Fuente
газета "пальоний Володимир" | ЧИ МОЖЕ СТАТИСЯ "АЛЧЕВСЬК" В НАШОМУ МІСТІ ???В січні 2006 року внаслід...
2 200 Vistas/Alcance
2025-01-09 16:11
Mensaje №6149
💥ЧИ МОЖЕ СТАТИСЯ "АЛЧЕВСЬК" В НАШОМУ МІСТІ ???В січні 2006 року внаслідок аварій на теплових мережах і на котельнях міста та в результаті бездіяльності інших комунальних служб 60 тисяч мешканців міста на місяць залишилися без тепла ... Нагадаю , як це було ... Напередодні зовнішня температура повітря в Алчевську опустилася до 20 градусів морозу. Вночі, 22 січня 2006 року стається порив трубопроводів магістральної мережі біля однієї з основних котелень міста . Більше ніж 300 багатоповерхівок залишилось без тепла . На другий день , тобто 23 січня аварію на трубопроводах було усунуто , але тепло в квартири мешканців цих будинків не пішло , бо в трубопроводах будинків замерзла вода та порозмерзалися нагрівальні прилади . Люди стали включати нагрівальні електроприлади і в цей же день внаслідок перевантажень електросистеми міста виходить з ладу кабель до іншої котельні і вона теж зупиняється . Цю котельню запускають напротязі дня , але вже жителі іншого мікрорайону тепло теж не отримують , бо там теж замерзає вода в системах опалення будинків ... В квартирах температура опускається подекуди до 0-5 градусів тепла . В місті оголошують надзвичайний стан і частину людей евакуюють в інші міста ... Тепло пішло в квартири міста тільки через місяць .Тільки з бюджету країни на ліквідацію аварій було виділено кошти , еквівалентні 6 мільйонам доларів ... В місті працювали ремонтні бригади з всієї країни, в тому числі і нашого міста .. Чи можливе повторення такої ситуації в нашому місті ? Так можливе , правда в дещо меншому розмірі . Аналогічні аварії можуть бути при спільній дії багатьох чинників , що приведуть до аварій , зокрема припинення подачі природного газу палива , електроенергії , при значній низькій температурі зовнішнього повітря та при бездіяльності владних структур міста та дій комунальних служ міста . В нинішній ситуації , коли в країні війна,є значна ймовірність і припинення подачі газу і електроенергії до котелень міста . Крім того, вже в нашому місті вже існують інші негативні - внутрішньомісцеві чинники , які можуть зіграти тут дуже негативну роль ... Про це - надалі в другій частині допису , тобто буде далі ...