#конкурс_хабаря_відьмакаДОБРОГО ДНЯ УСІМ, ЦЕЙ ДЕНЬ НАРЕШТІ НАСТАВ‼️Сьогодні ми починаємо художній конкурс з грошовими призами. У нас будуть 3 призові місця з 1000 грн‼️А тема конкурсу "Нові артефакти Зони", отож почнемо історію і вимоги.Як ви знаєте у всесвіті гри "Сталкер" люди ходять у Зону по різним причинам але в основному щоб заробити грошей. Проте нерідко бувають й ті, хто досліджує Зону за новими дивами і красою й Зона має багато таємниць, яких вона відкриє лише сміливим і мрійникам. Артефакти є собою щось незвичне, красиве і водночас дивне, що руйнує людське уявлення, деякі корисні, а деякі й небезпечні, це все залежить не тільки від самих артефактів, а й бачення і використання носія.Ще багато недосліджених місць і таємниць, яких рано чи пізно будуть відкритими, і в таких місцях є лише невідомість, які там знахідки і скарби ховає Зона.Отже вимоги:🤤1 — Вам потрібно придумати новий артефакт, якої нема в грі і намалювати. Арт повинен мати кольори і об'єм об'єкта, якщо ви знаєте що таке 3д проекція то це буде круто!В якому форматі малювати не має значення, скетч, рендер, повний рендер — приймається.Ви можете намалювати свого чи іншого персонажа, фон, гра світла.2 — Придумайте опис артефакта, не занадто короткий і не занадто довгий. Наприклад:"Артефакт утворений в умовах двох аномалій жарка і м'ясорубка, а матеріали послуговує земля і органіка. Артефакт на вигляд важкий але насправді важить лише 1 кг. Химерна будова нагадує щось із фентезі, темного фентезі, типу серце обвите шаром землі і що незвичне це те, що артефакт кожні 30 сек пульсує. На диво артефакт має стабільну температу 18°C і ніяких обставин не нагрівається і не охолоджується. Пульсує малопомітні хвилі, які позитивно впливають на кровоносну систему носія, збільшуючи стовбурових клітин. Радіоактивний"Ось так приблизно і повинні написати, можете ще дописати характеристику артефакта, що збільшує, що зменшує тощо.3 — Як тільки завершили малювання артів і допис — закидуйте їх під оригінальним постом, можна у файлі пдф для кращої якості, також свій канал, якщо маєте, якщо ні, то свій нікнейм, щоб у Х день визначити переможців.А тепер що до заборон, робіт який ми не приймаємо.😒1 — Не можна у дописі згадувати і прославляти росіян, агресорів, нацистів, педофілів та й взагалі радикальних речей і осіб. Не можна малювати з ознакою вище сказаного. Не можна прославляти будь яку політичну і ідеологічну діяльність, як артом так і описом. А також NSFW формат, ви можете у себе на каналі запостити, але тут не приймаємо, такий формат ми зможемо запостити у хтивому каналі.2 — Не приймається роботи від каналів, які ведуть канал російською і співпрацює з росіянами. Має російські сервеси по виведенню грошей (boosty, kiwi тощо) таких теж не приймаємо.3 — Неможна цькувати інших учасників конкурса, буде зловісна атака на інших буде забаненим.(В якості референсів під постом будуть скріни з гри Сталкер 2, як джерело і натхення можна використати але не можна копіювати)Завершення конкурса буде скоріш за все 2 серпня, у той день ми й ще будемо ваші роботи постити з вашими каналами і дописом ваших артефактів. У той день я буду вирішувати переможців, і я також буду питати у більш досвідчених художників але рішення буде за мною.Усім вдачі і натхнення, а головне бережіть себе, мої дорогі гості.
Я створила банку, мені як ніколи потрібна фінансова допомога. Бо я просто застрілюсь такими темпами, я годую 20+ тварин щодня і витрачаю на це половину своїх грошей, без монітора я не можу закінчити стару комішку гроші з якої от от закінчаться, мені треба тепер ще думати за те де і як видаляти пухлину Бусі, на відео я її прощупала, вона просто величезна нахуй, перша пухлина була зовсім невелика але на видалення пухлини+гістологію я витратила 9к грн, +Буся була на стаціонарі 4 дні кожен день коштував 1-2к грн, і я просто трісну по швам після ще одних таких витрат. Я винна 8,5к за ремонт монітора, котрий тільки відбудеться, 2 тижні шукали запчастину і знайшли, замовили, і приїде тільки через 3 тижні, я все взяла в борг бо мені треба за шось жити окрім того щоб ремонтувати монік, мені треба закривати кредит якого залишилось близько 7к грн, і ще бонусом тепер треба буде знайти гроші і прооперувати Бусю, як ви можете здогадатись, я щас просто в максимальний дупі, і без допомоги інших я просто загнусь.
