Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - ActuNews
Añadido 06 dic. 2025

ActuNews

@TheActuNews
Número de suscriptores: 165
Fotos: 45,300
Videos: 28,400
Enlaces: 11,000
Descripción:
News from everywhere Новини звідусіль Новости отовсюду Без перевірки не публікується! Задача каналу - дати компактну підбірку самих цікавих новин, щоб вам не доводилось витрачати час на їх пошук у інтернетах. @TheActuNews

👥 Número de suscriptores

165
Promedio/Día:: 0
Promedio/Tiempo:: +1
Promedio/Mes:: 0

👁️ Vistas promedio por mensaje

19
Promedio/Día:: 20
Promedio/Tiempo:: 19
ERR: 11.52%

📊 Mensajes por Día

0.6
Último día: 12
Promedio semanal: 1.7
Promedio por día: 0.6

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2025-12-06

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 19 26-06-14 15:11
👁‍🗨 росія втрачає перевагу в чисельності військ над Україною, — CNN▪️Не дивлячись на космічні по міркам російських глибинок суми виплат за підписання контракту та можливість списання боргів на суму до 10 млн фублів, російська рекрутингова машина почала давати збій. За підрахунками Яніса Клюге, у першому кварталі цього року набір до лав зс рф знизився на 20% порівняно з 2025 роком, і є ознаки того, що він і далі падає.«Є ознаки того, що цей стимул може вже не діяти ефективно, і що росія почала втрачати більше солдатів, ніж може набрати», — зазначають експерти. ▪️Аналітики повідомляють, що москва вдається до дедалі відчайдушніших заходів, щоб підкріпити свої сили, і путін, ймовірно, буде змушений ухвалити ще більше непопулярних рішень цього року, якщо захоче продовжувати своє вторгнення в Україну.▪️Також є інша сторона проблеми - економічна. Виснаження чоловіків призовного віку мало наслідки для решти російської економіки, яка зараз стикається з більш широкою кризою робочої сили.«Уся російська економіка страждає від найгострішого дефіциту робочої сили в історії», — йдеться в статті. ▪️Найбільш радикальний варіант для рф для продовження війни - друга хвиля примусової мобілізації у поєднанні з такими заходами, як обмеження свободи громадян залишати країну — особливо чоловіків призовного віку. Це те, чого путін прагнув уникнути після того, як перша «часткова мобілізація» виявилася надзвичайно непопулярною і змусила багатьох росіян емігрувати.«Кремль незабаром зіткнеться з фундаментальним вибором: або радикально посилити вимоги до російської економіки та суспільства, або зменшити свої військові цілі», — прогнозують експерти.
👁 20 26-06-12 15:39
👁‍🗨 🇺🇸 Глава національної розвідки США та російська агентка Тулсі Габбард повідомила про біолабораторії в Україні та ще 30 країнах, що фінансуються США, — ODNI❇️ Тулсі Габбард заявила, що американський уряд протягом багатьох років фінансував понад 120 біологічних лабораторій у більш ніж 30 країнах світу. Серед них, за її словами, є й лабораторії в Україні, які залишаються вразливими через триваючу війну.❇️В ODNI повідомили, що розсекретили нові матеріали, виявлені після вивчення архівів і документів розвідувального співтовариства. Відомство стверджує, що одна з лабораторій в Україні, яку фінансують США, могла зберігати небезпечні патогени і раніше розглядалася як потенційна ціль для атак або захоплення.❇️ Габбард заявила, що відомості про масштаби програми та її фінансування тривалий час не розкривалися американській громадськості. Вона також стверджує, що деякі лабораторії займалися дослідженнями небезпечних інфекційних агентів, включаючи окремі проєкти, пов’язані з gain-of-function.❇️Глава розвідки розпорядилася посилити збір інформації про закордонні біолабораторії та дослідження, що проводяться в них. За її словами, влада має намір встановити місцезнаходження таких об'єктів, визначити, які патогени в них знаходяться, і з'ясувати характер виконуваних робіт.
👁 17 26-06-11 17:53
