Fuente
СОФІЯ Активна | Під одним з постом, я залишила свій коментар. Подумала, що написати йо...
790 Vistas/Alcance
2022-12-07 12:48
Mensaje №73
Під одним з постом, я залишила свій коментар. Подумала, що написати його сюди буде доцільно. Аби всі розуміли хто така ІГ. І чому ваші «люб’язні» коментарі ні до чого не доведуть доброго:Шановні мешканці ЖК. Мене звати Анастасія і я один з адміністраторів цього чату. Я живу в будинку на Толстого 80 і є цого представником.Я читаю ваші повідомлення про «лапшу», про зраду і всяку чуш і мені просто гидко.Гидко від того, що представники будинків, які ЖИВУТЬ В ЦЬОМУ ЖК і витрачають свій час ідуть і вирішують щось, бо НІХТО З ВАС цього не робить.Ініціативна група (ІГ) - це не влада, це не жек, це не депутати. Це звичайні ваші сусіди, хто не є диванним критиком, а стукає в усі можливі двері аби допомогли порішати.Ми не зобов‘язані вам звітувати. Ми не зобов‘язані давати воду. МИ - МЕШКАНЦІ ЦЬОГО ЖК!Сидимо без світла, без води і як і ви матюкаємось на ситуацію!Я вас прошу, перестаньте городити откровєнно }%уйню! Бо бажання щось робити з кожним днем тупо зникає. І шанс залишитися кожен сам по собі - зростає.То я вас прошу, якщо у вас дійсно є якісь ТОЛКОВІ ідеї як зарадити ситуації - завжди вам раді. А інакше - просто видаліться з чату. Бо від ваших повідомлень - зрад нікому легше не стає.Дякую.З повагою до адекватних і з матюками на «лапшу» ваша сусідка.Анастасія.