‼️УВАГА, РАНТ ‼️Бажаю якнайшвидшого погіршення здоров'я та життя усім ініціаторам та голосуючим за законопроект #15150Чогось я не здивована, що закон про те, що, як, коли, і кому відчитуючись жінка може робити з своєю маткою був ПОВНІСТЮ написаний цими гидкими мужиками. Бідних заставляють аліменти платить і дружина їбала далі їх терпіти, єкакая аказія, не скрєпно, ой вибачте, не "доброзвичайно". Зате правила для родинних гербів вписали, вони ж графья.Загалом побачила цей дибільний законопроект у всій його мерзотності і згоріла конкретно, буквально з русні списували, навіть свою версію "засчіти чувств вєруючіх" прикрутили.Мене лякає, що їм комфортніше мати справу з педофілами, ніж з двома дорослими людьми що хочуть володіти спільним майном.І це тільки те що мене вибісило на поверхні, не можу дочекатися як наші розкішні природні заповідники приватизують зажрані олігархи та забудують своїми уйобськими позолоченими віллами.Зате цей закон чудовий для всіх в кого є гроші, суддя кум та відсутні моральні принципи з поняттям людяності.Я щиро не розумію чому всі про це мовчать.https://itd.rada.gov.ua/billinfo/Bills/Card/69837
🛑🛑🛑🛑🛑🛑🛑🛑🛑🛑🛑🛑🛑➿➿➿➿➿➿➿➿➿➿➿➿➿🟣🛑🛑🛑 🛑🛑 🛑🛑🛑🛑🛑🛑🛑➿➿➿➿➿➿➿➿➿➿➿➿➿⚪️Вітаємооо!!!!⚪️⚪️⚪️⚪️⚪️⚪️⚪️Як і обіцяли - все підготували!Подяка Kikoyo за цей неймовірний арт! Це неперевершено і ми точно його будемо згадувати не один раз на цьому каналі! Дякуємо кожному, хто підтримував, чекав переклади, кидав реакції, робив меми, закидав донати й не давав нам згоріти в дедлайнах.Окрема подяка перекладачам - вас все більше і більше та ви накачуєте цей проєкт любовью не тільки на сайті, а навіть просто в чатику ❤️І раз ми вже заговорили про чатик... 🥺Тепер вже в якості подарунку ми запускаємо Discord-сервер для підписників та перекладачів: більше спілкування, обговорень, спойлерів від самих перекладачів та від нас, новини сайту/проєкту й просто місце для своїх.💬 Discord: [♡NB-hentai server♡]Також з новенького ми завели🎵 TikTok: [NB_ukr]Для того щоб публікувати там фатанські та наші меми для їх розповсюдження 😏Дякуємо, що ви тут. Серйозно.Попереду ще більше контенту ☺️⚪️⚪️⚪️⚪️⚪️❤️Авторка арту: Kikoyo⚪️⚪️⚪️⚪️На Бандерштаті🔞На Бандерштаті🔞
🙏🎗️ ШАНС НА ЖИТТЯ, КОЛИ ВСІ ДВЕРІ ЗАЧИНЯЮТЬСЯДрузі, мені важко це писати, але часу майже не залишилося.Я борюся з агресивною пухлиною більше півтора року.У Нідерландах зробили все можливе, але рецидив лікувати важко.До того ж проблеми з нирками (пухлина здавлює сечівники) та фістула ускладнюють лікування.Єдина можливість для мене — препарат Tivdak, якого в Нідерландах немає в доступі.Лікування офіційно відмовлено.Туреччина готова мене прийняти, але ціна мого життя — величезна.Один флакон препарату Tivdak коштує 5 600 євро.Курс лікування необхідно повторювати кожні 21 день.Це не одноразова сума, а тривала боротьба, де кожен крок коштує цілий статок.Для моєї родини це непосильні гроші.Без вашої допомоги я не зможу розпочати цей шлях.Будь ласка, станьте моїм Ангелом-охоронцем.Кожна гривня — це ще один день мого життя. 🙏Дякую всім і кожному! ❤️ЯК ДОПОМОГТИ📌 Монобанка🔗 Посилання на банку (гривня):https://send.monobank.ua/jar/9hEayAHh8N💳 Номер картки банки (гривня):4874 1000 2441 8769💳 Rabobank (Maestro)IBAN: NL 98 RABO 0197 8387 15BIC (SWIFT): RABONL2UXXXAdress: NetherlandsMuska S.🔗 Джерело:https://www.facebook.com/share/1BoDCwCC8z/?mibextid=wwXIfr
