Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Офіс Президента
Añadido 14 jul. 2024

Офіс Президента

@OP_UA
Número de suscriptores: 80 858
Fotos: 8,050
Videos: 2,940
Enlaces: 8,680
Descripción:
Офіційний канал Офісу Президента України в Telegram. Детальніше про роботу Офісу на сайті: https://www.president.gov.ua

👥 Número de suscriptores

80 858
Promedio/Día:: -18
Promedio/Tiempo:: -59
Promedio/Mes:: -580

👁️ Vistas promedio por mensaje

16 452
Promedio/Día:: 22,800
Promedio/Tiempo:: 16,971
ERR: 20.35%

📊 Mensajes por Día

3.6
Último día: 2
Promedio semanal: 5
Promedio por día: 3.6

Historial de cambios de estado

Oficialmente confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 9,400 25-01-19 13:04
⚡️ Головне зі звернення Президента➡️ Щойно підписав указ, який надає силу рішенню РНБО про санкції. Блокуємо пропагандистів, які працюють на Росію, осіб, які перейшли на сторону ворога, і тих, хто допомагає Росії продовжувати війну. А також ми продовжуємо позбавляти державних нагород – на звання Герой України заслуговують тільки ті, хто дійсно життя присвячує Україні. Ми готуємо зараз і нові санкційні рішення. Будуть вони незабаром. ➡️ Сьогодні ж буде кілька призначень. Перше: в застосунку «Армія+» завершилось опитування щодо нового керівника Національної академії сухопутних військ імені Сагайдачного. Важливо, що це рішення ухвалюється разом з нашими військовими.  ➡️ Головком та командувач Сухопутних військ запропонували п'ять кандидатів – це бригадні генерали Сергій Баранов та Михайло Сидоренко, це полковники Євген Ласійчук, Олександр Бакулін та Роман Качур. Найбільше голосів набрав саме полковник Роман Качур. Він добре знає фронт, він командував 55-ю окремою артилерійською бригадою.  ➡️ Я говорив з полковником Качуром – він має бачення того, що змінити у військовій освіті й конкретно в Національній академії сухопутних військ. Доручив йому представити суспільству, що зміниться в академії, провести аудит в академії – повноцінний аудит: і того, як фінансується, і того, як навчаються курсанти, і того, хто працює в академії.  ➡️ Доручив міністру оборони України Умєрову призначити полковника Качура на посаду начальника академії. Нам потрібна максимально якісна підготовка наших воїнів, наших офіцерів, і підготовка на основі досвіду цієї війни, на основі героїзму українських хлопців на фронті.  ➡️ Українській армії потрібні лідери тактичної ланки – сильні сержанти, сильні лейтенанти. Я дякую всім нашим воїнам, які взяли участь в опитуванні. І ми продовжимо за допомогою «Армії+» й інших цифрових інструментів нашої держави залучати наших людей до ухвалення державних рішень. ➡️ І друге призначення: бригадний генерал Геннадій Шаповалов працюватиме з нашими партнерами у Вісбадені, його завдання – це координація безпекової допомоги Україні. Слава Україні! 🇺🇦🇺🇦🇺🇦
👁 10,300 25-01-18 17:52
⚡️ Головне зі звернення Президента➡️  Сьогодні після ракетного удару по Києву весь день тривав розбір завалів. Тільки під вечір завершили. Тривають роботи в Запоріжжі – шукають людину під завалами. Зараз рятувальники працюють на місці ракетного удару по Харківщині. Усім, хто постраждав від цих ударів, надається необхідна допомога. ➡️ Я вдячний усім лікарям, працівникам ДСНС, комунальним службам, поліцейським нашим, які задіяні в рятувальній роботі. На жаль, були забрані життя цими ракетами. І в Києві, і в Запоріжжі є загиблі. Мої співчуття всім рідним та близьким. ➡️ Удари були, зокрема, балістикою. Незмінно працюємо заради більшої кількості систем ППО для України – сучасних систем, які можуть збивати таку балістику. І над тим працюємо, щоб наша українська армія могла активно діяти проти пускових установок ворога, зокрема, на російській території. ➡️ Я вдячний усім партнерам, які підтримують нас у цьому. Наша далекобійність – це один із ключових інструментів захисту життя. Я дякую всім нашим воїнам Збройних Сил України, Служби безпеки України, ГУР, Служби зовнішньої розвідки, які для нас, для всіх українців, забезпечують необхідну далекобійність, зокрема й нашими власними силами. Щоночі можна побачити, як війна повертається додому – цілком справедливо, завдяки нашим дронам і ракетам – на російські військові об’єкти. ➡️ Сьогодні також дуже добре попрацювали українські правоохоронці: СБУ, ДБР, Національна поліція, наша прокуратура. Є протидія зрадникам та різного роду схемам, які послаблювали нашу державу, наше українське суспільство. І кожен, хто стає на шлях проти України, проти закону в Україні, повинен пам’ятати, що буде відповідь. ➡️ Готуємо зараз також і нове рішення по санкціях РНБО – завтра буде указ. Слава Україні!
