Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Troublemakers & Ultras Action
Añadido 14 jul. 2024

Troublemakers & Ultras Action

@TroublemakersUkraine
Número de suscriptores: 13 092
Fotos: 28,600
Videos: 10,500
Enlaces: 6,590
Descripción:
Український навколофутбол і не тільки.

👥 Número de suscriptores

13 092
Promedio/Día:: -2
Promedio/Tiempo:: 0
Promedio/Mes:: +62

👁️ Vistas promedio por mensaje

1 770
Promedio/Día:: 1,560
Promedio/Tiempo:: 2,224
ERR: 13.52%

📊 Mensajes por Día

2.1
Último día: 8
Promedio semanal: 2.3
Promedio por día: 2.1

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 1,960 26-02-16 07:14
Колектив ІSF ("Зірка", Кропивницкий) розповідає історію життя їхнього одноклубника, полеглого на війні наприкінці січня.- "Березовський Владислав Олександровичпозивний «Малой»15.06.2004 — 27.01.2026Народився у місті Кропивницький.З дитинства був світлою, щирою і сильною душею — справжнім сином своєї землі. Навчався у школі №4, згодом — у ЦВПУ №4 імені Миколи Федорковського, де формувався як наполегливий, відповідальний і цілеспрямований юнак.З ранніх років Владислав жив швидкістю та боротьбою — займався автоспортом, картингом, гідно представляв свій край на обласних і міжобласних змаганнях, неодноразово виборюючи перші місця. У спорті, як і в житті, він ніколи не здавався.Був активним учасником молодіжного руху футбольних фанатів “IRON STAR FIRM”, членом громадської організації «Пітбуль», завжди стояв за правду, за своїх, за честь. Мав вірних друзів і велике серце, в якому було місце для кожного.У липні 2025 року Владислав свідомо зробив вибір — став на захист України, вступивши до лав Національної гвардії України. Служив пілотом в екіпажі безпілотних літальних комплексів, виконуючи бойові завдання з мужністю, холодною точністю та відданістю присязі.27 січня 2026 року в районі села Степи Покровського району Донецької області, внаслідок авіаудару по позиціях, серце воїна зупинилося.Йому було лише 21 рік.Без нього залишилися батьки, брат, та друзі.З нами назавжди залишилися його світла пам’ять, його вибір і його подвиг.Він жив гідно.Він загинув, захищаючи Україну.Герої не вмирають.Гинуть вороги". (с)by: ironstarfirm
👁 1,630 26-02-13 17:31
До Вашої уваги міні-альбом «Сатира», він скидається з 5 треків, де 4 з них - це сольні від Sergio Tacchini та 1 трек від Slavik Cherep(Nord Division) & Dima Dinamo. Робота над цим ЕР почалась ще влітку, щось записалось ще коли було дуже жарко надворі, а щось писалось зовсім недавно, коли було мінус 20 за вікном. В цьому альбомі ви почуєте ліричні пісні «Гірка Сатира» та «Про Кохання» і кумедні, сатиричні історії з підйобами та веселими панчами «Околоприкольна2», «Утікач» та «Гаррі Поттер». Хотілось випустити його восени, але не завжди виходить як задумуєш. Я дуже дякую всім хто приймав участь в цьому проєкті - Черепу та ДД за дуже кумедний трек, вийшло ну дуже магічно, як у Хогвардсі, Сєві Шутці Plan Records за запис та завжди чудову та дружню атмосферу, окремо дякую Yazheyao за запис і зведення усіх треків цього альбому, превьюхи та відео! Всій моїй банді Fck Famous Group та Nord Division Music за те що ви є у моєму житті!Посилання тутВсім приємного прослуховування, Ваш аудіо друг Sergio Tacchini🤝
👁 1,840 26-02-10 20:34
Португалія 🇵🇹Піро від фанатів "Порту"🇵🇹 на вчорашньому матчі проти "Спортінга".Протистояння й без того принципових суперників, додатково підігрівала їхня конкуренція в таблиці. Вперше за довгий час чемпіонат очолює саме "Порту", а не один з лісабонських клубів. Для господарів поля перемога означала відрив на 7 очок і заявку на чемпіонство. У випадку тріумфу "Спортінга" - відстань скорочувалася до 1-го пункту.На 33-й хвилині господарі поля влаштували димову завісу над стадіоном «Драгау», так що матч довелося зупиняти. Цей епізод був не єдиним, однак решта відбувалися вже на полі та біля нього і стосувалися гравців обох команд.Спершу у кіпера "Спортінга" дивним чином тричі зникав рушних, яким він сушив рукавички, а коли господарі поля повели в рахунку і до завершення гри залишалося небагато часу - болбої "Порту" ховали м'ячі, затягуючи тим самим час.Дісталося і капітанові гостей Мортену Юльманну: з трибун в датського футболіста кидали атрибутикою мадридського "Атлетіко". Розрахунок був на те аби вивести з себе гравця, адже нещодавно іспанський клуб робив пропозицію щодо його трансферу, однак "Спортінг" її відхилив.На 90+12 хв було призначено пенальті у ворота "Порту". Гості схибили з точки, але реалізували добивання. Нічия 1-1, що скоріше йде на користь "Бенфіки" Трубіна і Судакова, у якої тепер буде можливість ще трохи наблизитись до лідерів таблиці.
