Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - газета "пальоний Володимир"
Añadido 14 jul. 2024

газета "пальоний Володимир"

@PalionyjVolodymyr
Número de suscriptores: 6 867
Fotos: 9,650
Videos: 898
Enlaces: 2,520
Descripción:
Канал для висвітлення та обговорення проблем міста, які не публікують продажні ЗМI Надіслати новину @PalionGolosBot Скринька довіри t.me/PalionyjVolodymyr?direct Електронна адреса [email protected]

👥 Número de suscriptores

6 867
Promedio/Día:: -7
Promedio/Tiempo:: -61
Promedio/Mes:: -288

👁️ Vistas promedio por mensaje

1 754
Promedio/Día:: 1,770
Promedio/Tiempo:: 1,997
ERR: 25.54%

📊 Mensajes por Día

3.8
Último día: 6
Promedio semanal: 4.9
Promedio por día: 3.8

Historial de cambios de nombre

газета "пальоний Володимир" 2025-08-22
Пальоний Володимир 2024-07-14

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

Це які треба мати нерви ( про совість не йдеться, бо її немає) щоб ходити вшановувати пам'ять полеглих коли знаєш що півроку з початку повномасштабної війни ти не виділив з бюджету на допомогу ЗСУ ні копійки!!! Перші гроші моральний дибіл мер Пальонка виділив тільки у травні 2025 року!Так переживав за свою ср@ку щоб контролюючі органи не звинуватили в нецільовому використанні коштів! Про що нашіптувала незамінна в питанні грошей помічниця Мамка Валіде - Ірина Лошенюк.Це яким куском г@вна треба бути щоб не звертати уваги на постійні прохання і вимоги про виділення коштів особливо в страшні перші місяці війни а зараз ходити до стели загиблих і дивитися в очі батьків, матерів, дружин і дітей.Ясно що ці гроші сплачені людьми і військовими до бюджету міста можливо і не спасли життя саме цих вбитих володимирчан, але хто знає.А можливо б допомогли???Як тобі спиться підар пальоний??Тобі і твоїм недоумкам матвійчукам юхимюкам гудимам лошенючкам.Будуть вас люди проклинати все ваше падлюче життя!
Усі сьогодні згадують підло вбитого Парубія. Не лишився збоку і наш Ігор Гузь. Написав майже щирий пост.Майже – бо є там як мінімум один нещирий абзац.Помітили? Якось невнятно Гузь говорить про 2012 рік, коли хтось невідомий в нього «намагався відібрати перемогу».Ігоре, чого ж намагався? То ж і відібрав! 😁І ХТО!?!?!Розповідаю усім, хто не в курсі або призабув. У 2012 році на парламентських виборах у ковельському окрузі головним конкурентом кандидата від ВО «Батьківщина» Гузя був олігарх і самовисуванець Степан Івахів. Так, так – його теперішній однопартієць.Розрив тоді був менше одного відсотка – і Гузь розвинув турборежим, подаючи до ОВК скарги про порушення під час підрахунку голосів. Навіть голодовку оголошував, бідося. (Саме тоді до нього і приїздив Парубій, і писав про ковельську колотнечу у фейсбуці)Зрештою не вийшло – переможцем тоді визнали Івахіва.Смішно, що останній фейсбучний пост Гузя на тему тої «битви з Івахівим» закінчувався словами: Мені не соромно за цю виборчу кампанію, за своїх побратимів за тих хто боровся разом з нами проти банди! Я сміливо дивлюся в очі будь-якому виборцю! Як би там не було боротьба тільки починається, іншого просто не дано! Ну, до чого Гузь в результаті доборовся – ми всі бачимо. Як думаєте - тепер Гузю соромно? Думаю, ні - нема чим.А от Парубію за такого політичного горе-побратима - думаю, точно доводилося червоніти. Підпишіться на Хроніки