#оголошення_волонтераУвага‼️ Увага‼️Ми розпочинаємо "Великий зимовий благодійний розіграш"‼️Настають важкі і холодні часи, ворог - рашист ні на мить не хоче зупинятись, постійно обстрілює, запускає шлюхеди і ракети по містах, вбиває і катує полонених і цивільних.Але ми просто так не здаємося, не зважаючи на будь які труднощі. І я вірю, що об'єднавшись ми дамо гідний відсіч цим істотам, і саме наші військові розраховують на нас, на нашу підтримку‼️🔨 І саме тому ми, відкрили банку збору для двох наших друзів, для пана Кіміно — з його збором для знайомого військового; для пана Жабича —для його збору на пікап для зенітників ФПВ дронів.😊Наша загальна мета зібрати загалом 35 — 45к грн❗️З цієї суми 5к грн підуть для Кіміно, а решта на пікап. Я вірю, що об'єднавши наші зусилля ми досягнемо цієї цілі, моя віра непохитна протязі всієї нашої Вітчизняної війни!😈Але звісно ми підійшли до цього питання не з пустими руками, ми підготували вам хабар-призи за донати:1 місце — велика дакімакура (185 см у довжину), з намальованим неко — інша сторона хтива, тому я вам не покажу)👌2 місце — велика фігурка неко, велика і прекрасна.🥯3 місце — пані Фрірен і Ферн, середнього розміру, не хвилюйтесь, усі фігурки мають спідню білизну💘4 місце — унікальний набір хабара, фігурка Міку, мініатюрки кровососа з гри Сталкер і брелок орчихи.💘5 місце — манга "Берсерк" том 1, підійде для тих хто починає ознайомлюватись з "батьком" темного фентезі.💘6 місце — манга і комікс, буде що почитати у час відключення світла.💘7 місце — український комікс і книжка по малюванню, книжка БУ але вона підійде для тих, хто тільки починає вчитись малювати, де описано базові теорії по малюванню🥦8 місце — ? ............Якщо і ви хочете долучитись до збору то зможете приєднатись, приймається ваш майже будь який хабарчик чи послуга, пишіть під цим постом, потім зв'яжемось з вами.❤️Розіграш проводимо через Моноквиточки — 1 квиточок = 50 грн, 2 квиточка = 100 грн і т. далі. Увага, переможців визначаємо за допомогою банку Монобанк, а тому якщо маєте іншу картку то не забудьте потім написати свої ім'я під постом визначення переможців. Ми також будемо дуже раді якщо будете поширювати збір, як на свій канал так і знайомим.😊Ми також хочемо подякувати людям, які допомагали зі збором хабара:Богдан, Квартира Квіточки, Еш'ра орчиха, Хіна Хіме, NEKOGATARI SHOP, Pinji🎯 Ціль: 35 000 - 45 000 ₴🔗Посилання на банкуhttps://send.monobank.ua/jar/2A953BseFG💳Номер картки банки4874 1000 2241 2681Час закінчення розіграшу 31 січня
₊˚🌸Святкуємо річницю каналу з фігурками Hina♡Hime!ɞ˚₊🌸1 рік? То, може, 1 приз? Ну, максимум 10?А ні! Сідайте зручніше - це не лише моє свято, а й ваше, тому цього разу буде цілих 100 ПРИЗІВ для вас, коти мої🩷 Я безмежно люблю вас!Цього року було все: сварки, сльози, усмішки та нічні дурощі… І ми пройшли це разом😭Щиро вдячна всім, хто був зі мною, вітаю нових у нашй сім’ї 🎶 і вибачаюсь, якщо зробила комусь щось не так!💖 Детальніше, що для вас я приготувала:Буде 100 призів🫣🎁70 призів я розіграю 1 листопада о 18:00;🎁Ще 30 призів я буду розігрувати щодня протягом усього жовтня‼️, починаючи з 2 жовтня.Один приз — на один день (буде кнопка: ви натискаєте й отримуєте свій подарунок).♡ ₊˚ ૮₍ ´˶• ᴥ •˶` ₎აУмови участі прості: ꒰๑˃̶̀ꇴ˂̶́๑꒱💜Бути підписаними на канал Hina♡Hime;💜Кинути цей пост трьом друзям або у свій канал;💜У коментарях у НИЖНЬОМУ пості залишити скріншот ваших репостів‼️🥰Переможців обиратимемо щодня через бота.🥰Перші результати вже 3 жовтня, далі - щодня протягом місяця😵СПИСОК ВСІХ ПРИЗІВ‼️Важливо: оскільки призів дуже багато, переможець сам оплачує доставку. Сподіваюсь на ваше розуміння🫶🏻 ‼️Обов’язково додайте нік, якщо у вас його немає. Бот не приймає учасників без нікуДякую, що ви зі мною 🐾Дякую за вашу підтримку - цей канал і ви моя частинка серця😳❤️Кількість переможців: 10Дата закінчення: 01.11.2025 17:00