👁 1,960 26-02-03 16:42
Греція 🇬🇷Фанати "Панатінаїкоса" минулими вихідними. Текстовик в пам'ять про трьох грецьких військових, вбитих турками в Імії 1996 року.Імія - пара невеликих населених островів, що була об'єктом військової кризи та суперечок щодо суверенітету між Грецією та Туреччиною в 1996 році. Це є лише частиною суперечки щодо островів в Егейському морі. Греки вважають їх беззаперечно грецькими, але Туреччина вважає їх сірими зонами невизначеного суверенітету.28 січня 1996 року грецький спецназ таємно висадився на східному острові непоміченими. 30 січня турецькі та грецькі чиновники зробили заяви, кожен наполягаючи на своїх суверенних правах на Імію.31 січня о 1:40 ранку турецький спецназ також висадився на західному острові, що загострило напруженість. Приблизно за 3 години грецький військово-морський літак Bell 212 злетів з грецького фрегата "Наваріно" для розвідки. Грецькі спецпризначенці підтвердили присутність турецьких військ і отримали наказ повернутися на корабель, під час повернення якого гелікоптер розбився над островами.Є припущення, що це сталося через турецький вогонь, але це було приховано обома державами, щоб запобігти подальшій ескалації, хоча троє грецьких офіцерів на гелікоптері загинули.
👁 2,070 26-02-01 08:26
Стікер фанатів запорізького "Металурга", стилізований під вкладиш Turbo - культової жувальної гумки 1980-90-х років.Бренд жувальної гумки Turbo (початково зі смаком персика) виготовлявся турецькою компанією «Kent» з 1985 по 2007 роки. Підвертка (вкладиш) містила зображення різних транспортних засобів та була розповсюдженим колекційним захопленням, починаючи з кінця 80-х.Жувальна гумка була популярною серед дітей та підлітків пізнього СРСР, країн СНД та Польщі. В цих країнах Turbo з'явилася раніше жувальної гумки Love is... та трохи пізніше гумок Donald та Pedro, вкладиші від яких також були об'єктами колекціонування.Починаючи з 1994 року Turbo почала вироблятися в трьох варіантах Turbo Super, Turbo Classic і Turbo Sport, що відрізнялися типами автомобілів на вкладишах (сучасні, ретро та спортивні).Випуск серії Turbo Classic був припинений в 99-му, а серії Turbo Super і Turbo Sport випускалися до 2007 року. В 2015 році з'явилася нова гумка Turbo, що була доступна на ринках Польщі та Румунії.В роки виробництва оригінальної жувальної гумки було випущено 1620 видів вкладишів в 11 серіях.Станом на сьогодні повні колекції серій можуть бути досить коштовними на аукціонах, в залежності від цінності окремих вкладишів в тій чи іншій серії.
👁 1,760 26-01-31 13:35
Акція #FCKPTN, яка нещодавно пройшла на трибунах українських та європейських стадіонів, продовжується на території РФ.В грудні минулого року активісти кількох організацій корінних народів РФ підтримали акцію українських і європейських фанатських рухів, поширивши відповідні заяву та звіт:- "Українські фанати стикнулися з агресією путінської військової машини в 2014 році та вимушені захищати зі зброєю в руках свою свободу. В той же час в Європі багато людей не розуміють, яку загрозу несе в собі путінський режим.З путіним неможливо і неможна домовлятися. За розв'язану війну проти України його треба судити як воєнного злочинця, а за те, що він зробив із корінними народами рф, він заслуговує на таку ж долю, що й страчені в свій час диктатори.