Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - #SK# говорить🇺🇦
Añadido 06 ene. 2025

#SK# говорить🇺🇦

@SK_DM_SK
Número de suscriptores: 145 973
Fotos: 4,019
Videos: 3,400
Enlaces: 1,690
Descripción:
<#Cold Mind#> !Канал який об'єднує! !Бережу ваш спокій! <Ніколи не знаєш що тебе вб'є. То набіса хвилюватися?> "Життя коротке, дьоргай як в останній раз"

👥 Número de suscriptores

145 973
Promedio/Día:: -127
Promedio/Tiempo:: +143
Promedio/Mes:: +7444

📊 Mensajes por Día

6.3
Último día: 3
Promedio semanal: 15
Promedio por día: 6.3

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2025-01-06

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 41,400 26-04-21 12:38
❗️War&Sanctions: ГУР розкриває дані про понад сотню підприємств, залучених до виробництва винищувачів Су-57ГУР МО України у розділі “Компоненти у зброї” порталу War&Sanctions оприлюднює інтерактивну 3D-модель та інформацію про 103 підприємства кооперації з виробництва багатоцільових винищувачів Су-57.Серед ідентифікованих підприємств:• санкт-петербурзький ват “красний октябрь” — виробник допоміжних силових установок — газотурбінних двигунів-енергоблоків для cу-57;• національний інститут авіаційних технологій, який бере участь у розробці конструкції багатофункціонального силікатного скління кабіни літака;• інститут теоретичної і прикладної електродинаміки російської академії наук, який здійснює розробку та виконує роботи із нанесення радіопоглинаючих покриттів на деталі літака;• тов “яшз авіа” — виробник авіаційних шин для винищувачів су-57.Третина цих підприємств досі не підпадає під обмеження жодної з країн санкційної коаліції, що дозволяє їм зберігати доступ до іноземних технологій і компонентної бази, необхідних для розвитку російської бойової авіації.👉 Перекриття доступу військово-промислового комплексу рф до новітніх технологій — це не лише посилення обороноздатності України, а й внесок у подальшу стабільність та безпеку світу через позбавлення агресора засобів у новій гонці технологічних озброєнь.Слава Україні! ГУР в інших соціальних мережах: 🔹Facebook 🔹YouTube 🔹 Viber 🔹Instagram 🔹Twitter 🔹 Threads 🔹 WhatsApp🔹 Telegram Bot🔹 TikTok
👁 28,200 26-03-02 10:24
ТРИ МІСЯЦІ БИТВИ ЗА СВІТЛОЦя зима стала одним із найважчих іспитів для системи протиповітряної оборони України. Окупанти вкотре намагалися влаштувати українцям повний блекаут та знищення критичної інфраструктури держави, застосувавши безпрецедентну кількість ракет та дронів.Протягом трьох зимових місяців Повітряні Сили у взаємодії із Силами оборони України відбили 14 масованих комбінованих атак противника. За грудень-січень ворог здійснив 7 масованих ударів із застосуванням ракет та дронів різних типів. Протягом лютого інтенсивність атак зросла удвічі – Україна витримала ще сім масштабних обстрілів. Ворог комбінував пуски ударних БпЛА та ракет різних типів, намагаючись ускладнити повітряну обстановку, перевантажити систему ППО та виснажити ресурси.Хроніка протистояння: цифри та факти🔵Грудень 2025:6 грудня, у День Збройних Сил України, противник завдав одного з наймасштабніших ударів за весь період повномасштабної війни – 704 повітряні цілі, серед яких 51 ракета. Подальші атаки 13, 23 та 27 грудня утримували надвисокий рівень навантаження – від майже 500 до понад 670 повітряних цілей.🔵Січень 2026:Період інтенсивного застосування балістики. 9 січня основний удар був зосереджений на Київщині (278 цілей). Зафіксовано застосування балістичної ракети середньої дальності по Львівщині та використання «Цирконів» 20 та 24 січня.🔵Лютий 2026: Місяць пікових навантажень. 3 лютого ворог випустив найбільшу кількість ракет в одному ударі за всю зиму – 71 одиницю. А вже 26 лютого ворог здійснив масований дроновий удар – 420 БпЛА в одній атаціВорог системно нарощує застосування як штатної балістики («Іскандер-М»), так і ракет, що заходять на ціль по балістичній траєкторії: «Кинджал», «Циркон», Х-22/32, С-300/С-400. Загалом за три місяці агресор випустив понад 700 ракет різних типів.Попри ці виклики, українське небо встояло. Енергетична система збережена завдяки професіоналізму зенітних ракетних військ, мобільних вогневих груп, радіотехнічних військ, авіації та підрозділам безпілотних систем. Кожна перехоплена ракета – це доказ того, що ми стали сильнішими, технологічнішими та досвідченішими.Водночас ми дякуємо кожному енергетику та ремонтній бригаді, які під обстрілами повертали світло та тримали енергомережу живою.Бойова робота триває. Ми знаємо, що ворог готує нові атаки, проте кожна одиниця нашої ППО перебуває у стані повної бойової готовності.Бойові дії на Близькому Сході, звісно, відволікають увагу світу від України. Від повномасштабної війни, яка триває уже повних чотири роки! Українська армія нині є однією з найсильніших і найдосвідченіших у світі, втім, наші захисники все ж потребують допомоги партнерів, зокрема регулярного постачання ракет для ППО, авіації та іншого озброєння, аби захистити українські міста від російської балістики, крилатих ракет та дронів.Ми – дали бій!Ми – вистояли!Ми – переможемо!
