Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - газета "пальоний Володимир"
Añadido 14 jul. 2024

газета "пальоний Володимир"

@PalionyjVolodymyr
Número de suscriptores: 6 867
Fotos: 9,650
Videos: 898
Enlaces: 2,520
Descripción:
Канал для висвітлення та обговорення проблем міста, які не публікують продажні ЗМI Надіслати новину @PalionGolosBot Скринька довіри t.me/PalionyjVolodymyr?direct Електронна адреса [email protected]
Fuente

газета "пальоний Володимир" | Сьогодні голова Волинської ОВА представив двох нових заступників.Про п...

Logotipo de la comunidad de telegram - Пальоний Володимир газета "пальоний Володимир" @PalionyjVolodymyr
2 000 Vistas/Alcance 2025-01-04 13:52 Mensaje №6104
👬 Сьогодні голова Волинської ОВА представив двох нових заступників.Про першого "Хроніки луцької шляхти" вже писали.Другий, на відміну від «губєра» і його першого зама – наш, радной. Роман Романюк. Ось тут написав трохи більше про його минуле. Запрошую прочитатиА якщо коротко, то Роман Романюк – це така собі політичка п’явка. Бо мусить до чогось присмоктатися, щоб бути хоч кимось.Присмоктується до «донора» - стає надутою і важною. Втрачає контакт – тухне, хиріє і стає сама собою, тобто ніц не вартою. Так і Роман: ми про нього чули, бо він був то депутатом, бо керівником партійного осередку, то керівником Біржі праці, то кимось там у Лубінця (ніхто толком не розуміє, що ж робив він у Києві). Без особистих ініціатив, без проривних ідей, без чіткої принципової позиції.І от тепер – заступник голови ОВА. Відповідатиме за економічний розвиток, зовнішні зносини, агропромисловий комплекс, соціальну політику та службу у справах дітей.🤔Тепер подумаймо, для чого Романа прислали на Волинь. У мене дві версії. 🤘 Перша – про амбіції. Романюк став непотрібний у Києві і повернули у провінцію. Типу «допомагати новому голові ОВА». Стати черговим Мовенком у Луцьку, після того, як був віце-Лубінцем у столиці. А це у серйозний удар.💵 Друга – про гроші. Роман у Києві сидів на зарплаті, а не на грошових потоках. Ну які бюджети в Омбудсмена? Оборонних споруд не будує, асфальту не кладе…. З чого заробляти? А рідна Волинь, хай і провінційна, але зі своїми бюджетиками, дотаційками і грантиками. І куруючи такі напрямки як економіку, аграрку і закордонні зв’язки – можна і собі щось відкласти. Само собою, поділившись.