Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Симороз доповідає 🫡
Añadido 14 jul. 2024

Симороз доповідає 🫡

@OlehSymoroz
Número de suscriptores: 10 448
Fotos: 5,150
Videos: 1,150
Enlaces: 1,110
Descripción:
Олег Симороз 🇺🇦 – доброволець ЗСУ, втратив ноги на війні, але не втратив дух! Підписуйтесь 🫡 Fb 👉 https://www.facebook.com/oleh.symoroz Twitter 👉 https://twitter.com/symorozofficial Insta 👉 https://www.instagram.com/oleh_symoroz

👥 Número de suscriptores

10 448
Promedio/Día:: -6
Promedio/Tiempo:: +169
Promedio/Mes:: +1372

👁️ Vistas promedio por mensaje

3 158
Promedio/Día:: 2,340
Promedio/Tiempo:: 1,936
ERR: 30.23%

📊 Mensajes por Día

5.3
Último día: 8
Promedio semanal: 5.9
Promedio por día: 5.3

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

​​⚖️ Вищий антикорупційний суд знову переніс засідання у справі нардепа зі «слуги народу» Кузьміних. ВАКС вчергове не зміг провести судове засідання в справі за обвинуваченням нардепа зі «слуги народу» Сергія Кузьміних. Цього разу причиною стала неявка обвинуваченого та його захисника. До слова, цей чорт, якого викрили на вимаганні хабаря регулярно зриває засідання. Нардеп Кузьміних вчергове оформив у голови Верховної ради Стефанчука «відрядження», цього разу до сонячної Іспанії. Через це «відрядження» суд мав знову зняти два найближчі засідання. Прокурор САП нарешті подав клопотання про стягнення внесеної за Кузьміних застави та застосування до нього тримання під вартою, оскільки це вже не перша така неявка нардепа.Строк давності притягнення до відповідальності в цій справі спливає у січні 2027 року, а отже Кузьміних таким чином може свідомо затягувати розгляд справи, аби уникнути реальної відповідальності.НАБУ-САП обвинувачують нардепа Сергія Кузьміних в отриманні 558 тис. грн хабаря від представника приватної компанії за перемогу в тендері на закупівлю систем УЗД для лікарні у Житомирській області. Дуже сподіваюсь, що цей рішала заїде на СІЗО, отримає вирок і поїде в колонію. І так, якщо він спригне, то це пряма відповідальність тих, хто завів його в парламент. Ще один приклад чому топ-корупціонери не мають виходити під заставу…
👊 В Криму обстановка для окупантів погіршується з кожним днем через систематичні удари Сил оборони України. На додачу до серйозних проблем з паливом додалися проблеми з електроенергією. Крим чекає блекаут, бо для генераторів немає палива. Вже є проблеми з водопостачанням, ну логічного, бо знову ж таки, без електроенергії насоси не працюють. Для так званого «цивільного населення» з сьогоднішнього дня паливо більше не продається ні за яких умов, це результат наших послідовних ударів по російським НПЗ. І так, путін в першу чергу буде думати як забезпечити паливом Москву, а не Крим. Тож півострів стане островом в прямому сенсі цього слова. На додачу до цього, минулої ночі Сили оборони України успішно уразили нафтовий термінал у Керчі, це означає, що ситуація для окупантів в Криму найближчим часом не покращиться. Таким чином туристичний сезон буде зірваний, а для великої кількості нинішнього так званого «місцевого населення» це єдине джерело доходу на рік. Великий оптимізм в тому, що ми ще маємо засоби ураження щоб розвивати цей успіх в Криму. Велика робота пророблена Силами безпілотних систем по системним ударам по російських системах ППО в окупованому Криму і вона зараз починає давати плоди. С-300/400 виносяться регулярно. Тож все тільки починається 😈
Прошу максимального поширення! Потрібен розголос!!!Цей допис є Ультиматумом до Київської міської влади стосовно кричущих порушень прав важкопоранених військових в Лікарні швидкої допомоги в місті Києві!Маю черговий факт кричущої бездіяльності керівництва Київської Лікарні швидкої допомоги, що призвів до важких наслідків – смерті пораненого військового. Так, попри те, що протягом останнього місяця ми встановили чисельні грубі порушення прав пацієнтів в цій лікарні, київська міська влада проігнорувала цю інформацію і не вжила жодних заходів. 9 червня в КНП «Київська міська клінічна лікарня швидкої медичної допомоги» помер поранений боєць 56-ї окремої мотопіхотної Маріупольської бригади ЗСУ Сергій Кузнєцов.