Зменшуємо платіжки за тепло у опалювальному сезоні 2025-2026!!!!Отже, першим кроком на наведення ладу задля зменшення нарахувань за тепло, буде відсилання запитів до двох установ - володимиртепло та УЖК. Так, як в опитуванні взяло участь 115 голосів, з яких 87 готові воювати з казнокрадами, є також 8довбойобів (без образ будь ласка), а решта - хочуть уточнити, що саме треба робити. Ми підготуємо вам шаблони цих запитів, вони стосуватимуться структури, формул та пояснень і базуватимемось на минулий опалювальний сезон. Відповіді гарантовано ви отримаєте через тиждень, далі ми разом їх проаналізуємо і покажемо де вас надурили, потому ви маєте також діяти - подати завяви на шахрайську схему незаконного нарахування сум у платіжках до рядку правоохоронних структур - тут ми теж допоможемо. В цей же час міська банда буде робити все, щоб ви позабирали заяви про їхній кримінальний проступок. Однак будуть пробувати обіцяти перераховувати вам переплату минулого року на цей період. Ми все підкажемо. Від вас - бажання викорінити казнокрадство та шахрайські схеми, тоді наведемо лад з усім.
🔝"Ситуація складна, але контрольована: або чи вистоїть Пальонка в протистоянні з Матвійчуком"Від п'ятниці в стінах мерії йдуть страшенні розбірки! Тугодуму меру дійшло, що його підставили з тарифами на воду!➡️В силу відсутності  далекоглядності і розумовим обмеженням, Ігор Пальонка не надав значення розрахункам, що підсунули "любі друзі"- регіонали Ярослав Матвійчук і Сергій Луцюк.А відсутність розуміння значення ідеологічної складової мером- жеківцем, без грунтовної вищої освіти, стало причиною того, що публікація про намір збільшити тариф була зроблена перед найбільними державними святами!https://t.me/PalionyjVolodymyr/9175 Така ситуація на підконтрольній території не залишила осторонь самого Гузя! Нардеп в гніві нагнув матів під час телефонної розмови з Пальонкою. Пообіцяв подумати, чи триматиме його на посаді міського голови і чи дозволить балотуватися ще раз.⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️Тепер може настати зірковий час Матвійчука! Який давно вміло користуєтьсядовірою мягкістю і безхребетністю Пальонки.⚠️Ярослав від самого початку вважає, що Гузь належно не оцінив його зраду Саганюка бо мав за це зробити мером."На його ( Пальонки) місці мав би бути ти!" - постійно підкидає амбітному Славку його команда. Сьогодні до неї входять Андрій Принда, Микола Савельєв, Тетяна Ващук, Олег Новосад, Володимир Атаманчук і так звана "група Діброви" - Наталія Василець, Олександр Дзядук, Леся Корнійчук, Мирослава Чайковська.На словах він чує підтримку і від майстрині лестощів Ганни Радкевич. Хоча Сергій Радкевич ( чи то чоловік чи то колишній) має свої плани на мерське крісло🤦‍♀.Зумів Ярослав Анатолійович і знайти підхід до частини "Самопомочі". Зінкевич уже давно облишив мрію стати мером. Його повністю влаштував маленький стілець зачуханої депутатської комісії. Він готовий зрадити Олексія Панасюка і Олега Тимосевича щоб підтримати Матвійчука з яким розуміє як "працювати". В партії давно спостерігається розкол саме через продажність Кості, якого люди називають "Костя - кондиціонер".Матвійчук має порозуміння і з обласним керівництвом "Слуг". Яке точно послухає Вікторія Сакуляк.А продажна "Батьківщина", "Громадянська позиція" та залишки із "Сила і честі" завжди готові лягти під переможця який дасть посади. Залишилося тільки переконати в своїй незамінності і готовності виконувати будь - які вказівки Гузя.📌В Пальонки також непросте завдання. Або він нарешті наважиться поставити на місце свого хитрозробленого зама - а ставити є за що - вся сфера ЖКГ під "вмілим" керівництвом Матвійчука тріщить по швах, та й добита ним же за останні кілька років стала для Славка дойною коровою.Або , що більш вірогідно, самого Пальонку змістять підставляючи щоразу як в ситуації з Кобою так і в ситуції з водою. Не виключаємо і оголошення недовіри з боку депутатів, де формується критична більшість що орієнтується на Матвійчука.🔥Тому запасайтеся попкорном нас чекає непогана історія. Цілий екшен в боротьбі міста і села за право мати свого мера.💪Дякуємо кожному хто долучився до оскарження намірів підняти тарифи на воду.Якиби це пройшло, наступними мали бути рішення про збільшення оплати за проїзд маршрутним таксі і вартість на тепло та гарячу воду.Не будьте байдужими! Вони будуть красти до тої пори поки ви їм це будете дозволяти робити!
