Відбулося жеребкування наступних кваліфікаційних раундів єврокубків.Потенційних суперників дізналися "Динамо", "Шахтар", "Полісся" та "Олександрія".В Лізі Чемпіонів наступним суперником киян, після перемоги над "Хамруном", стане сильніший з пари "Пафос" (Кіпр) - "Маккабі" (Тель-Авів, Ізраїль).Цікаво, що у випадку вильоту від "Хамруна" (але ніхто в таке не вірить, правда ж?), вже в ЛЄ "Динамо" зіграє з тим, хто програє в цій же парі суперників. І адмін вперше бачить такий розклад, якщо чесно.В Лізі Європи суперником «гірників» після перемоги над "Бешикташем" стане невдаха в протистоянні між шотландським "Рейнджерс" та грецьким "Панатінаїкосом" (ця пара грає в квалі ЛЧ).Якщо ж "Шахтар" не пройде турецького суперника, то спуститься до Ліги Конференцій, де зустрінеться із переможцем пари "Сент-Патрікс" (Ірландія) – "Нимме Калью" (Естонія).В Лізі Конференцій, де Україну представляють одразу два клуби:"Полісся" після проходу "Санта-Коломи" зістрінеться із переможцем пари "Пакш" (Угорщина) – "Марибор" (Словенія);"Олександрія", у разі перемоги над "Партизаном", зіграє проти невдахи в парі "Мідтьюлланд" (Данія) – "Хіберніан" (Шотландія) (вони грають в ЛЄ).
Учора відбувся п’ятий меморіальний турнір (третій — з футболу).Участь у ньому взяли чотири команди з Бучі, Луцька, Києва та ГО «Нація Вогню».Впевнену перемогу святкувала молодь із «Trouble Company & Co». За друге місце точилася справжня боротьба між командами «Old Castle» та Бучею. Набравши однакову кількість балів і маючи рівну різницю забитих і пропущених голів, долю другого місця вирішували в серії пенальті — перемога «Old Castle» 2:0.Турнір, як завжди, пройшов у дружній атмосфері, де було більше, ніж просто футбол — це був справжній фемелі-двіж. На заході були присутні родини військових із руху.Відкривали турнір поранені військові з колективу «Old Castle», які зараз проходять лікування.Після завершення змагань — невелике застілля на природі в найближчому парку.Останні змагання відбувалися понад рік тому, тож хлопці були раді знову зустрітися, поспілкуватися з друзями та познайомитися з новими учасниками колективів.Дякуємо всім за участь і відданість нашому двіжу!Далі буде ще більше!
До вашої уваги текст від відомого представника київського "Динамо", з думками щодо нещодавнього інтерв'ю одного "діяча", в якому той допускає досить суперечливі висловлювання з кількох важливих питань сьогодення.- "Днями в мережі з’явилось інтерв’ю одного з найпопулярніших свого часу в Україні блогера та співака – Kyivstonera, який мав і певні контакти з представниками навколофутбольного середовища України.Інтерв’ю цікаве тим, на мою думку, що в ньому він вперше, після початку повномасштабного вторгнення росії на територію України, заговорив про доволі гострі для українського суспільства проблемні питання. Але навіть не самі питання цікаві, а те, як він їх озвучив і в якому контексті це відбулось. І, що саме найголовніше, чи просто через те, що Стонер не заглиблюється в питання, які озвучив, воно і виглядає досить примітивним та скоріше емоційним, чи тут насправді не все так просто?Слід згадати, що знаходячись в Україні він ніколи не турбувався якимись політичними проблемами, чи проблемами корупції, які безсумнівно існували в країні і до 2022 року.Зважаючи на це можна взагалі задатись питанням: чи має він моральне право тепер, знаходячись з початку повномасштабного вторгнення закордоном, озвучувати щось подібне? І хоч він говорить про ці проблемні питання, як про такі, про які повинні говорити саме публічні та медійні люди всередині України, але фактично він їх проговорив в ефірі в дуже суб’єктивному ключі, м’яко кажучи.