Це не перший сигнал. Нагадаю хронологію всього трешу в БСП, який ми встановили:Зима 2026 року. Під час масованої ракетної атаки на Київ через відсутність електропостачання та будь-якого резервного живлення лікарі реанімації та протишокової терапії понад дві години лікарі були змушені працювати в повній темряві без доступу до критично важливого обладнання. Серед постраждалих були співробітники ДСНС, які отримали поранення внаслідок повторного удару по місцю проведення рятувальної операції. Двоє важкопоранених пацієнтів не були вчасно доставлені до операційних через непрацюючі ліфти, що позбавило їх шансу на порятунок.Квітень 2026 року. Понад 80 Служб супроводу Сил оборони України звернулися до Командування Медичних сил ЗСУ із вимогою припинити направляти поранених військовослужбовців до цього закладу. Це безпрецедентний випадок за весь час повномасштабної війни — особливо з огляду на те, що йдеться про один із найбільш забезпечених медичних закладів країни. Причиною стало саме порушення прав поранених військовослужбовців та неналежне лікування. Квітень–травень 2026 року. В рамках роботи в комісії ми виявили численні систематичні порушення прав пацієнтів, корупцію та неналежне лікування поранених військовослужбовців, а також злочинну бездіяльність керівництва лікарні. Нами було рекомендовано звільнити директора лікарні та провести прозорий конкурс, але Департамент охорони здоровʼя КМДА продовжив покривати злочинну бездіяльність керівництва цього закладу, не дослухавшись до наших рекомендацій. 9 червня 2026 року. Смерть Сергія Кузнєцова, яка є черговим свідченням системних порушень у роботі лікарні. Протягом тривалого часу лікарі інших медичних закладів висловлюють стурбованість щодо стану пацієнтів, які надходять до них після лікування в БСП. Ключові претензії такі:Системні випадки виявлення різних інфекцій у поранених та погіршення їхнього стану, яке, на думку медиків, не відповідає початковій тяжкості отриманих ушкоджень.Вимагання коштів і дороговартісних препаратів, які мають надаватися безоплатно в межах програми медичних гарантій та закуповуються за кошти НСЗУ і бюджету міста Києва. Про це неодноразово заявляли поранені та члени їхніх родин і ми це офіційно встановили, коли працювали в комісії по перевірці закладу. Антисанітарія у відділеннях, неналежні умови перебування пацієнтів, нестача чистої постільної білизни, несвоєчасна заміна білизни, зокрема для хворих із гнійними ранами.Вища смертність серед поранених у цьому закладі, ніж в інших лікарнях, які працюють із військовими пацієнтами.Попри численні скарги, публічні звернення та резонансні інциденти, належної оцінки ситуації досі не надано. Відсутність ефективної реакції з боку органів влади та контролюючих інституцій створює атмосферу безкарності, у якій подібні випадки повторюються знову і знову.Захисники України, яких вдалося евакуювати з поля бою, не повинні втрачати життя через прорахунки, недбальство та системні проблеми всередині медичних закладів.Ця ситуація обʼєднала ще більше військових, ветеранів, волонтерів та громадськості.
🫰Перший заступник голови парламентського Комітету з енергетики та голова ТСК з цього ж питання, народний депутат від партії «Батьківщина» Олексій Кучеренко фігурує на «плівках Міндіча». Проєкт журналістських розслідувань «Схеми» (Радіо Свобода), проаналізувавши отримані фрагменти так званих «плівок Міндіча», на яких підозрювані у розкраданні на енергетиці Ігор Миронюк та Дмитро Басов згадують нардепа від партії Тимошенко – Кучеренка як людину, через яку можна просувати власні інтереси. А також – угоду про продаж Кучеренком нерухомості в центрі Києва, з якої випливає, що голова енергетичної ТСК ще до президентства Володимира Зеленського мав справи із ще одним фігурантом розслідування НАБУ – Олександром Цукерманом. Його родині нардеп продав квартиру в будинку в центрі Києва, де, за даними правоохоронців, згодом був облаштований один із «бек-офісів», в якому збирали готівку для передачі високопосадовцям.Та найпоказовішою є саме робота нардепа Кучеренка як голови парламентської ТСК по корупції в енергетиці. Працюючи фактично паралельно зі слідством НАБУ, ця ТСК, яку він очолював, корупції в «Енергоатомі» не виявила. У звіт не потрапило жодних даних про ті махінації на підприємстві, які згодом стали відомими на всю країну під назвою «справа Мідас». Крім Кучеренка, на плівках лунали прізвища ще двох членів ТСК з енергетики. Про це стало відомо під час обрання запобіжного заходу Дмитру Басову 12 листопада 2025 року.У ще одній перехопленій правоохоронцями розмові між Басовим і Миронюком йшлося про народних депутатів Анну Скороход (колишня «Слуга народу», тепер група «За майбутнє») та Сергія Нагорняка (фракція «Слуга народу»).