⚠️‼️‼️‼️Ось так підготувалося місцеве управління СБУ до Дня Прапора та Дня Незалежності України - бруднющий та замотаний прапор України сохне і надалі, відзначивший ці знаменні дні!!!Як підготувала місцева влада місто до днів державності: https://t.me/PalionyjVolodymyr/9177?singleВідповідальність за неналежне використання або пошкодження Державного Прапора України для державних органів визначається законодавством України.🔹 Нормативна база:Конституція України (ст. 20) визначає прапор як один із державних символів.Закон "Про Державний Прапор України" (проєкт ще не ухвалено, але положення про використання містяться в інших актах).Кодекс України про адміністративні правопорушення (КУпАП): ст. 186-1 КУпАП – публічна наруга над державними символами (штраф або адміністративний арешт).Для посадових осіб, які допустили неналежний стан прапора (наприклад, брудний, пошкоджений, вицвілий) може наставати відповідальність за: ст. 92 КУпАП – порушення правил використання державних символів (штраф на громадян і посадових осіб).🔹 Яка форма відповідальності можлива:Адміністративна – на посадових осіб установи може бути накладено штраф за неналежне використання чи утримання прапора.Дисциплінарна – якщо конкретний працівник установи відповідає за утримання прапора (наприклад, господарська служба), керівник може оголосити догану чи інше стягнення.Моральна/репутаційна – публічний осуд, скарги громадян, увага ЗМІ.Брудний прапор України розцінюється як неповага до державних символів, тому установу зобов’яжуть замінити його або привести в належний вигляд, а відповідальні службові особи можуть бути оштрафовані. 
👁 2,660 25-08-19 13:34
▶️Як живуть та що купляють депутати пальоного мера?Та що там депутати - цілі керівниці та заступниці комунальних установ на бюджетній зарплаті!?Ось до прикладу, заступниця керівника ЦНАПу ( це там, де видають різні довідки кріпостним) Юлія Крижановська обожнює вироби відомого бренду Van Cleef. Цей аксесуар вона одягає, коли приходить голосувати потреби виборців на сесіях міської ради. Ціна виробу, якихось 130200грн. Це річна зарплата, щоб не їсти і не платити комуналку.Ну але ж ми розуміємо, це ж скажуть звичайна цяцька пуплена в Єві.Ну ок. Але чи ходить в Єву директор Володимирського ТМО (районна лікарня) Тетяна Ващук, яка похизувалася нещодавно також Van ClееFom - вінтажним золотим браслетом за якихось 201 тисячу гривень!?Хм.... Цікаво виходить.... Бідні та нещасні депутати пальоного казнокрада, котрі щодня турбуються про знедолений народ, можуть дозволити собі цяцьки вартістю сімейного іноземного авто?Тємка якраз для антикорупційного бюро) Як кажуть на вулицях міста - сила і честь за майбутнє громади!То в кого оригінал, а в кого підробка?🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣Працюємо на благо громади! Покращення щодня!- І.Пільонка
👁 1,560 25-08-11 13:03
