Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - SHALIN ✙
Añadido 06 dic. 2025

SHALIN ✙

@ShalinW
Número de suscriptores: 6 955
Fotos: 10,500
Videos: 4,650
Enlaces: 9,040
Descripción:
You can view and join @ShalinW right away.

👥 Número de suscriptores

6 955
Promedio/Día:: +10
Promedio/Tiempo:: +92
Promedio/Mes:: +175

👁️ Vistas promedio por mensaje

2 181
Promedio/Día:: 2,630
Promedio/Tiempo:: 2,279
ERR: 31.36%

📊 Mensajes por Día

4.6
Último día: 7
Promedio semanal: 5.1
Promedio por día: 4.6

Historial de cambios de logotipo

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2025-12-06

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 1,790 26-06-20 13:58
🛰 Супутникові знімки та 3D візуалізація наслідків атаки на Московський НПЗ🛑 Аналіз супутникових знімків було ускладнено через саму конструкцію установок нафтопереробного заводу, через тіні та якість зображення вдалося знайти лише декілька наслідків пожежі головних установок🛑Також, варто зазначити, що деякі БПЛА мали функцію детонації в повітрі. Це призводило до пожежі та пошкодження, але на супутникових знімках такого ураження не видно. Загалом зафіксовано влучання та сліди пожежі технічних естакад комбінованої установки переробки нафти (2-3 влучання що призвели до пожежі). Координати: 55.645240° 37.802679° ; 55.646245° 37.804297°Також було знищено технічні естакади поблизу резервуарного парку, що прикуті до будівель насосної станції. Координати: 55.656345° 37.808131°🛢 Окрім естакад зафіксовано ураження 6 резервуарів з ПММ Нагадую, вищеописані пошкодження це лише ті, що вдалося знайти на супутникових знімках. Реальна кількість влучань більша, завод призупинив роботу та почав ремонтні роботи, про що свідчить ремонтна техніка на знімку.Ремонт окремих установок може тривати від тижня до місяця🎃 Dnipro Osint | Чат
👁 2,260 26-06-16 13:15
😌 Знищено два російські комплекси РЕБ «Волна Купол Гарант», призначених для придушення системи супутникового зв'язку Starlink.Саме такі комплекси росіяни використовують для боротьби з одним із найважливіших елементів сучасної війни — супутниковим зв'язком Starlink.🟡 «Волна Купол Гарант» працює за доволі простим принципом: система випромінює потужні перешкоди у бік супутників Starlink, намагаючись «заглушити» сигнали від українських терміналів.🟡 Для цього комплекс використовує одразу 8 каналів зв'язку в діапазоні 14–14,5 ГГц. Фактично супутник отримує настільки потужний потік завад, що перестає «чути» легітимні термінали.🟡 Один такий комплекс здатний прикривати район площею близько 20 км².🟡 «Волна Купол Гарант» складається з шести причепів, на яких розміщені 12 антен. Кожна антена прихована у характерному радіопрозорому кожусі та оснащена механізмом наведення на супутники, що пролітають над районом роботи комплексу.🟡 Через високе енергоспоживання система може працювати як від власних генераторів, так і від зовнішнього електроживлення.Перші випадки застосування таких засобів РЕБ були зафіксовані ще у 2024 році на Харківському напрямку. Сьогодні ж росіяни дедалі активніше намагаються використовувати їх для захисту логістики та тилових об'єктів від українських далекобійних ударів.Втім, як показує практика, будь-який активний РЕБ рано чи пізно сам стає ціллю.⚔️ | Мапи | YouTube | Чат | | Написати нам | Зарядити канал | Твіттер | Підтримка |
👁 2,740 26-06-10 09:44
🔥 СБС в ніч на 9 червня БПЛА «FP-1/2» уразили ряд об‘єктів ворога на ТОТ ⚠️ Застосовано х1 БПЛА по РЛС П-18 «Терек». 🔈 Знищено. 🎯 Софіївка (Запорізька область). ⚠️ Застосовано х1 БПЛА мо РЛС П-18 «Терек». 🔈 Знищено. 🎯 Іванівка (Запорізька область). ⚠️ Застосовано х2 БПЛА по КСП підрозділу БПЛА «Рубікон». 🔈 Уражено. 🎯 Шевченко Перше (Донеччина). ⚠️ Застосовано х2 БПЛА по ТПД. 🔈 Уражено. 🎯 Курахове (Донеччина) ⚠️ Застосовано х5 БПЛА по електропідстанціям ПС-110 кВт «Місто-11», ПС-220 кВт «Азовська», ПС-110 кВт «Місто-2», ПС-110 кВт «Місто-6»🔈 Уражено (4/4) 🎯 Маріуполь (Донеччина). ⚠️ Застсовано х1 БПЛА по ПС Лисичанська. 🔈 Уражено. 🎯 Лисичанськ (Луганщина). ⚠️ Застосовано х1 БПЛА по ПС Луганська. 🔈 Уражено. 🎯 Луганськ. ⚠️ Застосовано х1 БПЛА по ПС Макіївська. 🔈 Уражено. 🎯 Макіївка (Донеччина). ⚠️ Застосовано х1 БПЛА по ПС Сіверськодонецька. 🔈 Уражено. 🎯 Сіверськодонецьк (Луганщина). ⚠️ Застосовано х2 БПЛА по електропідстанції ПС-330 кВ «Джанкой». 🔈 Уражено. 🎯 Джанкой (АР Крим). ⚠️ Застосовано х2 БПЛА по газовій інфраструктурі. 🔈 Уражено. 🎯 Луганськ. ⚠️ Застосовано х1 БПЛА по цистернам з ПММ. 🔈 Уражено. 🎯 Сіверськодонецьк (Луганщина). Було також завдано ударів по логістиці ворога. ⚔️ | Мапи | YouTube | Чат | | Написати нам | Зарядити канал | Твіттер | Підтримка |
