Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - КУЧЕРЕНКО Online
Añadido 14 jul. 2024

КУЧЕРЕНКО Online

@OleksiiKucherenko
Número de suscriptores: 1 509
Fotos: 1,780
Videos: 1,030
Enlaces: 2,490
Descripción:
☆ Народний депутат України ☆ Ексміністр з питань ЖКГ ☆ Батько 5-х синів facebook.com/kucherenko2021 youtube.com/c/OleksiiKucherenko instagram.com/kucherenko.official

👥 Número de suscriptores

1 509
Promedio/Día:: -1
Promedio/Tiempo:: -5
Promedio/Mes:: -18

👁️ Vistas promedio por mensaje

462
Promedio/Día:: 486
Promedio/Tiempo:: 438
ERR: 30.62%

📊 Mensajes por Día

2
Último día: 6
Promedio semanal: 1.9
Promedio por día: 2

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 419 25-11-25 15:05
Ключове моє зауваження до уряду полягає в тому, що вони постійно звітують про Євроінтеграцію, проте сприймають її виключно як ухвалення «красивих» законів. Законів із гучними назвами, які супроводжуються спеціальними позначками «євроінтеграційний закон».Проблема в тому, що зміст таких законів часто містить норми, які неможливо виконати: немає ані джерел фінансування, ані відповідної організаційної структури. Це очевидно лише для невеликої групи профільних депутатів — людей, які розуміють різницю між гаслами та реальними процесами. До них я відношу і себе, оскільки добре знаю, що таке міністерська робота.Я поставив колегам запитання: що ми насправді отримали за десять років реформ? Я не беру зараз судову сферу — над нею працює мій колега Сергій. Але відповідь лежить на поверхні: ми читаємо нескінченні скандали про хабарі, шахрайські схеми та зловживання у судах і правоохоронних органах.Наведу приклад. Нещодавно в Києві затримали керівника районного відділку поліції, який привласнив близько 400 тисяч євро. Ці кошти були вилучені під час сумнівного обшуку. І це стало можливим через зміни до КПК, які дозволили проводити оперативно-розшукові заходи без рішення суду. Фактично завтра правоохоронці можуть прийти до будь-кого. Наприклад, до вас, Ксеніє, якщо вирішать, що ви спілкуєтесь з «підозрюваним», і цього вже достатньо.Такі дії дають змогу вилучити навіть відносно невеликі суми — 10–15 тисяч доларів — і оголосити їх «речовими доказами». А далі гроші просто зникають. Ось керівник відділку взяв ці кошти й утік, тому що «йому були потрібні гроші».Це — показовий і дуже тривожний приклад того, як працює система.
👁 471 25-11-22 14:49
Два роки тому Комітет з енергетики на чолі з Головою А.Герусом провів виїзне засідання на Рівненській АЕС.По суті це була підготовка перед підняттям ціни на е/е - саме це було основною темою промови очільника «Енергоатому» П.Котіна.Практично всі депутати підтримали це підвищення як необхідне і лише один вимагав економічного обґрунтування та виступав проти - самі здогадаєтеся хто це був.)На той момент Голова комітету був переконаний, що все робиться правильно і в рамках законності.А потім раптом тиждень тому він випадково дізнався що там є якісь «схеми».Бува звісно. Але мабуть треба брати відповідальність і на себе. Шість років «директорства» в комітеті, кругом всі винні ні за що не відповідати - ця казка для ідіотів вже не пройде.П. Котін: Звісно, ми обговорили низку питань, які дуже важливі для атомної галузі. Також надали можливість депутатам, практично весь склад комітету був сьогодні тут, подивитися, як ми працюємо.А. Герус: Видно, що люди професійні. Видно, що люди з ентузіазмом і з іскрою в очах працюють, люблять свою роботу, люблять свою професію.Організація роботи на сьогодні набагато вища, завдяки кожному, хто на кожному робочому місці практично виконує свою роботу максимально якісно і максимально переживає за те, щоб всі блоки працювали на потужності і щоб країна отримувала максимум можливостей від нашої компанії.
👁 468 25-11-21 16:49