Отже Стонер каже про “внутрішніх ворогів” у владі та правоохоронних органах, через яких неможливо жити; акцентує увагу на закритих кордонах (і тут також додає, що як люди далі можуть так жити); згадує якихось своїх знайомих, які по півроку сидять вдома, і в яких немає мотивації і які “не хочуть йти вмирати”; незрозуміло для чого каже про якихось “тік-ток військових на х6, х7, х8” які влізли в якісь “тємкі”; звичайно, не забуває про ТЦК, яке “прінімає, забиває, убиває”. Ну і згадки про ТЦК приправлені емоційними історіями (реальність яких викликає питання, на мою думку) про те, як хватають чоловіків “за шиворот”, які гуляють з колясками, та як знайомого прямо “з гостішки за руки за ноги на пєрєдок” і т.д.Тут ще слід додати про взагалі відірваний від реальності спіч, який фактично стосується рекрутингу, наружної реклами та агітації від підрозділів, та можливостей обирати де і ким служити.Коротше кажучи, всі бажаючі можуть самі знайти це відео і подивитись по таймкодам (щоб не дивитись все інтерв’ю і не слухати про бардаша, “гріби” і іншу непотрібну інформацію))) що він там наговорив і зробити свої висновки.Інтерв’ю, в ці перші дні після випуску, в трендах Youtube за популярністю і зібрало чимало коментарів, передивившись швиденько хоча б невелику частину яких, стає зрозуміло, що відповідальні за російське ІПСО на 100% скористаються таким матеріалом і докладуть зусиль зі свого боку, щоб зробити його ще популярнішим.Я ж, повернусь до питання, написаного вище: він наговорив відвертої дурні по багатьох пунктах через те, що реально не заглиблювався в питання та через те, що у нього проблеми з причинно-наслідковими зв’язками? Чи можна констатувати, що маємо ще одну, вже “остаточно відкриту консерву” (враховуючи його поїздки в росію до 2022 року), яка тепер займе свою нішу зі своєю аудиторією в інформаційній війні росії проти народу України?Адже те, що наговорив Стонер, майже по всіх пунктах є одними з ключових напрямків, по яких працює російське ІПСО та пропаганда: погана влада, свавілля ТЦК, “концтабір” і т.д. По останньому припущенню хотілося б помилитись, звичайно, але тут покаже тільки час і дії Стонера". (с)Можемо лише погодитись з абсолютною більшістю тез в цьому тексті. В якості фрагмента з інтерв'ю вибрали той уривок, де співрозмовники згадують Давида «Хіміка» - представника колективу «Братія», захисника Маріуполя.
Вчора поляки почали перекривати дорогу неподалік кордону з Німеччиною безперервним ходінням по переходу.На фото: представники філіалів щецинської "Погоні" біля кордону останніми днями. Для них це чудова нагода наробити пафосних фото на фоні дорожніх знаків та відбійників. Дивіться, мовляв, ми тут!В цьому контексті цікаво й інше. Все голосніше в самій Польщі звучить думка про те, що масовий відтік українців в інші країни може призвести до серйозних просідань, економічних та демографічних.Днями українські ЗМІ наводили статтю видання inpoland.net.pl по цій темі. Відомо, що станом на зараз українці формують значну частку польського ВВП (2,7%), а дохід до бюджету від перебування українців на території сусідньої країни становить близько 7,5 млрд євро.Іншою стороною цієї ситуації є те, що разом з масовим від'їздом до Німеччини та інших країн, Польща втрачає працеспроможне населення. Відтік робочих рук з країни вимагатиме кимось їх заміняти. На велику кількість робіт, які роблять українці за нинішню платню - поляки не підпишуться. Отже доведеться відчиняти браму перед мігрантами з інших країн, здебільшого не білих.І вже сьогодні чимало польських оглядачів каже про те, що вже незабаром вони сумуватимуть за мігрантами з України, з якими можна порозумітися навіть без знання мови, а також дуже схожими зовнішньо на місцеве населення.Тобто, якщо б польські рухи вміли складати в голові 2+2, то не пиляли б гілку, на якій тримається частина їхньої економіки. Аби потім не чергувати на кордоні, сподіваючись запобігти тому, що вони самі багато в чому наближають 🤷🏻♂️Наприклад, фанати з Вроцлава, невдоволені кількістю проживаючих там українців (за різними оцінками 200-250 тис) - дуже скоро матимуть нові теми для своїх тряпок.