Ми, громадяни рф, як ніхто інший знаємо, що собою являє путін. Війну проти свого народу він веде вже понад 20 років. Спочатку він перетворив велику частину населення рф на жебраків, а сьогодні ці люди, від безвиході, йдуть на війну проти України. На це їх штовхають не патріотичні почуття, а можливість заробити грошей, аби вирішити накопичені фінансові проблеми.В цій злочинній війні вже загинула величезна кількість представників корінних народів рф і продовжують гинути щодня. З тим рівнем свободи, що зараз є в путінській рф, ми можемо собі дозволити акцію лише в такий спосіб, але тим не менш, ми її проводимо та закликаємо росіян і, в першу чергу, представників корінних народів рф, не боятися та в будь-який спосіб приймати участь в цій акції.До акції вже доєдналися активісти: Булгарской Конфедерации, Воронежской Республики, Уральской Республики, Свободного Поморья, Ингерманландского движения, Казачьего Ѣзикового Ѣртаула (назви наведені в оригіналі), а також ополчення NORD.Доки путін при владі, ми оголошуємо акцію безстроковою", - йдеться в заяві.Також учасниками акції #FCKPTN стали представники пан-фіно-угорського руху SSS.Можна сперечатися із певними тезами цієї заяви, зокрема що стосується участі у війні проти нашої країни за гроші, але такая акція пройшла і вона не має залишитись непоміченою.Сподіваємось, настане день, коли корінні народи РФ отримають нагоду самостійно вирішувати власну долю.
👁 1,990 26-01-27 12:05
Нідерланди 🇳🇱Вчора виповнилося 25 років з дня заснування групи VAK410 ("Аякс")🇳🇱26 січня 2001 року колектив вперше з'явився на трибунах «Амстердам Арени». Заснований він був ініціативною молоддю з руху, яка прагнула чогось нового. Із назвою вирішили довго не вигадувати, взявши номер сектору, на якому розташовувалися.Тим часом, схоже, що певні складнощі виникли із переходом Олександра Зінченка до амстердамського клубу. Спортивні видання інформують, що на практиці сторони зіткнулися із деякою плутаниною. Виходить, що таких сторін наразі чотири.Український гравець перебуває в оренді з лондонського "Арсеналу" до "Ноттінгем Форест", тому спершу треба розірвати цей договір. Після цього мають досягнути угоди "Арсенал" і "Аякс", і ще після цього - Зінченко має погодитися на умови контракту.Якщо раніше йшлося про оренду, то тепер це повноцінний контракт Олександра із нідерландським клубом на півроку, з можливістю автоматичного продовження. Але і тут є питання. Що робити із зарплатою гравця? Або наприклад із виплатами тому ж "Арсеналу"? А якщо через шість місяців "Аякс" вирішить не подовжувати угоду із Зінченком? Як бачимо, питань тут дійсно багато.
👁 1,710 26-01-20 16:06
Ліга Чемпіонів.Головний клубний турнір континенту поновлюється після короткої паузи.В одному з матчів вівторка норвезький "Буде/Глімт" прийме "Ман Сіті". Для англійців це певною мірою історичний поєдинок, адже раніше «містяни» ніколи не грали із норвезькими суперниками.Також це унікальна можливість для Ерлінга Голланда не лише з'їздити на Батьківщину, але й стати першим в історії ЛЧ норвежцем, що заб'є у ворота клубу з Норвегії. Варто сказати, що іменитий форвард проводить невдалий відрізок кар'єри, відзначившись лише одним голом в семи останніх зустрічах.У господарів поля виступ в єврокубку поки не складається. 32-ге місце таблиці та відсутність ігрової практики. Чемпіонат Норвегії закінчився ще восени ("Буде/Глімт" взяв срібні медалі), а останній офіційний матч команда провела ще 10 грудня (нічия із дортмундською "Боруссією"). За таких умов треба буде серйозно постаратися аби засмутити такого суперника.Вболівальники "Ман Сіті"🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 напередодні сьогоднішнього матчу в Норвегії. «Аспміра» - домашній стадіон сьогоднішнього суперника англійців в місті Буде знаходиться за полярним колом. Через це клубу кілька десятиліть забороняли грати в чемпіонаті Норвегії.
👁 1,760 26-01-17 17:02
