Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Офіс Президента
Añadido 14 jul. 2024

Офіс Президента

@OP_UA
Número de suscriptores: 80 858
Fotos: 8,050
Videos: 2,940
Enlaces: 8,680
Descripción:
Офіційний канал Офісу Президента України в Telegram. Детальніше про роботу Офісу на сайті: https://www.president.gov.ua

👥 Número de suscriptores

80 858
Promedio/Día:: -18
Promedio/Tiempo:: -59
Promedio/Mes:: -580

👁️ Vistas promedio por mensaje

16 452
Promedio/Día:: 22,800
Promedio/Tiempo:: 16,971
ERR: 20.35%

📊 Mensajes por Día

3.6
Último día: 2
Promedio semanal: 5
Promedio por día: 3.6

Historial de cambios de estado

Oficialmente confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 8,510 25-11-24 20:29
⚡️ Головне зі звернення Президента➡️ Сьогодні наша делегація повернулась із Женеви після переговорів з американською стороною та європейськими партнерами, і тепер перелік необхідних кроків для закінчення війни може стати працездатним. Станом на зараз, після Женеви, пунктів менше, уже не 28 пунктів, і багато правильного враховано в цій рамці. Ще є зараз над чим попрацювати всім разом, дуже непросто, щоб зробити фінальний документ, і треба зробити все достойно. І ми цінуємо, що більшість світу готова нам допомагати й американська сторона налаштована конструктивно. Фактично весь день учора були зустрічі, це була непроста, надзвичайно детальна робота. ➡️ Сьогодні ж увесь день – координація з нашими партнерами у Європі. Говорив сьогодні вже з Президентами Фінляндії та Литви, з Президентом Євроради, також із Прем’єр-міністрами Норвегії та Іспанії. Дякую всім за чітку та щиру підтримку – за всю інформацію, яка нам допомагає. Україна не одна, і це важливо. ➡️ Команда наша доповідала сьогодні вже по новому драфту кроків, і це дійсно правильний підхід – чутливі речі, сенситивні речі я обговорю з Президентом Трампом. Україна ніколи не буде перепоною для миру – це наш принцип, спільний принцип, і мільйони українців розраховують і заслуговують на достойний мир. Все для цього зробимо, ми готові працювати максимально швидко. І також розуміємо, як багато інтересів навколо України, і передусім є інтерес із Росії, щоб збити цей шанс на домовленість і щоб продовжити війну. Ми бачимо, які інтереси переплетені й хто дуже старається послабити нашу позицію – позицію України, вкидає дезінформацію, залякує наших людей. Протидіємо кожному такому намаганню збити закінчення війни. Нам важлива конструктивна робота з партнерами. Ми дбаємо про інтереси України й захищаємо українців – саме це наші ключові рамки перемовин. Дякую кожному, хто з Україною та робить усе, щоб Україні вдалося. ➡️ Також маємо бути свідомими, що Росія не зменшить тиск на нас, на Україну, на наших людей. Цими днями, тижнями варто дуже уважно ставитися до повітряних тривог, до всіх подібних загроз ударів. Ми точно розуміємо, з ким маємо справу, і всі накази в Повітряних сил та в усіх інших складових Сил оборони й безпеки України є. Будемо реагувати. І було б справедливо для всіх наших партнерів – і передусім для американської сторони – зважати на загрозу, яку бачить і їхня розвідка, і якщо є перемовини, якщо є конструктив, якщо дійсно закінчуємо війну, то не має бути ракет, не має бути масованих ударів по Україні, по наших людях. Це реально зробити тим, хто дійсно сильний у світі. Багато залежить від Америки. Росія війну цю почала – Росія повинна війну цю закінчити, і забезпечуємо необхідні обставини діалогом із нашими партнерами. ➡️ Сьогодні взяв участь у саміті Кримської платформи – це особливий формат, парламентський вимір Кримської платформи. Саміт відбувся у Швеції, були там більше 70 делегацій парламентів та міжнародних організацій. Представництво – сильне й дуже показове. Країни залишаються на боці України, серця людей залишаються на боці України. Політика більшості наших партнерів заснована на тому, що люди підтримують нас – підтримують сміливість українців і справедливість для людей і держав. Важливо, щоб шлях до миру був саме таким, і головне – бути сильними, бути об’єднаними, бути результативними, щоб Україні вдалося досягти миру, достойного миру. Дякую вам, дякую кожному українцю за підтримку, пишаюся нашими людьми. Слава Україні! 🇺🇦🇺🇦🇺🇦
