Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - газета "пальоний Володимир"
Añadido 14 jul. 2024

газета "пальоний Володимир"

@PalionyjVolodymyr
Número de suscriptores: 6 867
Fotos: 9,650
Videos: 898
Enlaces: 2,520
Descripción:
Канал для висвітлення та обговорення проблем міста, які не публікують продажні ЗМI Надіслати новину @PalionGolosBot Скринька довіри t.me/PalionyjVolodymyr?direct Електронна адреса [email protected]

👥 Número de suscriptores

6 867
Promedio/Día:: -7
Promedio/Tiempo:: -61
Promedio/Mes:: -288

👁️ Vistas promedio por mensaje

1 754
Promedio/Día:: 1,770
Promedio/Tiempo:: 1,997
ERR: 25.54%

📊 Mensajes por Día

3.8
Último día: 6
Promedio semanal: 4.9
Promedio por día: 3.8

Historial de cambios de nombre

газета "пальоний Володимир" 2025-08-22
Пальоний Володимир 2024-07-14

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

На урочисте відкриття РИГАнини завітав міський голова Ігор Пальонка, представники районної влади, члени інших ГО, громадські активісти та ветерани. Присутня на заході керівниця Волинського осередку ГО «Захист Держави» Наталія Войтович наголосила, що діяльність організації буде зосереджена на розвитку ветеранської політики, соціальній адаптації бійців та посиленні ролі громадянського суспільства в умовах воєнного та післявоєнного часу. Представників у Володимирі для ГО шукали з-поміж будь кого.... Телефонували до всіх, кого тільки знали. А коли ті відмовлялися, дзвонили і до тих, кого й не знали і ніколи не чули...Пропонували від 28-45 тис.грн. на місяць зарплату для представника і його заступника громадської організації!!!І найшли!!!!!Донечка регіонала, котрого поставив губернатором Волині особисто Янукович - Войтович, представила очільницю місцевої організації Марину Чумак, яка є дружиною полеглого Захисника та її представника – ветерана Володимира Оніщука. Жінка полеглого у війні, яку фактично розпочали сателіти московії, працює на ту, родичі котрої мали безпосередній вплив та "внєдрєніє" рускаго міра на Волині.... І живий ветеран, по різних причинах, надивившись на свого друга Тецекашніка з ветеранхабу, теж зловив зірочку і став "великим активістом".Ну і відкривали ж, звичайно ГО, в місті - тупий до кінчиків волосся мер Пальонка та ще ганебніше- представники супроводу ветеранів у громаді... Всі в підтримку... І не дивуйтеся, якщо не дай Боже, прийдуть сюди бульбашці чи москалі- такі як пальонка будуть теж вітати їх з хлібом і сіллю...Скажете:ну то ж дочка регіонала, вона не несе відповідальності за батька. А хуй там! Вона виростала під вихованням відвертого любітєля рускаго міра на Волині!Чекали ветеранів? Маєте... Частина з них просто живе як і жила до війни, не думаючи....
▶️МЕДАЛЬ ЗА ПЛІДНУ ПРАЦЮ НА БЛАГО РЕСПубліки бІЛОРУСь ГУЗЮ!!!В соціальній мережі фейсбук опублікували грамоту Гузя!!!Та запитують - ДЕ БЛЯТЬ СБУ????Ігарь Гузь не перестає хизуватися роботою на ворога!Медаль та грамотка за невтомну працю на благо Республіки БілорусьСкільки ще вам треба доказів, що Гузь це не тільки політичний шахрай, в й висрана на території Волині фсбшна гнида!Вся його політична діяльність це скандали там, де їх ніколи не було і не треба, це фіктивна діяльність як народного депутата. На окрузі, до 2022 року його називали завгоспом, оскільки нічого крім матеріальних благ від відкатів з дитячих майданчиків, та типу парків він не робив. Після завгоспа пішли позивні шахрай, казнокрад, наркоман і тд...Він навіть не спромігся дотримати слова в усучасненні парку "Героїв Майдану" біля райдержадміністрації по вул. Небесної сотні. Все будівництво заморозилось, бо соцеконом в нього забрали, а міський бюджет цього не потягнув)))))Та й решта фактів вам давно відома.. Ще нагадаємо, про його "не бачу проблем у російській мові, бо вона "мнє бліжєй русской язік нєжєлі английскій"- говорив Гузь на литовському аналі....⚡️https://t.me/PalionyjVolodymyr/1206⚡️З приїздом в Україну його патрона Палиці йдуть розборки, чому Гузь підставив Петровича та не виконав обіцяне. Він і його каманда. Про результати діалогу Ігоря Петровича та Гуся ми обов'язково вам повідомимо