АПЛ 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿Майкл Каррік дебютував з "Ман Юнайтед" в Прем'єр лізі перемогою, та ще й якою. В дербі Манчестера «червоні дияволи» здолали "Сіті" (2-0).- "Голланд, як твій батько!", - заряджали вболівальники МЮ в бік травмованого форварда "Ман Сіті" після того, як той зазнав ушкодження в одному з ігрових епізодів.Цей заряд є відсилкою до розповсюдженої версії, начебто кар'єру Альфа-Інге Голланда (батька Ерлінга) обірвало зіткнення з Роєм Кіном, так само в дербі Манчестера 2001 року.Те порушення правил з боку ірландця дійсно було страшним. Можливо він мстився Голланду-старшому за інцидент в 1997 році, коли норвежець ще виступав за "Лідс". Як би не було, але епізод із травмою Альфа-Інге став одним з найвідоміших фолів в англійському футболі.На Кіна тоді наклали дискваліфікацію і штраф, але Голланд не став подавати до суду. Пізніше коментуючи той епізод він розповідав, що на той час вже мав проблеми з колінами, і більше травмованою була якраз інша нога, а не та, в яку в'їхав Кін. Але після того стався рецидив і на іншій нозі, тож Голланд-батько вже так і не відновив колишню форму. Натомість він зосередився на тренуваннях своїх синів.Сьогодні архівне фото Альфа-Інге в момент травми 2001 року публікують поряд із світлинами його сина, що залишає поле «Олд Траффорд».
👁 2,310 26-01-13 19:05
Польське видання TMK публікує репортаж від вболівальника варшавської "Легії" з матчу Ліги Конференцій проти "Шахтаря":- "Жеребкування Ліги Конференцій не було до нас прихильним – одним з наших виїзних матчів була поїздка до Кракова, де донецький «Шахтар» змушений проводити свої матчі. Клуб не грав у Донецьку понад десять років, і через ситуацію на Донбасі, схоже, у них не буде шансу повернутися до рідного міста. В єврокубку матчі українських гірників приймає краківська «Вісла». З огляду на напружену ситуацію між фанатами «Вісли» та «Легії», ця поїздка набирала обертів. Тим більше, що лише за кілька днів до матчу в Кракові точилася серйозна дискусія щодо того, чи повинна «Армія білої зірки» з’являтися у великій кількості на матчі в секціях, де розташовуються активні сектори «Вісли». Ці сектори не продаються на матчі «Шахтаря». Зрештою, вболівальники «Вісли», які відвідали матч, сиділи на решті трибун свого стадіону. Ми доїхали до Кракова двома спеціальними поїздами, які дуже рано вирушили в напрямку Малопольщі. У Кракові автобуси досить оперативно доставили нас до площі перед гостьовою секцією. Однак, коли нас почали пускати на стадіон, виявилося, що не все йде за планом. Директор служби безпеки донецького «Шахтаря» вирішив, що наш біло-червоний прапор «Волинь пам’ятаємо» недоречний для «господарів». Вони відмовилися пускати наш банер на стадіон, тому ми одразу перестали заходити на стадіон, і приймаюча сторона почула від нас, що  ми не зайдемо на трибуни без нашого прапора. Лише за 10 хвилин до початку матчу нам дозволили пронести прапор і почали активно пропускати нашу групу в 1800 осіб. В секторі «Шахтаря», що розташувався на тій самій трибуні, що й гості, зібралося кілька десятків людей. Здебільшого підлітки, які намагалися співати, але вдавалося це їм незграбно. Це було схоже на дитячий садок. Немає сенсу згадувати про домашню підтримку – вона була неймовірно погана. Наш супорт розпочався щойно всі зайшли на трибуну. Два барабани, розміщені з обох боків клітки, відбивали ритм. Ми почали з «привіту» українцям. Заряди були: «Їб*ти УПА і Бандеру, гей», «Степан Бандера - шматок ку*ви і півня», «Шахтар з Донецька то стара ку*ва совєцька». Згадуючи злочини на Волині, ми скандували: «Волинь, Волинь, ми пам’ятаємо!» Щоб створити певний баланс, особливо враховуючи війну, що вирує на сході, ми також скандували: «Руська ку*ва». Звичайно, ми намагалися якнайкраще підтримувати та прославляти варшавську «Легію», що нам досить добре вдавалося. Трохи бракувало словесного протистояння з боку господарів поля. Матч, абсолютно несподівано, завершився на нашу користь. Нарешті ми змогли відсвяткувати з командою наш тріумф в єврокубках в гарному настрої. «Так воно буває, Легія з курвами виграє», – співали ми після фінального свистка. Всього за кілька хвилин після закінчення матчу ворота відчинилися, і ми були готові вирушати додому після найближчого виїзду нашої Легії в рамках єврокубків". (с)