👁 8,820 25-11-23 19:36
⚡️ Головне зі звернення Президента ➡️ Сьогодні – день багатьох зустрічей і перемовин, фактично від ранку – дзвінки, наради, консультації. Українська делегація в Женеві вже провела ряд зустрічей: з американською стороною, також з нашими європейськими партнерами. Зараз була доповідь делегації за підсумками розмов, і це були ґрунтовні розмови, багато змінюється: дуже уважно ми працюємо над кроками, які потрібні для закінчення війни. Сьогодні ще продовжаться перемовини у Швейцарії, фактично до ночі команди працюватимуть, і будуть ще доповіді від них. Важливо, що розмова з американськими представниками є, і є сигнали, що команда Президента Трампа чує нас. ➡️ Також говорив сьогодні з Президентом Франції Емманюелем Макроном, з прем'єр-міністрами Канади, Хорватії, Люксембургу. Говорили щойно з канцлером Німеччини Фрідріхом Мерцом – я всім дякую! Ще – багато повідомлень. Усі підтримують, дають поради, дають інформацію, і я хочу подякувати кожному, хто дає цю допомогу для нас – для всієї України.  ➡️ І важливо зробити, щоб кроки для закінчення війни були дієвими, і щоб усе було працездатним. Україна ніколи не хотіла війни, ми ніколи не будемо перепоною для миру. Дипломатія активізована, це добре. Дуже добре. Ми розраховуємо, що результатом будуть правильні кроки. Перший пріоритет – це надійний мир, гарантована безпека, повага до наших людей, повага до кожного, хто віддав своє життя, захищаючи Україну від російської агресії. ➡️ Завтра – теж не менш активний день. Інтереси України захищаємо. І сила нашої позиції – державної позиції, народної української позиції – у тому, що це наша спільна позиція. Єдність українців у захисті своїх національних інтересів і нашої незалежності, нашого суверенітету – це те, що спрацьовує. Є директиви для української делегації, є український напрямок, по якому делегація йде, і дуже хотілося б, щоб протилежних сигналів, щоб не українських сигналів з України не надходило. ➡️ Зараз я чую, що розвідки партнерів дають їм інформацію, що російська позиція стала заходити в тому числі через деяких суб'єктів з України. Це точно не допомагає. Є наша державна позиція, є українська гідність, рухатись треба так, щоб її посилити, а не підважити. Розраховую, що мене почують зараз ті, кого це стосується: з українським паспортом треба відчувати відповідальність за Україну. І дійсно відчутно, що від мільйонів українців – чітка підтримка державної позиції є, чітка підтримка нашої незалежності, українського суверенітету. Люди мають вигравати від усіх політичних рішень, і саме тому дуже детально, дуже серйозно, уважно працюємо над кожним кроком, над усіма документами і з усіма партнерами. ➡️ Дякую всім у світі, хто з Україною! Дякую Америці, Президенту Америки, усім лідерам Європи та світу, які відчувають, що зараз може бути вирішене.Слава Україні! 🇺🇦🇺🇦🇺🇦
👁 14,300 25-11-20 21:13
