Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Поліщук рекомендує
Añadido 14 jul. 2024

Поліщук рекомендує

@PolishchukRecoomends
Número de suscriptores: 3 362
Fotos: 678
Videos: 42
Enlaces: 629
Descripción:
Рекомендації ресторанів, подій, книг і всього, що можна порекомендувати. Авторський канал Всеволода Поліщука, письменника та ресторанного концептуаліста. @VsevoPolishchuk для зв'язку

👥 Número de suscriptores

3 362
Promedio/Día:: -1
Promedio/Tiempo:: -4
Promedio/Mes:: -31

👁️ Vistas promedio por mensaje

2 305
Promedio/Día:: 2,200
Promedio/Tiempo:: 2,297
ERR: 68.56%

📊 Mensajes por Día

0.2
Último día: 1
Promedio semanal: 0.4
Promedio por día: 0.2

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 1,440 26-05-21 18:21
Львів, для всіх, хто цікавиться крафтовим продуктом — і в кінці окремо для рестораторів. У суботу- неділю відбудеться четвертий Львівський ярмарок смаку — велике гастрономічне свято органічних і локальних продуктів, фермерських виробників та крафтових смаків.24 травня на гостей чекають:— понад 50 виробників з різних областей України— крафтові сири й інша молочна продукція, органічні овочі, фрукти, горішки та безліч інших смаколиків— дегустації та розіграші подарунків— дитяча зона з аніматорами й розвагами для найменших— атмосфера свята смаку🛍️ вхід — вільний🗓️ 24.05.2026, 11:00-20:00📍 м. Львів, вул. Коперника, 17, подвірʼя Львівського палацу мистецтвБільше інформації шукайте на офіційних сторінках події ⬇️https://www.instagram.com/lvivtastefair/ https://www.facebook.com/lvivtastefair...23-го ж я допомагаю проводити спеціальну подію для рестораторів та шефів. Це буде дискусія про ремісничу продукцію в ресторанах, а також дегустація ремісничих сирів і справжніх органічних продуктів України для професійних ресторанних меню від Оксани Чернової. Якщо ви власник/керівник ресторану, шеф чи технолог і хотіли б взяти участь у такій події, напишіть мені: @VsevoPolishchuk
👁 1,520 26-04-21 11:54
Для рестораторів і керівників у HoReCa. Друзі, я тут останні дні активно кликав вас у Львів і Черкаси — там буде цікаво, і я там буду.Але раптом ви не плануєте ці поїздки або шукаєте ще одну цікаву подію на найближчі дні — є привід заглянути в Київ 😉28–29 квітня там відбудуться WorldFood GastroDays та Tea&Coffee Shop — виставки для тих, хто в HoReCa, будує або масштабує ресторанний бізнес, шукає постачальників і нові рішення 👀Формат простий і зрозумілий: за два дні можна закрити купу питань, які зазвичай розтягуються на місяці дзвінків і зустрічей. Учасників понад 150 компаній, що презентуватимуть обладнання, посуд, продукти для закладів.Плюс паралельно 4 side-івенти, що входять у квиток відвідувача. Під різні задачі, ролі та інтереси: кухня, бренд, фінанси чи гастро-враження🔥 CHEF DAYS 2.0 — жива кухня, шефи в роботі, рішення для меню та сервісу🍷 TASTE&PAIR — смак як інструмент продажів, кейси й дегустації💼 Люди та гроші в HoReCa — персонал, фінанси, податки, масштабування без води🚀 Бренди без фільтрів — як бренд приносить прибуток, а не просто гарно виглядає📍 Київ, Міжнародний виставковий центр📅 28–29 квітняЦей допис не рекламний, а партнерський, грошей з організаторів не брав, але подбав про читачів. Для своїх домовився про бонус 😉 промокод VSEVOP дає 50% знижки на квиток за умови online-реєстраціїЯкби можна було бути одночасно у двох місцях ми б точно зустрілись з вами і там. Але поки ця функція в розробці, раджу вам не пропустити WorldFood GastroDays та Tea&Coffee Shop
👁 1,490 26-03-23 10:03
