Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Ostap Drozdov
Añadido 14 jul. 2024

Ostap Drozdov

@OstapDrozdovOfficial
Número de suscriptores: 15 649
Fotos: 45
Videos: 378
Enlaces: 1,500
Descripción:
📚Авторський telegram-канал Остапа Дроздова. Лише оригінальний суб’єктивний неподієвий контент ▪️Підписатися на YouTube канал 👉 (https://youtube.com/c/DROZDOV) ▪️Особистий Facebook профіль 👁(https://www.facebook.com/ostap.drozdov)
Fuente

Ostap Drozdov | Стосовно «режиму тиші, перемир’їв» тощо.Жертва ніколи не оголошує пере...

Logotipo de la comunidad de telegram - Ostap Drozdov Ostap Drozdov @OstapDrozdovOfficial
5 400 Vistas/Alcance 2026-05-08 05:25 Mensaje №5555
Стосовно «режиму тиші, перемир’їв» тощо.Жертва ніколи не оголошує перемир’я чи режиму тиші. Це – прерогатива лише нападника, агресора, інтервента, наступальної сторони. Так гласить діялектика асиметричних воєн: ВОРОГ (якщо хоче) оголошує режим тиші – а не жертва.Оголошення Зеленським режиму тиші опівночі 6 травня – це не просто неоковирний пустодзвін. Це – системна помилка в трактуванні себе рівнозначною стороною війни. Таке позиціонування нам не тільки невигідне – воно катастрофічне за евентуальними наслідками. Європа саме тому нам помагає грішми і зброєю – бо ми СЛАБША ЖЕРТВА. Руйнувати цю диспозицію й уявляти себе могутніми повелителями кремлівських парадів – це солодко, самопишально, самоствердно, компенсаційно, мотиваційно. І водночас – нерелевантно, самодурно й самообманно.Набагато вигіднішою й багатоваріянтнішою є поза слабшої жертви – бо вона дає набагато більше люфту дій. Коли ти слабша жертва – тобі можна все й тобі за це нічого не буде. Та тільки-но ти починаєш претендувати на рівнозначимість і паритетність у війні – ти втрачаєш поблажку до себе, а твої успіхи мають бути співмірні з успіхами ворога, а не як у нас. Дуже немудро перебільшуватися. Мудріше применшуватися – й мати гандикап, фору, пільгу, перевагу в неочікуваності. І жодної відповідальності за "рівнозначимість", яка може хіба наснитися.