Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - АТ ''СУМИОБЛЕНЕРГО''💡
Añadido 14 jul. 2024

АТ ''СУМИОБЛЕНЕРГО''💡

@SumyEnergo
Número de suscriptores: 57 795
Fotos: 2,130
Videos: 63
Enlaces: 812
Descripción:
Офіційний канал

👥 Número de suscriptores

57 795
Promedio/Día:: -51
Promedio/Tiempo:: -224
Promedio/Mes:: -1454

👁️ Vistas promedio por mensaje

34 207
Promedio/Día:: 27,600
Promedio/Tiempo:: 38,400
ERR: 59.19%

📊 Mensajes por Día

1.2
Último día: 1
Promedio semanal: 1.3
Promedio por día: 1.2

Historial de cambios de logotipo

Historial de cambios de nombre

АТ ''СУМИОБЛЕНЕРГО''💡 2025-04-19
АТ ''СУМИОБЛЕНЕРГО'' 2024-07-14

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

💫 У кол-центрі АТ "СУМИОБЛЕНЕРГО" запрацював віртуальний оператор Лана🤝 Щоб бути на зв’язку зі споживачами навіть у періоди пікового навантаження, у кол-центрі АТ "СУМИОБЛЕНЕРГО" з січня 2026 року почав працювати віртуальний оператор Лана.📞 Вона підключається до обробки дзвінків, коли всі штатні оператори зайняті. Лана допомагає споживачам отримати важливу інформацію та залишити звернення без довгого очікування на лінії.📲 Віртуальний оператор може: повідомити причину поточного знеструмлення та орієнтовний час відновлення електропостачання; поінформувати про номер черги в графіках аварійних та погодинних відключень; прийняти звернення щодо відсутності електропостачання; зафіксувати заявки на коригування показників лічильника електроенергії.📊 Навантаження на кол-центр у періоди відключень суттєво зростає.Так, лише у грудні 2025 року оператори кол-центру АТ "СУМИОБЛЕНЕРГО" опрацювали 30 396 вхідних дзвінків.Найбільша кількість звернень за окремі дні (без урахування днів прийому показників) була зафіксована:09.12.2025 – 20 849 дзвінків24.12.2025 – 17 827 дзвінків13.12.2025 – 10 704 дзвінки👌 Впроваджуємо нові рішення, щоб прийняти якомога більше звернень і бути корисними кожному споживачу. Запуск віртуального оператора - це крок до покращення комунікації та доступності наших сервісів.💡 Сподіваємося, що знайомство з Ланою буде для Вас результативним 💙#Лана#віртуальний_оператор#кол_центр#Сумиобленерго
🔔 Нагадування: передавайте показники електролічильника!📅 Від сьогодні та до 3 січня - час передати показники приладу обліку електроенергії. Щоб рахунок був найбільш коректним, надсилайте дані вашого приладу обліку щомісяця — в останні два та перші три календарні дні місяця.Як можна передати показники? Скористайтеся будь-яким зручним способом:💻 Онлайн-сервіси:Особистий кабінет "E-Svitlo": https://sm.e-svitlo.com.ua🔹Чат-боти АТ "СУМИОБЛЕНЕРГО" у Viber та Telegram🔸Надсилайте дані електролічильників за допомогою Facebook Messenger.🔹Відскануйте QR-код на сайті АТ "СУМИОБЛЕНЕРГО". Формат повідомлення:  NNNNNNNNN*XXXXXX, де  NNNNNNNNN – номер особового рахунку; XXXXXX – актуальні показники лічильника (кількість цифр залежить від моделі)📞 Телефонний зв'язок:• Кол-центр: (0542) 659-659 або 0800-300-247. За можливості — скористайтеся меню самообслуговування для автоматичної передачі даних.🔗 Детальніше про всі доступні способи — на сайті АТ "СУМИОБЛЕНЕРГО":https://www.soe.com.ua/component/content/article?id=582 Що буде, якщо не передати показники?🔘 Обсяг спожитої електроенергії буде розраховано автоматично — за середньодобовим споживанням.💡 Своєчасна передача показників — це гарантія справедливого рахунку: ви сплатите лише за фактично спожиту електроенергію.#показники#електроенергія#розрахунок
