чи має пасажир зверху право сидіти на нижній полиці«Укрзалізниця» надала офіційне роз’яснення щодо користування нижніми та верхніми полицями у вагонах, поставивши крапку в тривалій суперечці між пасажирами щодо сидіння на нижніх місцях і зберігання речей під ними.Про це повідомляє компанія у соцмережі, пише DailyLviv.com.В «Укрзалізниці» наголосили, що пасажир має право користуватися лише тим місцем, яке зазначене у квитку, протягом усієї поїздки.«Згідно з Правилами перевезення пасажирів, кожен пасажир має право користуватися лише тим місцем, яке зазначене у квитку. Пасажир з квитком на нижню полицю не зобов’язаний надавати її для сидіння пасажиру з верхньої полиці, навіть перед кінцевою станцією», – зазначили в компанії.👉Також в УЗ підкреслили, що користування нижньою полицею можливе лише за взаємною згодою між пасажирами. Окремо в компанії пояснили, кому належить місце для зберігання речей під нижньою полицею. За словами представників «Укрзалізниці», цей простір належить пасажиру, який має квиток саме на нижнє місце.«Місце для зберігання речей під нижньою полицею належить пасажиру з квитком на нижню полицю. Пасажири з верхніх полиць не мають автоматичного права займати цей простір без згоди пасажира знизу», – наголосили в УЗ.❗️Пасажирам, які подорожують на верхніх полицях, рекомендують зберігати ручну поклажу на верхніх багажних полицях, у спеціальних нішах купе або домовлятися з пасажиром на нижній полиці.А ви погоджуєтесь з такими правилами чи вважаєте їх несправедливими, адже квитки на верхню та нижню полицю коштують однаково?