😳Як натакали за кордон у "відрядження" депутати районної ради!Володимирська районна рада у 2023–2025 роках на своєму рахунку має сім задокументованих закордонних поїздок депутатів. Чотири з 37-ми обранців отримали схвалення на відрядження до Польщі та Німеччини. Згідно з відповіддю органу місцевого самоврядування, усі поїздки оплачували сторони, що приймали політиків.Made with Flourish • Create a hierarchy graphНайбільшу кількість погоджень затвердили Інні Хільковець з фракції «Свобода» – три.Депутатка Володимирської районної ради від фракції «Свобода» Інна Хільковець. Фото Волинської обласної радиУ листопаді-грудні 2023 року вона їздила до німецького Ноймюнстера у складі офіційної делегації Нововолинська. Термін відрядження – чотири дні, мета – отримання технічної допомоги в рамках партнерських угод між містами. У звіті після повернення депутатка зазначила, що в результаті поїздки Нововолинська громада отримала 136 тисяч євро гранту від федерального уряду Німеччини. За ці кошти, як повідомила вона, закупили, зокрема, екскаватор-навантажувач і автобус для комунальних закладів.У лютому-березні 2024 року Хільковець знову відвідала Німеччину – цього разу місто Ерцгаузен. Термін відрядження – 10 днів. Після повернення обраниця прозвітувала, що завдяки співпраці з німецькими партнерами для комунальників Іваничівської громади вдалося придбати автомобіль Ford Transit Double Cab.Невдовзі, у червні 2024 року, депутатка вдруге приїхала до Ерцгаузена. У складі делегації Іваничівської громади вона брала участь у семінарі, який стосувався екологічних питань. Термін відрядження – вісім днів. Віктору Якубському зі «Слуги народу» після обмежень уряду двічі схвалювали виїзди за кордон – восени 2023 і 2025 років. Стосувалися вони громади Ухані в Польщі.Депутат Володимирської районної ради від фракції «Слуга народу» Віктор Якубський. У першому випадку політик їздив, щоб проконсультуватися щодо роботи органів місцевого самоврядування в рамках програми «Interreg Next Poland-Ukraine 2021-2027», у другому – для зустрічей у межах співпраці громади Ухані з Володимирською райрадою. Документально обидва відрядження тривали 11 і 14 днів відповідно.За словами Якубського, за кордоном він перебував меншу кількість днів, ніж та, що вказана в офіційних розпорядженнях. «Це були короткотривалі поїздки і зустрічі, оскільки я дуже довго на кордоні простояв. Термін відрядження пов’язаний з тим, що я не знав, коли саме мені дадуть відпустку у військовій частині і коли саме буду виїжджати, оскільки я є чинним офіцером. Брав більший «коридор». У гміні Ухані паралельно із робочими зустрічами я обговорював надання благодійної допомоги і просив, щоб польська сторона підтримувала наш Володимирський район», – зазначив у коментарі «Силі правди» депутат. Їздила в Польщу і колега Якубського по фракції Марина Косаковська. У неї – одне відрядження.Влітку 2024 року депутатці схвалили 6-денний робочий візит у вже згадану громаду Ухані. Після повернення вона підготувала звіт, в якому зазначила, що «ознайомилася з адміністративно-територіальним устроєм Польщі», «відвідала населені пункти Тератин, Дембіна, Дрогічани» і «перейняла досвід у сфері освіти, культури і спорту».Як і Косаковській, один раз упродовж аналізованого періоду відрядження за кордон схвалювали також депутату райради з фракції «Батьківщина» Андрієві Нагорному.У вересні 2024 року він у складі делегації Нововолинської громади їздив до Ноймюнстера для робочих зустрічей і обговорення можливого подальшого співробітництва у рамках Пакту «Про солідарність та майбутнє» між обома громадами.