‼️ Увага всіх антикорупціонерів!Це дві дуже цікаві таблички з відповіді керівництва Нафтогазу на мій запит стосовно заробітку якихось «радників голови правління Нафтогазу» в 2020-2021 році.Нагадаю, головою правління на той момент був Андрій Коболєв. Нафтогаз не дав мені персональних даних та зашифрував всіх радників як певних «Осіб».Отже як ви можете побачити:«Особа 11» отримала за свої «поради» в 2021 році 22.5 млн грн, а в 2022 році 11.9 млн грн.«Особа 12» в 2022 році за 4 місяці «нарадила» на 16.9 млн грн.А тепер увага, питання:1. Хто з цих осіб Лана Зеркаль і хто така «Особа 11»?!2. Чому «Нафтогаз» без газу, без грошей та в космічних боргах?!З листа пана Корецького зрозуміло що «Особа 12» це пані Лана Зеркаль.Я думаю НАБУ та САП, коли все ж таки візьмуться за «Нафтогаз», швидко дадуть нам відповіді і на інші питання?!А СБУ так само нарешті зʼясує - чи не є ознак державної зради в діях керівництва Нафтогазу, яке довело національну компанію до катастрофічного стану, коли немає ні грошей, ні газу і є лише величезні кредити та борги!Наглядову раду теж не треба забувати.Дякую пану Сергію Корецькому за професійну співпрацю. Готовий і надалі допомагати йому розгрібати ці «авгієві стайні».
👁 480 25-11-20 06:53
Це моє запитання віце-премʼєру Качкі стосовно того - хто все ж таки має відповідати за втрату державного контролю за Енергоатомом. Я переконаний що їх уряд - пан Качка вважає що нікчемні наглядові ради.Стосовно заяв пана Качки та пана Геруса про «зачистку» НКРЕКП - взагалі виглядає як знущання над законом та здоровим глуздом.Оцінка роботи НКРЕКП явно незадовільна, але працюють вони за законом Геруса і в рамках норм законодавства , які задали їм депутати.Те що депутати комітету на чолі з Герусом та монокоаліцією наробили такої біди із своїми «реформами» - це сьогодні очевидно геть усім українцям.Бо вони за це платять.«КУЧЕРЕНКО О.Ю. Дякую.Олексій Кучеренко, фракція "Батьківщина". Пане віцепрем'єре, у мене до вас професійне питання абсолютно без політики. Зрозуміло, що сьогодні два міністра, ну вже одного звільнили і друга буде звільнена, але скажіть чесно – ви як представник Міністерства економіки, ви там пропрацювали заступником, ну ви ж не можете не знати, що згідно з положенням Міністерства економіки уряд здійснював управління Енергоатомом, так само як і Нафтогазом, саме через Міністерство економіки. Це саме за Мінекономіки мало бути і формування наглядової ради і контроль за цією компанією. Дайте відповідь: чи має відповідати Міністерство економіки?Тепер, друге. Як я вас зрозумів, ви сьогодні нас переконували, що 10 років ви реформували це корпоративне управління і щось не відбулося, щось не сталося. Ну погодьтеся, це якийсь дитячий лепет. Так само, як і інший мій колега стверджував, що у нас НКРЕКП теж не реформовано...КАЧКА Т.А.Дякую. По-перше, я говорю чесно, без додаткових прохань, і тому я думаю, що все, що я сказав до цього і скажу пізніше у Верховній Раді при цій можливості чи при іншій буде сприйматися, як щось, що сказане чесно і фахово. Тому дякую за цей коментар і ще раз за можливість наголосити на тому, що я абсолютно добросовісно виконую свої обов'язки.З приводу залученості органів влади в формування наглядових рад, в корпоративне управління. Однозначно частина повноважень також є і в Міністерстві економіки, і в інших міністерствах. До формування наглядових рад також залучені і наші партнери, діє Номінаційний комітет і очевидно, що це питання фактологічні, інша справа як реагувати на ті випадки, які викриті. Реакція є абсолютно правильною, вчасною і щодо Енергоатома, і щодо...»
👁 583 25-11-17 12:27
Всі ви знаєте що «Нафтогазу» зараз кардинально не вистачає газу та грошей.І це точно не повʼязано виключно з атаками ворога.Причини цієї катастрофи в повному провалі афери під назвою «Програма 20/20» - в 2020 році «Нафтогаз» мав видобувати 20 млрд кубів газу і саме під це підняли ціну на газ та зробили її «ринковою».На діаграмі із Звіту ТСК ви можете побачити «успіхи» цієї програми.Причому «зростання» 2017-2019 років це абсолютна маніпуляція та злочин - просто дописали собі так звані «виробничо-технологічні витрати» тобто «усушка/утруска».Жодного покарання авантюристів Коболєва/Вітренка/Прохоренка та мерзотноі наглядової ради на чолі з авантюристкою Спотісвуд, яка покривала цю аферу, не відбулося!Лише збільшилися премії та гонорари!Ще в 2019 році я звернувся із заявою про злочин в НАБУ з приводу цієї афери. Результат нульовий.А з Коболєвим уклали контракт на 4 роки в березні 2020 року - його достроковий розрив обійшовся «Нафтогазу» біля 1 млрд грн.Зараз Коболєв читає лекції про світле майбутнє.
👁 634 25-11-15 11:25