👁 2,650 26-06-08 09:57
🔥 СБС та ССО в ніч на 7 червня БПЛА «FP-1/2» завдали ударів по ворожих об‘єктах ⚠️ Застосовано х4 БПЛА по нафтобазі «Семиколодезянська». 🔈 Уражено. 🎯 Лєніно (АР Крим). ⚠️ Застосовано х2 БПЛА по АТ «Морський нафто термінал». 🔈 Уражено. 🎯 Феодосія (АР Крим). ⚠️ Застосовано х1 БПЛА по ЗРК С-400 «Триумф». 🔈 Уражено. 🎯 Курортне (АР Крим). ⚠️ Застосовано х1 БПЛА по ЗРК 9К33 «Оса». 🔈 Уражено. 🎯 Нова Дача (Запорізька область). ⚠️ Застосовано х2 БПЛА по локомативу та цистерні з ПММ. 🔈 Уражено. 🎯 Пелагіївка (Донеччина). ⚠️ Застосовано х1 БПЛА по цистерні з ПММ. 🔈 Уражено. 🎯 Новополтавка (Запорізька область). ⚠️ Застосовано х1 БПЛА по локомативу. 🔈 Уражено. 🎯 Довжанськ (Луганщина). ⚠️ Застосовано х1 БПЛА по локомативу. 🔈 Уражено. 🎯 Пантусов (Брянщина). ⚠️ Застосовано х6 БПЛА по ТПД. 🔈 Уражено. 🎯 Щастя (Луганщина). ⚠️ Застосовано х2 БПЛА по електропідстанціям ПС-35 «Порт» та ПС-110 «Місто-2». 🔈 Уражено (2/2) 🎯 Маріуполь (Донеччина). ⚠️ Застосовано х1 БПЛА по електропідстанції. 🔈 Уражено. 🎯 Гірне (Донеччина). ⚠️ Застосовано х2 БПЛА по х2 електропідстанціям. 🔈 Уражено. 🎯 Новоахтирка та Донецький (Луганщина).⚠️ Застосовано х1 БПЛА по електропідстанції. 🔈 Уражено. 🎯 Сокологірськ (Луганщина). Також було завдано чисельних ударів дронами по логістиці та телекомунікаційних вежах ворога. ⚔️ | Мапи | YouTube канал | Чат | | Написати нам | Зарядити канал | Твіттер | Підтримка |
👁 2,320 26-06-07 17:54
💥 Удар по Чонгарському мосту: що відомо на цей момент⚠️ В ніч на 7 червня зафіксовано чергове успішне відпрацювання Сил оборони по критичній логістичній артерії ворога — Чонгарському мосту, який сполучає окуповану Херсонщину та Крим.🟡Повідомляється про масовану атаку українських ударних БпЛА, зокрема «FP-1/2» та «Бегемот». Внаслідок влучань зафіксовано суттєві пошкодження мостового полотна.🟡Колабораційна «влада» окупованої Херсонщини вже офіційно оголосила про призупинення руху через пункт пропуску «Джанкой». Весь автотранспорт наразі розвертають та скеровують подовженими маршрутами через «Армянськ» та «Перекоп». Це автоматично створює величезні затори та сповільнює перекидання військових вантажів. 📍 Чонгарський міст — ключова частина траси Е-58, якою йде основне постачання боєприпасів та палива для угруповання військ РФ на Півдні. Останнім часом цей напрямок став для росіян максимально небезпечним, а нові пошкодження ще сильніше б'ють по їхньому забезпеченню.⚔️ | Мапи | YouTube канал | Чат | | Написати нам | Зарядити канал | Твіттер | Підтримка |
👁 2,400 26-06-05 20:35
🔥Щодо нещодавньої заяви Дениса Штілермана про те, що FP-7 не має особливого сенсу використовувати для наземних ударів.FP-2 справді є ефективним засобом ураження цілей на дистанціях Middle Strike і вже неодноразово доводив свою результативність. Проте говорити, що він повністю закриває потребу в інших засобах ураження, передчасно.Попри регулярні атаки, стабільної можливості завдавати ударів по пускових районах балістичних ракет/БПЛА на території росії наразі немає. Як приклад можна згадати невдалу спробу ураження комплексів «Іскандер» із залученням FP-2.Балістична ракета з дальністю близько 300 км могла б суттєво змінити ситуацію. На відміну від дронів, від неї практично неможливо втекти після запуску, а швидкість польоту значно скорочує час на реакцію противника. Це змусило б розрахунки «Іскандерів» відходити далі від звичних районів запуску та ускладнило б їхню бойову роботу.Показово, що єдиний відомий випадок успішного ураження «Іскандерів» ракетами був досягнутий саме за допомогою РСЗВ M142 HIMARS. Але можемо побачити гарну тенденцію з ударами БПЛА по розрахункам «Іскандерів» в Криму.Ракети та далекобійні дрони не конкурують між собою, а доповнюють один одного.На зображені відзначено одні з пускових точок «Іскандерів» в Брянській, Курській та Воронезькій областей.⚔️ | Мапи | YouTube канал | Чат | | Написати нам | Зарядити канал | Твіттер | Підтримка |