💭Одна посада- два різні світи!Приклад, від якого ухиляється контррозвідник Матвійчук!https://t.me/PalionyjVolodymyr/10802?single🔥 «Мені тепер ні перед ким не соромно»: ексзаступник мера Черкас Юрій Ботнар провів на позиції 199 днів і поділився враженнями виданню 18000.24 лютого 2022 Ботнар пішов у військо. Потрапив у 95-ту бригаду. Був водієм певний час. Потім став сержантом, командиром відділення. 2023 року Ботнар став заступником командира роти, але одразу ж перейшов до 14-го полку безпілотних авіаційних комплексів.Виконував завдання на Новопавлівському та Покровському напрямках, а також поблизу Межової.«Перші 30 днів — перебувати на позиції просто. Потім починається психологічно-моральний спад…Але десь з 90-го дня я просто відчув фізично, що таке стоїцизм", — розповів Юрій.⚡️Також, за словами захисника, протягом 199 днів він не був у душі, а користувався вологими серветками.Ботнар вважає, що суспільство знецінює важливість піхоти, проте для оборони це важлива частина війська. На його думку, до піхоти треба ставитися як до елітного роду військ. І кожен офіцер ЗСУ, окрім пілотів літаків, мав би пройти отаку піврічну ротацію у ролі стрільців. Не на командних пунктах. А як піхотинець на нульовій позиції.❗️«Я побачив, як воюється ця війна. Як вона воюватиметься у світі загалом в найближчі 10−15 років. Піхота — це найбільша цінність українців, про яку вони навіть не знають. Там дуже непрості люди. Вкрай неідеальні. Як і ми усі. Але ці воїни виконують титанічну роботу. Піхотинці просто зараз є стіною між нашим затишним життям та усіма жахіттями війни»,- розповів військовослужбовець.
▶️Вчергове, періодично та на кілька днів в місяць банда пальоного зриває навчальний процес в гімназії Цинкаловського.⚠️Як повідомляють батьки - через ремонтні роботи. В гімназії не буде води...👀А як так сталося? То ж пальоний підарас розповідав, що вже підключили каналізацію, воду та передали газ? За це з бюджету вже вивалили 12 млн.грн.В нас як не повітряна тривога зриває навчання, то команда будівельників палиці, що ніяк не нажереться.https://t.me/PalionyjVolodymyr/12751?singleЗнову зірвано навчання. Того навчання залишилось 10 днів, то що не можна вже почекати? Митошоп? Радкевич? Зінкевич? ГУДИМ, ВРЕШТІ РЕШТ - пусте місце....Нагадаємо, що на розкопках вкрали з 5,5 млн.грн більше мільйона гривень, що вдалося зафіксувати Судом. Хоча ми впевнені, що вкрали ще більше. І тут крадуть, стопудів. Якщо виділили 12млн.грн., то вкрали з них легенько так біля 4млн..... Тому й нема укриття 4 роки......Ми розуміємо, що ви блядстка банда те їбуче укриття будуєте четвертий рік і ніяк не можете збудувати, то може б ви самі закотили рукави і вже приступили до робіт?Дітям треба готовитися до оцінювання та вступу, а ви дебіли зриваєте вчергове навчання.Що то за блядство?
Я ніколи публічно ні на кого не скаржилася, але зараз дуже жорстока несправедливість змушує мене це робити.29 червня 2024 року, Олена Семьонова з м.Лубни, Полтавської області, за кермом Hyundai Santa Fe на повній швидкості врізалася ззаду в машину, в якій їхала я, як пасажирка. Одна мить і водій, мій свекор - в Володимирській лікарні в реанімації, а я - в реанімації Волинської обласної лікарні. Два роки тому я не знала, чи зможу колись ходити.Я не буду описувати, що таке місяці в ліжку. Хто пережив – той розуміє. Але нехай ніхто цього не переживає.Минуло два роки. Підозри винуватиці – немає. Вибачень – немає. Навіть елементарної розмови – немає. Адвокат заборонив їй з нами спілкуватися. Ну і гаразд, це її право.А як же слідчий СВ Володимирського райвідділу ГУНП в області? А прокуратура? Чому розслідування, здавалося б, очевидного злочину затягується, заминається. Як так могло статися?Скарги подавали. Відповідь одна: розслідування триває. Суд відмовив навіть розглядати нашу скаргу на бездіяльність слідчого – бо ми, виявляється, неправильно її оформили.Я не хочу якоїсь помсти. Я хочу справедливості і щоб держава виконала свою роботу. Щоб людина, яка понівечила життя двох людей, отримала хоча б підозру. Буду вдячна за репост!Фото не для привернення уваги, це фото з аварії...*Валя Кліщук
