Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Симороз доповідає 🫡
Añadido 14 jul. 2024

Симороз доповідає 🫡

@OlehSymoroz
Número de suscriptores: 10 448
Fotos: 5,150
Videos: 1,150
Enlaces: 1,110
Descripción:
Олег Симороз 🇺🇦 – доброволець ЗСУ, втратив ноги на війні, але не втратив дух! Підписуйтесь 🫡 Fb 👉 https://www.facebook.com/oleh.symoroz Twitter 👉 https://twitter.com/symorozofficial Insta 👉 https://www.instagram.com/oleh_symoroz

👥 Número de suscriptores

10 448
Promedio/Día:: -6
Promedio/Tiempo:: +169
Promedio/Mes:: +1372

👁️ Vistas promedio por mensaje

3 158
Promedio/Día:: 2,340
Promedio/Tiempo:: 1,936
ERR: 30.23%

📊 Mensajes por Día

5.3
Último día: 8
Promedio semanal: 5.9
Promedio por día: 5.3

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

Пишуть, що чеченці викрали на Балі сина кримінального «авторитета» та власника шахрайських колл-центрів Ігоря Комарова та вимагають викуп $10 млн.Він заявляє, що «дах» для кол-центрів забезпечував Олександр Петровський (Нарік) — по $15–30 тисяч на місяць з офісу, власне його син Єрмак Петровський сам також був організатором кол-центру. Також за його словами, безпеку надавали співробітники СБУ та нинішній голова Одеської міської військової адміністрації Сергій Лисак, який з 2023 по 2025 рік очолював саме Дніпропетровську ОДА, а до цього з 2022 року керував в цьому регіоні СБУ отримавши звання бригадного генерала. У Дніпрі діє мережа кол-центрів ОПГ «Дев’ятки» під їхнім покровительством.В принципі максимально байдуже на долю цих тємщіків. Так само не цікаво, чи це постанова, чи ні. Але от те, що Нарік в Дніпрі мутить шахрайські схеми, то це не новина, так само як і те, що їх покриває генерал СБУ, який курував цей регіон. Так, у воюючій країні спецслужба надає послуги з кришування кримінальному діячу, а керівництво СБУ та вище військове-політичне керівництво країни роблять вигляд, що нічого не відбувається.
🕯️Три роки тому при виконанні бойового завдання в Серебрянському лісі під Кремінною загинув наш побратим – Ігор «Студент» Дюкарєв.Наш «Студент» родом з Донецької області, вчився та працював в Києві, в перші дні повномасштабного вторгнення воював під Гостомелем, хоча на той момент йому було 23 роки він тільки вчився на військовій кафедрі, міг спокійно сидіти вдома. Був одним із добровольців з яких був сформований наш 131-й батальйон 112-ї бригади ЗСУ. Ми служили з Ігорем в одному підрозділі. Він був надзвичайно доброю та світлою людиною, з гарним почуттям гумору. Надійним. Він з усіма знаходив спільну мову. Одружився, мав чудову дружину Тетяну, планував подальшу службу офіцером. Я допоміг йому зібрати документи та довести, що людина, яка замість іспитів була під Гостомелем – має право на успішне закінчення військової кафедри, але не судилося…В ніч перед моїм пораненням ми спали в одній хатині на одній підлозі, тоді я бачив його в останнє, рівно через три місяці відбувши майже повну ротацію в цьому клятому лісі він загине…Молодший сержант Ігор «Студент» Дюкарєв загинув 20 лютого 2023 року як справжній воїн – на передових позиціях Серебрянського лісу від снаряда ворожого танка. У момент прильоту він стояв у самому небезпечному місці, що було звично його характеру, він ніколи не ховався і не давав задню. Памʼятаємо тебе, братику, спи спокійно!Бути воїном – жити вічно!
