Fuente
КУЧЕРЕНКО Online | У принципі, я десь саме так собі це й уявляв. Більш ганебної реклами...
759 Vistas/Alcance
2024-09-13 09:29
Mensaje №4670
У принципі, я десь саме так собі це й уявляв. Більш ганебної реклами всім міським програмам «сонячних станцій», діяльності всіляких «позаштатних радників» та окремих аспектів діяльності ОСББ важко уявити.А історія з «енергоефективним проєктом» на Бажана-16, який при нульовій ефективності обійшовся бюджетам в 50 млн грн має стати основою резонансної кримінальної справи!Тепер або спростувати або «до побачення».«Ну дивись, звати мене Тихонов Олексій, я радник заступника міського голови Пантелеєва Петра Олександровича… Також я працюю експертом в міністерстві розвитку громад та територій та інфраструктури. Там я експерт, і я там займаюся розробкою програм та фінансування,» - пояснив він.У розмові Тихонов зазначив, що у правління будинку є три тижні на збір підписів за встановлення сонячної електростанції, за програмою "Грін Дім" та придбання обладнання за завищеною вартістю. Ціна запропонованої ним електростанції - 2,19 млн грн. Тихонов також намагався дати інструкції голові ОСББ щодо того, як діяти у разі, якщо мешканці відмовлятимуться ставити підписи.«Ви ще сім днів намагаєтесь (зібрати необхідну кількість підписів – ред.), потім починаєте працювати по двох варіантах. О 17 годині вечора ви відключаєте ліфти, сидите добу. Ви кажете (мешканцям – ред.), що у вас немає виходу, тому що краще зараз по годині по дві без світла, ніж по 12-15 годин взимку… Піднімаєте по 3-5 людей, відкриваєте лічильник, гасите квартиру і стоїте чекаєте поки вийдуть мешканці. Мешканці виходять, вручаєте їм в руки аркуш, кажете треба проголосувати, вмикаєте світло, кажете вибачте, по іншому до вас не достукатись. Все, і отак працюєте,» - зазначив він.Ще одним варіантом виходу із ситуації Тихонов пропонував голові ОСББ переодягнутися у форму ДТЕК та відключити світло у будинку для набрання необхідної кількості голосів.«Дивіться, вдягаємо форму схожу на форму ДТЕК і т.д., натягаємо отак от кепку вниз, отак проходимо. Ви показуєте відео, кажете, бачите, прийшли відключили, аварія,» - порекомендував він.При цьому Тихонов наголошував, що для того, щоб мешканці погодились на встановлення сонячних панелей, вони повинні відчути справжній апокаліпсис.«Зачиняєш двері, додому не ходиш, сидиш десь там, виходиш на годину-дві, щоб вони кіпішували, бігали, нема нікого, зв’язку нема, телефони не працюють, нічого не зрозуміло, є лише оголошення (про встановлення сонячних батарей – ред.). Щоб прям відчуття як апокаліпсис, прям такий повноцінний,» - зазначив він у розмові з головою ОСББ.