Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Павло Авдокушин: інфраструктурний оглядач
Añadido 14 jul. 2024

Павло Авдокушин: інфраструктурний оглядач

@PavelAvdokushyn
Número de suscriptores: 2 527
Fotos: 1,830
Videos: 14
Enlaces: 2,040
Descripción:
ПАВЛО АВДОКУШИН: незалежний інфраструктурний оглядач. Україна. Огляди та новини будівництв та ремонтів соціально значущих об'єктів інфраструктури Канал: https://www.youtube.com/c/PavelAvdokushyn
Fuente

Павло Авдокушин: інфраструктурний оглядач | Рілз/шортс-анонс цього огляду за півтори доби набрав на Ютубі та у ФБ ...

Рілз/шортс-анонс цього огляду за півтори доби набрав на Ютубі та у ФБ майже 100 тисяч переглядів! Отже, всі з нетерпінням чекають, коли ж нарешті поїдемо новим шляхопроводом на Новокостянтинівській (Київ, Поділ): https://www.youtube.com/watch?v=jsBV2lky0uYНасправді, це може статися вже дуже скоро. Навіть скоріше, ніж будівельники обіцяли мені в перші дні цього місяця, коли я фільмував для вас фінішне асфальтування його прогонової будови.Що мали на минулу суботу 11 жовтня 2025 року? Шляхопровід та прямі підходи до нього заасфальтовані всіма шарами асфальтобетону. Всі бар'єрні та перильні огородження виставлені. Насправді, не вистачало трішечки на підходах з боку Подолу, але вже сьогодні мої пильні глядачі повідомили мені, що все в порядку.Змонтували всі нові опори освітлення на шляхопроводі та обабіч насипів. В суботу на них же змонтували приблизно половину світильників. Отже, ще зовсім небагато дрібної роботи, і рух шляхопроводом можна буде відкривати. Але це ще не кінець робіт на розв'язці. Щойно автівки поїдуть прямим шляхом, як дорожники ГК "RDS" розпочнуть доопрацьовувати бічні проїзди та розвороти під шляхопроводом, заради яких насправді він і був збудований наново саме на цьому місці. А зовсім не через залізничні колії, як декому вважається 🤷‍♂️ Хоч колії теж періодично використовуються: поїзд з кількома вантажними вагонами ми з вами бачили в одному з моїх попередніх оглядів.Ще одне зауваження коментаторам, які не люблять уважно слухати довгі розповіді, але полюбляють все критикувати без перегляду: оновлена безбар'єрна вело-пішохідна інфраструктура облаштовується навколо шляхопроводу. На самій споруді - лише технічні тротуари, що не передбачають перебування на них сторонніх осіб. Тому вони такі вузькі. І інвалідному візочку там теж нема як, і головне - навіщо, - проїхати. Весь рух - лише під шляхопроводом!