👁 2,000 26-05-28 07:30
⚡️⚡️Уражено НПЗ “Туапсинский”, програмно-апаратний комплекс засобів автоматизації розвідки Військово-повітряних сил рф, об'єкти ППО та командні пункти противника⚡️У ніч на 27 травня 2026 року підрозділами Сил оборони України уражено нафтопереробний завод “Туапсинский” (Туапсе, Краснодарський край, рф). Зафіксовано пожежу та задимлення на території підприємства. Масштаби завданих збитків уточнюються. НПЗ “Туапсинский” в є одним із найбільших нафтопереробних підприємств півдня рф. Потужність переробки становить близько 12 млн тонн нафти на рік. Підприємство виробляє пальне, зокрема для забезпечення збройних сил рф. ⚡️Підрозділи Повітряних Сил ЗСУ з використанням ракет повітряного базування Storm Shadow уразили програмно-апаратні комплекси засобів автоматизації розвідки Військово-повітряних сил рф у районах Воронежа (Воронезька обл., рф), Таганрога (Ростовська обл., рф) та Севастополя (ТОТ АР Крим).⚡️Крім того, Сили оборони України уразили командні пункти підрозділів окупантів у районах населених пунктів Цвітні Піски та Сорокине Луганської області.⚡️Також уражено склад матеріально-технічних засобів у Сорокиному на Луганщині та виробництво БпЛА у районі Азовського Запорізької області.⚡️Серед іншого, уражено радіолокаційну станцію “Небо-СВ” у районі Кам’янки та командно-штабну машину зі складу комплексу “Бук-М2” окупантів поблизу Кадіївки Луганської області.💪Сили оборони України й надалі системно вживатимуть заходів для послаблення військово-економічного потенціалу російських окупантів та примушення рф до припинення збройної агресії проти України. 💥 Далі буде!🇺🇦 Слава Україні! 🇺🇦
👁 1,580 26-05-27 12:05
Запускаємо «логістичний локдаун» російської армії та масштабуємо middle strike-удари по тилу ворога Запускаємо окрему програму «Логістичний локдаун» для масштабування middle strike та системного знищення російських спроможностей на оперативній глибині. Наше завдання — ще більше посилити тиск на росіян у тилу та позбавити їх можливості вести активні штурмові дії. Останнім часом Україна поступово перехоплює ініціативу на фронті. Ціна просування для росіян постійно зростає. Якщо в жовтні ворог втрачав 67 військових на 1 км² просування, то у квітні — уже 179. росія несе рекордні втрати: понад 35 тисяч убитих або важко поранених військових щомісяця — і ми продовжуємо нарощувати темп. За останні місяці ми вчетверо збільшили знищення ворожої логістики, складів, техніки, командних пунктів та маршрутів постачання на оперативній глибині. Уже помітна закономірність у дашбордах: що більше знищується логістики росіян — то менше штурмових дій відбувається на ЛБЗ. Одним із ключових факторів цієї зміни стали стратегічні рішення щодо масштабування middle strike-спроможностей. Після вимкнення Starlink для росіян це стало ще одним фактором технологічної переваги України на полі бою. Тому наше завдання зараз — за завданням Президента максимально масштабувати middle strike та в координації з військовими створити для ворога повний логістичний локдаун. У межах першого етапу програми Міністерство оборони разом з Генеральним штабом виділило додаткові 5 млрд грн безпосередньо для військових на закупівлю сучасних засобів middle strike. Кошти отримають найефективніші бригади та підрозділи за системою єБали — команди, які спеціалізуються на знищенні ворога на оперативній глибині та демонструють найкращі результати саме в цьому напрямі. Перші підрозділи вже отримали кошти, і прямі закупівлі вже почалися. Паралельно в межах другого етапу програми централізовано запускаємо тендери на закупівлю великої партії засобів middle strike. Відкриті конкурси — це не лише швидкість та масштабування виробництва. Це також конкуренція між виробниками, мінімізація корупційних ризиків, прозорість й ефективне використання державних коштів. Уже влітку результати централізованих закупівель middle strike стануть відчутними на фронті. Ворог навіть на великій відстані від лінії бойових дій більше не почуватиметься в безпеці.