👁 11,000 25-01-11 12:38
⚡️ Головне зі звернення Президента➡️ Щойно провів Ставку. Головне – наші операції з дронами та закупівлі на цей рік, закупівлі всього, що необхідно Силам оборони.➡️ Сьогодні доповідали щодо контрактів – тих, які вже виконуються і тих, які заплановані. Це спільне завдання виробників зброї, наших урядовців та всіх, хто залучений, – зробити цей рік рекордним щодо дронів усіх видів, а також суттєво наростити виробництво українських ракет, артилерії, усієї необхідної техніки.➡️ Я доручив збільшити кількість замовлень дронів. Це вже виконується. Наші арсенали – це одна з гарантій незалежності, як і влучність наших воїнів. І я дякую всім нашим підрозділам, які завдають ударів по території Росії: по військових обʼєктах, по військовій логістиці окупанта. Все більше має бути таких важливих результатів. ➡️ Хороший є також санкційний удар на цьому тижні, я вдячний партнерам за це. Є американські санкції проти нафтового сектору Росії – санкції проти тіньового танкерного флоту, проти компаній, таких як «Сургутнєфтєгаз» – це особистий гаманець Путіна. Також дякую за санкції проти функціонерів «Росатома», і це важливо – тиснути на російську «атомку» за те, що вони досі утримують в заручниках нашу Запорізьку атомну станцію. ➡️ Велика Британія теж робить свої нові санкційні кроки, щоб обмежити доходи Москви від енергоресурсів. Є новий санкційний пакет і від Японії проти російського виробництва зброї: обмежується постачання компонентів, деякі вагомі схеми, що підтримують російське виробництво зброї.  ➡️ Цими днями під час візиту в Італію теж говорили, зокрема, щодо санкцій. Італія принципово підтримує цей тиск на Росію. Я дякую за допомогу в блокуванні російських схем обходу санкцій. Також за спільну роботу в ЄС для продовження всіх форм примусу Росії до миру. ➡️ Сьогодні також міністр оборони Умєров доповів щодо своїх перемовин на «Рамштайні» з партнерами: наші оборонні коаліції – вони працюють ефективно. ➡️ І ще один результат цього тижня. Наші хлопці із Сил спеціальних операцій, а саме тактична група № 84, а також воїни-десантники взяли в полон двох солдатів з Північної Кореї. Вони живі та вже доставлені в Київ. В полон їх узяли на Курщині, і це було непросто: інші військові з Північної Кореї та росіяни намагаються добивати своїх поранених корейців – саме щоб вони не потрапили в полон. Зараз ці двоє отримують медичну допомогу, спілкуються зі слідчими СБУ. Росіяни видають цим корейцям свої документи, але нікого цим не обмануть. Саме Росія робить усе для продовження й розширення війни і буде за це відповідати.Слава всім нашим воїнам!Слава Україні! 🇺🇦🇺🇦🇺🇦
👁 9,700 25-01-06 18:35
⚡️ Головне зі звернення Президента➡️ Сьогодні провів Ставку, і ще була тривала окрема доповідь Головкома Сирського та керівника Генштабу Баргилевича. ➡️  Перше – це захист наших фронтових напрямків, Покровська передусім. Я вдячний усім бригадам, кожному нашому воїну, які зараз саме там. Ми обговорили питання щодо комплектування бригад, також ротації. Армії потрібно більше внутрішніх системних змін, щоб на всіх рівнях у Силах оборони управління людьми стало ефективним. Були також сьогодні детальні доповіді відповідальних командувачів щодо формування й тренування наших бригад. ➡️ Друге – це Курська операція. Сьогодні рівно п’ять місяців від початку наших дій на Курщині, і ми зберігаємо буферну зону на російській території, активно знищуємо там російський військовий потенціал. За час Курської операції ворог втратив уже понад 38 тисяч своїх солдатів – тільки на цьому одному напрямку, із них близько 15 тисяч – безповоротно. Росіяни перекинули на Курщину сильні свої підрозділи, там задіяні солдати з Північної Кореї. Важливо, що всю цю свою силу окупант не може зараз спрямувати на інші наші напрямки, зокрема на Донеччину, зокрема проти Сум, зокрема на Харківщину чи Запоріжжя. Я дякую всім нашим воїнам, які повертають війну додому, у Росію, і дають більше безпеки й більше сили Україні. ➡️ Провів сьогодні нараду з міжнародниками – планування наших зустрічей і перемовин на січень. Прискорюємо постачання зброї в Україну та працюємо для нових і більш довготривалих відносин із партнерами. Ми готуємо хороші дипломатичні новини для України.Слава Україні! 🇺🇦🇺🇦🇺🇦