Вищий антикорупційний суд затвердив угоду про визнання винуватості між прокурором САП та колишнім Головою Верховного Суду Всеволодом Князєвим. НАБУ викрило суддю Князєва на схемі з ухвалення рішення в інтересах олігарха Костянтина Живаго, взяли на гарячому при хабарі $2,7 млн, з яких $1,8 млн були для Князєва і суддів, а $900 тис. для адвоката та нотаріуса. Покарання за угодою передбачає:- 5 років реального позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади в судових та правоохоронних органах строком на 3 роки;- конфіскація квартири та будинку у місті Миколаїв;- конфіскація коштів: 32 тис. грн, €1,7 тис. та $201 тис. До $1,248 млн, які були предметом неправомірної вигоди застосована спецконфіскація. Також угода передбачає, що Князєв має перерахувати на підтримку Збройних сил України через фонд «Повернись живим» грошові кошти на загальну суму $1,1 млн. Ось цей момент мені незрозумілий, бо в нього немає таких легальних коштів, їх тупо немає в декларації, відтак, коли він буде вносити їх, це буде прямою ознакою злочину в контексті незаконного збагачення, бо вони незадекларовані.Як стверджує обвинувачення, укладання угоди стало можливим після того, як Князєв надав викривальні показання. На підставі цих показань правоохоронці повідомили про підозру іншим фігурантам справи. За версією слідства, суддя Великої Палати Верховного Суду Жанна Єленіна, судді Верховного Суду Ірина Григор’єва та Ігор Желєзний, а також суддя у відставці Олександр Прокопенко одержали неправомірну вигоду за ухвалення рішення в інтересах Жеваго.У мене дуже неоднозначне ставлення до цієї угоди. Поясню. Санкція частини 4 статті 368 передбачає набагато жорсткіше покарання, а саме від 8 до 12 років позбавлення волі. І інтерес держави в такому резонансному злочині, це щоб топ-корупціонер отримав максимум із застосуванням повної конфіскації майна. З іншої сторони добре, що викрито інших суддів, але погано, що цього не зробило слідство. Неправомірна вигода по суті є одним з найлегших в доказуванні корупційних злочинів, особливо, коли особу викривають при передачі коштів. Питання чи можна було викрити всіх учасників схеми в тому числі решту суддів? На моє переконання так, бо не дуже важко дослідити, які рішення Верховний Суд прийняв в інтересах олігарха Живаго і який був склад суддів. З іншої сторони, добре, що він взагалі не спригнув як і його колеги судді. Але в сухому залишку це більше відкуп, бо досидіти йому залишилось трохи більше 4 років, та найбільше питань до його досить скромної декларації, що вказує на те, що більшість його майна зареєстрована на підставних осіб, відтак, він зможе зберегти свої активи. Ще раз, ми говоримо про суддю у якого лише один хабар перевалював за мільйон доларів. Тому я не бачу чому тут радіти в такій угоді, так, вона не прям жахлива для інтересів держави, але точно приводів для радості немає…Щоб ви просто розуміли наскільки все недопрацьовано по цьому персонажу. Князєв жив в 4-кімнатній квартирі площею 133 квадратів на столичних Липках, що неподалік урядового кварталу, вона була оформлена на фунта, а суддя її типу «винаймав», тільки от сума оренди складала одну тисячу гривень на місяць. З цією хатою так нічого і не зробили, для Князєва це обійшлося адмінкою зі штрафом в 2 550 грн та конфіскацією суми недоплаченої за ринковою вартістю оренди 906 600 грн і на цьому все.
Воююча країна не може втрачати людей від дій неадекватів на дорогах, це нівелює подвиг українського військового, який зробив все, щоб в тилових містах продовжувалося життя. 5 червня у Києві, у Солом’янському районі, чергова примажорена 49-річна патороч на Mercedes влаштувала перегони по Києву, він на величезній швидкості влетів в підземний перехід та вбив людей. Загинуло 4 людини, серед них 12-річний хлопчик. А тепер давайте говорити доросло, фактами про те, що цьому сприяло. На мою думку, один з основних факторів, який цьому сприяв, це похуїзм тих осіб, які називають себе законодавчою гілкою влади. В Україні штраф за перевищення швидкості 170 грн, максимальна можлива сума якщо водій летить 200 км/год аж 850 грн, якщо не встигне сплатити за 10 днів, то буде аж 1700 грн. Це близько 32€ і давайте відверто, це просто нікчемна сума, яка не змусить порушника задуматись, я вже мовчу про штраф у 3€, це взагалі виглядає як платна індульгенція на перевищення швидкісного режиму. І порушувати можна скільки завгодно…Це результат імпотенції парламенту, який мав би це регулювати. Те, що цей водій Mercedes маючи купу перевищень та ДТП не був позбавлений права керування – це їхня відповідальність! 