Читаю новину, що юристи звернулися до правоохоронців з проханням розслідувати походження елітної нерухомості родини ексмитника Ярослава Ілляшевича, яку виявили журналісти hromadske. Також до справи долучать НАЗК.Це звісно дуже мило, а юристи не хочуть ще і маєтком Голови Нацбанку Андрія Пишного зайнятися? Бо дуже дивна історія з його будинком, який хоч і не в Династії, але з тієї ж серії. Розкішний маєток площею майже у 900 кв.м. у своїй декларації головний банкір країни скромно називає "садовим дачним будинком". Це прям мі-мі-мі. Причому на папері він йому й не належить. Зовсім. Це офіційно майно його доньки Світлани. Із березня 2020 року. На той момент доньці банкіра було всього 22 роки.Скільки коштує цей дачний будиночок, Андрій Пишний не вказує. Утім, для порівняння, вдвічі менший будинок поряд на 400 квадратів продається за більш ніж 2 мільйони доларів."Ну так, звісно, 20-річна дівчина будує палац на 900 квадратів за мільйони доларів для свого татка-банкіра. Це папуля в неї на утриманні, а не схема з легалізації доходів? А що, цілком нормальна розповсюджена схема, чи ні? І головне, чому походження мільйонів на пишне будівництво нікого не турбувало та не бентежить досі?" — задаються питання автори розслідування "Хапуга.ua". До речі, НАЗК, НАБУ та САП можуть поцікавитися цією історією."Якщо ми дивимося на об’єкт, то бачимо приватний будинок із так званими господарськими добудовами. Це не означає, що це приміщення для худоби, як звикли українці. Це, як правило, може бути гостьовий будиночок для розміщення близьких або товаришів, які приїжджають до родини. Це може бути будиночок для обслуговуючого персоналу, якщо він перебуває на території. Це може, звичайно, бути басейн, може бути лазня на території. У цілому це такий комплекс, який пов’язаний з усією приватною інфраструктурою об’єкта", — каже оглядачка ринку нерухомості Вікторія Берещак.Та проблема не лише у вартості пишного палацу і не лише у походженні статків юної доньки голови Нацбанку. Проблема ще й в тому, звідки взялася земля під будинком та хто дозволив будуватися прямо на березі, порушуючи закон.Світлана Пишна, судячи з витягів із держгеокадастру, стала власницею двох земельних ділянок на 10 і 18 соток у 2017-му, коли дівчині було всього 19 років. Ринкова вартість цієї землі на першій лінії біля води вимірюється сотнями тисяч доларів. При цьому в декларації голови Нацбанку вказані сміховинні 110 і 240 тисяч гривень. Тож, запитань стає все більше. Щось мені підказує, що незабаром буде багато цікавого про нашого головного банкира країни. А це він ще покази не давав. Але все в нього попереду. Так, пане Андрію?
👁 19 26-05-27 15:19
Він все правильно каже. А от робить протилежне. Тому українці не будуть повертатися в "країну мрій", яку будує Зеленський. Ну, не хочуть українці жити в країні з Міндічем, Цукерманом, двушечкою на Москву, Єрмаком, Пишним, Татаровим, Безуглою, анал-табу і "слугами" ОП, з домами в Династії, кишеньковим ДБР і з тотальною цинічною брехнею - від травневих шашликів до блекаута в Москві і 3000 ракет до кінця 2025 року. Українці можуть повернутися і будуть повертатися в Україну лише після зміни влади, коли побачать, що вони можуть жити та самореалізовуватися в Україні. Коли побачать, що цієї клептократичної влади немає, а перспективи є! А при Зеленському статистика демонструє, що українці, навпаки, виїжджають. І не лише через війну чи питання безпеки, а тому, що не хочуть жити в країні схем, тем і відкатів, а хочуть жити в країні правил, законів та поваги до свобод. Тому, казати він може, що завгодно, але без дій - це чергова балаканина. Краще, хай Володимир Зеленський скаже, хто той Вова, для якого будують дім в Дінастії поряд з Андрієм? До речі, а про це він мовчить.
👁 18 26-05-25 16:02
🧐 Військовий блогер Сергій Місюра, ведучий Армія TV, показав, за його словами, вирву від прильоту суббоєприпасу БРСД "Орєшнік":Не знаю, які там власні джерела у видання Defense Express, але вони точно далекі від істини.Фахівці звідкись порахували, що еквівалент прильоту однієї болванки Орєшніка - це БЧ Шахеда, тобто 52-95кг тротилового еквіваленту. Відповідно, заявляють вони, що кінетична версія Орєшніка еквівалентна 36 Шахедам))Насправді, це не так. Я поки єдиний, хто показав вирву від болванки. Решта знайдених - влучили в гаражі кооперативу. І тільки я показував на відео, яка та вирва.