👁 11,900 24-11-14 18:28
⚡️ Головне зі звернення Президента➡️ Продовжуємо працювати для підготовки нашого внутрішнього Плану стійкості – того, що потрібно, щоб Україна вистояла. ➡️ Сьогодні опрацювали кілька пунктів, і зокрема – культурний суверенітет, те, що стосується і культурної спадщини України, і сучасної культури, і культурної дипломатії. Виробництво українського контенту, і заради цього – реальне, дієве об’єднання культурної спільноти в Україні. Це частина нашої сили та елемент гарантування зв’язків України з глобальним світом. Бувають речі, які не здатні донести іншим ані політики, ані громадські діячі, ані інформаційний простір. Але емоції роблять це. Мистецтво це робить. Культура загалом – це інструмент, який працює однаково заради людяності в різних частинах світу. Ми маємо приділити цьому значно більше державної уваги, і це буде. ➡️ Також сьогодні опрацювали пункт внутрішнього Плану щодо безпеки – безпеки в усій нашій країні, у кожній області, у кожній громаді. Це основа. Безпечний простір, який потрібен кожній нашій людині. ➡️ Хороші напрацювання є в Міністерства внутрішніх справ, у Служби безпеки України. Все обов’язково впровадимо. ➡️ Вже опрацювали пункти, зокрема, щодо енергетики – детально все підготовлено – і щодо зброї: нашого виробництва, нашої співпраці з партнерами. ➡️ Загалом 10 пунктів, які будуть представлені наступного тижня, і під кожен пункт разом з українським громадянським суспільством, разом з усіма, хто готовий доповнювати раціональними ідеями, із бізнесом ми підготуємо фактично базовий, доктринальний документ для України, для нашої стійкості. З чіткими додатками. Покроково. Те, як ми спрямуємо наші внутрішні можливості заради української перемоги. Заради того, щоб ми мали право на це слово – «перемога». Ми всі – кожен українець, кожна українка. Мільйони людей, які мріють про завершення цієї війни справедливо для України й працюють заради цього, воюють заради цього. ➡️ Сьогодні була доповідь Головкома Сирського. Як і завжди, саме із цього починається день. Не тільки Донеччина – ще Куп’янський напрямок, наші воїни там спрацювали дуже ефективно. Я вдячний усім за стійкість. Південні напрямки. Курська операція. Пишаюся всіма нашими людьми, кожним підрозділом, який тримає позиції та забезпечує Україні можливість переконувати світ. Переконувати, що люди мають виграти. Саме те, заради чого б’ється Україна. ➡️ Я дякую всім, хто допомагає! Дякую всім, хто з Україною!Слава Україні! 🇺🇦🇺🇦🇺🇦
👁 12,200 24-11-13 19:19
⚡️ Головне зі звернення Президента➡️ Вдячність нашим воїнам ППО, кожному й кожній у різних видах і родах сил, які здійснюють захист неба. Щоночі, щодня – збиття російських «шахедів» і ракет. Сьогодні вранці збили російську балістику. Це вагомо. Кожен такий успіх – це порятунок життів наших людей. Україна вдячна всім нашим партнерам, які допомагають протиракетами й системами захисту неба. Зараз працюємо, щоб додатково збільшити постачання від партнерів – і по ракетах, і по комплексах захисту, і по всьому, що необхідно для посилення наших мобільних вогневих груп. Стратегічна мета – досягти й такого практичного рівня співпраці з партнерами, щоб ми тут, в Україні, могли виробляти необхідні для нас системи протиповітряної оборони та протиракети.  ➡️ Говорив сьогодні з канцлером Німеччини Олафом Шольцом. Німеччина – лідер у підтримці саме ППО. І ми обговорили зараз постачання ще однієї системи IRIS-T і роботу надалі над розвитком повітряного щита. Також обговорили формат «Рамштайну»: співпраця, яка принесла багато користі Україні та всім партнерам, – це наша спільна сила. І також обговорили підготовку зустрічі «Групи двадцяти» в Бразилії – вже наступного тижня. Домовляємось із партнерами, щоб позиція України була представлена в усіх відповідних дискусіях. Тільки разом світ здатен гарантувати справді надійний мир і тривалий спокій для міжнародних відносин. ➡️ Була доповідь Головкома Сирського: фронт, і найбільше уваги – Донеччині. Також – спробам окупанта розширити наступальні дії, зокрема це Купʼянський напрямок; я вдячний усім нашим підрозділам за стійкість. І загалом я хочу відзначити бойові бригади, які цими днями проявили себе надзвичайно сміливо та результативно. 24-та окрема механізована бригада, 44-та окрема артилерійська, 60-та і 65-та окремі механізовані, 68-ма окрема єгерська, 102-га, 124-та і 126-та бригади ТрО, 128-ма окрема гірсько-штурмова й 406-та окрема артилерійська бригади. Молодці, воїни! ➡️ Активно працюємо за пунктами внутрішнього Плану стійкості України – Плану, який наповнить внутрішньою силою все те, що ми представили партнерам у Плані перемоги. Сьогодні були наради з урядовцями, керівниками державних компаній, а також відповідальними в Офісі Президента за напрямами, секретарем Ради національної безпеки і оборони. Включаємо в документ і те, що пропонували громадські організації. Триватимуть і надалі такі обговорення з усіма, чия експертиза може підтримати державу. Потрібен детальний, доктринальний підхід. Щоб наша держава зараз вистояла. І треба дотиснути Росію до чесного миру. Обов’язково всі внутрішні сили консолідуємо. Вдячний усім, хто нам допомагає!Слава Україні! 🇺🇦🇺🇦🇺🇦
👁 11,800 24-11-03 21:02
⚡️ Головне зі звернення Президента ➡️ Сьогодні я хочу звернутися до наших партнерів щодо одного з базових елементів миру. ➡️ Україна завжди радіє, коли вдається повернути з російського полону наших людей. Повернути додому. Воїнів, цивільних. Це надзвичайно складно, але ми робимо все, що можна, щоб обміни відбувались.  ➡️ Проте найскладніше повертати не дорослих, а дітей. Маленьких українців, які вкрадені в рідних. Дітей, які вивезені з тимчасово окупованої нашої території – вивезені в Росію. І яких Росія намагається сховати. ➡️ Ніхто сьогодні не скаже точно, скільки їх. Ми знаємо про десятки тисяч. Це й зовсім маленькі діти, і підлітки. Ті, у кого є рідні в Україні. І ті, чиї рідні, на жаль, загинули від російських ударів. ➡️ Іноді щастить, і діти самі можуть вийти на зв’язок із волонтерами, правозахисниками чи своїми родичами в Україні. Але більшість росіяни просто позбавляють будь-яких засобів зв’язку, забирають та знищують документи дітей, відправляють їх у чужі російські сім’ї. В неволі не те що роки, а кожен день має значення. І так само має значення кожне зусилля, яке допомагає звільняти наших людей.  ➡️ Цього тижня в Канаді відбулась конференція щодо пункту Формули миру, який присвячений саме такому нашому завданню – повернути додому всіх українських полонених, усіх наших депортованих і вкрадених українців. Участь у конференції взяли понад 70 держав та міжнародних організацій. Є повна підтримка для наших людей, для нашої держави та для нашої мети.  ➡️ Кожен обмін полонених – це досягнення. Кожна дитина, яка повернулась додому в Україну, – це щастя. Але всіх – всіх маємо повернути. Працює наша ініціатива Bring Kids Back UA. Разом із нами для цього Об’єднані Арабські Емірати, Катар, Ватикан – країни-посередники – та багато інших країн.  ➡️ Ми хочемо справжнього миру для України – для нашої землі та для всіх наших людей. І це справедливо. Справедливо – повернути додому всіх, кого війною хотіли дому позбавити. Мир має бути надійним.  Я дякую всім, хто допомагає Україні!Слава Україні! 🇺🇦🇺🇦🇺🇦