Скандали часом корисні: деяким темам треба прорвати, як чирякам. Як ось у випадку Японського привіту та блогерки.Років з десять пропагую і в статтях, і в коментарях для медіа, і в рекомендаціях рестораторам:— клієнт правий не завжди. У ситуаціях, коли правий працівник закладу, правий працівник закладу, і треба його захищати. Та що статті: ось скріншот із роману "Орден Лева і Ключа", який віддав видавництву "Віхола" — вийде до вересня цього року. Навіть там пропагую.Так от, дуже радий, що все більше бізнесів знаходять цей баланс. Гідність же належить людині незалежно від статусу. Сьогодні я приймаю в тебе замовлення як офіціант, завтра ти продаєш мені квартиру як ріелтор, чи оформляєш як нотаріус, чи фотографуєш весілля, вотевер. Сьогодні ти топ-блогер, завтра тебе закенселили і ти працюєш в офісі 9-18, таксуєш, чи тим же офіціантом. Усе в житті змінне, але всі заслуговують на гідність. Ну крім русні, само собою, але то інша розмова.П. С. На останньому скріні — одна з багатьох історій зневаги відавдувачів до персоналу закладів. На жаль, надто часто вона залишалася без відповіді. Але часи змінюються...
👁 2,480 25-10-30 09:22
13 років досліджень, 4 роки роботи над книжкою. Коментарі та інтерв'ю кількох десятків істориків, етнографів, культурологів, кухарів. І ось вона, моя перша книжка. Розвінчувач міфів про українську кухню — такого в книжковому форматі ще не було. Це не наукова праця, а радше журналістське розслідування з елементами стендапу. Я впевнений, що дехто образиться. Наприклад, дізнавшись, що сало — аж ніяк не їжа трипільців та князів Русі, а доволі недавнє запозичення. Чи що пити горілку — взагалі не наша тема. Чи що Львів — не зовсім столиця кави (хоча, звісно, столиця кавового маркетингу).З іншого боку, разом з експертами, науковою редакторкою Маріанною Душар та видавництвом Віхола ми спробували повернути багато забутих продуктів та страв. І дещо наше відбиваємо не лише у московитів, але й у поляків, австрійців і навіть китайців.Придбати книжку можна за посиланням (поки що паперову, а за пару тижнів буде елетронка)https://www.vikhola.com/product-page/fantastychna-istoriia-ukrainskoi-kukhni-book
👁 2,200 25-10-10 14:03
Підготовка до блекаутів удома. Бачу, кухарі та гастроентузіасти почали писати про правила зберігання продуктів в час блекаутів, від себе напишу коротке і просте в застосуванні.🥑 По-перше, саме час наквасити капусти (навчитися квасити найпростіше, як на мене, але якщо у вас є задатки, то давайте ще помідори, огірки, що вам завгодно). Порція квашеної капусти закриває денну потребу цілої сім'ї у вітаміні С (там його суттєво більше, ніж у свіжій). Плюс важлива клітковина.Мій рецепт такий: 1 стара шатківниця, 2 порізані пальці, 19 кг капусти, 400 г нейодованої солі, 2 лаврові листки, 4-5 горошин духмяного перцю, 2 жмені кмину, 1 великий поліетиленовий кульок, 1 залізна статуя пса для гніту. То все розминати, доки сік не покриє капусту. Капуста має бути біла, а не зеленкувата… 🥑 З точки зору вітамінів, клітковини і зберігання: сушня. Грушки, чорнослив, курага, а також в'ялені помідори.🥑 Завжди на підхваті трохи консерв, розкладених на полиці за терміном придатності. У мене завжди є ікра кабачкова та баклажанова, сардина, тунець і кілька банок м'яса чи каші з м'ясом, яке дарують по волонтерці військові. Плюс пара пачок джерків.🥑 У морозилці завжди маю бриндзу, овечу, люту (тобто гостру, витриману). Якщо бриндза розмерзнеться, її можна дуже туго натрамбувати в банку і якщо натрамбована, вона стоїть пару тижнів без холодильника/льоху. Витримана -- бо і зберігається краще, і співвідношення білків щодо жиру в ній більше.Так само в принципі працює з іншими витриманими сирами, хоч то пармезан, дмитров'єн чи нарцис Карпат. Тільки їх трамбувати не треба.🥑 Добре мати кускус і вівсянку, бо їх можна просто залити окропом.🥑 Яйцями теж можна запастися, вони доволі довго стоять без холодильника насправді. Але не на цілу зиму, на пару тижнів.🥑 Класно мати стікери для контейнерів, у яких зберігаєте продукти в холодильнику, а на них вказувати дати пакування (щоб спочатку з'їдати давніше). Ну і загалом класно пакувати продукти в холодильнику по контейнерах, якщо ви ще не робите такого.🥑 Пам'ятайте тримати готові продукти і сирі в різних відділеннях холодильника, і звісно ж тримати сирі овочі/фрукти окремо від риби/м'яса.🥑 Ще окремо додам, що в моїй книжці "Фантастична історія української кухні" (вона не рецептурна за концепцією, але до кожного розділу додаються 2-3 переписи) є розпис "воєнного" хліба, для якого треба лише борошно, вода, сіль, дрова та пательня. Ну але то вже на дуже крайні випадки, коли зовсім жесть довкола. Дуже сподіваюся, що воно вам не знадобиться. Але книжку та налобний ліхтарик із запасом батарейок все ж придбайте, буде вам замість Нетфліксу )