Я думаю, те, що ресурсів на таку амбітну операцію як наступ на Токмак, Мелітополь та ЗАЕС було недостатньо, це очевидно. Чи штовхали нас на такі дії партнери не надаючи належної військової підтримки? Думаю теж очевидно, що так.Але це не завадило Головкому кинути тоді піхоту на мінні поля добре підготовленої першої лінії оборони ворога без артилерійської підготовки та систем розмінування. Він знав, що немає відповідних ресурсів, але тоді сказати публічно «стоп, ми таку амбітну операцію не тягнемо», сміливості не вистачило, в результаті втратили людей, техніку та ініціативу після двох успішних контрнаступів. Ми втратили цінний резерв, який призвів до неможливості повноцінно та оперативно забезпечувати піхоту особовим складом, це потягнуло за собою більш тяжкі наслідки по всьому фронту.Зате зараз сміливість розповідати байки в інтерв’ю у пана посла є. Складається таке враження, що це не він тоді плануванням та командуванням займався, а хтось інший, а він просто бідний сидів в піхоті й зараз авторитетно заявляє, що це було неправильно. Розумію політичне бажання пана Залежуного відмежуватися від тієї провальної операції, але він є її частиною не менше Зеленського, це також реальність. Тому як мінімум його коментар західній пресі просто лицемірний, а взагалі по-людськи, треба покаятися перед людьми, які підривалися тоді на мінах, втрачаючи здоров’я та побратимів через чиєсь недолуге планування…
🏦 Сестра Міндіча проживає в квартирі російського генерала, наближеного до путіна — Слідство.Інфо.Рідна сестра колишнього соратника президента Зеленського, Тімура Міндіча, якого розшукує НАБУ – Любов Міндич – протягом десяти років користувалася квартирою в центрі Москви, яка належить сімʼї генерала армії рф і колишнього високопосадовця адміністрації президента росії. Чоловіком сестри Міндіча виявився російський нафтотрейдер Андрій Журавльов, який працює з найбільшою російською нафтовою компанією "Роснєфть", яку очолює Ігор Сєчін – один із найближчих друзів і подільників кремлівського диктатора.Журналісти виявили квартиру в будинку на вулиці Малая Бронная, у районі Патріарших ставків російської столиці, якою протягом тривалого часу користувалася Любов Міндиіч. На це вказує ціла низка зібраних доказів.  Щонайменше з 2014 року Любов Міндич замовляла доставку товарів з московських магазинів саме на вулицю Малая Бронная. Ця ж квартира зазначена як адреса проживання у профілях російських медичних сервісів станом на 2024 рік.Відповідно до отриманого журналістами витягу, квартира площею понад 180 квадратних метрів із 2009 року належить Єлєні Аброськіній.Її чоловік – Ніколай Павлович Аброськін – у 2000-х рокахпрацював директором Федерального агентства спеціального будівництва Міноборони рф. Тоді Владімір Путін був прем’єр-міністром. А коли Путін знову став главою держави, то призначив Ніколая Аброськіна першим заступником керівника Управління справами президента рф. Ніколай залишив цю посаду в грудні 2020-го.Ось вам і сумнозвісна «двушка на москву»… І так, не маю жодного сумніву, що про знали в СБУ, знали і покривали. Сестра Тимура Міндіча є частиною його корупційних схем. В оприлюднених у листопаді минулого року записах НАБУ, згадувалося, що його сестра планувала купити будинок у Швейцарії – для цього хотіли перерахувати €6 млн у два платежі. У коментарі журналістам «Слідства.Інфо» у листопаді Любов Міндич підтвердила, що підтримує стосунки з братом, однак на питання про будинок у Швейцарії відповіла, що «не готова обговорювати».Про це все дивіться розслідування Максима Савчука та Анни Матвієнко – https://youtu.be/aahu5DpVWP8?si=6rm157czDlIWIlSv