💡АТ "СУМИОБЛЕНЕРГО" запрошує на роботу! Попри складні часи енергокомпанія забезпечує стабільну заробітну плату, повний соціальний пакет і можливість кар'єрного зростання. Ми маємо вакансії в багатьох куточках Сумщини, переглянути їх можна на сайті АТ "СУМИОБЛЕНЕРГО" в розділі "Товариство-Персонал-Вакансії". Зокрема, ми в пошуках фахівців на посади:🔹Інспектора з кадрів відділу кадрівВимоги до кандидата:🔸знання трудового законодавства України;🔸впевнене володіння засобами обчислювальної техніки та офісним програмним забезпеченням;🔸обов’язковий досвід роботи на аналогічній посаді;🔸вища економічна або юридична освіта не нижче рівня бакалавра.Основні обов’язки:🔸ведення обліку особового складу працівників;🔸підготовка документів для прийняття працівників на роботу;🔸оформлення наказів з кадрових питань (відпустки, переведення тощо);🔸облік надання відпусток, контроль дотримання графіків відпусток;🔸ведення обліку працівників з інвалідністю, учасників бойових дій та інших пільгових категорій.Умови роботи:🔸місце роботи: м. Конотоп;🔸офіційне працевлаштування;🔸повний робочий день;🔸оплачувані відпустки та лікарняні.⚠️Резюме надсилати:📧 [email protected]📞 довідки за телефоном: (0542) 659-424🔹Інженера виробничо-контрольного відділуВимоги до кандидата:🔸вища будівельна або технічна освіта (ПЦБ, будівництво та цивільна інженерія або суміжні спеціальності);🔸досвід роботи у сфері будівництва або технічного нагляду;🔸знання чинних ДБН, ДСТУ, ТУ та інших нормативних документів у будівництві;🔸вміння читати та аналізувати проєктну документацію;🔸знання технологій виконання будівельно-монтажних робіт та контролю їх якості;🔸навички ведення технічної та виконавчої документації;🔸відповідальність, уважність до деталей, стресостійкість.Основні обов’язки:🔸здійснення технічного нагляду за виконанням будівельно-монтажних робіт;🔸контроль якості, обсягів та строків виконання робіт;🔸перевірка відповідності матеріалів проєктній документації та сертифікатам якості;🔸участь у прийманні виконаних робіт, оформленні актів та виконавчої документації;🔸взаємодія з підрядними організаціями та проєктантами;🔸фіксація порушень і контроль їх усунення.Умови роботи:🔸місце роботи: м. Суми;🔸офіційне працевлаштування;🔸повний робочий день;🔸оплачувані відпустки та лікарняні.⚠️Резюме надсилати:📧 [email protected]📞 довідки за телефоном: (0542) 659-364
Чому у деяких регіонах заходи обмеження споживання вже скасовані, а в інших – відключення залишаються тривалими? Таке запитання ми зараз часто читаємо у зверненнях та соцмережах. А відповідь на нього – досить проста. Майже у кожній області зараз діють аварійно-відновлювальні роботи після масованих та локальних російських атак. От тільки рівень пошкоджень енергооб’єктів – у різних регіонах неоднаковий. Найскладнішою є ситуація у прифронтових та прикордонних з росією територіях. Тут ворог може завдавати ударів по електростанціях та об’єктах передачі і розподілу електроенергії не лише ракетами та дронами, а й ствольною артилерією, керованими авіабомбами. Тому обсяг завданих ворогом пошкоджень тут – найвищий. Інший фактор – це можливість для здійснення аварійно-відновлювальних робіт. На прифронтових і прикордонних з росією територіях майже постійно лунає сигнал повітряної тривоги, під час якої енергетикам виконувати роботу заборонено. Цього вимагають правила, адже неодноразово вже траплялись «прильоти» на електростанції і підстанції саме під час відновлювальних робіт. Ворог хоче знищити не лише інфраструктуру, а й персонал, здатний її ремонтувати. У регіонах, які атакуються ворогом рідше та розташовані далі від лінії зіткнення, енергоінфраструктура менш пошкоджена. Відновити її, зазвичай, вдається легше та швидше. Крім того, через західні області до нас заходить імпорт електроенергії із сусідніх європейських держав, який одразу можна розподіляти споживачам. За таких умов, скасувати вимушені заходи обмеження у певних областях можна швидше, ніж в інших. Зокрема, що стосується регіонів, через які не здійснюється транзит електроенергії до найбільш енергодефіцитних територій. Відключати такі області «щоб світла у всіх було порівну» – не має жодного сенсу. Знеструмлення споживачів на Закарпатті, на жаль, не додасть годин без відключень жителям прифронтового Запоріжжя. Туди «зекономлені» кіловати фізично неможливо передати. Від початку масованих ракетно-дронових атак на енергосистему у жовтні – енергетики працюють цілодобово. Роблять усе можливе, аби світло було у кожного. Для них немає «хороших» і «поганих» регіонів. Все знищене й пошкоджене ворогом – неодмінно буде відновлене й відбудоване. Але для цього потрібен час.