👁 4,070 25-08-12 08:35
Стіл пам’яті 2025: рестораторів, а також книгарні, бібліотеки та інші заклади запрошують приєднуватися до національної акції. Вона відбудеться 29 серпня, у День пам’яті загиблих захисників України. Минулого року такі столи зарезервували понад 800 закладів у всіх регіонах і навіть кілька українських ресторанів за кордоном.«Ми пропонуємо вам зарезервувати один столик у закладі (організації) та засервірувати його у пам’ять про полеглих героїв. Весь день цей столик ніхто не займатиме. Він немов чекає важливого гостя, що от-от має прийти. Стіл пам’яті – це проста і важлива дія, яку ми творимо разом для вшанування людей, що віддали життя за Україну, за кожного з нас. Це – наша вдячність, солідарність, турбота. Це пам’ять, яка серед нас», – пишуть організатори події, Благодійний фонд імені Іллі Грабара та Меморіал героївЗареєструватися можна за посиланнямЗареєстрованим учасникам організатори надішлють матеріали для Столу пам’яті – табличку, підставку і листівки, щоби записувати імена полеглих героїв. Для учасників за кордоном передбачені англомовні макети під роздрук.Усі учасники будуть позначені на спільній національній мапі Стіл пам’яті 2025.
👁 1,920 25-07-27 13:29
Для рестораторів-початківців, та тих, хто планує свій перший ресторан, кафе, кав'ярню, бар тощо. Також може бути цікаво ресторанним маркетологам у контексті досліджень ринку.6 серпня ми з Олесею Чорною проведемо безкоштовний вебінар про те, що треба знати до того, як відкривати заклад. І, власне, як про це дізнаватися. Як ефективно провести дослідження ринку, як чекнути життєздатність концепції, як побудувати і перевірити бізнес-модель та знайти команду. Мене ви знаєте: відкриваю, просуваю та консультую ресторани в Україні та Польщі з 2008 року, сам свого часу наробив масу помилок і тепер допомагаю іншим (включно з невеличкими немережевими закладами) не наступати на граблі. Олеся керувала маркетингом Сільпо-ресто та FLG (Улюблений Дядя, Італійська редакція, ЖЗЛ), разом ми створили кілька брендів для польського ринку, в Україні часом спільно консультуємо, коли треба досвід і з Києва, і з Заходу або поєднання малих і великих кейсів.Більше інформації та реєстрація на вебінар — за посиланням:https://bit.ly/webinar_poster_polischuk
👁 2,400 25-07-02 08:57
Львів, нові ресторани, кафе, події.Сто років не було гастрономічних новин зі Львова. Не було ні здоров'я, ні настрою. Але оце в голові посвітліло, а всі кинулися щось нове відкривати чи організовувати, то поки маю сили -- напишу. У цьому випуску: азійське кафе і унікальна рожева капібара, паста-бар від міфічного ресторатора, піцерія від крафтової сироварні, міське кафе від потужного шефа, прогнози на вхід до Львова Кацуріна з "Китайським привітом" та особливий ярмарок від самих Льолі Ланди та Маріанни Душар..Почнем з останнього. Ярмарок від проекту "Львівський креденс" відбудеться 5 липня в суботу біля Kafe Jerusalem, його організовують Льоля Ланда, моя подруга і королева форшмаків, а також Пані Стефа, керівниця Інституту галицької кухні та наукова редакторка моєї першої книжки. У програмі -- продаж унікального посуду, а також: - з 11:30 до 12:15 розмова з Павлом Гудімовим- Приготування голубців із паном Романом- Частування холодником на вині - Аукціон на користь ЗСУЗареєструватися на участь тут.