‼️Будівництво укриття ліцею Цинкаловського переноситься на 2026 рік!⚠️Такий висновок можна зробити з проекту рішення Виконавчого комітету, що у вівторок з'явився на сайті міської ради. https://t.me/PalionyjVolodymyr/6278 ➡️Сам факт появи проєкту рішення виконкому про затвердження проєктної документації — це ще не старт будівництва, а лише один із підготовчих етапів.Щоб розпочались реальні роботи, після такого рішення мають відбутися кілька кроків: 1. Прийняття цього рішення * Проєкт рішення має бути винесений на засідання виконавчого комітету та офіційно затверджений. * Після затвердження проєктна документація набуває статусу офіційно погодженої.2. Отримання дозволу на виконання будівельних робіт * Замовник (Володимирська міська рада або КП, яке діє від її імені) подає до ДІАМ (Державна інспекція архітектури та містобудування) або через електронну систему повідомлення/декларацію або отримує дозвіл на початок робіт.3. Фінансування * Має бути виділене фінансування з місцевого бюджету або з держсубвенцій/інших джерел. * Без проведення тендеру в системі Prozorro підрядник не буде визначений (виняток — якщо підряд вже був обраний раніше в межах коригування).4. Визначення підрядної організації * Через Prozorro проводиться закупівля робіт (якщо це новий підряд). * Після підписання договору з підрядником визначається дата фактичного старту робіт.5. Фактичний старт * Будівельний майданчик готують, завозять матеріали, встановлюють огорожу. Це й буде реальний початок.📌 У більшості випадків від моменту затвердження проєктної документації до фактичного старту робіт минає від 1 до 6 місяців — залежно від швидкості виділення грошей, проведення тендеру та отримання дозволу на роботи.
👁 1,540 25-07-29 14:48
▶️Тему ХАСИДІВ у Володимирі плавно перериває тема московських прихожан.Так, у Володимирі хресною ходою у супроводі поліції та сбу, московські віруючі плавним ходом пройшли усе місто та зайшли на службу в Успенський собор.Все рівно, вірно і згідно Конституції. Але ж, чому гнилі писки закрили два борці з московитами - шизофренік Гузь та бидло-Бокоч?📌Де їхні протесні настрої, заборона, акції та розривання рубашок у прямому ефірі?Їх немає, немає нічого. Бо це два дурні, що дуже хочуть заробити собі політичних балів, зіткнувши простих людей в сутичку..‼️Замість якогось проекту Закону, Гузь і далі сцить у вуха виборцям, вдаючи клопітку роботу над окупантом.Його друг - бидло Бокоч, що відомий усій Волинській області своєю дебілкуватістю та гімноресурсами - подівся і не висовується. ‼️Кажуть, нещодавно йому добряче заїхали по пиці, зробивши зауваження. Кажуть, - особистий наказ Палиці..⚠️Тема Собору неквапливо забувається. Мер міста, прихожанин московської церкви Пальонка ( натхненник нашого каналу) - засунув язик у дупу. Швидше за все Гузя і чекає від нього подальших вказівок🤦‍♀І в цей час, коли фейсбук "розривається" гнівносцикливими дописами народного шизофреніка, через Володимир спокійнісінько гуляє московська орда.....
👁 2,130 25-07-19 15:17
🔝АКТУАЛЬНО!Чи цікаво вам як виконується рішення Володимирської міської ради щодо одноразової фінансової допомоги мобілізованим та військовослужбовцям, що вперше були мобілізовані до лав ЗСУ?Так, у березні 2025 року відповідне рішення прийняла міська рада.Суть рішення: з 1 січня 2025 року всі громадяни громади, які будуть мобілізовані або укладуть контракт на проходження військової служби в Збройних Силах України, отримають одноразову допомогу в розмірі 10 000 грн з міського бюджету.Фінансування в рамках програми: відповідно до Програми соціального захисту населення на 2021–2025 роки, на ці виплати передбачено 2 000 000 грн, що розраховано на близько 200 осіб зі середнім розміром допомоги 10 000 грнПропіарили працівниці мера дану подію і всі похлопали в долоньки.Але, офіційно цю допомогу отримало чомусь всього 30 чоловіків. За півроку!!!!А як це так? Який механізм отримання? Як вони визначаються?