Зацікавив мене вчора шеврон одного рішали з найближчого оточення Кличка, тому вирішив трохи дослідити…Дослідивши інформацію щодо нардепа двох минулих скликань, сутенера Кличка та за сумісництвом голови виконавчого комітету партії «УДАР Віталія Кличка» – Артура Палатного, мені стало відомо, що гаманець мера офіційно прилаштований в ГУР МО в одному з відомих спецпідрозділів в званні майора. Там же майже вся група силового блоку Палатного, деякі з них неофіційно беруть участь в охороні мера Києва. Це той самий соратник мера Києва, який має частку в його борделі «Тутсі» на Богдана Хмельницького. Він також є регулярним фігурантом антикорупційних розслідувань по Києву, наприклад Bihus.info та Української правди. Він же фігурує на плівках так званих «туалетних схем» разом з Денисом Комарницьким.Він курує «волонтерський» напрямок партії «УДАР Віталія Кличка», в них у фонду та партії навіть логотипи однакові. Кличко також регулярно піарить цей фонд. Палатний регулярно проплачує джинсу в тг-помийках своєї так званої «волонтерської діяльності». З цього можна зробити чіткий висновок, що він має регулярну можливість відлучатися з підрозділу та гастролювати по підрозділам. За моєю інформацією він регулярно перебуває та ночує в Києві, часто зустрічається там з Кличком, бере участь у «східняках» з будівельною мафією, це попри те, що його спецпідрозділ регулярно має бойові завдання. Наголошую, у мене немає питань до простих бойових людей цього підрозділу, але є питання до дій ваших вищих командирів, які покривають чортів за наказами з гори. Також Палатний має дружні стосунки із забудовником та власником найбільших столичних ТРЦ Вагіфом Алієвим, який тривалий час мав статус «почесного консула російської федерації у м. Чернігові та Чернігівській області», тобто мав офіційний статус в Україні від ФСБ. Прекрасні партнерські відносини у Палатного і з проросійським нардепом від забороненої в Україні партії «ОПЗЖ» Вадимом Столаром. В цьому контексті у мене декілька простих питання до командування ГУР МО:З яких пір відвідування київських борделів та піарна «благодійна» передача 0,1% від вкрадених у киян коштів, вже потребує служби в ГУР МО? Чи входить в посадові обовʼязки майора Палатного відвідування ресторанів «Веранда на Дніпрі», «Авалон» та інших столичних ресторанів, і які бойові розпорядження він там виконує?Чи відповідає принципам роботи ГУР МО звʼязки Палатного з проросійськими діячами, які роками допомагали путіну розпочати в Україні повномасштабне вторгнення?
✈️ Сьогодні – 120 років з Дня Народження легендарного українського авіаконструктора Олега Антонова! Антонов став творцем та фундаментом українського авіабудування. Захоплюватись можна його багатьма розробками, це і планери, і звісно легендарний Ан-2, але найбільш видатним та знаковим є беззаперечно транспортний літак Ан-124 «Руслан», який в часи повномасштабного вторгнення рф в Україну, допоміг нашій країні якнайшвидше направляти критичні вантажі повітрям, зокрема і зброю для нашого війська.Та для мене Олег Антонов в першу чергу людина честі. У листопаді 1965 року Антонов підписав відкритий лист до ЦК КПРС (так званий лист 78-ми) з протестом проти політичних репресій щодо представників української творчої інтелігенції та дискримінації української літератури.У квітні 1968 року Антонов також підписав відкритий лист на імʼя очільника СРСР Брежнєва, голови ради міністрів Косигіна та голови президії Верховної ради СРСР Підгорного з вимогою припинити практику протизаконних політичних судових процесів проти української інтелігенції (так званий «київський лист»). Фактично Антонов був єдиним підписантом такого масштабу в контексті очільника одного зі стратегічних авіаконструкторських бюро зі званням академіка Академії наук. В момент репресій радянської влади до Василя Стуса, Антонов один з небагатьох людей, хто звернувся до дружини письменника з пропозицією допомоги, зокрема працевлаштування на його авіабюро в Києві, попри тиск влади та «рекомендації» спецслужб. Крім цього, Антонов прийняв на роботу письменника Івана Дзюбу після того, як його виключили зі Союзу письменників України і в 1973 році засудили до 5-ти років трудових таборів. Вирок для Дзюби був частково пом’якшений через боротьбу митця з туберкульозом. Згодом Антонов влаштував його на посаду редактора та літературного кореспондента в газеті заводу «Антонова».1999 року за видатні досягнення в створенні літаків ім’я Олега Антонова занесено до Міжнародної аерокосмічної зали Слави Аерокосмічного музею (м. Сан-Дієго, шт. Каліфорнія, США).