⚡️ Головне зі звернення Президента ➡️ Сьогодні в мене була зустріч із представниками Сполучених Штатів. Вагома делегація і дуже серйозна розмова. Американська сторона надала свої пропозиції – пункти плану, щоб закінчити війну, – їхнє бачення. Ми з перших днів війни займаємо одну надзвичайно просту позицію: Україні потрібен мир. І справжній мир – такий, який не зламає третє вторгнення. Достойний мир – щоб умови були з повагою до нашої незалежності, нашого суверенітету, до гідності українського народу. І ми саме такі умови маємо забезпечити. Я окреслив, що саме для нас принципово. І ми домовились, що команди працюватимуть над цими пропозиціями – щоб це було по-справжньому. Ми не будемо робити різких заяв і налаштовані на чітку, чесну роботу – Україна, Сполучені Штати й наші друзі та партнери у Європі та світі. ➡️ Цими днями багато розмов із європейськими лідерами, багато переписки – я дякую всім друзям України за підтримку. Сьогодні я говорив із Президентом Фінляндії Стуббом – ми координуємо наші зусилля. Постійно на зв’язку і з іншими лідерами, Президентом Франції. Я розраховую найближчими днями говорити з Президентом Трампом. Ми свідомі того, що сила Америки та підтримка Америки можуть наблизити мир реально, і ми не хочемо це втратити. Ми розуміємо також і те, що в Росії немає реального бажання миру, інакше вони б і не починали цю війну. Багато оцінок є – цілком справедливих, – що Росія увесь цей рік намагається зробити тільки одне, а саме: відкласти санкції та виграти ще час для війни. Америці по силах зробити так, щоб російська налаштованість на закінчення війни нарешті стала серйозною. Буду заради цього працювати й надалі на сто відсотків – увесь мій час саме цьому зараз присвячений. Україні потрібен мир, і Україна робитиме все, щоб ніхто у світі не сказав, що начебто це ми зриваємо дипломатію. Це важливо. ➡️ Так само важливо і щоб в Україні внутрішня ситуація дозволяла бути нам сильними назовні. Ввечері був на зустрічі з фракцією парламентської більшості, були різні питання, були й чутливі питання. Але домовленість, вона очевидна – кожен має працювати на Україну, і так буде. Парламент воєнного часу повинен бути дієздатним парламентом. І я дякую кожному, хто допомагає цю дієздатність забезпечувати. І будуть рішення, які допоможуть цьому. Завдання номер один для всіх – конструктивний дипломатичний процес з Америкою та всіма партнерами. Обов’язково – стабільна підтримка для нашої армії та для всіх наших запланованих оборонних операцій і дипстрайків. Дипломатія та оборона однаково захищають гідність нашої держави, гідність нашого народу. ➡️ Сьогодні весь день триває пошук людей під завалами будинку в Тернополі, по якому вдарила російська ракета. Загалом цей удар – тільки по одному Тернополю – забрав життя 27 людей. Мої співчуття всім рідним і близьким. Доля ще 17 людей залишається невідомою. ДСНС України та всі необхідні служби працюватимуть стільки, скільки потрібно. Я вдячний усім, хто залучений до цієї роботи, я дякую всім, хто зараз з українцями, хто працює на державу й захищає українські інтереси – життя наших людей. Слава Україні! 🇺🇦🇺🇦🇺🇦
👁 11,700 25-09-28 16:56
«Фактично протягом цих тижнів, коли тривала Генеральна Асамблея ООН, Росія буквально кожен день, кожну годину використовувала для ударів по Україні. Дуже підлі удари. І саме це характеризує Росію – те, що вони роблять, а не те, що вони говорять чи запускають різними сигналами по світу. Вони відкинули всі реальні пропозиції миру й заслуговують на дійсно жорсткий тиск. На тижні очікуємо рішень Європи щодо такого тиску – щонайменше новий пакет санкцій має бути, 19-й пакет. Особливо важливо, щоб санкції болісно вдарили по російській торгівлі енергоресурсами, по всій інфраструктурі танкерного флоту Росії. Тим більше зараз є інформація від розвідки, що росіяни використовують саме танкери для запуску та управління дронами, які запускають проти європейських країн. Це ще одне свідчення, що Балтійське море та інші моря мають бути закриті для російських танкерів – щонайменше для тіньового флоту. Також розраховуємо на сильні кроки Сполучених Штатів. Ми говорили з Президентом Трампом про те, що реально може підштовхнути Росію до зміни позиції та зупинки війни. Світ має інструменти, які спрацюють дійсно миротворчо».Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1313-го дня війни.
