Fuente
Русь - Україна | Serg Marco про ситуацію на Покровському напрямкуТрамп: - Російська арм...
17 Vistas/Alcance
2025-03-16 10:08
Mensaje №6173
Serg Marco про ситуацію на Покровському напрямкуТрамп: - Російська армія наступає, у ЗСУ все погано, треба це зупиняти!ОУВ/ОТУ підрозділам на Покровському напрямку: - Чому у вас падає кількість знищених цілей та особового складу? Працюйте краще!Підрозділи: - Вибачте, ми не вміємо знищувати ворога, якщо він відсутній.Знизу це виглядає простіше.Пілот 59 бригади (я) звонить "сусіду" Івану Костенко з 38 бригади, яка стоїть під Мирноградом: - Чувак, в нас пі@ори закінчуються!Костенко:- Такаж херня.Це не означає, що штурмів немає. Але кількість та якість особового складу, що на нас кидають, сильно деградувала. Десь може і бути якийсь успішний штурм, що посадку забрали, бо пілоти прохлопали, FPV не долетіли, бо були невідповідної якості, а піхота в таких умовах вирішила краще відступити, і тепер вже котрий день на цій позиції росіян закопують в наші колишні окопи "Баба-яга" з ТМ-ками. Обстріли населених пунктів тільки підсилились.Але тенденція така, що скоріш за все є пауза між сьогоденням та перекиданням на наш напрям сил з Курського напрямку.Треба цей час реалізувати ефективно.