Чому під час відключень електроенергії знеструмлюються котельні та центральні теплові пункти і який є вихід?🔹Ця зима надзвичайно складна для нашої області – як для споживачів електроенергії, так і для енергетиків, бо ми також живемо й працюємо на Сумщині. Зараз особливо актуальними є питання, чому під час дії графіків погодинних та аварійних відключень електроенергії в області разом із житловими будинками знеструмлюються котельні та центральні теплові пункти (ЦТП) і чи можуть обленерго їх не знеструмлювати?Пояснюємо.Хто приймає рішення про те, які об’єкти не відключаються?АТ «Сумиобленерго» самостійно не визначає, які об’єкти є критично важливими та повинні мати пріоритетне електропостачання. Відповідно до законодавства України, перелік об’єктів, яким гарантується пріоритетне електропостачання, формується та затверджується місцевими органами влади. Оператори системи розподілу (обленерго) зобов’язані виконувати ці рішення та розпорядження НЕК «Укренерго» про обсяги застосування обмежень.🔹Котельні та ЦТП, які знеструмлюються під час дії графіків обмеження споживання, не включені до затвердженого місцевим органом виконавчої влади переліку об’єктів пріоритетного електропостачання.Чому їх неможливо «не вимикати» технічно?Більшість котелень і ЦТП не мають окремих ліній електропостачання та підключені до тих самих ліній, що й житлові будинки та цілі райони міста. Тому при застосуванні графіків відключень неможливо відключити житловий масив і водночас залишити котельню під напругою.Для цього довелося б повністю виключити з графіків цілі лінії електропередачі, а отже – не виконати обов’язкові обсяги відключень, доведені командами з НЕК «Укренерго».⚠️Наслідком цього стало б:🛑збільшення тривалості або масштабів відключень;🛑ризик порушення стабільності всієї енергосистеми.❗️Погодинні та аварійні відключення – не є рішеннями, які ухвалюються на місцях – це централізована команда оператора системи передачі НЕК "Укренерго", і вона обов'язкова до виконання!Графіки погодинних відключень (ГПВ) і аварійних відключень (ГАВ) застосовуються вимушено і виключно для збереження цілісності Об’єднаної енергетичної системи України в умовах масових пошкоджень енергоінфраструктури, дефіциту потужності, щоденних обстрілів об’єктів енергетики.☑️Єдиний дієвий шлях мінімізувати вплив відключень на теплопостачання –забезпечення котелень і ЦТП автономними джерелами живлення (генераторами) або будівництво окремих ліній електропостачання, що потребує окремих законодавчих рішень і фінансування проєктів.
⚡️ Брифінг заступника Міністра енергетики України Олександра В'язовченка про стан енергосистеми станом на ранок 19 грудня🔵 Найскладніша ситуація залишається у прикордонних з росією та прифронтових регіонах. Ворог продовжує системні атаки на Донецьку, Запорізьку, Сумську, Харківську, Херсонську та Чернігівську області, де зафіксовано масштабні пошкодження генерації, мереж передачі та розподілу електроенергії.🔵 Внаслідок нічних ударів по енергетичній інфраструктурі Одеського регіону станом на ранок без електропостачання залишаються понад 73 тисячі споживачів. Тривають роботи з їх заживлення. Також через атаки на енергетичні об’єкти Дніпропетровської області без світла перебувають понад 26 тисяч абонентів.🔵 Відновлювальні роботи тривають як на високовольтних підстанціях НЕК «Укренерго», так і на об’єктах операторів системи розподілу. Енергетики працюють цілодобово, щоб якомога швидше повернути обладнання в роботу.