‼️‼️Увага, увага — конкурс‼️‼️Вперше в історії нашого каналу ми робимо конкурс для талановитих художників‼️У нашому конкурсі можуть брати хто завгодно, незалежно від вашого скіла в малюванні, окрім тих хто підтримує рос агресора, веде канал російською, а також ті хто підтримує жорстокість до тварин.👍Отже, що буде в цьому конкурсі? Все просто, ваші намальовані арти за нашим вимогам. А саме арти по всесвіту "S.T.A.L.K.E.R"❗️Ви можете намалювати будь який арт — за позами, фонами, стилем тощо — лише за умовою що це буде пов'язане з всесвітом. Якщо хочете намалювати свого ОС — то будь ласка, ми будемо тільки раді, однак не забудьте написати під коментарем арту, що це ваш персонаж з іменем, якщо це буде інший персонаж то так само зробіть (наприклад укр вутубера, актора, персонажів з інших тайтлів тощо.) Приймається будь який ваш стиль, можна навіть хтиве намалювати, звісно під спойлер кидайте — проте не з такими фендомами як: шота, гуро, зоо, педофілія, воре — ці фендоми не приймаються на нашому каналі й конкурсі. А іще одне, не приймаються персонажів з ігор геншин, хонкаї та зеро зеро — адмін їх недолюблює через позиції компанії щодо російсько-української війни.🔨Ну й звісно, у нашому конкурсі будуть 3 призові місця1 приз — 1000 грн2 приз — 500 грн3 приз — 250 грн💜Намалювали арт, і що далі? А далі скидуйте свої арти і посилання на свій канал під цим оригінальним постом — ми вас пронумеруємо. Або можете скинути свій арт адмінові у ПП , зі своїм каналом. Ви також можете раніше написати своє ім'я і канал під цим постом, щоб ми могли стежити за вашим успіхом! Як прийде час, адмін обере 10 найкращих артів, на його думку, і зробить публічне голосування за найкращий арт! І так визначимо переможця по одному призу, вдруге переможець конкурсу не може.😈Час завершення конкурсу — 14 вересня, о 14:30💃Ми також будемо дуже раді поширенню цього поста в інші ТГК.Удачі вам всім.🤗
#оголошення_волонтера Хаюшки усім, новачки й досвідчені, а у нас новий благодійний розіграш.Сьогодні ми будемо допомагати Жабичеві зі збором на РЕБ. РЕБ — важливий дуже важливий засіб захисту від дронів й подавлення радіомовлення супротивника але на жаль це недешева річ, тому навіть якщо закинете хоча б 5 грн — все одно будемо вдячними.😘А ми будемо розігрувати аж 4 призи! і у нас будуть аж 4 переможці. Ми будемо розігрувати по 4 позиціях:1 місце — стендик вовчиці Техас 👍2 місце — стендик вовчиці Лаппланд 😊3 місце — стендик барса-неко Праманікс ☺️4 місце — стендик демон - оні Хошігума 😎Розіграш проводимо через рандомайзер, 1 переможець отримає один стендик, не два, не три — якщо у одного учасника будуть повторюватись цифри, то ми перезапустим рандомайзер і переможець попереднього числа не буде учасником наступного місця.Для участі у розіграші потрібно задонатити на РЕБ, розігруємо як і зазвичай через квитки. 25 грн — 1 квиток, 50 грн — 2 квитка і так далі.Присилайте скріни донатів під оригінальним постом і ми вас пронеруємо, нічого зайвого не писати!Донатити ось сюди.https://send.monobank.ua/jar/8g92TFVaDC💳Номер картки банки5375 4112 1720 4978Дата закінчення розіграшу — 24 серпня о 14:30