Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - ActuNews
Añadido 06 dic. 2025

ActuNews

@TheActuNews
Número de suscriptores: 165
Fotos: 45,300
Videos: 28,400
Enlaces: 11,000
Descripción:
News from everywhere Новини звідусіль Новости отовсюду Без перевірки не публікується! Задача каналу - дати компактну підбірку самих цікавих новин, щоб вам не доводилось витрачати час на їх пошук у інтернетах. @TheActuNews

👥 Número de suscriptores

165
Promedio/Día:: 0
Promedio/Tiempo:: +1
Promedio/Mes:: 0

👁️ Vistas promedio por mensaje

19
Promedio/Día:: 20
Promedio/Tiempo:: 19
ERR: 11.52%

📊 Mensajes por Día

0.6
Último día: 12
Promedio semanal: 1.7
Promedio por día: 0.6

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2025-12-06

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 17 26-02-26 11:22
Ще 10 лютого я спрогнозував, що Зеленський буде рятувати уламок ОПЗЖ після того, як слуга Гунько отримав вирок і позбудеться мандат через це. Бо група не може бути менше найменшої фракції у ВР. А без Гунька в групі залишиться 16 членів. Тоді я спрогнозував, що когось з зашкварених "слуг" відправлять до групи, щоб вона не розвалилася. Так і сталося. Микола "Митбол" Тищенко увійшов до групи "Відновлення України", створеної на уламках ОПЗЖ. Саме його Зеленський делегував до екс-ОПЗЖ. І він не єдиний зашкварний "Слуга народу" в ній. Там не група, а конХвета. Разом із Тищенком "Відновлення України" складатиметься з 18 депутатів, допоки офіційно не виключать Гунька. З них семеро обиралися від "Слуги народу": Тищенко, Олег Воронько, Анатолій Гунько (засуджений ВАКС і підозрюваний по іншій справі), Артем Дмитрук (підсанкційний і виїхав з України, в розшуку за побиття військового), Роман Іванісов (виключений зі "Слуги народу" через інформацію про минулу судимість за групове зґвалтування), Євгеній Шевченко (підозрюваний у кількох справах і великий прихильник Лукашенка) і Олександр Юрченко (підозрюваний в хабарництві та бажаючий "свій шмат пирога").От ідеальна ілюстрація принципу "свій, до свого, по своє".
👁 19 26-02-10 09:41
👁‍🗨 Україна негласно розпустила Інтернаціональний легіон, — Le Monde❇️ Генштаб ЗСУ вирішив перевести іноземних добровольців до штурмових полків, які виконують найнебезпечніші бойові завдання, що викликало шок серед легіонерів, стверджує французьке видання. Наприкінці 2025 року без публічного розголосу було оголошено про розпуск Інтернаціонального легіону, створеного у лютому 2022 року. 2-й батальйон оскаржив це рішення і отримав тимчасову відстрочку до 15 лютого, однак його бійців уже перевели до до 253-го штурмового полку 129-ї бригади тероборони.❇️ Легіонери дізналися про переведення ще 1 листопада 2025 року — раптово і без пояснень. За їхніми словами, умови перебування після цього різко погіршилися: відсутність тренувань, базових комунікацій і зрозумілої перспективи деморалізувала особовий склад, частина бійців залишила службу. Іноземці побоюються потрапити в підрозділи, де командири не володіють англійською мовою, що ускладнює управління і безпеку.❇️ Начальник штабу 2-го батальйону Андрій Співак у коментарі для Le Monde назвав розпуск Легіону «втратою унікального ресурсу». За його словами, це була єдина структура в ЗСУ з повністю двомовним офіцерським складом і власною системою набору та навчання, орієнтованою на сучасну оборонну тактику й роботу з дронами. Переведення цих військових до штурмових частин означає втрату спеціалізованих навичок і руйнування сформованої моделі служби іноземців.❇️Дані про кількість іноземців, які вступили до Інтернаціонального легіону з моменту його створення, не розкриваються, однак відомо, що їхня кількість так і не досягла 20 000, на які сподівався у 2022 році Генштаб. У ЗСУ іноземці отримують таку ж оплату, як українські військові, але, на відміну від останніх, мають право розірвати контракт після 6 місяців служби. На початку вторгнення в Легіоні домінували американці, французи, британці, італійці, білоруси та грузини, сьогодні ж ядро підрозділу становлять південноамериканці — особливо колумбійці.