У сучасній війні, на тлі безпілотних систем, на жаль, часто й незаслужено лишається в тіні робота артилерії. Попри те, що цілей, по яким працюють наші далекобійні німецькі «Panzerhaubitze 2000», більше ніж достатньо й робота наших артилеристів лишається вкрай важливою та дуже ефективною. Але, враховуючи постійні зміни на фронті, потреби бійців також змінюються й тил має адаптувати свою допомогу, щоб фронт продовжував працювати якнайефективніше проти російського ворога. Цього разу артилеристи 43-ї окремої артилерійської бригади імені гетьмана Тараса Трясила, над якою наш Волонтерський центр "UA.HELP" тримає "шефство" ще з початку повномасштабного вторгнення, звернулися до нас з проханням забезпечити їх особливим електронним квадроциклом. Цей засіб може швидко перевозити як людей, так і вантажі, потрібні для обслуговування гармат, і є значно ефективнішим в нинішніх умовах роботи наших артилеристів, ніж звичні пікапи, особливо враховуючи постійну небезпеку від ворожих БПЛА. Детальніше хлопці пояснюють на відео.Ми розуміємо, наскільки важко зараз закривати збори, тим більше, що сума немаленька - 350 тисяч грн., але розраховуємо на вашу небайдужість і підтримку. Сподіваємося, що ви давно переконалися, що за всі збори ми публічно детально звітуємо і тому долучитеся й цього разу будь-яким доступним для вас внеском та поширенням цього збору!Заздалегідь дякуємо за те, що навіть у такий час і в нинішніх умовах ви підтримуєте наших захисників! Памʼятаймо: разом - сила!📥 Окрема "банка" на цей квадроцикл для 43-ї арт. бригади: 🔗 https://send.monobank.ua/jar/3eHQA3ps1rНомер картки банки: 4874 1000 2444 7024📥 Інші реквізити UA.HELP:Приват: 4731219619498052PayPal: [email protected]Реквізити юр. особи БО БФ "ЮА.ХЕЛП" тут.🔴 Окремо закликаємо підписуватися на автоматичні щомісячні внески на "Монобазу" або "Patreon" нашого волонтерського центру, щоб ми могли оперативно закривати дрібніші запити наших захисників, під які фізично неможливо кожен раз робити окремий збір (а кожен новий підписник ще й класний подарунок отримує - чудовий подарунковий набір з футболкою з "Піонами" нашої підшефної 43-ої бригади - такий, як ось тут, а після того, як у Вас набереться внесків на $40, ми Вам ще й нашу унікальну торбу з "Піонами" надішлемо! 😉)
Ну якщо хочете трохи заспокійливого, хто не спить. З хорошого:Вже пережили масований пуск важких надзвукових ракет Х-22. Я вже писав, що там тонний бойовий заряд і великі руйнування при влучанні у цивільну інфраструктуру. Їх вони не можуть пускати безкінечно, бо для цього треба борти Ту-22М3 і один такий літак бере до трьох ракет. Як бачите, вже за доброю традицією їх знищують наші сили ППО. Також відстріляли ворожі «Циркони». Багато, хто напрягся, бо не так часто їх застосовує ворог і назва комусь незнайома. Це гіперзвукова крилата ракета корабельного базування, тому пускали з Криму. Досить швидка та маневрена, принаймні на папері. Наші сили ППО також її регулярно збивають. По балістиці також вже дуже багато відстріляли по Києву, Харкову та Дніпру. Це я про те, що більшість ударів саме балістики пережили. Але це не означає, що всі, вірогідніше будуть ще. По «Шахедам» бувало значно гірше, цього разу непогано збивають, по Києву є гарні паузи на перекури. Наразі вже залишки. Ну і залишились ці срані Ту-95, які є носіями великого залпу крилатих ракет типу Х-101/55. Вони будуть на пускових рубежах орієнтовно за годину, вірогідніше за все будуть пуски, бувало, що уходили без пусків, коли основні удари не завдали бажаного результату, тут важкого спрогнозувати, бо русня буває навпаки з психу останні удари кидає по цивільній інфраструктурі без усілякої логіки. З позитиву – порівняно з балістикою, будемо знати про пуски із гарним запасом часу. Також протягом всієї масованої атаки можливі додаткові пуски з бортів МіГ-31К (виліт не фіксувався), який є носієм надзвукової аеробалістичної ракети Х-47м2 «Кинджал». Можуть також в будь-який момент бути пуски «Іскандерів». Давайте уважно! Прорвемося, бо і не таке проходили!