⚠️Інформацію, котру ми отримуємо від Вас просто шокує!Зараз стало відомо і є копія заяви, що директор Матвейчук написав заяву на побитого хлопчика однолітками під час уроків на ім'я начальника поліції п-ка Костенюка. Виявляється, основний фігурант нанесення ударів - син працівника поліції. Директор Матвейчук, щоб облити брудом побиту дитину, пише заяву начальнику поліції про то, що дитина така сяка. Зрозуміло, батьків дитини офіційно не повідомляли, що в дитини якась погана поведінка. Уявіть, старий дурень просить начальника поліції захистити школу, в межах своєї компетенції ,від побитої дитини з переломом, струсом. Але не все так просто виявилось, кількома днями пізніше з'являється п'яна вчителька, б'є іншу дитину, і вчителі, за вказівкою директора починають писати на побитих дітей доповідній, звісно, висмоктані. Під час аналізу цих заяв, виявилося, що дані не співпадають з дійсністю, навіть по датах написання, оскільки та чи інша дитина у вказаний час і день просто була відсутня в школі. Другу дитину була спроба звинуватити в булінгу за одноразове дисциплінарне порушення (того, що побила п'яна вчителька)збиралась комісія але не довели булінг. Одного побили - заява, другого побили - спроба звинуватити в булінгу.А потім, ту всю срань зібрали з шкільною поліціянткою, разом склали протокол на дружину за ст.184 КУпАП.- неналежне виховання.... Незважаючи на всі вилизані в Саганюка, Пальонки та Гузя заслуги перед школою, Матвейчук виявляється є не просто скотиною, а справжнім покидьком.Дітям моїм 11 і12 років ,школа (адміністрація)не дивиться, що це зовсім діти ,хоче зламати всіх Всі заяви писалися таємно від нас,нас не дивлячись но то що дружина майже через день особисто в школі ніхто не повідомляв про погану поведінку дітей. Звісно, батьки написали заяву в поліцію - надати копію протоколу, копію матеріалів справи, дослідити заяви, журнал реєстрації заяв в школі, на підставі чого склали протокол - долучити наші пояснення до справи. Проте, в суді в справі цього нема.Вчителі понаписували заяв на нас, а зараз коли ми стали розбирати кожну заяву в відділі освіти, виявилось: то в той день дитини не було в школі, то вчителя уроків того числа не було, не співпадають числа заяв з дійсністю. Зараз будуть з освіти роздавати безмозглим сраколизам ,"бонуси" у вигляді доган і т.п., а директор в стороні - тіпа я незнав, що вчителі упереджено ставляться до учня ,кінув їх. Можливо Костенюк недокінця розуміє в яке болото його закріпили наводити порядок?Коли Матвейчук виховав першого крадія громади, свого синочка Ярославчика, який сидить на грошових потоках, вивозить їх через кумів-директорів за кордон, то про яку квітучу країну розповідає пан директор? Чи ви, шановні викладачі вважаєте, що вас захистять ці брехуни? Це стиль роботи Анатолія Степановича. - пишуть нам інші читачі Колишній комсомолець і комуніст знає і вміє писати кляузи і доноси на людей. Чекай, український 37й рік коли б за донос його син Ярослав міг би пакувати людей до в'язниці і нових ГУЛАГів. Дуже шкода вчителів, що вчергове демострують, що всі їх високі слова про честь, порядність, совість є лише пустим звуком.Зі слів начальника поліції Костенюка Володимира, він і сам не уявляв, навіть не припускав, що у Володимирському районі перебуває стільки нечестивих керівників та політиків, що висасують з нього навіть сечу, аби вийти сухими з лайна...Окремо, неможемо не згадати керівницю управління освіти Митошоп, котра курувала, прикривала, і дуже любила злочинця Романюка (директора ліцею Цинкаловського), котра взагалі до освіти не має жодного відношення, але її підлість зашкалює.А також сміємося з керівниці управління гуманітарних питань Бігун- котра взагалі не відсвічує свою відповідальність у цьому всьому і замість покарання банди освітян, вилизує очко синачці мера.Про Гудима (заступника мера з гуманітарних питань) нічого не напишемо, бо це ж пусте місце в мерії.
