Fuente
#SK# говорить🇺🇦 | ℹ️ Уявіть собі: я знаю, що летить балістика проти нашої енергетики. Зн...
45 600 Vistas/Alcance
2026-01-30 10:01
Mensaje №50790
🚬🚬🚬ℹ️ Уявіть собі: я знаю, що летить балістика проти нашої енергетики. Знаю, що стоїть Patriot. І знаю, що не буде світла, бо немає ракет для захисту. Я в такій ситуації знаходжусь. І домовляюсь про PAC-3, які приходять через день після того, як нам роблять майже блекаут 🤕🤕🤕ℹ️ Прямих домовленостей щодо припинення ударів проти енергообʼєктів між нами і рф не було🤕🤕🤕ℹ️ Номер один — закриття неба. Закриття неба важливе в будь-якому випадку, не залежно від того, як буде розвиватися ситуація (мирні перемовини — ред.). Пункт номер два: розібратися з питанням "бусифікації". Пункт номер три: просив заступника керівника ОПУ Палісу разом з Федоровим поставити крапку в невирішених питаннях щодо контрактної армії, всіх форматів контрактів, яких вже розроблено дуже багато, контракти повинні реально працювати, — сказавℹ️ Я не знаю, коли буде наступна зустріч. Повинна була бути в неділю. Домовились, що зустріч буде в Абу-Дабі. І для нас дуже потрібно, щоб всі були на зустрічі, з ким домовлялись, тому що всі очікують фідбек. Але може бути змінена дата або місце— Зеленський