Я не молчу, когда я хочуЯ не продаюсь, но за деньги — да (да)Яркий пример, как из спортсмена, лидера одной из топовых движух России можно скатиться в шестерку Малофеева. Был такой человек в Capitals (Динамо Москва) по прозвищу «Славянин»! После поражения Джокерам в 2008 году, он взял на себя бразды правления Кэпиталз. Стоит отметить, что под его правлением Капитала вошли в несомненный топ. Тайный союз с Днепром, по аналогии Секта-Харьков , также двигал коллектив вперед. 2011 год - победа над Террор фэмили и трудовыми резервами, 2012 год - победа над Школой (кб). 2014 год - победа над Music Hall + Jolly Nevsky (сбг). Образовался союз, в который в разные годы входили Югенд, Кэ, РБВ, 9. Также в это золотое время околофутбола была договоренность между всеми движухами, что трибуна остается вне политики, и тогда свободно отлетали ебальники на трибунах за тряпки днр/лнр. Динамовская движуха не стала исключением в договоренности. В 2014г на матче на Кипре Антошка Дорофеев бегал контролировал чтобы не было тряпок Новороссии. Но Саня Суржко по прозвищу «Славянин», судя по всему, нуждался в деньгах или был завербован адекватными мужиками из «конторы», (а может и все вместе), раз вывесил заказной баннер против фильма «Матильда» Александра Учителя. После чего сделал очередной(но не последний в своей жизни) выбор в пользу денег и Малофеева, отказавшись от коллектива. И тут началась его скоростная карьера в Двуглавом орле петухе. Сашка был на подхвате у Артема Лобанова, не менее интересного персонажа (как Лобанов устраивал себе бои с мешками, и выигрывал пояса на турнирах Двуглавого орла петуха, ездил в разбомбленный Мариуполь, и т. д. расскажем позже). А после провала Лобанова, Суржко занял его место в правлении «Федерации традиционных видов спорта Двуглавый орёл» Тусовка там собралась конечно мерзкая (френк, Суржко, сиделец Боня, Куляш и т. п.). Как любой бывший наркоман, Суржко воцерквлен и стремится к богу, не забывая отмечать 9 мая, само собой. До начала полномасштабной войны Саня не заявлял о своих политических взглядах и старался не отсвечивать в интернете, а после 24 февраля 22 года перестал брать трубки и отвечать на сообщения хлопцев с Днепра. Теперь маски сброшены - и мы увидели его истинное лицо. Православный активист (естественно как и любой наркоман со стажем , а Саша никогда не отказывался от амфетамина или травы, Саша истинный воцерковленный христианин)- один из руководителей двухглавого орла петуха в Вологде(по странному стечению обстоятельств столь высокая должность никак не отображена у Саши в соцсетях, где перечислены остальные достижения-стесняется?)Саша - это исключительно про деньги и карьеру, в отличиие от многих других умственно отсталых, которые искренне верят в царя Путина Панхуйло, Саша отлично понимает все, что происходит, просто семью кормить надо и желательно вкусно, а деньги не пахнут. Насколько эти самые деньги не пахнут в целом стало понятно еще после истории с крысятничеством Александра в файтвере, после которого капиталов покинул Ух.Теперь вы спросите почему Славянин был? Он ведь живой! Славянин кончился когда повесил по заказу Малафеева тряпку с «Матильдой».А быть может, Сашка просто затаил обиду на украинцев, когда получил пизды от Стаса Казанцева? Последний бой Суржко был против украинца Казанцева, где победил украинец техническим КО, закончив карьеру бойца для Суржко.