Хто такий Немашкало?Це уїбан, який при зарплаті 464тисячі гривень в рік зберігає понад 93 тисячі баксів.Одессіт на службі Волині.#ТЦК_війська! 🔥Немашкало Роман Миколайович – донедавна військовий комісар Шевченківського району м.Львова, на даний час головний військовий комісар Волині ‼️🔥Цей персонаж цікавий нам не стільки захмарними статками, скільки своєю біографією і кар’єрою. Перше відоме місце роботи у 2015 року в Генеральній прокуратурі на посаді заступника начальника відділу нагляду за додержанням законів та виконання судових рішень, у 2017 році Заступник військового прокурора Південного регіону України, 2020 рік – прокурор відділу в Одеській обласній прокуратурі і в Спеціалізованій прокуратурі у військовій і оборонній сфері Південного регіону . З початком повномасштабного вторгнення Роман Немашкало переводиться подалі в тил у Львівський обласний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки‼️Цього року він зайняв посаду головного воєнкома Волині і паралельно отримав ліцензію на зайняття адвокатською діяльністю, яка наразі призупинена.‼️🔊Далі цікавіше. 🔥В серпні цього року журналісти ТРК АВЕРС розповіли (відео в першому коментарі), що на сайті «Миротворець» знайшли досьє на рідного брата Романа Немашкало Сергія, який брав участь в боях на алчевському напрямку в складі терористичної добровольчої бригади ім.Денікіна, а ще разом з бойовиками захоплював Луганську ОДА. Таке ж досьє було і на Романа Немашкала, але згодом зникло. За коментарем «Миротворця» воно начебто було розміщене випадково і стосувалося однофамільця. В процесі розслідування журналісти зробили офіційні запити до СБУ, МОУ і ТЦК за роз’ясненням щодо перевірки родинних зв’язків Романа Немашкала перед тим як призначати його на відповідальні посади в Генеральній прокуратурі і в ТЦК, де є доступ до мобілізаційних завдань і планів розміщення об’єктів військової інфраструктури. У відповідь отримали відписки. 🔊В цій історії могла б бути ймовірність відсутності контакту між братами, але ні. Контакт був, оскільки з 2018 року Роман Немашкало має суд за позовом Ощадбанку про стягнення 100 тис.грн. заборгованості за кредитним договором на купівлю квартири в Луганську площею 19 м кв, поручителем в якому виступає саме Сергій Немашкало. Наразі судові засідання відкладені у зв’язку із тим, що Роман Немашкало служить в ЗСУ ТЦК‼️🔊Зі статками у Немашкало Романа також все не так просто. Офіційно у нього дві квартири у Луганську, одна з яких вищезгадана квартира-комора, яка є під кредитом. Його дружина Олена Анатоліївна має квартиру у Києві площею 58 м кв на вул.Журавлина, отримана за договором дарування у 2020 році (світлина 2). Квартиру у Києві має і донька Єлизавета, площею всього 40 м кв (фото 3) і син Петро площею 39 м кв. Батько дружини Часовський Анатолій Іванович є громадянином рф, а от мати Бузько Ірина Романівна є фігурантом усіх декларацій Немашка і саме вона є власницею квартири у Києві площею 45 м кв купленої у 2018 році (фото4) і квартири площею 51 м кв купленої у 2015 році (фото5)‼️🔊Принагідно вартує згадати про нещодавнє затримання стоматолога Шевченківської ВЛК, який на 15 тис. зелених обіцяв військозобов’язаному зняття з обліку за станом здоров’я і внесення змін до реєстру. Зрозуміло, що лікар-стоматолог самотужки таке питання б не вирішив, так само ясно, що співпраця лікарів ВЛК і Шевченківського ТЦК налагодилась за керівництва Немашкала і квартири в новозбудованих ЖК загальною вартістю щонайменше пів мільйона доларів, які ми віднайшли у Києві то лише крапля з його статків‼️🤢То кому потрібна така служба в тилу з багажем конфіденційної інформації і близькими родичами в терористичній лнр і на росії, які розвалюють країну зсередини ? Невже не має військових, які заслужили своїм бойовим досвідом і за станом здоровя служити в ТЦК? Окрема каста ТЦК військ, чоловіків середнього віку здорових, зі спеціальною освітою відсиджуються в тилу від першого дня повномасштабного вторгнення і є прості смертні, які не можуть покинути бойовий пост другий рік поспіль.