👁 11,800 24-08-10 17:46
⚡️ Головне зі звернення Президента  ➡️ Перш за все відзначу за цей тиждень усіх наших воїнів – бойові бригади, які дійсно результативно захищають нашу державу і знищують окупанта. Увесь фронт ми не залишаємо без уваги. Кожен напрямок, всі точки бойових зіткнень. Сумщина, Харківщина, всі напрямки на Донеччині, зокрема найбільш жорсткі – Покровський, Торецький, Краматорський, – і південь нашої держави. Всюди є за що подякувати українським воїнам. ➡️ Особливо відзначу 47-му і 110-ту окремі механізовані бригади. Це саме Покровський напрямок. Молодці, хлопці! Ще – 1-й окремий штурмовий батальйон, 35-та окрема бригада морської піхоти, 54-та окрема механізована бригада, 57-ма і 59-та окремі мотопіхотні, 77-ма окрема аеромобільна та 100-та окрема механізована бригади. Дякую всім вам! А також – спеціальні підрозділи ГУР за дії на Південному напрямку.  ➡️ Сьогодні кілька разів уже доповідав Головком Сирський – щодо фронту та наших дій і витискання війни на територію агресора. Дякую кожному нашому підрозділу Сил оборони, які це забезпечують. Україна доводить, що дійсно вміє повертати справедливість і гарантує саме такий тиск, який потрібен, – тиск на агресора. ➡️ Також я хочу подякувати партнерам – усім тим, хто зробив тиждень результативним у санкціях проти Росії та осіб, що з нею повʼязані. Щотижня це повинно відчуватись – що санкції дійсно працюють і кожен, хто намагається їх якось обійти, отримує відповідь світу. Ми готуємо нові рішення, які обмежать російську державу. Я дякую за нові оборонні пакети для України. Є цього тижня американський пакет. Ракети для «стінгерів», снаряди для «хаймарсів», артилерія – 155-й калібр. Ми працюємо заради вчасної логістики, щоб допомога була відчутною на фронті якнайшвидше. І дуже ми очікуємо рішень щодо далекобійності – і від Сполучених Штатів, і від Великої Британії, і від Франції – сильних рішень очікуємо, які наблизять справедливий мир.➡️ Я провів щойно нараду – підготовчу, про рішення, яке зміцнить нашу українську духовну незалежність. Ми маємо позбавити Москву останніх можливостей обмежувати свободу українців. І рішення для цього повинні бути на сто відсотків ефективними – дійсно працюючими. Ми їх забезпечимо.Слава Україні! 🇺🇦🇺🇦🇺🇦
👁 13,200 24-08-08 16:15
⚡️ Головне зі звернення Президента  ➡️ Сьогодні було вже три доповіді Головкома Сирського – доповіді результативні. Саме такі, які потрібні нашій державі зараз. ➡️ Я вдячний кожному воїну, кожному солдату та командиру, які забезпечують захист наших, українських, позицій та виконання завдань нашої оборони. Українці вміють досягати своїх цілей. І це не ми вибрали досягати цілей у війні. Росія принесла війну на нашу землю й повинна відчувати, що нею зроблено. Ми ж прагнемо якнайшвидше досягти своїх цілей у мирний час – за умов справедливого миру. І це буде. ➡️ Сьогодні також була доповідь міністра оборони Умєрова щодо постачання озброєнь та техніки нашій армії. Ми працюємо над тим, щоб постачання було незмінно вчасним. Доповідав сьогодні також керівник СБУ Малюк – про наші операції та про делікатну роботу СБУ, яка захищає українців – захищає від російських диверсій та спроб замахів усередині нашої держави. ➡️ Я дякую сьогодні і всій команді розробників нашого нового цифрового державного сервісу «Армія+». Представили цей застосунок. Зараз