Як раптом зʼясувалося наприкінці 2025 року - у нас повний провал в системі корпоративного управління державними компаніями.Поки наші славетні антикорупційні органи ведуть розслідування скандальної справи та готують матеріали до суду політичний орган, яким є Верховна Рада, має зʼясувати джерела цього ганебного скандалу та прийняти необхідні політичні рішення.По-перше, очевидним є факт повного інституційного провалу уряду як акціонера державних компаній від імені держава Україна.Безумовно саме уряд в цілому має взяти на себе повну відповідальність.По-друге. Якщо вже шукаєте головного «стрілочника», то їм однозначно має стати Міністр економіки Соболев.Саме це міністерство відповідає за корпоративне управління в цілому, саме це міністерство здійснювало безпосереднє управління «Енергоатомом».Я навіть поки не кажу про «Нафтогаз», який є по суті банкрутом.Саме це міністерство мало би забезпечити постійний фінансово-економічний контроль за діяльністю стратегічних державних підприємств.Я вже не кажу про те, що саме Соболев як перший заступник міністра відповідав за формування наглядових рад «Енергоатому» та «Нафтогазу».Саме Соболев «знайшов» нам Мілованова.За законами жанра він просто зобовʼязаний зараз покласти на стіл заяву про звільнення.По-трете. Безумовно всю політичну відповідальність за цей урядовий провал має взяти на себе Верховна Рада, вірніше іі «коаліція», яка три місяці тому політично підтримала цей уряд своїм голосуванням.Я бсолютно не є прихильником деструктивного варіанту розвалу державних інституцій в такий критичний для країни час.Але вкотре нагадую.І нинішні урядовці і їх така звана «коаліція» мають негайно усвідомити, що вони абсолютно не є на сьогодні уособленням патріотизму та взірцем професіоналізму мʼяко кажучи.Так сталося, що в цій критичній ситуації країна опинилася з найслабкішим в професійному плані за весь час незалежності урядом і такою ж приблизно «коаліцією».І саме тому українська влада в особі президента-коаліції-уряду просто зобовʼязані сьогодні зробити все можливе та неможливе для консолідації суспільства та максимально швидкого посилення професійно-технократичного складу українського уряду.І тут аж ніяк не обійтися без повноцінного термінового та щирого суспільно-політичного діалогу в країні та в Верховній Раді.Це дійсно той випадок коли «Periculum est in mora» - зволікання смерті подібне.
👁 565 25-11-13 10:36
Згідно з положенням Кабмін як єдиний акціонер здійснює управління «Енергоатомом» через Міністерство економіки.Саме це міністерство відповідає за формування наглядової ради, формування фінансової програми та контроль за її виконанням.Саме до нього мають бути ключові питання стосовно повної втрати державного контролю за ключовим державним підприємством.Роль Мінекономіки:Міністерство економіки не керує операційно «Енергоатомом», але виконує функції з управління корпоративними правами держави, якщо уряд поклав це на нього.Після перетворення «Енергоатома» в акціонерне товариство «НАЕК „Енергоатом“» (з 2023 року), уряд визначив, що:> Міністерство економіки України є органом управління акціями цього товариства.Тобто воно:реалізує права акціонера держави (володіє 100% акцій від імені держави);затверджує статут, корпоративну структуру;призначає/звільняє членів наглядової ради;контролює ефективність управління;погоджує стратегічні плани розвитку;представляє державу на загальних зборах акціонерів.Це абсолютно не знімає провини з ймовірних шахраїв, які скористалися цією бездіяльністю державної установи - це справа слідчих НАБУ та САП.Але політичну відповідальність у бездіяльності та службову недбалість в першу чергу має нести уряд та Мінекономіки.Саме новий міністр мав би першим кроком на посаді зробити аудит своєї підвідомчої ключової енергокомпанії.Приізвище міністра Олексій Соболев.Ви чули хоча би одну згадку про нього в звинувачувальній риториці «анти корупціонерів» та їх ЗМІ?!Я - ні.Співпадіння?! Не думаю!
👁 551 25-11-09 17:04