👁 16 26-01-25 21:25
👁‍🗨 🇺🇸 Мільйон будинків і бізнесів залишилися без електроенергії в США, через потужний зимовий шторм, що паралізував Америку❇️ Повітряне та автомобільне сполучення було повністю зупинено: скасовано понад 11 000 рейсів і затримано 14 000, метеорологи попередили про «катастрофічне накопичення льоду».❇️ Лід став великою проблемою, переважно на південному сході. За даними Poweroutage, станом на 14:30 за східним часом було зареєстровано 1 018 477 випадків відключення електроенергії.❇️ Офіційні особи повідомили про численні жертви, включаючи смерті від переохолодження, і заявили, що сильні морози після бурі можуть продовжити відновлювальні роботи на кілька тижнів у деяких регіонах.❇️ Нью-Йорк готувався до найдовшого періоду холодів і найбільшої кількості снігу за останні роки, а громади поблизу канадського кордону зазнали рекордних мінусових температур: у Вотертауні було зафіксовано мінус мінус 37 градусів за Цельсієм, а в Копенгагені - невеличкому селищі поблизу Онтаріо - мінус 45 градусів за Цельсієм!
👁 26 26-01-14 21:12
Якої «інтенсивності» в роботі в Києві в надзвичайній ситуації президент не бачить, зокрема, останніми днями, як він сказав?Коли після руйнівної атаки, з шести тисяч будинків без тепла за кілька днів залишається близько 400? Коли комунальники цілодобово на лютому морозі лагодять пошкоджену ворогом критичну інфраструктуру, щоб повернути людям тепло і воду? Коли енергетики намагаються, теж працюючи 24/7, повернути хоч на якісь години світло в домівки киян? Коли ми підключаємо до автономних джерел соціальні заклади - лікарні, пологові, будинки для літніх людей, психоневрологічні диспансери, соц працівники розносять гарячу їжу одиноким лежачим киянам. Коли в пунктах обігріву цілодобову чергують працівники, щоб приймати киян? Коли заживлюємо від генераторів обʼєкти критичної інфраструктури. Такі заяви, насамперед, нівелюють самовіддану працю тисяч людей, фахівців. У них, хоч і немає зброї в руках, своїми невтомними зусиллями вони теж борються за свою країну.Тим часом - суцільний хейт. Аааа, Кличко порадив тим, хто має можливість, переїхати за місто. Щоб не замерзали. Без світла і тепла. Ті, хто мають можливість тимчасово виїхати. Я, принаймні, говорю чесно і попереджаю людей про надскладну ситуацію. І мені байдуже на якісь рейтинги і примарні вибори. І в цій надзвичайній ситуації я, як мер, всі міські служби роблять все, щоб утримати забезпечення життєдіяльності міста (як і в перші дні і тижні повномасштабної війни). Щоб зберегти здоровʼя і життя мешканців міста. І робитимемо це й надалі. Відповідаю вам, вибачте, публічно. Бо за останніх 4 роки ми з вами особисто, пане президенте, на жаль, жодного разу так і не зустрілися…
👁 23 26-01-14 07:36