А ще більше вражає, що частина з них вже навіть відвоювала раніше, отримавши поранення та списані... То як надається ця допомога? Хто контролює виконання? Чому визначену допомогу отримують ті, хто не підпадає під Рішення?Я більш ніж впевнений, що для депутатів дана інформація буде дуже корисна, оскільки потребує значної уваги!!Я спеціально затру фамілії призовників, оскільки вона може шокувати і визве шквал негативних думок та вкотре нанесе удар по мріях покращення "обороноздатності" та забезпечення військових.Як військовослужбовці (мобілізовані або контрактники), які починають службу з 1 січня 2025, мають право отримати 10 000 грн від місцевого бюджету?Рішення є частиною міської соціальної програми, що передбачає чіткий визначений бюджет і механізм виплат.🧭 Як отримати виплатуКрок  Дія1  Звернутися до управління соціальної й ветеранської політики виконавчого комітету міської ради2  Надати документи: мобілізаційне/контрактне посвідчення3  Очікувати виплату згідно з положенням програми (в рамках бюджету)Якщо ви (або знайомі) підпадаєте під умови — рекомендується одразу звертатися до місцевих органів соцзахисту (контакти можна знайти на сайті міськради).Якщо виникають затримки — варто робити звернення з посиланням на рішення № 46/9 від 14 березня 2025 року, пункт про «виплату одноразової матеріальної допомоги... з 01 січня 2025 року... середній розмір допомоги 10 000 грн» Нагадаю, що дана моя діяльність з контролю, виявлення, вирішення проблем у  громаді направлена задля якісного виконання обов'язків посадовцями ОМС та їхнього управління задля добробуту жителів громади. Бажаєте підтримати її - допомагайте. Це важливий від Вас крок задля  мого бажання працювати в  напрямку контролю за владою та діями, що несуть значний суспільний інтерес. А не особистий..5375 4112 2078 7688
👁 2,410 25-07-16 15:18
До уваги решток свідомих депутатів Володимирської міської ради.#індустріальний парк #Ново - #Володимир.Нарешті добився офіційних Звітів про так звану роботу парку https://www.facebook.com/share/p/1CHnzxm9uF/За три роки абсолютно не виконана програма робіт, передбачена Концепцією розвитку!!!Не створено мінімальних вимог - підведення до нього будь-яких комунікацій. Я вже не кажу про якесь залучення інвесторів - їх просто немає.Завтра відбудеться зустріч керівника індустріального парку Володимир з депутатами громади.... Звісно, ви про це не почуєте і ніхто не напише, але це все завдяки тільки активності ГО "Свої. Україна", котра півроку як добивається та змушує працювати цей клондайк. Але задля чого? Задля виключно добробуду громади. Але на виході ми маємо лишень одне - за відсутності виконання програми діяльності індустріального парку - майже 40га землі стало за необхідність забрати назад в громаду і всю починати заново. Звісно, діюча влада цього робити не буде, бо її каденція завершується осінню... Проте, вона зобов'язана виконувати норму Закону, яка каже - якщо три роки не виконується програма робіт - парк ліквідовується в передбаченому законом порядку....А ви лишень згадайте тонни пфару місцевої влади, чогось Гузя, як народного обранця, який не посприяв ніяк в розвитку і залученню інвестицій і тд....Що ми маємо - команда Гузя неспромоглася залучити будь-якого інвестора в громаду в розрізі створення нових підприємств, не релоковано жодного підприємства від повномасштабного вторгнення в громаду . Проте маємо факти злодіянь та вимагань в потенційних інвесторів грошей на відкриття бізнесу з боку провоалної команди ( справа Валентина К.)Вимагаю спільних дій в наведенні порядку та задля добробуту не політичних еліт, а мешканців громади!!!Волинська Обласна Державна Адміністрація Іван Рудницький - голова Волинської ОДА