18 разів він порушив ПДР лише в цьому році і все добре, ганяв поки все не закінчилось трагічною закономірністю…І особливо це зараз актуально в контексті постійних намірів недомірка Гетьманцева збільшити податки для малого бізнесу та простих роботяг. Ось де можна наповнити бюджет і всі це підтримають – серйозне збільшення штрафів за порушення ПДР! Перевищення швидкості має бути болючим й в 10 разів більшим штрафом! Тобто понад 10 тисяч гривень за перевищення на 50 км/год і позбавлення права керування за більше ніж три таких грубих порушення. Те саме стосується проїзду на червоне світло, перетину подвійної суцільної смуги і тд. За кермування в нетверезому стані до існуючого штрафу та позбавлення прав, треба нарешті додати арешт на 15 діб та реальний річний тюремний термін за повторне порушення. А глобально у нас давно треба запровадити прогресивну шкалу штрафів в залежності від статків правопорушника. Щоб для умовного бухого футболіста із заробітною платою $50 000 на місяць це було теж боляче. Абсолютно справедливим буде впровадження норми, яка буде передбачати за управління автомобілем без прав або в стані алкогольного спʼяніння – конфіскацію транспортного засобу в бойові підрозділи Сил оборони. Нам так передавали автомобілі від уряду Латвії, це ганьба, що ми цього досі не робимо. Тепер давайте поговоримо про відповідальність для недоводіїв за вбивства людей.Максимальний термін, який може отримати водій Mercedes, який вбив 4 людини – це від п'яти до десяти років позбавлення волі з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років. Якби те саме було вчинено без автомобіля, то це було б довічне, різниця лише в тому, що знаряддям вбивства є транспортний засіб, а відтак, це підпадає під спеціальну статтю. Якщо ми говоримо про ДТП, де люди вижили, але отримали тяжкі тілесні ушкодження та каліцтва, то тут ще все гірше. Відповідальність у вигляді позбавленням волі на строк від трьох до восьми років з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років або без такого. Як правило для мажорів в таких справах все закінчується мінімальними умовними покараннями. Згадаємо як донька нардепа Арʼєва збила людину на пішохідному переході і отримала умовний термін, хоча в її крові знайшли наркотичну речовину. Безсумнівно відповідальність за ДТП з постраждалими має бути жорсткішою і без умовних термінів. Чим зараз керується бухий мажор, який сідає за кермо? Правильно, він знає, що закидає родину потерпілих баблом, а його адвокати потім зроблять з нього янгола, якому треба дати мінімальний умовний термін. Сьогодні влада має нарешті згадати для чого вони наділені повноваженнями законотворчої діяльності та нарешті посилити відповідальність за порушення ПДР! Сьогоднішня їхня імпотенція вбиває українців!
Партія Народовладдя вітає наших друзів із Соціал-народної партії Данії (SF) з формуванням уряду! У Данії, після 70 днів перемовин, сформовано уряд. Найдовші в історії країни коаліційні переговори дали нову парламентську більшість, що є кращою для Данії та України. Частиною цієї більшості є також і Jørgen Kvist, який минулого року виступав на З'їзді нашої партії Народовладдя у складі делегації SF.Новий уряд Данії стоїть на позиціях підтримки України проти агресії російського імперіалізму. З 2022 року саме данці найбільше допомагають українцям із розрахунку на душу населення. Також нова правляча коаліція має значно більше представництво партій, які виступають за інтереси людей праці, соціально справедливу економіку та захист довкілля.В підсумку це означає, що Данія матиме більше трудових прав, кращу освіту і соціальний захист, питну воду в кранах та загалом більше справедливості, а Україна матиме ще більш надійного партнера.Партія людей праці Народовладдя вітає наших друзів з Соціал-народної партії Данії з входженням у коаліційний уряд та отриманням можливості працювати на інтереси данського народу в 5 міністерствах, після багатьох років у опозиції!Бажаємо нашим данським союзникам в боротьбі за соціальну справедливість і справжню демократію втілити якомога більше пунктів їхньої програми, спрямованої на захист інтересів людей праці та довкілля!