Як кличківська місцева влада, так і "слуги" в особі призначених Зеленським голів районних державних адміністрацій мають понести відповідальність за свою злочинну бездіяльність у підготовці до важкої зими під російськими обстрілами!На прикладі мікрорайону Троєщина, який зараз особливо потерпає, можна однозначно заявити, що ні Кличко, ні голова Деснянської РДА Бахматов, який не так давно працював у нього радником і активно брехав, відбілюючи мера столиці від корупційних скандалів, нічого суттєвого не зробили, щоб підготуватися до зими в умовах повномасштабної війни проти російського імперіалізму. Попри те, що було очевидно, що ворог може скористатися морозами, щоб змусити українців страждати й примусити нас до капітуляції.Замість того, щоб думати про альтернативні джерела опалення та електропостачання, ці двоє подільників лише й займалися тим, що "освоювали бюджет" на абсолютно непотрібних зараз проектах та активно піарилися. Закінчилося це тим, що мешканцям міста з найбільшим бюджетом в країні пропонують рити туалети на вулиці. Причому центральна влада й Зеленський особисто винні у цьому всьому так само, й не тільки через призначення таких профнепридатних і корумпованих голів РДА, як Бахматов та відсутність належного контролю та ініціативи, але й тому що відмовляється законодавчо заборонити некритичні видатки, що вже роками ми Народовладдя вимагаємо.Очевидно, що їм всім важливіші гроші, які вони розкрадають з державного та місцевого бюджету, ніж життя та здоровʼя людей, які зараз потерпають від жахливих погодних умов.https://youtu.be/nFxcIkh9SAc?si=sklNH60kqiTxYsRQ
🇺🇸 Мінюст США на вимогу Конгресу опублікував нові «файли Епштейна», де Трампа звинувачують у зґвалтуваннях дітей. Влада США наполягає, що ця інформація «неперевірена». Конгрес США зобов'язав Мін'юст оприлюднити так звані «файли Епштейна» у повному обсязі. Новий пакет містить понад 11 000 документів. До них увійшли майже 400 відео, таблиць із доказами, вирізок з матеріалів справи та аудіофайлів. Загальний розмір файлу становить 10 ГБ - це найбільша кількість опублікованих файлів на сьогодні.У нових документах щодо справи сексуального злочинця Джеффрі Епштейна, які опублікувало Міністерство юстиції США, є прямі звинувачення проти президента США Дональда Трампа, який за даними цього файлу влаштовував «аукціон» неповнолітніх і змушував їх до орального сексу.Цього разу оприлюднили понад 3 мільйони сторінок документів, більш як 2000 відео та 180 тисяч зображень. В новій порції файлів ім'я Трампа згадується понад 3000 разів.Зокрема, у документах йдеться про те, що Трамп влаштовував у своїй резиденції Мар-а-Лаго вечірки, під назвою «дівчата з календаря». Епштейн приводив на них дітей, а Трамп виставляв їх на «аукціон».Серед опублікованих файлів також є електронний лист Епштейна від 18 липня 2013 року, у якому він пише, що допоможе засновнику Microsoft Біллу Гейтсу купити ліки, «щоб впоратися з наслідками сексу з російськими дівчатами». Журналісти вказують, що вірогідно мова йде про венеричне захворювання і можливо навіть ВІЛ-інфекцію. З матеріалів також стало відомо, що Епштейн обговорював з Ілоном Маском відвідування його острова у 2013 році.