Далі по нових закладах.Отже, Та То Піца. Чому я одразу зрозумів, що туди поїду при першій же нагоді, хоча й Зимна Вода? Тому що це ресторан від крафтової сироварні "Чесний сир". Я давно купую в них сир додому, а ще ми з Остапом, сироваром, перетиналися на проекті. Який же він для нас виготовив раклет! Сирище! Окрім того, над кухнею працював вельми шанований мною Віктор Вовк, а допомагав йому Дмитро Бігас (Порко Марко)Біля ресторану, схожого на шато французького винороба, росте також майбутнє приміщення онговленої сироварні. будуть дегустаційні зали і дитячий майданчик...Рожевий японський десерт-капібара, дрбрий в'єтнамський фо, кілька видів рамену, онігірі, класний квас із юзу. Це азійський заклад Koji на Угорській, 14. Відкрили Костя та Оля Проць із Re:Bro, шефом там Михайло, який раніше керував Лагман-баром, дизайн від Влодка Костирка. Особливо тішать плюшеві іграшки в шибарі..Я ще не був, але в планах -- Спіро на Дак лейку (Стрийська) Від Артема Яценка. Співвласник Міфа, колишній співзасновник Марева цього разу запустив паста-бар. Зазвичай мені подобається все, що створює Артем, тому в очікуванні моменту..Ліло на місці Креветки на розі Краківської та Шевської. Як і раніше Креветка, це проект Василя Козьми. Але цього разу він залучив до справи відомого шефе Юрія Кошика (екс-Дуже Висока Кухня). Формат визначають як страви для "розблокування спогадів". Домашня кухня (зелений борщ, наприклад), але в форматі міського кафе..Ну а про "Китайський привіт" що говорити? Він буде за "Жоржем", де були "Тру бургер", а потім "Епік чикен". Відкриється, от і подивимося. Особисто я бажаю успіху кожному підприємцю, який намагається щось створити у такий час.П. с. Як завжди: як щось пропустив, то ненавмисне, додавайте у коментах.
👁 1,910 25-06-29 13:07
Грант для бізнесів HoReCa: до 500 000 грн для тих, хто мріє про нове обладнання, фудтрак або власну пекарню! 🥖Благодійний фонд «МХП–Громаді» спільно з брендом Kurator та платформою для професіоналів Horeca Masters запускає другий сезон конкурсу «Роби своє з Horeca Masters». У межах якого підприємці можуть отримати грант на розвиток власної справи.👩‍🍳Де подати заявку?Деталі конкурсу та форма для участі — за посиланням: https://doyourbusiness.com.ua👨‍🍳Хто може податися?Власники та керівники фудтраків, кав’ярень, пекарень, ресторанів, кафе, dark kitchen, закладів при готелях. Чинні підприємці малого й середнього бізнесу.💰Який розмір гранту?Від 250 000 до 500 000 грн для кожного переможця. Усього журі обере до 4 переможців.📩Коли подаватись?Прийом заявок: 25 червня – 27 липня 2025 року (до 18:00)Оголошення результатів: 4 вересня 2025 рокуПісля подачі заявки ви зможете долучитися до безкоштовних консультаційних вебінарів — усе, аби ваша ідея була оформлена якісно.Не сумнівайтесь, подавайтеся! І робіть своє.
👁 2,029 25-06-11 11:47
Літні майданчики приносять закладам до 30% від місячної виручки. Це результат дослідження Poster.Позичив дані в колег із Реве та стогне ресторатор. Вибірка — 1500 закладів, які пробивали замовлення на літні зали в Poster. Період — квітень-жовтень 2024 та квітень-травень 2025.• У середньому літні майданчики приносять закладам 21% щомісячного доходу. Наймайданчиковіший серпень — до 30%. • У червні 2024 року помітили зниження виручки з літніх майданчиків — лише 15% від місячної виручки. У червні 2023 року цей показник був — 20%. Можлива причина мобілізаційні заходи.• Погода сильно впливає на виручку від літніх майданчиків. Через холодний травень цього року частка майданчиків у місячній виручці впала з 25% до 18%. • У 2024 році гості витрачали найбільше на літніх терасах у серпні — 681 грн за візит. Цього року середній чек зростає через вищі ціни. Чому не скрізь дозволені майданчики в квітні? – запитують колеги з Poster. Ще один місяць роботи навесні — це можливість активніше стартувати сезон.