важливо, щоб усі наші командири в Силах оборони почали використання – отримали необхідні ID, дізналися всі технічні деталі. І «паперову армію» треба залишати в минулому. Ми будемо й надалі розвивати нашу «Дію» – додавати їй сервіси, і вже скоро запрацює наша «Мрія» – третій елемент державної цифрової інфраструктури – для дітей та батьків, для вчителів та шкіл. Реально для майбутнього України. Українці не мають витрачати час на застарілу та нікому непотрібну бюрократію. Те, на що українці можуть витратити час – із результатами для України, – світ бачить. Ми тримаємо позиції й додаємо Україні нові можливості.➡️ Провів тривалу нараду з міжнародниками: МЗС, Міністерство оборони, військові, ГУР, Офіс. Щодо нашої взаємодії з НАТО – загалом з Альянсом та, зокрема, із сусідами в регіоні, які є членами НАТО. Очевидно, що разом ми здатні додати більше безпеки й стабільності нашому регіону та всій Європі. І треба цю очевидність перевести в практичні кроки, у те, як ми у взаємодії зможемо додавати один одному реальної безпеки. Сьогодні обговорили наші спільні можливості захисту від ударів російських ракет і дронів – ми працюємо над реалізацією. Я дякую всім, хто допомагає!Слава Україні! 🇺🇦🇺🇦🇺🇦
👁 15,800 24-08-02 16:04
⚡️ Головне зі звернення Президента ➡️ Сьогодні було багато ґрунтовних нарад. Початок дня – справи військові. Була доповідь Головкома Сирського щодо фронтової ситуації. І найуважніше, звичайно, – щодо Покровського напрямку. Там незмінно – найбільш жорсткі бої, і цей напрямок потребує наших найбільш посилених відповідей окупанту. Кожна бригада, кожен підрозділ на Покровському напрямку – усі наші воїни, які зберігають стійкість там і захищають наші позиції попри російські штурми, багато в чому тримають основу захисту й на всьому сході нашої країни. При цьому ми не зменшуємо уваги й до всіх інших напрямків на фронті – на Донеччині, а також на Харківщині та в південних наших областях. Я вдячний кожному й кожній, чия хоробрість повною мірою працює на Україну. ➡️ Також сьогодні була доповідь керівника ГУР Буданова. Деталі – вони непублічні. ➡️ Доповідав також міністр оборони Умєров, зокрема щодо нашої співпраці з Туреччиною. Серед іншого – про будівництво наших корветів для України: цю нашу співпрацю ми будемо продовжувати. ➡️ Провів нараду і з командою Міністерства оборони. Готуємо нові й абсолютно сучасні рішення для наших воїнів, які точно приберуть багато зайвої бюрократії та паперової роботи з підрозділів. Уже скоро ці рішення будуть презентовані нашому суспільству. Мають справді інноваційний вигляд. Також сьогодні доповідали і МЗС, і міжнародники Офісу щодо наших особливих зовнішньополітичних можливостей – можливостей, які є в нашої держави завдяки багатьом українцям і мільйонам громадян інших держав, які вірять в Україну, які підтримують нас. Це можливості – як мінімум – тримати Україну у фокусі світової уваги, збільшувати підтримку для нашої держави, для наших людей та робити справді ефективну адвокацію українських потреб і головної потреби – потреби якнайшвидше та справедливо закінчити війну. Українці в цій війні вистояли й змогли вже так багато, бо не лише всередині держави об’єднались, а й уже роками утримують єдність світу заради правильної мети – і заради України, і заради всього того, що робить цей наш світ людяним і здатним перемагати зло. Наша єдність повинна зберігатись і надалі – усіх тут, в Україні, усіх у Європі та світі, хто цінує Україну, хто цінує життя. Вже в цьому серпні ми готуємо новини щодо більшої консолідації і нашого народу, і всіх у світі, хто нам допомагає. Але для цього потрібно, щоб іще попрацював і уряд, і Верховна Рада у серпні. ➡️ Слава нашим людям!Слава Україні! 🇺🇦🇺🇦🇺🇦