Тепер, подивіться на фото. В мене 183см (це про зріст) і 100++ кг (це про масу). Дефенси з'являють про 3 метри діаметр та 2 метри глибини. Але ви ж самі бачите, що це все менше. Приблизно 2 метри діаметр та 60см глибина. Немає ніякої мови про навіть 50кг еквіваленту!Снаряд 152мм калібру важить більше 40кг, але й вибухової речовини там до 10кг. І і сотні разів був під обстрілом такого калібру. Знаю їхні воронки, на якому грунті. Ось тут я експерт, і знаю про що я говорю.І руйнування від Шахедів знаю. В нього потужніша БЧ від 152мм снаряду. Ця вирва - точно простіша і менша. Я розумію, що недооцінювати ворога не потрібно. Але й прибавляти їм, та нагнітати страху для українців - також не треба. Орєшнік в такому кінетичному виконанні - не 36 Шахедів. А 36 - 152мм снарядів. Навіть до 155мм калібру не дотягує) 👉 Також він показав відео з гаражного кооперативу, куди прилетів "Орєшнік". Сам він місцевий, тому місце швидко знайшов. Ймовірно, більша частина суббоєприпасів впала в поля навколо Білої Церкви.Я ж з Білої Церкви, військовий, молодий осінтер, а значить знайти місце прильоту скворєшніка зможу знайти) Так, біля цього кооперативу є промзона, але скільки я її сьогодні об'їздив - більшість закинута, і давно. Запустити МБР (міжконтинентальна мать її ракета!) по такому занедбаному об'єкту - це треба постаратися програти 100 млн доларів в землю...Ладно кооператив, мінімум одного жигуля прибитого побачив в гаражі. Один прильот на дорозі (зняв на відео), чотири в кооперативі. Це одна група з 6. Де ще п'ять? Опитав людей, подивився сам. Повірте, якби там був якийсь важливий об'єкт - я б туди навіть не доїхав. А про пожежі, розриви вторинної детонації, і решта негативу для ОПК - знало б усе місто. В кожного у нас є кум, який знає когось на будь якому заводі)Ще прильот однієї групи є на сусідньому закинутому заводі. Туди навіть ворота ніхто не відкривав, бо там нічого не горіло. Сторожа свою роботу знають - горів лише кооператив, а напрямком руки два сторожи показують на прильоти решти груп. Вони ж все бачили. Чотирьох груп по 6 пустих болванок немає в зоні видимості.Висновок - максимально велика вірогідність, що решта болванок впали в поля навколо міста.
👁 20 26-05-23 14:20
🇺🇸 Під час слухань у Сенаті Сенатор-республіканець Джон Кеннеді задів кілька питань командувачу корпусу морської піхоти США генералу Еріку Сміту: Кеннеді: «Генерале, росія нам друг?»Сміт: «Ні, це не так»Кеннеді: «Між Україною та росією, кому ми бажаємо перемоги у цій війні?»Сміт: «Ну, ми б хотіли, щоб війни не було, але, звісно...»Кеннеді: «Вона є. Кому бажаємо перемогти?»Сміт: «Очевидно, ми хочемо, щоб Україна залишалася незалежною і не була поглинута росією»Кеннеді: «Коли путін вдерся в Україну, він думав, що захопить її за два дні, як грім серед літньої ночі, хіба не так? Я вірю, що ви так думали, але українці дали відсіч, правда?»Сміт: «Так. Вони відбились»Кеннеді: «Вони дали відсіч, і зараз у них є одні з найсучасніших дронів у світі, чи не так?»Сміт: «Так, вони вправні з дронами»Кеннеді: «І вони, маючи обмежені ресурси, завдають росії нищівного удару, чи не так? Тим паче, вони вивели з ладу, попри свої обмежені ресурси, 40% експортного потенціалу російської нафти».Сміт: «Я б сказав, що так»Кеннеді: «З січня вони завдали понад 100 ударів дронами та обмеженою кількістю крилатих ракет по нафтогазових об'єктах у глибині росії. Не на кордоні, а в глибині, так?»Сміт: «Так»Кеннеді: «А путін так злякався, що йому майже довелося, скасувати їхній військовий парад, чи не так?» Сміт: «Так»
👁 18 26-05-16 16:39
👁‍🗨 🇨🇳 Китай зробив серйозний крок уперед у клонуванні сільгосптварин. Вчені університету сільського та лісового господарства вперше отримали одразу шість здорових клонів високопродуктивних молочних кіз породи Санен — чотирьох самців та двох самок. Донорами стали елітні кози із дуже високою молочною віддачею.Суть технології в тому, що беруть звичайну клітину тіла такої елітної кози, забирають з неї ядро ​​з ДНК і пересаджують це ядро ​​в порожню яйцеклітину іншої кози, з якої заздалегідь видалили власне ядро. Виходить ембріон-клон, який потім виношує сурогатна мати. Це не схрещування та не довга селекція, а точне копіювання найкращих тварин.Прорив у тому, що китайцям вдалося відпрацювати швидкий і масовий процес: швидко відбирати відповідні клітини та стабільно отримувати кілька здорових козенят відразу. Для сільського господарства це означає можливість за кілька років зібрати стадо з топових за продуктивністю тварин замість очікування 8-10 років при звичайному розведенні.У майбутньому схожі технології можуть використовувати багатії, диктатори та автократи. Вони зможуть заздалегідь думати, яке здоров'ям та здібності матимуть їхні діти, а не залишатимуть це на удачу. А можуть просто клонувати себе коханих. 😊