👁 8,810 25-09-21 18:09
⚡️ Головне зі звернення Президента ➡️ Готуємось зараз до дуже напруженого тижня – тижня дипломатії. Багато можемо зробити, якщо партнери будуть чути нас і підтримувати пропозиції, які реально наближають закінчення війни. Буде тиждень Генеральної Асамблеї ООН – різні заходи, зустрічі. Вже у графіку – майже два десятки зустрічей із лідерами різних країн, з усіх частин світу – з усіма, хто давно підтримує Україну й хто серед нових наших партнерів. Перші зустрічі – уже завтра. Плануємо також на тижні й зустріч із Президентом Сполучених Штатів Америки. Буде вагома подія щодо повернення українських дітей, які були викрадені Росією, – саміт дійсно глобальний щодо цього. Важливо, щоб тиждень додав світові налаштованості на сильні дії – без сили мир не пануватиме. ➡️ Євросоюз уже загалом узгодив 19-й пакет санкцій проти Росії, і розраховуємо на оперативне затвердження. Цими тижнями були санкції інших країн: від Японії та Австралії до Британії. Тиск на російський нафтовий флот, на російську торгівлю енергоресурсами. Тиск на всі російські схеми обходу санкцій, зокрема через криптовалюту. Дякую Європі за цей тиск. Упевнений: має бути хід Сполучених Штатів. Путін має вірити, що Сполученим Штатам не все одно і що сильні кроки будуть. ➡️ Хочу подякувати і Америці, і всім нашим партнерам за те, що працює програма PURL – нова наша програма, яка дає змогу купувати американську зброю за кошти партнерів по НАТО. Це ракети для «петріотів», для «хаймарсів», інша зброя – усе дуже ефективне. У жовтні розраховуємо ще додатково наповнити цю програму. Маємо також перші пропозиції партнерам щодо експорту української зброї – сучасної, це буде контрольований експорт нашої зброї, зокрема морських дронів. Безпека морських шляхів – це невід’ємна складова загальної безпеки, і від багатьох націй це залежить. Україна пропонує всім своїм надійним партнерам наші розробки, які допомогли нам самим у Чорному морі. Розраховуємо на сильні контракти. Готуємо й нові довгострокові кроки для фінансової стійкості України, і це стосується передусім російських активів. Треба, щоб російські активи більше працювали на захист від російської агресії та на відновлення нашої країни. Будемо й щодо цього говорити з партнерами. ➡️ Сьогодні вже було кілька доповідей Головкома Сирського: прикордоння, фронт, контрнаступальна наша операція в районі Добропілля та Покровська. Я хочу подякувати всім воїнам, хочу подякувати кожному підрозділу за результати та дійсно сильний захист нашої держави, нашої незалежності. Наступний тиждень має зробити ще сильнішими і наші дипломатичні позиції, і нашу армію – обов’язково.Слава Україні! 🇺🇦🇺🇦🇺🇦
👁 9,120 25-09-06 18:23
⚡️ Головне зі звернення Президента ➡️ Продовжується активний наш дипломатичний тиждень – на всіх рівнях ми працюємо. Сьогодні завершився ще й важливий парламентський саміт «Групи семи», і Україна була представлена. Голова Верховної Ради України Руслан Стефанчук зустрічався зі спікерами парламентів Канади, Америки, Франції, Німеччини, Британії, Італії, також із Президенткою Європарламенту. Всі підтримують нас, Україну, наш захист, наше прагнення до надійного та тривалого миру. Я хочу подякувати за це.  ➡️ Загалом тиждень вийшов, на мій погляд, дуже результативний. Європа, Сполучені Штати, Канада, Австралія, Нова Зеландія, Японія – це географія підтримки та заходів тільки за цей один тиждень. Коаліція охочих – 35 країн. У гарантіях безпеки для України 26 країн, і це змістовні речі на землі, у небі, на морі, також у кіберпросторі, також це фінансування для нашої армії. Найголовніше – це достатньо сильна українська армія, щоб точно була гарантована наша незалежність і суверенітет України. А отже, це зброя для армії, довгострокове фінансування для української армії. Багато цих компонентів ми погодили з партнерами за основу.  ➡️ Також створюємо нові спільні виробництва зброї. Вперше в історії Україна почала будувати спільний завод із Данією на території цієї країни, і це буде виробництво компонентів для наших ракет, для наших дронів – зброї, яка вже дуже добре проявляє себе. За час цієї війни Україна вже вийшла на показник: майже 60 % зброї, яка в нас є, яка в наших воїнів, – це українська зброя, і це сильна зброя, багато передових речей.  ➡️ Звісно, є цілі, яких треба досягти, і це, зокрема, виробництво в Україні та разом з Україною систем протиповітряної оборони – різних типів систем. Це виклик. Ми і до цього маємо прийти. Україна вже довела, що у виробництві зброї ми серед найкращих у світі. Дякуємо за це кожному, хто розвиває український оборонний сектор, хто розробляє нові зразки української зброї, я хочу подякувати всім нашим людям, які просувають технологічний розвиток нашої держави.  ➡️ Наступний тиждень теж має бути доволі активним, серед іншого готуємось до формату «Рамштайн». Ми працюємо також і щоб були нові внески партнерів у програму PURL. Це дуже потрібна програма: ми завдяки цій програмі купуємо американську зброю, і вже там більше 2 мільярдів доларів. Ми будемо ще збільшувати це фінансування. ➡️ І серед головних пріоритетів для всієї нашої роботи з партнерами – більший захист неба, захист проти російських «шахедів», проти російських ракет. Зараз знову в нашому небі російські ударні дрони були – ППО наша працює. Були удари протягом дня по Запоріжжю, по Херсону, по інших наших містах, наших громадах. Щодня ця російська загроза, і значить, щодня ми маємо додавати силу Україні. Саме так і робимо. Дякуємо всім, хто допомагає! Дякую всім, хто захищає нашу державу!  Слава Україні! 🇺🇦🇺🇦🇺🇦
👁 9,270 25-08-15 16:03
⚡️ Головне зі звернення Президента ➡️ Звісно, отримую доповіді від нашої розвідки, від дипломатів про підготовку зустрічі на Алясці, про те, із чим їде Путін. Ми отримуємо також доповіді з регіонів України після російських ударів. Суми – російський удар по центральному ринку. Дніпровщина – удари по містах і підприємствах. Запоріжжя, Херсонщина, Донеччина – свідомі російські удари. Війна триває. І триває саме через те, що немає не тільки наказу, але й сигналів про підготовку Москви завершувати цю війну.  ➡️ У день перемовин вони теж убивають. І це багато говорить. Напередодні ми обговорили зі Сполученими Штатами Америки, з європейцями, що дійсно може спрацювати. Усім потрібне чесне закінчення війни. Україна готова працювати максимально продуктивно, щоб завершити війну, і сподіваємось на сильну позицію Америки. Все буде від цього залежати – росіяни зважають на американську силу. Саме на силу.  ➡️ Продовжуємо координацію з нашими партнерами у Європі – говорив сьогодні з Президентом Франції Макроном. Команда також контактує. Різниця в часі з Аляскою – 11 годин, тож завтрашній день для всіх у Європі почнеться рано. Готуємося до відповідних розмов. Росія має закінчити війну, яку сама ж і почала, і затягувала на роки. Припинення вбивств потрібне. Зустріч лідерів потрібна. Щонайменше – Україна, Америка, російська сторона, і саме в такому форматі можливі ефективні рішення. Гарантії безпеки потрібні. Тривалий мир дуже потрібен. Усі знають ключові цілі. Я хочу подякувати кожному, хто допомагає досягти реальних результатів.  ➡️ Провів Ставку. І про ситуацію зараз на фронті, у забезпеченні нашої армії. А також довгостроково – армія має бути контрактною, і перехід до саме цього має початись уже зараз. Головком доповів про наші активні дії – усі напрямки, і особливо Покровський та Запорізький напрямки. Українські воїни вичищають від окупанта позиції в районі Добропілля, і це дуже важливо. Є результати. Російський намір був показати силу перед Аляскою, і фактично для окупанта це закінчується його знищенням.  ➡️ Я дякую нашим 79-й і 82-й десантно-штурмовим бригадам, які воюють саме там, які воюють на напрямку Добропілля. Другий батальйон 92-ї окремої штурмової бригади. Дякую вам, хлопці. 