Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - КУЧЕРЕНКО Online
Añadido 14 jul. 2024

КУЧЕРЕНКО Online

@OleksiiKucherenko
Número de suscriptores: 1 509
Fotos: 1,780
Videos: 1,030
Enlaces: 2,490
Descripción:
☆ Народний депутат України ☆ Ексміністр з питань ЖКГ ☆ Батько 5-х синів facebook.com/kucherenko2021 youtube.com/c/OleksiiKucherenko instagram.com/kucherenko.official
Fuente

КУЧЕРЕНКО Online | В абревіатурі ОСББ як на мене головним є слова «співвласники» та «обʼє...

Logotipo de la comunidad de telegram - КУЧЕРЕНКО Online КУЧЕРЕНКО Online @OleksiiKucherenko
465 Vistas/Alcance 2024-09-15 15:54 Mensaje №4672
В абревіатурі ОСББ як на мене головним є слова «співвласники» та «обʼєднання».Зверніть увагу - там нема слова «голова правління» та слова «шантаж і примус».Запитайте мене і я скажу - безумовно краще мати в будинку ОСББ ніж його не мати.А як для мене - то ще краще мати ЖК.Але зʼявилася одна велика проблема.У нас поступово створилася досить активна та потужна самоорганізована інституція «голів правління осбб», що само по собі непогано.Але так сталося що найслабкішою та найменш організованою виявилась низова ланка - «співвласників».Це безумовно абсолютно природньо, але це створює дуже потужне поле для зловживань, тиску та навіть інколи шантажу.На моє переконання - сьогодні вкрай потрібна державна підтримка та державний захист саме цієї ланки, бо сама по собі вона до організованої боротьби за свої права навряд чи буде спроможною.За моїм уявленням про справедливу житлову політику це мала би бути державна житлова інспекція (контроль за дотриманням правил спільного проживання) плюс тарифний омбудсмен (захист споживача ЖКП).В нас є багато всіляких «омбудсменів».Але куди звернутися десяткам мільйонів споживачів ЖКП для захисту своїх прав - до сих пір незрозуміло.І останнє - з величезною повагою відношуся до багатьох професійних та адекватних голів правління ОСББ, чого не можу сказати про всіляких «активістів», які просто роблять на цьому свій бізнес і банально заробляють гроші.Максимальна увага, підтримка та захист інтересі СПІВВЛАСНИКІВ - це мій особистий пріоритет!