👁‍🗨 Розкішне розслідування по медіасміттярникам петрову і іванову зробив Ярослав Железняк. Виявляється, петров, який уже підозрюється у держзраді, має бронь від мобілізації від Національного меморіального військового кладовища. Уявіть собі міру цього трешу і цинізму, коли людина, яка все життя обслуговувала інтереси росії і готувала російське вторгнення, тепер займається похованнями українських героїв, які загинули, захищаючи Україну від російської агресії! Більш того, отримує за це гроші з українського бюджету і бронь від мобілізації, прикривши свою фсбешну дупу життями полеглих на полі бою українських воїнів, які від мобілізації не ухилилися. Хочу коротенько вам нагадати, хто ж такий володимир петров: *  У 2009 році на замовлення сертифікованих зрадників України регіоналів володимира сівковича й володимира олійника петров вигадав і розкрутив педофільський скандал в "Артеку", щоб у президентське крісло сів прокремлівський кандидат віктор янукович.*  2012 року в Одесі петров керував передвиборчою кампанією оголошеного в розшук СБУ колаборанта ігоря маркова, унаслідок чого марков потрапив до Верховної Ради.*  2012 року петров працював у москві під керівництвом п'ятого управління фсб на передвиборчу президентську кампанію кремлівського технічного кандидата михайла прохорова, за що отримав $1,5 млн і купив на них будинок у Бучі.*  У 2013 році на замовлення москви вигадав і вивів на Майдан "тітушок", провокації й зіткнення з якими мали якнайбільше розгойдати ситуацію. Що згодом призвело до загибелі героїв Небесної сотні, втечі януковича й анексії росією Криму.*  2015 року в себе в ефірі петров говорив, що українська армія стріляє по мирних донбаських містах, і захоплювався терористом, ватажком так званої днр олександром захарченком.*  У 2016 році петров називав війну, яку росія веде проти України, громадянською.*  У 2018 році за $230 тис. петров придумав і організував секс-скандал "Курячі ніжки" проти тодішньої заступниці голови ДБР Ольги Варченко, щоб не допустити її зайняти місце керівника структури. Тоді петрова вперше затримали, він провів у в'язниці кілька днів. Справа досі в підвішеному стані, петрову за нею загрожує сім років ув'язнення.*  2019 року петров запевняв, що найкращий президент – це путін, й Україні потрібен саме такий, як він.*  Петров ображав Майдан, прославляв януковича й азарова, влаштовував у Києві мітинги на підтримку російської мови й заявив, що не вважає Крим українським.*  Більшість родичів петрова мають російське громадянство й живуть у росії, він і зараз регулярно з ними спілкується.*  Щонайменше до 2023 року петров жив у київській квартирі сина міністра-регіонала часів віктора януковича, хрещеним батьком якого є сам янукович.*  Улюблені вчителі петрова, з якими він досі підтримує стосунки, – кремлівські ідеологи російського нацизму дмитро куликов і тимофій сергейцев, у 2022 році вони вигадали для путіна, як правильно треба "денацифікувати" українських дітей і дорослих.Дії та громадські заяви петрова прямо підпадають під кримінальну статтю про державну зраду. Вони нічим не відрізняються від дій і публічних заяв колаборантів анатолія шарія й діани панченко, яким СБУ вже висунула підозри в держзраді. Нагадаю, державну зраду карають позбавленням волі на строк від 12 до 15 років із конфіскацією майна або без неї. Я звертаюся до директора Національного меморіального військового кладовища Ярослава Пронюткіна https://www.facebook.com/aroslav.pronutkin/ і до профільної міністерки Наталія Калмикова / Nataliia Kalmykova з питанням, як петрова могли взяти на роботу в держустанову? Що саме він там робить і що вже зробив за ці декілька місяців? Як часто він буває на робочому місці? Яку зарплату платить йому держава? І за які такі заслуги він отримав бронь від мобілізації? (с) Алеся Бацман
👁 18 26-01-13 10:24