14-та бригада оперативного призначення Національної гвардії України, дякую хлопцям з «Азова», також 32-га окрема механізована бригада, 38-ма бригада морської піхоти захищають позиції саме там, на Донеччині. Дякую всім вам! Також вдячність 1-му та 425-му штурмовим полкам. Відзначу наших воїнів на Сумщині – це передусім 95-та бригада, 225-й штурмовий полк. Дякую!  ➡️ Сьогодні ж провів нараду з нашими дипломатами: Міністерство закордонних справ, команда Офісу. Ми розраховуємо на парламентську дипломатію – подякував сьогодні голові парламенту Руслану Стефанчуку за його активність. Зараз маємо на наступні місяці оновити план зовнішньополітичної роботи. Доручив провести аудит роботи з партнерами в межах оборонних коаліцій, коаліцій стійкості – усіх наших домовленостей. Усе має працювати. Також доручив визначити конкретних відповідальних за кроки на основних наших напрямах: є конкретний проєкт із партнерами – має бути конкретна людина, яка відповідає за успіх цього проєкту. У понеділок я очікую доповіді від уряду щодо оновленого плану зовнішньополітичних кроків. Дякую всім, хто з нами, з нашим народом, хто з Україною! Дякую всім, хто працює на незалежність нашої держави, на наші сильні позиції. Слава Україні!🇺🇦🇺🇦🇺🇦
👁 8,600 25-07-11 16:53
«Хочу відзначити сьогодні наших воїнів – тих, хто проявив себе найбільше за тиждень. Різні напрямки фронту, різні підрозділи – один надзвичайно важливий результат: захист від окупанта. На нашій Сумщині 95-та десантно-штурмова бригада. Дякую! На Харківщині 42-га механізована бригада, 92-га штурмова бригада, 13-та бригада оперативного призначення Нацгвардії «Хартія», які ефективно відбивають спроби росіян перейти в наступ. Дякую вам, хлопці! За стійкість у Вовчанську дякую 57-й мотопіхотній бригаді. Купʼянський напрямок – 3-тя штурмова. Дякую вам! Торецький напрямок – 100-та механізована бригада. Молодці! Краматорський напрямок – 24-та окрема механізована. Дякую! Добропільський напрямок – 82-га десантно-штурмова бригада та 1-й окремий штурмовий полк. Дякую! На Покровському напрямку є за що відзначити 25-ту повітряно-десантну бригаду. І ще Новопавлівський напрямок – воїни 5-ї штурмової та 46-ї аеромобільної бригад. Дякую всім вам, наші воїни!»Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1234-го дня війни.
👁 10,100 25-06-29 16:48
⚡️ Головне зі звернення Президента➡️ Щойно підписав указ про відзначення званням Герой України Максима Устименка – українського льотчика, одного з найкращих наших пілотів. На жаль, посмертно. Сьогодні він загинув, захищаючи наше небо, наших людей від чергової російської масованої атаки – було більш ніж 500 ударних дронів і ракет тільки за одну минулу ніч. І більшість із них було збито. Максим Устименко воював ще з часів АТО, він освоїв чотири типи літаків, і на його рахунку – справді важливі результати для України. Боляче втрачати таких людей. Мої співчуття рідним, близьким, друзям та побратимам. Вічна пам’ять! ➡️ Сьогодні ж підписав указ, яким уводиться в дію рішення РНБО України щодо Оттавської конвенції – це конвенція про заборону протипіхотних мін. Росія ніколи не була учасницею цієї конвенції та надзвичайно цинічно використовує протипіхотні міни. Причому не тільки зараз, у війні проти України. Це фірмовий почерк російських убивць – знищувати життя всіма методами, які в них є. І хімічну зброю, і балістику, зокрема ракети середньої дальності, також різні типи мін, зокрема протипіхотні. На жаль, так. Звісно, ми бачимо, як наші сусіди у Європі реагують на цю загрозу. Ми знаємо також і складнощі процедури виходу, коли це здійснюється в умовах війни. Робимо цей політичний крок і даємо таким чином сигнал усім нашим партнерам, на чому зосереджуватися. Це стосується всіх країн, які по периметру російських кордонів. Саме протипіхотні міни є інструментом, який дуже часто не має альтернативи для оборони. ➡️ Наші інституції почали виконувати рішення РНБО України щодо синхронізації санкцій Європи та українських санкцій. Повністю синхронізовані 13-й та 14-й