Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - СОФІЯ Активна
Añadido 26 dic. 2021

СОФІЯ Активна

@SofiyaAktuvna
Número de suscriptores: 1 392
Fotos: 22
Enlaces: 19
Descripción:
А ЩО ТАМ ЖК? КУДИ РУХАЄМОСЬ? Тут ви дізнаєтесь більше, ніж новини вашого будинку!
Fuente

СОФІЯ Активна | Інформація по воді на 19:00.Сьогодні дуже емоційний день.Вирішення про...

Logotipo de la comunidad de telegram - ГРУПА Активна СОФІЯ Активна @SofiyaAktuvna
2 300 Vistas/Alcance 2022-12-07 18:35 Mensaje №74
Інформація по воді на 19:00.Сьогодні дуже емоційний день.Вирішення проблеми постачання води - це складний та довгий етап. Там багато складнощів та нестиковок.Кожна із сторін має свої аргументи і не завжди має можливість, нажаль, інформувати мешканців, заради яких весь цей процес і був створений. Що ми зараз маємо.Електроживлення резервне для КНС вже є.Нам обіцяли старт генератора.Є паливо, є персонал, навіть був вже тестовий запуск нещодавна.Але є реальність, зламався насос.Сьогодні його замінювали та вирішували це питання.То це зрада чи перемога?Головне - інше, КНС - в жахливому стані. Вирішити це просто по бажанню мешканців в чатах ніхто не зможе.Була людина, яка була за мешканців і щиро намагалась допомогти. І вже дуже багато зробила в цей складний час. Але станом на зараз ще складніше стало вирішувати це питання. І емоції мешканців (інколи справедливі, до речі) відбивають бажання допомогти. Нам раніше запропонували етапи вирішення проблеми і ми рухаємось по ним. Повільно, кривувато, але рухаємось.Окрім стану КНС і обладнання є ще одна проблема - відсутність регулярного інформування мешканців. Що тут складного - повідомили про проблему і про можливі варіанти. Але ми всі розуміємо, що не завжди виходить так, як планувалось.Навіть кріхти інформації мешканці мають знати. Але якщо не вийде? Ви ж затюкаєте будь-яку людину, хто посмів пообіцяти конкретну дату. Тому і тексти попередні ну дуже сухі та обережні. До суті.Генератор запустять. Він є, придбаний (є платіжка, в ній модель, покупець (і це не забудовник), вартість (980 тис грн), дата, отримувач, постачальник).Генератор встановлений і підключений. З паливом вирішено, воно буде. Працювати цей резервний генератор буде якийсь максимальний час на добу. І коли не буде світла, ми будемо знати, що у нас є резерв, за який ми б'ємось вже з листопада.Контроль за паливом та регулярністю роботи генератора будемо намагатись створити та узгодити. Інформування на цьому каналі буде продовжуватись)