Держава Ізраїль вкотре вказує кого нам і як кого вшановувати, абсолютно наглим чином втручаючись в українську внутрішню політику. Ізраїльському уряду варто згадати, що Україна одна з найбільш цивілізованих країн в Європі по відношенню до євреїв. В Києві побудований один з найбільших меморіалів Голокосту. Рівень антисемітизму в Україні найнижчий в Європі й ми єдина країна у кого він не перевалює за 5%, для порівняння – Польща 18%, Румунія 22%, Чехія 19%. Попри абсолютно дружню українську політику до Ізраїлю, останні демонструють абсолютно протилежні дії. Ізраїльській владі цілком нормально продовжувати стосунки з рф, яка впроваджує політику геноциду українців, які регулярно завдають терористичних ударів по мирним українським містам. Максимально дико ця співпраця виглядає ще й тому, що росія є союзником та головним постачальником зброї для Ірану, який в свою чергу виступає головним спонсором і організатором антиізраїльських угруповань, таких як «ХАМАС» та «Хезболла». І тут щось я не чув про вимоги від Ізраїлю до рф, про якусь там комісію на цю тему, чи уповноваженого, ізраїльська влада умисно ігнорує цей факт.Також не варто забувати, що на початку 2025 року Ізраїль проголосував проти резолюції ООН щодо сприяння досягненню всеосяжного та справедливого миру в Україні. Не маю звички на відміну від Ізраїльської влади, вказувати кому і як кого у себе вдома шанувати, але не можу не згадати, якщо вони вже самі почали. В Ізраїлі на офіційному рівні з перепохованням та назвою вулиць вшанований злочинець, агент радянських спецслужб – Самуїл Шварцбард, який виконав замовне вбивство Симона Петлюри – одного з видатних українських діячів минулого століття. Відтак, вкотре наголошую, що наші стосунки з державою Ізраїль мають будуватися за принципом дзеркальної поведінки. І до поки Ізраїль не визнав Голодомор на офіційному рівні геноцидом українського народу, поки росіяни мають можливість використовувати Ізраїль як дружній економічний майданчик, то ні про які розширені спеціальні умови для них в Україні, мови й бути не може. Треба навчитися поважати український народ, а не повторювати тупу російську пропаганду про тих українців, хто через свою позицію сидів в нацистських концтаборах. А ну звісно, зараз ще вони напишуть, що я антисеміт, бо це їх улюблена модель захисту, коли від них вимагаєш поваги до нашої держави.
В Києві співробітники Шевченківського ТЦК напали та побили важкопораненого учасника бойових дій Артема Мороза. Попри ампутацію кінцівок він досі на службі в ЗСУ. Ця новина просто не вкладається в голові. Артема я знаю особисто ще з часів первинного протезування. Позитивна нормальна не конфліктна людина, яка захоплюється танцями. Вчора ввечері на нього напала група вилупків на бусі, вони виявилися співробітниками Шевченківського ТЦК, Артем зазнав тілесних ушкоджень. На його дружину також напали та змусили видалити відео. Просто відповідальності цих осіб буде замало. Все керівництво цієї установи має бути звільнено та з пониженням у званні відправлені на бойові посади в Шквал, я думаю там колектив їм трохи підрозкаже за життя.Ця історія вкотре демонструє, що безкарність породжує злочини! Дуже багато подібного по всій Україні, де оповіщення та мобілізаційні дії перетворюються у відвертий бандитизм, але головні фігуранти та їх керівництво системно уникають відповідальності. Така імпотенція з боку влади на подібні злочини підриває весь авторитет війська та послаблює нашу обороноздатність!
Разом з Protez Foundation я на OT World 2026 – найбільшій у світі виставці та конгресі, який присвячений протезуванню, ортопедії та технологічній реабілітації. Провідні світові виробники, науковців та лікарі зібралися в одному місці, щоб обмінятися досвідом та посилити партнерства. Ми маємо зустрічі з безліччю виробників протезних виробів для того, щоб протезування в Україні ставало більш конкурентним та технологічним. Я радий, що сьогодні в цій галузі на нас в світі рівняються багато в чому, бо наші протезисти мають справу з найскладнішими ампутаціями, але попри це ми демонструємо високий рівень повернення пацієнтів до повноцінного життя. А ще більше мене тішить, що тут в Лейпцигу немає жодної компанії з росії та їх сателітів і вона зараз відрізана від технологічних новинок в галузі протезування. Так має бути, бо терористи не мають права на технології! Загалом маємо досить високий оптимізм в тому, що в Україні на ринку зʼявиться ще більше технологічних протезів та ортезів, що дасть змогу нашим людям повертатися до активного життя.