пакети санкцій ЄС – це тепер будуть на сто відсотків також санкції України. Сьогодні я затвердив це. Так само на сто відсотків синхронізуємо пакет європейських санкцій щодо режиму в Ірані – там багато діячів, багато компаній, і не тільки те, що стосується військового виробництва та схем зовнішнього терору проти сусідів у регіоні, а й внутрішніх репресій в Ірані. Це один із найбільш жорстоких режимів у світі – не дивно, що Путін знайшов із ним спільну мову. Ми продовжимо всю цю роботу щодо синхронізації, і я очікую від усіх наших інституцій у державі швидкого руху. Зараз санкції повинні бути одним із ключових пріоритетів – санкції світу проти Росії. Це те, що реально обмежує російські стратегічні можливості розвитку, їхній потенціал і повинно з кожним днем більш болісно обмежувати російську можливість продовжувати цю війну, війну проти нашої незалежності. Готуємо на наступному тижні нові, спільні з партнерами рішення щодо нашого захисту, нашої стійкості. Дякую всім, хто нам допомагає. Дякую всім, хто дбає про Україну, як про самого себе. Слава Україні! 🇺🇦🇺🇦🇺🇦
👁 8,900 25-06-14 17:33
⚡️ Головне зі звернення Президента ➡️ Сьогодні ще один обмін, уже четвертий за цей тиждень. Дуже важливо: ми повертаємо додому наших хлопців із російського полону. І цього разу вдалося повернути, зокрема, наших українських офіцерів – офіцерів армії, прикордонників. Звісно, також у цьому сьогоднішньому обміні солдати та сержанти. Багато хто з них утримувався в полоні ще з 2022 року. Це захисники Маріуполя, «Азовсталі», хлопці з інших напрямків бойових дій. Вони вже вдома – вже в Україні. Усім надається необхідна допомога після поранень, після жорстких умов полону в Росії. Стани є дійсно дуже важкі. Ми працюємо, щоб повернути й усіх інших наших людей, які зараз у російській неволі. Ми плануємо, що обміни продовжаться ще наступного тижня, принаймні така домовленість є. Сподіваємось, що російська сторона свою частину цих гуманітарних зобовʼязань виконає і виконає так, як домовлялись. ➡️ Сьогодні говорив із міністром оборони України Рустемом Умєровим щодо обмінів, щодо подальшої цієї роботи. Поставив дуже конкретні завдання. Також детально обговорили можливість наступних дипломатичних кроків і що саме має бути забезпечено для процесу перемовин. ➡️ Була доповідь Головкома Олександра Сирського по фронту, по наших активних діях. Окрема й дуже значна увага Покровському напрямку та нашій Сумщині – прикордонним районам нашої Сумщини. Вдається вибивати російські війська звідти. Я дякую за це всім нашим підрозділам, які дійсно забезпечують результати. ➡️ За підсумками цих днів на особливу нашу вдячність заслуговують воїни 225-го окремого штурмового полку – саме за наступальні дії в прикордонні Сумщини і звільнення, зокрема, Андріївки. Дякую, хлопці, вам дуже! Також відзначу сьогодні 425-й окремий штурмовий полк за успішні дії на нашому Покровському напрямку. Ще в боях на Донеччині відзначились 1-й окремий штурмовий полк та 82-га окрема десантно-штурмова бригада. Дуже дякую вам! На Купʼянському напрямку є хороші результати в 3-ї штурмової. Дякую! Курська операція: продовжуємо наші активні дії на території ворога. І є за що відзначити 33-й окремий штурмовий полк, 47-му окрему механізовану бригаду та 103-тю окрему бригаду ТрО. Дякую вам за сміливість! ➡️ Окремо говорили сьогодні з міністром оборони та міністром внутрішніх справ України, також із начальником Генштабу щодо захисту нашого неба. Російські ударні дрони залишаються щоденною загрозою. І потрібні значно більш результативні наші відповіді – технологічні відповіді. Час на розвиток системи захисту неба треба використовувати значно ефективніше. Зокрема, це стосується дронів-перехоплювачів: і необхідної кількості таких дронів, і навчання операторів наших та взаємодії відповідних підрозділів. Захисту неба має бути більше. Дякую всім, хто допомагає Україні! Дякую всім нашим людям – усім людям дякую! Слава Україні! 🇺🇦🇺🇦🇺🇦