І хоча для цього дивака, схоже, все закінчилось більш-менш, протистояння клубів з Буенос-Айреса іноді буває справді жорстким.З ним же пов'язана і одна з найбільш сумних сторінок аргентинського футболу. Дербі 1968 року на стадіоні «Монументаль» закінчилось загибеллю 71-ї людини. Ще 150 було поранено. Більшість жертв були вболівальниками "Боки", адже тиснява утворилася саме на їхніх секторах.Розслідування, яке тривало кілька років після трагедії - завершилось нічим. Про причини, через які зчинилася тиснява, сперечаються й досі. Але точно відомо, що ворота на секторі виявилися зачиненими.Сьогодні фотокартка тих самих воріт №12, що були закриті під час дербі 1968, слугує нагадуванням про злочинну недбалість зі сторони поліції. Саме поліцейських та їхні дії в тій ситуації - звинувачують в трагедії обидва рухи.Щоправда, тодішнє керівництво "Рівера" притримувалося думки, що вболівальники "Боки" самі спровокували копів, принесши на стадіон пляшки із сечею аби виливати на них. З іншою версією, вони підпалили прапори суперника, що впали на їхніх одноклубників з нижнього яруса, що і стало причиною паніки.
Клубний ЧС.Ось кому точно норм на турнірі, так це командам з Південної Америки. Їхати до США не далеко, порівняно із тим, як діставатися прихильникам європейських команд.На світлинах вболівальники бразильського "Флуміненсе"🇧🇷 в Іст-Резерфорді, що знаходиться у внутрішньому кільці передмість Нью-Йорка. Саме тут відбувся дебютний матч бразильського клубу проти дортмундської "Боруссії".Може несподівано, а може й закономірно, але німці не змогли розпочати з перемоги. "Флуміненсе", який зараз йде 6-м в бразильській Серії А - не лише втримав нічию (0-0), але й міг вигравати, змарнувавши два виходи один на один.Увагу привернув банер вболівальників "Флуміненсе" з групи «Bravo 52» (фото 4), назва якої походить не від дати заснування команди (чи самої групи), а від перемоги клубу в Кубку Ріо 1952 року.В ті роки не було такого поняття як клубний Чемпіонат Світу, або Суперкубок, в якому зустрічаються найсильніші команди Європи і Південної Америки. Але його справедливо можно вважати зародженням концепції таких турнірів."Флуміненсе" виграв у турнірі з 8-ми команд, матчі якого проходили в Ріо де Жанейро та Сан-Паулу. Європейський континент представляли лісабонський "Спортінг", швейцарський "Грассхоппер", віденська "Аустрія" та німецький "Саарбрюккен". Втім, з гостей континенту груповий турнір тоді подолали лише австрійці, яких і здолали в півфіналі майбутні чемпіони. Долю титула "Флуміненсе" вирішував із сусідам з "Корінтіанса", перемігши в двоматчевому протистоянні (2-0 і 2-2).Самі ж «Bravo 52» беруть початок з 2009 року, натхненні побаченим на трибунах Уругваю та Аргентини. Ідеологією цього вболівальницького об'єднання є підтримка команди щохвилини протягом всього матчу, незалежно від результату.Також «Bravo 52» тримаються осторонь клубної політики, переймаючись виключно атмосферою на секторах.
