Fuente
Розвиваємо дітей разом 💗 | Мета гри.Вправляти дітей у вмінні класифікувати та називати тварин, ри...
413 Vistas/Alcance
2026-05-18 06:52
Mensaje №17505
Мета гри.Вправляти дітей у вмінні класифікувати та називати тварин, риб, птахів тощо.Хід гри.Десь на вільному місці в одному кінці двору чи майданчика стоїть група граючих. Це будинок. На відстані кількох кроків від дому — чим далі, тим краще — покладено якусь мітку та проведено рису. Це ліс, де водяться різні тварини.У цей ліс і вирушає мисливець — один із тих, хто грає. Стоячи на місці, він вимовляє такі слова: «Я йду в ліс на полювання, полюватиму за...» Тут він робить крок уперед і каже: «...зайцем»; робить другий крок: «...ведмедем»; робить третій крок: «...вовком»; четвертий крок: «...лисицею»; п'ятий: «...барсуком...». При кожному кроці мисливець називає якогось звіра. Не можна двічі називати одного і того ж звіра.Не можна називати і птахів, але якщо грати в пташине полювання, то треба називати тільки птахів.Переможцем вважається той, хто дійшов до лісу, при кожному кроці називаючи нового звіра.Той, хто не зміг це зробити, повертається додому, а на полювання вирушає наступний.Невдачливому мисливцю можна дозволити вкотре піти на полювання. Можливо, цього разу полювання буде вдалим.Примітка.За принципом цієї гри можна провести гру "Рибалка". Гра проводиться так само. Рибалка каже: «Піду на рибалку і зловлю... щуку, карася, окуня» і т.д.