Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Останній Капіталіст ✙
Añadido 14 jul. 2024

Останній Капіталіст ✙

@OstanniyCapitalist
Número de suscriptores: 117 084
Fotos: 28,200
Videos: 7,630
Enlaces: 20,400
Descripción:
Тут кують українське економічне диво. З усіх питань — @OstCap_Admin Всі посилання – https://linktr.ee/OstanniyCapitalist Інвестиційний канал – @CapitalistInvest Канал з головними публікаціями – @cent_to_cent
Fuente

Останній Капіталіст ✙ | Ви бачили що відбувається в Україні, ШОКУЮЧЕ, абсолютно ШОКУЮЧЕ, якісь...

Logotipo de la comunidad de telegram - Останній Капіталіст ✙ Останній Капіталіст ✙ @OstanniyCapitalist
27 300 Vistas/Alcance 2026-05-30 15:38 Mensaje №49657
Ви бачили що відбувається в Україні, ШОКУЮЧЕ, абсолютно ШОКУЮЧЕ, якісь люди хочуть скасувати дешеві тарифи і допомогу для народу, ВИ МОЖЕТЕ В ЦЕ ПОВІРИТИ?! Кажуть давайте економити, давайте адресно, давайте справедливо, СУМНІ люди, ДУЖЕ сумні, нудні бюрократи яких ніхто не любить! А я вам скажу як це робиться по-справжньому, дивіться як це працює в Америці і запам'ятовуйте. Я б на місці Зеленського зробив НАБАГАТО КРАЩЕ! Кожна українська сім'я отримала б СВІЙ ВЛАСНИЙ нафтопереробний завод, прямо у дворі, маленький красивий НПЗ, найкращі в світі! Електрика була б БЕЗКОШТОВНА, газ БЕЗКОШТОВНИЙ, бензин БЕЗКОШТОВНИЙ, можливо ще ДОПЛАЧУВАЛИ б вам за те що ви ним користуєтесь, чому ні?! єПідтримка має бути, єБак має бути, єВсе має бути, додайте ще єЯхту і єГелікоптер для кожного, найбільша програма в історії! Тому я звертаюсь до кожного українця, дуже ВАЖЛИВО, НІ В ЯКОМУ РАЗІ НЕ ПІДТРИМУЙТЕ ЦЮ ЖАХЛИВУ ПЕТИЦІЮ, це пастка, це змова глибинної держави щоб забрати у вас БЕЗКОШТОВНЕ, не дайте їм виграти, БОРІТЬСЯ ЗА СВІЙ єБАК:https://petition.kmu.gov.ua/petitions/9741@MAGAtramp_ua