👁 45,600 26-01-30 10:01
🚬🚬🚬ℹ️ Уявіть собі: я знаю, що летить балістика проти нашої енергетики. Знаю, що стоїть Patriot. І знаю, що не буде світла, бо немає ракет для захисту. Я в такій ситуації знаходжусь. І домовляюсь про PAC-3, які приходять через день після того, як нам роблять майже блекаут 🤕🤕🤕ℹ️ Прямих домовленостей щодо припинення ударів проти енергообʼєктів між нами і рф не було🤕🤕🤕ℹ️ Номер один — закриття неба. Закриття неба важливе в будь-якому випадку, не залежно від того, як буде розвиватися ситуація (мирні перемовини — ред.). Пункт номер два: розібратися з питанням "бусифікації". Пункт номер три: просив заступника керівника ОПУ Палісу разом з Федоровим поставити крапку в невирішених питаннях щодо контрактної армії, всіх форматів контрактів, яких вже розроблено дуже багато, контракти повинні реально працювати, — сказавℹ️ Я не знаю, коли буде наступна зустріч. Повинна була бути в неділю. Домовились, що зустріч буде в Абу-Дабі. І для нас дуже потрібно, щоб всі були на зустрічі, з ким домовлялись, тому що всі очікують фідбек. Але може бути змінена дата або місце— Зеленський
👁 38,300 25-12-31 15:31
Ось і підходить 25 кінцю....Хотілось би зробити підсумок Це був не рік а піз*АДуже важкий рік... стільки всього що і в текст не влізе.1. БАНДА 🤝Канал багато чого дав мені. А саме вас❗️ХОЧУ СКАЗАТИ ВАМ ДЯКУЮ ЗА ЧАС РАЗОМ ❗️Скільки ми всього гімна пройшли з вами. А ще скільки випробувань нас чекає /але ми разом. Завдяки вам, ми закрили за цей рік майже на 9 млн грн для Чоловіків/Дівчат Завдяки мені я вам зберіг нерви "комусь навіть і життя" ТАК І ПРАЦЮЄМО РАЗОМ ❤️ ТОМУ МИ І БАНДА 2. ПОДЯКА Це велика вам подяка за підтримку теплими словами. Та за фінансову підтримку — Я бачу всі ваші слова, як в донатах так і в коментах — Це дає новий ковток повітря. Дякую що я маю таких людей! свідомих розумних! " не всіх в деяких моментах" але ми працюємо 🫡Дякую всім тим, хто щось робить для перемоги. Дякую Чоловікам/Дівчатам хто боронить нашу рідненьку — Як би не "ви-ми" не було б нас❗️Дякую Чоловікам/Дівчатам хто рятує кожну хв.кожну годину. кожен день ЖИТТЯ Особливо це ДСНС та наші Медики ❤️ як би не "ви" не було б нас ❗️Дякую нашим Енергетикам "завдяки вам ми маємо світло хоч година але вона є" 3. 2025 РІК Що можно сказати коли рік виживання був?Кожен день гинуть найкращі сини та доньки. Кожен день це як іспит для кожного з нас.Такі реалії життя в Україні ...Але:— Ми живемо, Ми сильні, Ми НАЦІЯ❗️Жалітись ? А на що ти хочеш жалітись? як ти втомився"лась" на роботі ? як тебе за*бали тривоги-вибухи? Ми маємо сильного ворога який немає жалю. Ти даш собі слабину! І все, завтра ти або мертвий. Або інший паспорт. 4. ПАМ'ЯТАЙПро тих: Хто в полоні Про тих: Хто вже новий рік не побачить ніколи (Мої щирі співчуття родинам..... сил вам.... )Про тих: Хто буде зустрічати цей рік сидячі в моніторі. Хто буде кожну хв. перевіряти радар, Хто буде боронити НЕБО Про тих: Хто буде в окопі, тримати той клаптик землі, щоб ти міг "змогла" спокійно випити чарку Про тих: Хто буде в полі стояти мерзнути захищати небо "від всякої дрочі в небі" Про тих: Хто поклав життя своє.... за Україну щоб ми були вільні ❗️СЛАВА ГЕРОЯМ СЛАВА ГЕРОЇНЯМ СЛАВА НАЦІЇ Фінал:ХУЙ ЇМ А НЕ УКРАЇНА! Бажати нічого не буду. Живем як є, і зараз Тримаємо холодний розум Прорвемся.... буде важко....АЛЕ НАС НЕ ПИТАЮТЬ❗️Ваш SK❤️
👁 12,700 25-06-11 16:28
У родині ДСНС знову втрата: на Харківщині загинув сапер-механік Василь Белінський 🕯️Сьогодні в Ізюмському районі Харківщини, під час гуманітарного розмінування сільгоспугідь на територіях, звільнених від російських окупантів, загинув 37-річний сапер-механік Міжрегіонального центру гуманітарного розмінування та швидкого реагування ДСНС Василь Белінський.Під час виконання роботи група саперів потрапила під удар російського ударного безпілотника. Ворожа атака забрала життя Василя, коли він виконував складне та життєво важливе завдання.На службі в ДСНС він був із 2023 року, а на посаді сапера-механіка – з 2024-го. «Це була світла й щира людина. Той, хто без вагань ішов туди, де найнебезпечніше, аби інші могли жити», – згадують його побратими.Без чоловіка та батька залишилися дружина й дев’ятирічна донька.Василь не встиг обійняти рідних востаннє, не встиг сказати: «Я скоро повернусь». Його серце зупинилося під ворожим ударом, але його мужність, сила і відданість житимуть у пам’яті кожного, хто його знав.Сьогодні ми втратили не просто фахівця – ми втратили Людину. Героя. Тата. Чоловіка. Побратима.Вічна памʼять.Низький уклін і безмежна подяка.🆘 Сайт • Fb • Tw • Insta • YouTube • TikTok