🔵 Через значні пошкодження мереж та обмежені можливості передачі електроенергії в окремих регіонах продовжують застосовуватися погодинні відключення. Також зберігається необхідність ощадливого енергоспоживання, зокрема перенесення енергоємних процесів на нічні години після 23:00.🔵 У результаті перегляду переліків об’єктів критичної інфраструктури Урядові вдалося вивільнити щонайменше 800 МВт електричної потужності, що дозволить скоротити тривалість графіків відключень для населення та промисловості в осінньо-зимовий період.🔼 Більше про ситуацію — у брифінгу заступника Міністра енергетики України Олександра В'язовченка.
⚠️ОБЕРЕЖНО – ФЕЙК!❗️Шановні споживачі електроенергії! На електронні адреси деяких установ Сумської області надходить підозрілий спам-лист, у якому поширюється неправдива інформація про нібито неможливість АТ "СУМИОБЛЕНЕРГО" гарантувати стабільне та безперебійне електропостачання, а також пропонується перейти за стороннім посиланням і відправити відповідь на підозрілу електронну скриньку.🛑 ЦЕ ФЕЙК!Зазначена в листі інформація не відповідає дійсності.АТ "СУМИОБЛЕНЕРГО" не надсилає подібних листів і не здійснює збір заявок або персональних даних через сторонні сервіси та неофіційні електронні адреси.🔹АТ "СУМИОБЛЕНЕРГО" як оператор системи розподілу працює у посиленому режимі та робить усе можливе для забезпечення стабільного й безперебійного електропостачання в Сумській області, попри постійні атаки ворога на енергетичну інфраструктуру регіону. Ситуація з розподілом електроенергії контрольована!‼️Закликаємо:– не реагувати на подібні електронні повідомлення;– не переходити за посиланнями та не відкривати вкладення в таких листах (це небезпечно).💡Довіряйте виключно офіційним джерелам інформації:офіційному сайту АТ "Сумиобленерго" www.soe.com.ua ; офіційній сторінці в Facebook  https://www.facebook.com/sumyoblenergo/ телеграм-каналу https://t.me/SumyEnergoресурсам Міністерства енергетики України та НЕК "Укренерго".Будьте пильними та слідкуйте за інформаційною гігієною, адже інформація – це також зброя ворога!#фейк#дезінформація#ворожий_вкид#інформаційна_гігієна
🔸Світло, що тримає: історія Андрія Чепусенка, адміністратора відділу прийому замовлень АТ "СУМИОБЛЕНЕРГО" з прикордоння🔹У кожного є місце, де починається життя. Для Андрія Миколайовича Чепусенка таким місцем є Краснопілля – селище на Сумщині, де він народився, виріс і довгі роки працював. Саме тут, у родині тісно пов’язаною з енергетикою, він уперше познайомився з розмовами про галузь, що з дитинства захоплювала його та вплинула на вибір майбутньої професії шляху.Із 2007 року Андрій Миколайович працює в АТ "СУМИОБЛЕНЕРГО". Його робота – це перший контакт із людьми, які звертаються за допомогою до енергетиків: заявки на підключення, заміну лічильників, підключення додаткових електроустановок. Здавалося б, буденна адміністративна робота, але саме тут починається кожне світло в оселі, кожна надійна мережа, кожен кіловат тепла і стабільності.🔸До весни 2025 року він жив і працював у Краснопіллі. Та війна змусила перекреслити звичний порядок речей. Коли обстріли стали щоденними, коли дрони й артилерія російської армії перетворили тихі вулиці на місце постійної небезпеки, довелося приймати найважче рішення – залишити рідний дім. Будинок Андрія Миколайовича також постраждав від ударів. І ніч з 18 на 19 березня стала тією межею, після якої він вирішив виїхати.🔹"У ту ніч і кілька днів поспіль удари КАБами з боку росії були безперервними. І залишатися там було неможливо. Але Краснопілля – моє. Там мій дім. Мрію повернутися".🔸Попри небезпеку, чоловік навідується додому – подивитися, чи стоїть будинок, чи живе ще селище, чи повертаються люди. Бо саме це – біль і водночас найбільша надія: "Люди повертаються, але часто знову змушені виїжджати через нові обстріли".