👁‍🗨 🇺🇦🇺🇳 Всьо, рєбятушкі, пріплилі. Сушите вьосла і плєтітє лапті, — постпред України в ООН Андрій Мельник звернувся до росіян, зазначивши, що росія є колосом на глиняних ногах і це лише питання часу, коли весь цей картковий будинок обвалиться.«Ми закликаємо наших союзників запровадити додаткові санкції та посилити економічний тиск на росію, зокрема шляхом жорсткіших заходів проти тіньового флоту, подальшого обмеження енергетичних доходів, а також можливостей Москви отримувати критично важливі компоненти для виробництва озброєнь.Ми також хочемо звернутися до всіх держав — членів ООН, які досі залишаються нейтральними та продовжують стверджувати, що санкції є неприйнятними або неефективними. Це хибний підхід.Санкції є надзвичайно ефективними, навіть попри труднощі з їх упровадженням. Ліки діють. Потрібно лише збільшити дозу. Поки росія зловживає своїм правом вето, блокуючи Раду Безпеки, скоординовані санкції залишаються єдиним способом підштовхнути Москву до миру.Пане президенте, росія сьогодні нагадує Радянський Союз в останні роки перед його крахом.Це не країна-супердержава, що перебуває в стадії розширення, а жорстка, перенапружена система, обтяжена нестерпними військовими витратами та внутрішнім занепадом.Ніхто не очікував, що СРСР розвалиться за одну ніч, — але це сталося. Історичні паралелі з сучасною росією є разюче подібними.Сьогоднішня росія — це колос на глиняних ногах, і це лише питання часу, коли весь цей картковий будинок обвалиться.Тож наше послання росії дуже просте, і я висловлю його російською мовою, оскільки ви стверджували, що цю мову забороняють або дискримінують в Україні:«Всьо, рєбятушкі, пріплилі. Сушите вьосла і плєтітє лапті...»Дуже скоро, думаю».
👁 18 25-12-23 18:45
СБУ розкрила нові деталі підриву російської субмарини: для успіху операції Служба уразила морський літак-розвідник Іл-38НПеред підривом російської субмарини в Новоросійську СБУ «осліпила» ворога, щоб росіяни не змогли виявити підводний дрон «Sub Sea Baby». Для цього співробітники 13-го Головного управління Департаменту військової контррозвідки СБУ уразили модернізований літак-розвідник Іл-38Н («Sea Dragon») на авіабазі Єйськ. Його вартість — близько 24 млн доларів.Ворог використовував цей літак для пошуку підводних човнів, контролю акваторії, встановлення мінних загороджень і нанесення торпедних ударів. Це був єдиний борт такого класу у росіян у Чорному морі.СБУ уразила Іл-38Н сучасним дроном із бойовою частиною надземного підриву. Вона була оснащена двома тисячами уражаючих елементів, спрямованих донизу. Підрив відбувся безпосередньо над корпусом літака-розвідника.Після втрати «очей» у небі росіяни не змогли виявити підводний дрон СБУ. Він непоміченим зайшов у бухту та успішно підірвав ворожу субмарину класу «Варшавянка» (за класифікацією НАТО — Kilo). Оприлюднені кадри ще раз доводять: реальний рівень захисту стратегічних об’єктів рф — це міф. Він не має нічого спільного зі звітами російських чиновників та пропагандистів.🫡https://t.me/operativnoZSU/
👁 21 25-12-22 20:10
👁‍🗨 Російські військові переконали путіна, що проблеми в російській економіці не завадять рф здобути перемогу в Україні — FT▪️Російські військові та розвідка регулярно надають путіну зведення про хід війни, в яких росія тільки перемагає, а Україна несе важкі втрати та нібито близька до поразки. Ба більше, рівень дезінформації досяг такого рівня, що кремль зміг переконати більшу частину адміністрації США в своїх перемогах.▪️В той же час, пов'язаний з кремлем Центр макроекономічного аналізу і короткострокового прогнозування (ЦМАКП) на початку грудня попередив про можливу системну банківську кризу до жовтня, якщо частка проблемних кредитів буде зростати, а вкладники почнуть масово знімати гроші.▪️Наразі позитивні економічні фактори, такі як високі ціни на енергоносії зникли, і тепер рф перебуває в найгіршому становищі з початку війни.▪️Високі відсоткові ставки призвели до кризи в компаніях, багато з яких перекладають проблеми на працівників, відправляючи їх у неоплачувані відпустки, скорочуючи час роботи або просто припиняючи виплату зарплати.▪️Всі ці брехливі доклади і є причиною, чому путін не хоче йти навіть на найвигідніші мирні угоди.