Сьогодні ви читаєте окультний клич з відчуттям сили та забороненого знання: 🌒 Темний Шепіт Відьми на Багатство 🌒Я кличу не світло — я кличу тінь,Бо в тіні народжується справжня сила.Там, де інші бояться ступити,Я вже давно проклала свій шлях.Золото знає моє ім’я.Срібло відгукується на мій подих.Гроші не просять — вони підкоряються,Бо я говорю мовою ночі.Я відкриваю двері, що запечатані для слабких,Я беру те, що приховано від інших.Потоки багатства течуть до мене,Як ріки до чорного моря без дна.Жадоба — мій союзник,Тиша — моя зброя.Я не прошу — я забираю,Що належить мені по праву сили.Монети дзвенять у темряві,Як заклик древніх духів.І кожен їх звук — це клятва:Більше. Глибше. Назавжди.Ні страх, ні чужа воля не зупинять мене,Бо я — та, що уклала угоду з ніччю.🖤 Прийди, багатство — крізь морок і тінь.🖤 Закріпись у мені, як клеймо сили.🖤 Рости, як темрява перед світанком.Слово сказане — печать накладена.Хто почув — той уже не повернеться.Так було в темряві.Так є у мені.Так буде — поки світ не згасне. Подібними словами під світіння свічок та духмяного аромату домішок східних трав, розпочинала свої вечори Марина Єлева - до останнього радниця міського голови Нововолинська Бориса Карпуса, помічниця на платній основі народного шахрая Ігоря Гузя та краща подруга помічниці Гузя - Струбицької Олександри. Дочка місцевого багатія-фермера, що займається садівництвом яблук.Якщо ви думаєте, що пані Марина звичайний пройдисвіт ви помиляєтеся. До неї, як до визнаної віщунки стояли в черзі бізнесмени, політики та алкоголіки... Частину з них Марина об'єднала навколо себе і створила такий собі культ MARINA-WILD. Компанія однодумців збиралася в таємній квартирі та проводила різноманітні дійства - від "дитячих" гаданнях на кавовій гущі, до виклику мертвих та демонів. За окрему плату, Марина умудрялася вводити в стан афекту серйозних людей і віщувати їм їхнє майбутнє.Про ці можливості взнав і закарпатський мольфар алкоголік Андрій Бокоч, який першим став в чергу та попросив, щоб у нього було багато незаміжніх дівчат, оскільки від жонатих він вже получав по морді. Таким чином, віщунка Марина підшуковувала молодих дівчат, пропонувала їм кар'єрний ріст і давала контакти Андрія Бокоча. Під гомін бубна та мурликання таїнства дочки депутата, молоді дівчата ставали активістками, деякі з них журналістами у однойменному журналі Гузя... Окремими вимогами до віщунки з боку політичних повій були розкладання на картах де і яким чином можна стати багатим. Невдовзі про ці всі речі вже знало багато людей і було прийнято рішення стати депутатом міської ради Нововолинська та піти з командою Гузя на вибори...Проте потім щось пішло не так, і всі віщання Марини не справдилися до кінця: частина команди отримала кримінал, частина відреклась, а рештки отримали тонни людського осуду та прокльонів. Потому Марина вирішила податися на службу в ЗСУ де і перебуває досі.Будьте обережні та ввічливі, коли бачите Марину- вона може вас облаяти та зачарувати.....Фото зі сторінки віщунки Марини та радниці Гузя - Олександри Струбицької, в народі - Саша Іскра, або ж стара діва....
Завідувач дитячого відділення кардіохірургії МОЗ Ємець написав заяву на звільнення!Ось, що він написав:Через події в нашому центрі, я вирішив піти.Незважаючи на те, що я був співробітником дорослої служби, і так звана «реорганізація» мене б не торкнулася, після того, що я дізнався про подальше майбутнє нашого центру, залишатися і вдавати, що нічого не відбувається, я не можу.На жаль, змінити цей процес я не можу. Але єдине, що можу зробити, щоб не стати співучасником того, що відбувається, — піти.Я не хочу, щоб моє ім'я асоціювали з процесом знищення, без перебільшення, одного з найзначніших медичних напрямків за часів незалежної України.Центр дитячої кардіології та кардіохірургії – це не просто лікарня. Це команда, школа, десятки тисяч врятованих дітей та дорослих, унікальний досвід, відомий далеко за межами України. Ця установа створювалася роками величезною працею людей, які жили та живуть своєю професією.Боляче усвідомлювати, що це може бути зруйновано.Але брати участь у цьому для мене було б ще гірше.