Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - ♡ Svit_Kikoyо́ ♡ 🇺🇦 21+
Añadido 14 jul. 2024

♡ Svit_Kikoyо́ ♡ 🇺🇦 21+

@Svit_Kikoyo
Número de suscriptores: 1 563
Fotos: 667
Videos: 69
Enlaces: 194
Descripción:
🔞ПОПЕРЕДЖАЄМО ПРО ХТИВІ АРТИ 🔞 Pfp: @chillia_tg Весь контент художня вигадка, персонажі повнолітні та роблять усе з власної згоди. ❗ Автор Не частина украртТг комуніті ❗ Правила каналу і чату : https://telegra.ph/Pravila-kanalu-Svit-Kikoyo-12-20
Fuente

♡ Svit_Kikoyо́ ♡ 🇺🇦 21+ | Я створила банку, мені як ніколи потрібна фінансова допомога. Бо я про...

Logotipo de la comunidad de telegram - ♡ Svit_Kikoyо́ ♡ 🇺🇦 21+ ♡ Svit_Kikoyо́ ♡ 🇺🇦 21+ @Svit_Kikoyo
650 Vistas/Alcance 2026-05-25 08:42 Mensaje №9748
Я створила банку, мені як ніколи потрібна фінансова допомога. Бо я просто застрілюсь такими темпами, я годую 20+ тварин щодня і витрачаю на це половину своїх грошей, без монітора я не можу закінчити стару комішку гроші з якої от от закінчаться, мені треба тепер ще думати за те де і як видаляти пухлину Бусі, на відео я її прощупала, вона просто величезна нахуй, перша пухлина була зовсім невелика але на видалення пухлини+гістологію я витратила 9к грн, +Буся була на стаціонарі 4 дні кожен день коштував 1-2к грн, і я просто трісну по швам після ще одних таких витрат. Я винна 8,5к за ремонт монітора, котрий тільки відбудеться, 2 тижні шукали запчастину і знайшли, замовили, і приїде тільки через 3 тижні, я все взяла в борг бо мені треба за шось жити окрім того щоб ремонтувати монік, мені треба закривати кредит якого залишилось близько 7к грн, і ще бонусом тепер треба буде знайти гроші і прооперувати Бусю, як ви можете здогадатись, я щас просто в максимальний дупі, і без допомоги інших я просто загнусь.