Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Обухів first!
Añadido 14 jul. 2024

Обухів first!

@OBUKHIVFIRST
Número de suscriptores: 6 899
Fotos: 8,130
Videos: 337
Enlaces: 4,990
Fuente

Обухів first! | КРІНЖ І «СОВОК» - ВСЕ, ЩО МОЖНА СКАЗАТИ ПРО СВЯТКУВАННЯ ДНЯ СЕЛА В ДЕР...

Logotipo de la comunidad de telegram - Обухів first! Обухів first! @OBUKHIVFIRST
2 700 Vistas/Alcance 2025-07-20 11:26 Mensaje №9896
КРІНЖ І «СОВОК» - ВСЕ, ЩО МОЖНА СКАЗАТИ ПРО СВЯТКУВАННЯ ДНЯ СЕЛА В ДЕРЕВ’ЯНІЙ***Вчора Дерев’яна відсвяткувала своє 889-річчя. Це значить, що воно «молодше» за Германівку, котрій 929 років, і «старше» за Обухів, котрому 663. ***Я кілька разів про це писав, але, є сенс повторити. Принаймні, тезово.1. Жодна з цих дат немає наукового обгрунтування і по суті видумана в 80-90 біляпартійними колами обухівської інтелігенції.2. Святкування видуманих в радянський час на замовлення партії свят – совок.3. Ігнорування справжньої історії території чи населеного пункта (не тотожно) – крінж.***І саме в ситуації тотальної інтелектуальної немочі і організаційної безпорадності ОМР лишається святкувати придумані комуністами радянські свята.В Обухові, Германівці, Дерев’яні. І це цікаво, бо попри те, що обухівські «семидисятники» потроху відходять, справа їх життя, їх канон – живе і процвітає. Вона як глист, котрий не дозволяє набрати вагу обухівській культурі.Для повного розуміння мого обуреннячитайте весь текст.