👁 17 25-12-17 19:46
👁‍🗨🇬🇧⚽️💰Лондон встановив Абрамовичу термін для розблокування коштів від продажу "Челсі" для передачи їх на допомогу УкраїніБританський уряд у середу дав російському олігарху останній термін для розблокування 2,5 мільярда фунтів, отриманих від продажу футбольного клубу, щоб спрямувати їх на потреби України. "Моє послання Абрамовичу ясно: час іде", - заявив прем'єр-міністр Великобританії Кір Стармер в інтерв'ю ВВС. "Виконайте взяті на себе зобов'язання та заплатіть прямо зараз". Якщо Абрамович не виконає вимоги, уряд готовий звернутися до суду. Міністр фінансів Рейчел Рівз також наголосила на неприпустимості того, щоб гроші, призначені українському народу, залишалися замороженими на британському банківському рахунку.Згідно з умовами, зазначеними урядом Великобританії, Абрамович має 90 днів, щоб виконати вимогу. Кошти – близько 2,8 мільярда євро – мають бути перераховані до спеціального благодійного фонду. Лондон вимагає, щоб в Україні гроші використовувалися виключно для гуманітарних цілей. Абрамович наполягав на гнучкіших правилах, заявляючи, що кошти мають допомогти всім жертвам війни. Це могло б містити російських громадян, що уряд Великобританії різко відкидає.Абрамович придбав клуб англійської Прем'єр-ліги у 2003 році приблизно за 140 мільйонів фунтів. Після вторгнення Росії в Україну в лютому 2022 року олігарх опинився у списку санкцій. У березні він виставив клуб на продаж, і у травні його придбав консорціум на чолі з американським інвестором Тоддом Боелі. З того часу гроші залишаються замороженими на британському рахунку.Ну і вишенька на торті - це те, що зразу після передачі грошей Україні Абрамович підпадає під дію російської статтї за фінансування України. Гроші Україна отримає, а на все інше варто подивитися. Тож, можете купити попкорн.
👁 20 25-12-16 17:02
👁‍🗨 Найкращі друзі президента - "Тімур і его команда", а також "Алі Баба і 40 разбойніков" зробили все, що могли для покращення іміджу України та українців, які були вимушені переїхати до інших країн🇫🇷🇩🇪🇺🇸🇨🇦🇬🇧 Французи та німці хочуть скорочення допомоги Україні, американці, канадці та британці — збільшення, — опитування PoliticoМіж ЄС і його англомовними союзниками виник розкол щодо підтримки України, випливає з опитування The Politico Poll, проведеного на почату грудня в п’яти країнах — Великій Британії, Канаді, Німеччині, США та Франції. Ключові моменти:❇️ Майже половина німців (45%) підтримала скорочення фінансової допомоги, лише 20% хотіли її збільшити. У Франції 37% хотіли давати Києву менше, а 24% віддають перевагу зростанню підтримки. ❇️ У США 37% респондентів підтримують збільшення фінансової підтримки, у Канаді — 35%, а у Великій Британії — 31%. Проти виступає 22%, 24% і 24% відповідно. ❇️ У Німеччині та Франції найбільше противників допомоги було серед прихильників ультраправих партій — «Альтернативи для Німеччини» та французького Національного об'єднання.❇️ Майже 40% американців, британців і канадців підтримали вищий рівень військової допомоги, тоді як близько 20% були проти.❇️ У Німеччині 26% підтримали збільшення військової допомоги Україні, тоді як 39% виступили проти. У Франції думки поділилися порівну: 31% підтримували підвищення, а 30% — скорочення.❇️ Німеччина стала єдиною країною, де більшість респондентів (понад 50%) вважали, що їхній уряд повинен приймати менше українських біженців. ❇️Половина німців також заявила, що Берлін має зменшити підтримку українців, які вже оселилися в країні.