🔹Енергокомпанія надала йому можливість продовжити роботу в Сумах. Посада лишилася така ж: "Морально допомагає триматися  колектив – багато з нас, як і я, мусили залишити рідні домівки. Підтримуємо один одного, працюємо, щоб кожен будинок, кожна вулиця залишалися зі світлом".🔸Андрій Миколайович говорить про свою роботу скромно, без пафосу. Каже, що справжні герої – це ті, хто в "полях": електромонтери, бригади, які відновлюють мережі біля самого кордону, під обстрілами. Та насправді і його робота – це частинка тієї великої енергетичної стійкості. Його історія – це не лише про електроенергію. Це про незламність. Про те, що навіть коли доводиться залишати дім, ти несеш із собою своє світло –  в серці, у справах, у своїй щоденній праці.💡Бо світло – це не просто струм. Це віра. І поки вона є, є й Україна!#Сумиобленерго #Енергетики #Світло
💡Чому в областях різна ситуація зі світлом – в одних регіонах більше, а в інших – меншеЧому в Києві світла менше, аніж у Львові? Чому загалом у західних регіонах графіки більш “лояльні”? Таке питання, серед інших, чи не найчастіше лунає в соцмережах. Відповідь криється не в несправедливості, а у фізиці.💡Головна проблема – знищена або пошкоджена генерація у прифронтових та прикордонних з росією регіонах. Окрім того, ворог цілеспрямовано нищить системи передачі – високовольтні лінії, так звані «енергетичні мости», що з'єднують регіони. Багатьом здається, що енергосистема – це спільний «казан», з якого можна рівномірно роздати світло всім. Але реальність, на жаль, складніша.Основні потужності виробництва електроенергії зараз зосереджені переважно на заході України – там розташовані атомні електростанції та заходить імпорт з Європи. Цей регіон потенційно може виробляти більше, ніж споживає. Схід, південь та центр, де генерація суттєво розбита обстрілами, є енергодефіцитними.Щоб передати електроенергію із заходу до Києва чи Харкова, потрібні високовольтні лінії та автотрансформатори. Ворог цілеспрямовано б’є саме по них. Таким чином, через пошкодження “магістралей” – електроенергія залишається «замкненою» в регіонах, де вона виробляється або куди імпортується. Тому на заході обмежень може бути менше, а в центральних, південних та східних областях дефіцит відчувається гостріше. Пропускної спроможності мереж, які не були спроєктовані для цього, просто не вистачає для транспортування настільки великих обсягів.Ситуацію ускладнюють не лише масовані атаки, а й локальні обстріли у прифронтових зонах та аварії через перенавантаження системи. Щодня щось виходить з ладу і щодня енергетики це лагодять.Отже, різниця у тривалості відключень – це не чиясь забаганка, а результат фізичних обмежень.
💡Підготували роз’яснення щодо застосування ГПВ на Сумщині та щиро дякуємо медіа, які поширили матеріал у себе. Наша співпраця важлива!🔹Розуміємо, що нинішня ситуація з розподілом електроенергії болюча для всіх: непросто жити в умовах постійних відключень, складно планувати день і залишатися спокійними. Для енергетиків це також виклик - часті перемикання пришвидшують зношеність обладнання, і навантаження на персонал зростає щодня.🔸Та ми вже маємо досвід проходження попередніх воєнних зим в умовах енерготерору рф - і віримо, що вистоїмо й цього разу. Просимо всіх зберігати єдність і не піддаватись на провокації, які можуть розхитувати ситуацію всередині країни, адже саме цього прагне ворог.🙏Щиро співчуваємо всім, кого росія позбавляє базових благ. Відчуваємо ці незручності разом із вами - Сумщина також наш дім. Продовжуємо читати ваші коментарі та пропозиції й і надалі готуватимемо роз’яснення на запитання, які хвилюють найбільше, та щодня працюємо над покращенням ситуації.▶️ Матеріал доступний за посиланням:https://sumypost.com/sumynews/spozhivach/vidklyuchennya-svitla-na-sumshhyni/