У вас нема світла?! Бува. А тут недалеко є одне місце, де за три роки один лисий хлопець та його команда не побудували одну важливу штуку до сих пір (за потрійну ціну) на обʼєкті, яким керував інший красивий хлопець. І ні той ні інший в свій час нічого не заявили і нічого не зробили, щоби змінити ситуацію - бо їх все влаштовувало і їм здавалося, що маніпулювати можна ще довго.Але ж обстріли показали правдиву картину. Більш того, скажу - красивий хлопець навіть примудрився фейкові фото укриттів показувати «головному», на чому його було спіймано.І запропоновано піти подалі добровільно - бо до того вже був «блекаут», крадіжки е/е на мільярди його друзями, 9-місячна торгівля повітрям з окупованою теріторією та багато чого іншого.Він немов би написав заяву і пішов, але не заспокоївся і зараз бігає по «форбсам» та каналам і видає з себе «жертву режиму».Останній рік їх наступники намагаються добудувати все це, але грошей не вистачає - їх пустили «на вітер», тобто в чиїсь кишені.Чи захистило би воно від ракети?!Не думаю!Від ракети можуть захистити лише антиракети, яких можна було би докупити за величезні витрачені впусту гроші.Чи могли наслідки бути меншими?!Так, звісно.Тому укриття треба робити - тут сумніву нема.Виходячи з наявності грошей звісно.Тому я вважаю - обидва хлопця мають відповідати за свою профнепридатність.Так само як й ті, хто їх туди поставив до речі.Якось так.(
👁 500 25-11-06 17:27
Відчуваю - найближчим часом буде дуже багато інтересу до Звіту ТСК з енергетики.Вже бачу бажання цілої низки «експертів» та «експертинь» давати свої оцінки за добре відомим радянським методом: «Солженіцина не читав, але засуджую».Тому всіх адекватних людей прошу зрозуміти - звіт та його висновки базуються ВИКЛЮЧНО на аналізі величезного масиву документів, звітів, таблиць, даних, фактів, викладених на тисячах сторінок (як в паперовому (це ДСК) так і в електронному вигляді), які аналізувалися дуже професійними та глибокими фахівцями.Під КОЖНИЙ висновок Звіту є відповідний масив фактів.Тому попереджаю:Якщо хочете дискутувати - читайте звіт та додатки, аналізуйте і тільки потім вступайте в дискусію.Або ж просто задавайте питання і ми будемо в рамках дозволеного давати вам коректні та фахові відповіді.Далі в моїх планах поступово знайомити вас з суттю звітів по кожній тематиці та основними висновками.В Звіті ТСК висвітлені проблемні питання ціноутворення, ПСО, енергоринку, ринку газу, державного регулювання, НКРЕКП, Енергоатому, Укренерго, Нафтогазу, Київтеплоенерго, корпоративна реформа, ефективність кредитів тощо.А ви вже самі зробите свої висновки - чи добре розуміють дуже красиві «суперефективні менеджери» те, про що вони розповідають «Форбсам».Так само як і деякі чудові жінки, які вже давно мають президентські амбіції, але соромляться про це сказати.
👁 405 25-11-05 11:20
Мій виступ стосовно законопроекту 13578 про питну воду та водопостачання.«Це надзвичайно важливий законопроєкт, і він стосується не тільки екологічних аспектів. У першу чергу центральне водопостачання – це житлово-комунальна послуга. І саме з нею сьогодні величезні проблеми в Україні, зокрема по тарифах, а з іншого боку — величезні втрати, витрати, завищені тарифи, проблеми з приєднанням, зловживання і тому подібне.Тому, по-перше, щодо ситуації у Львові, я просто нагадаю, заради справедливості: водопостачання не по графіку з'явилося у Львові в дев’ятому році, коли уряд Тимошенко централізовано виділив мільярд гривень на те, щоб прибрати графіки у Львові. Я черговий раз підкреслюю, що без допомоги держави такі питання не вирішуються.З іншого боку, стосовно цього законопроєкту, по-перше, щодо тимчасових дозволів — ми погоджуємося з тим, що в законі мають бути чітко прописані вимоги, коли і за яких умов можуть бути тимчасові дозволи на відхилення від норм якості води.Методика тарифоутворення. Звертаюся до представника міністерства — прохання негайно змінити методику. Їй понад 20 років, і та, що є зараз витратна.Вона дозволяє включати в тариф все, що завгодно, і потім перекладати це на бюджет і на населення.Прохання негайно змінити цю методику.Після цього негайно має бути встановлений економічно-обґрунтований тариф.Тепер третє — технічні умови на приєднання. Немає сумнівів, що всі водоканали, як і будь-яка інша монополія, зловживають під час видачі технічних умов. Це, зазвичай, корупційна схема.Тому не просто затверджуйте методику, але обов’язково має бути державний нагляд і державний контроль —у першу чергу з боку НКРЕКП — за діяльністю цих монополій.За цих умов фракція «Батьківщина» підтримує цей законопроєкт і готова доопрацювати його до другого читання.»