👁 18 26-05-15 12:11
👁‍🗨 🇺🇸🇨🇳 У членів делегації США конфіскували всі китайські подарунки перед вильотом з Пекіну Дональд Трамп завершив державний візит до Китаю. Десятки студентів з прапорцями США та КНР, вишикувані на літному полі, вигукували ««До побачення! Гарної дороги!» Водночас, репортерка New York Post повідомла, що перед посадкою на літак американська секретна служба конфіскувала в членів делегації — чиновників, бізнесменів і журналістів — усе, що їм роздавали в Пекіні: посвідчення, одноразові телефони, значки тощо. Усі ці речі були зібрані та викинуті до смітника. Нічого з Китаю не було дозволено підняти на літак президента США.Також президенту США, як і всім, хто відвідував Китай, було рекомендовано не користуватися особистими пристроями, щоб захистити свої дані від хакерів. Представник Білого дому підтвердив, що президент не користуватиметься своїм особистим телефоном у Китаї.Співробітники адміністрації використовують одноразові телефони та електронні адреси під час дводенного саміту. Ці пристрої позбавлені більшості основних функцій та додатків, щоб слугувати «чистими» пристроями — вони розроблені так, щоб у разі злому містити мінімум інформації.
👁 22 26-04-07 19:50
👁‍🗨 У березні 2026 вийшов Democracy Report 2026 від V-Dem. Якщо його прочитати, то висновок один: демократія у світі відкочується назад з безпрецедентною швидкістю.Деякі факти зі звіту:Рівень демократії для середнього жителя Землі повернувся до показників 1978 року. Здобутки останніх 50 років фактично обнулені.США вперше за понад 50 років втратили статус ліберальної демократії. Але вражає навіть не сам факт, а швидкість: за словами засновника V-Dem Стаффана Ліндберга, за один рік адміністрація Трампа демонтувала стільки демократичних інститутів, скільки Орбану в Угорщині знадобилося 4 роки, а Моді в Індії — 10.Автократій у світі вже більше, ніж демократій: 92 проти 87, вже другий рік поспіль.74% населення планети (близько 6 млрд) живуть в автократіях. У 2005 було 50%. У повноцінних ліберальних демократіях живуть лише 7%.У найжорсткіших «закритих» диктатурах зараз живе більше людей (28%), ніж у всіх типах демократій разом (26%).6 з 10 нових країн, де зафіксовано відкат демократії, — у Європі та Північній Америці: серед них Італія, Велика Британія і США.Щодо України, ми з 2021 року спустилися з 92 на 108 місце (16 сходинок!). Хтось скаже, що війна і не на часі. Але війна - це не привід руйнувати демократичні інститути. Навіть навпаки, потрібно їх зміцнювати.
👁 17 26-03-01 12:17
👁‍🗨 Як закінчити дві війни одразу?Відповідь – на поверхні. США запевняють КНР, що не будуть продовжувати далі в Ірані в обмін на тиск Пекіна на Кремль, щоб там скористалися можливістю зупинитися по лінії фронту в Україні.Кремль, що виглядає дуже слабким і безсилим на тлі атаки на його союзника – режим аятоли, мусить вибирати. І ця опція – реальний шанс. ЄС це очевидно змушений буде прийняти і підтримати та проведе переговори з Ізраїлем. ОАЕ, Бахрейн, Катар та й інші країни регіону, включно із Саудівською Аравією не будуть вже проти. А деякі, навіть, дуже зрадіють.Туреччині, Азербайджану, всій Середній Азії нова багатомільйонна хвиля біженців також не потрібна. Україна отримує перемирʼя. Начеб-то з геополітичної точки зору непогано. І всі зберігають обличчя.І мир повертається. І Дональд Трамп зразу зупинив дві війни, які могли вийти вже на рівень регіональних…От тільки немає впевненості, що великі країни мислять вже тепер такими категоріями. Скринька Пандори вже, на жаль, відчинена… (с) Валерій Чалий