Новини на польських тематичних сторінках.Розповідають про місцевого, котрий знімав прапори України на будівлях в Кракові, та почепив замість них польські.Зокрема, не названий на відео зняв прапор України з будівлі спортивного товариства "Sokol" в Кракові. Також польським сегментом соцмереж розійшлося схоже відео, зроблене біля будівлі краківського театру ім. Юліуша Словацького.Як з'ясувалося пізніше, цей недалекий виклав відео в соцмережі, додавши тег Гжегожа Брауна - знаного фріка польської політики, котрий відомий також своїми антиукраїнськими висловлюваннями.Як інформує видання radiokrakow.pl: тамтешня поліція швидко встановила особу порушника і стосовно нього вже проводяться процесуальні дії.В свою чергу, директор згаданого вище театру підтвердив в інтерв'ю виданню, що йому надходили погрози в понеділок, після того як прапор України знов повісили на будівлі.- "Мені зателефонували, що якщо я не приберу український прапор протягом 30 хв, то прийдуть 20 хлопців і розфарбують театр та розіб'ють його, а ми тільки забруднимо руки.Український прапор висить на будівлі разом із польським прапором як вияв солідарності. Зривання прапорів України у Польщі - це дія на користь Росії, на користь нашого ворога під час війни. Це державна зрада. Вони зрадники. Напад на театр - це завершальний елемент. У мене питання: що далі? Що ще має статися, щоб ми всі це зрозуміли?", - сказав Кшиштоф Глуховський, директор театру.Примітно, що "Шахтар" розглядає стадіон краківської "Вісли" для проведення єврокубкових матчів наступного сезону. Втім, згодом з'явилася інформація про те, що «гірники» гратимуть на арені «Стожице», що є домашнім стадіоном словенської "Олімпії" з Любляни.
Поки футболу не багато, не оминемо увагою події в Лос-Анджелесі, де вже кілька діб відбуваються масштабні протести проти міграційних рейдів.Заворушення почалися під час рейдів на вулицях Лос-Анджелеса, де понад 82% мешканців становлять вихідці з Латинської Америки. В перший день було затримано щонайменше 44 людини за порушення міграційних правил.Такі рейди були одним з пунктів передвиборчої програми Трампа, де мова йшла про масову депортацію мігрантів. Відповідає за цей процес Імміграційна та митна поліція США (ICE) - федеральна агенція, яка виявляє нелегальних мігрантів та проводить арешти й депортації.До міста вже прибули війська Нацгвардії, які президент зміг надіслати до ЛА всупереч позиції губернатора Каліфорнії Ґевіна Ньюсома. Для цього Трамп кваліфікував заворушення як повстання проти федерального уряду, що зробило його повноваження ширшими в цьому регіоні.Попри те, що низка посадовців невдоволені таким рішенням Білого дому та називають його "провокацією з метою посіяти хаос, щоб мати привід для ескалації", 2 000 військовослужбовців прибули для придушення протестів.На протестах, поряд із мексиканськими прапорами, іноді можна побачити радянську символіку, а багато учасників ідентифікують себе як радикально ліві.
Ще один ракурс на трибуни "Інтера"🇮🇹 у вчорашньому матчі проти "Барселони".Справді велике протистояння і ще одна велика сторінка в історії міланського клубу. Навіть, якщо «нерадзуррі» не зуміють виграти в мюнхенському фіналі - вболівальники все одно ще довгі роки пам'ятатимуть гойдалки в обох зустрічах.Просто нагадаємо, що після нічиєї 3-3 в першому поєдинку, вчора "Барса" вийшла вперед на 87-й хвилині. Але "Інтер" зміг врятуватися на 90+3, а вже на 99-й хв. крапку поставив Давіде Фраттезі.Кращим гравцем матчу було визнано воротаря госмодарів поля Яна Зоммера, котрий здійснив ряд вражаючих сейвів.В післяматчевому коментарі тренер "Інтера" Сімоне Індзагі високо оцінив дії обох команд, назвавши серед складових успіху - максимальну самовіддачу своїх підопічних:- "Передусім я хочу привітати Барселону - дуже сильну команду. Проти неї потрібен був суперІнтер: аплодисменти хлопцям, які провели два монструозні матчі. Я щасливий бути їхнім тренером - вони віддали мені все, що мали. І справедливо, що вони святкують цей успіх на цьому стадіоні", - зазначив італійський наставник.