👁 1,730 26-05-15 13:21
Провів сьогодні нараду з керівниками ГШ ЗСУ, ГУР МО, СЗРУ та СБУ. Три ключові напрямки обговорення.Перше – визначаємось із цілями для наших подальших далекобійних санкцій проти Росії за цю війну та удари проти наших міст і сіл. Україна не залишить без наслідків для агресора кожен з ударів, які забирають життя наших людей. Ми цілком справедливо відповідаємо по російській нафтовій промисловості, воєнному виробництву й по тих особах, які безпосередньо вчиняють воєнні злочини проти України й українців. Вдячний нашим воїнам за відданість захисту українських інтересів та всім залученим українським структурам – за розбудову справді сильної системи наших далекобійних санкцій. Це те, що відчутно.Друге – продовжуємо фіксувати російські намагання більше втягнути Білорусь у війну проти України. Знаємо, що відбулись додаткові контакти між росіянами та Олександром Лукашенком, які мають на меті переконати його долучитись до нових російських агресивних операцій. Зокрема, Росія розглядає плани операцій за напрямками на південь та на північ від території Білорусі – або проти Чернігівсько-Київського напрямку в Україні, або проти однієї з країн НАТО – саме з території Білорусі. Україна володіє деталями розмови між Росією та Білоруссю. Україна, безперечно, буде захищати себе і своїх людей, якщо Олександр Лукашенко схибить та вирішить підтримати ще й цей російський намір. Доручив нашим Силам оборони та безпеки України посилити відповідний напрямок і представити план нашого реагування, який буде розглянутий та затверджений на Ставці.Третє – фахівці ГУР МО здобули документи, які свідчать про підготовку росіянами нових ракетно-дронових ударів по Україні, зокрема, як вони вказують, по «центрах ухвалення рішень». Серед них, зокрема, майже два десятки політичних центрів, військові пункти. Звісно, ми взяли до відома цю інформацію. Але варто зауважити спеціально для російського керівництва, що Україна все ж таки не Росія, і, на відміну від країни-агресора, де є чіткий автор цієї війни та його багатолітнє оточення, яке забезпечує його відірваність від реалій, джерелом захисту України є готовність українського народу битись за свою незалежність та свою власну самостійну державу. Українці заслуговують на свій суверенітет так само, як і будь-яка інша нація. Народ неможливо перемогти. Росії треба закінчувати свою війну та домовлятись про достойний мир, а не шукати, чим ще залякати Україну. Дякую всім, хто допомагає! Слава Україні!
👁 1,900 26-05-14 12:30
🔥 Fire Point показала концепт української антибалістичної системи «Фрея».Денис Штілерман опублікував слайди перспективної системи ППО/ПРО, яка виглядає як одна з найамбітніших українських розробок у цій сфері за останній час.🟡Головна ідея — створення єдиної системи, здатної працювати з компонентами різних виробників. Тобто радари, пускові установки та командні пункти можна буде інтегрувати в одну мережу без жорсткої прив’язки до конкретної платформи.🟡Основою комплексу має стати ракета-перехоплювач FP-7.x — компактне рішення саме для перехоплення балістичних цілей. Частину характеристик уже показали на слайдах.🟡Окремо варто звернути увагу на інтеграцію з натовськими стандартами. Заявлена підтримка Link-16 - це стандарт обміну тактичними даними, який використовують країни НАТО. Фактично це дає можливість «Фреї» працювати в єдиному контурі з західними системами ППО.В коментарях X (twitter) Денис Штілерман на запитання:Питання по ГСН (головки самонаведення) ракети-перехоплювача вже вирішено?Відповів:Так.⚔️ | Мапи | YouTube канал | Чат | | Написати нам | Зарядити канал | Твіттер | Підтримка |