Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - НЕ ПOВ, А РІЛ
Añadido 14 jul. 2024

НЕ ПOВ, А РІЛ

@NePovRil
Número de suscriptores: 13 693
Fotos: 1,160
Videos: 17
Enlaces: 396
Descripción:
Розповідаю про доросле життя простою мовою. Донат https://base.monobank.ua/BwxAzL3VnfqBHE 👉по рекламі - @Cozy_Fear / @PovRilAdm допоможу і рекламні пости написати та дам гарні умови 🔥

👥 Número de suscriptores

13 693
Promedio/Día:: -16
Promedio/Tiempo:: -136
Promedio/Mes:: -613

👁️ Vistas promedio por mensaje

4 815
Promedio/Día:: 9,600
Promedio/Tiempo:: 1,981
ERR: 35.16%

📊 Mensajes por Día

6.6
Último día: 0
Promedio semanal: 6
Promedio por día: 6.6

Historial de cambios de logotipo

Historial de cambios de nombre

НЕ ПOВ, А РІЛ 2025-06-24
НЕ ПОВ, А РІЛ. (пов ріл), не пов а ріл, повріл, непов ріл НЕ ПОВАРРІЛ неповаріл 2025-05-28
НЕ ПОВ, А РІЛ. (пов ріл), не пов а ріл, повріл, непов ріл НЕ ПОВАРРІЛ 2025-03-07
«НЕ ПОВ, А РІЛ» - гайди для підлітків на доросле життя 2025-01-29

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 20,100 24-07-30 15:47
ЩО ЗАПИТУВАТИ КОЛИ КУПУЄШ ПЕРШЕ АВТО пост про авто з рук, не з салону: 1. Який в нього пробіг? Це скільки км власник накатав. Якщо береш дизельне, то бери не більше 200к пробігу, якщо бензинове - не більше 150к. Але в ідеалі погугли який ресуср двигуна того авто, яке дивишся. 2. Чи була в дтп? Якщо так, то що саме трапилося. Якщо просто бампер відвалився, то похуй. А ось якщо щось серйозне, то не купуй. Якщо кузов кривий, двері, капот і тд з сильними зазорами - то не треба. 3. Коли міняли ремінь грм? Краще, щоб був поміняний, бо це дорого. 4. В якому стані ходова? Краще, щоб була відремонтована. 5. Де їздили на авто? Якщо в таксі, ганяли по трасах, то нахуй треба, воно буде вбите. Якщо по місту просто родина їздила, то ок. 6. Чи є зимова та літня резина на колеса, мастила, аптечка і запаска? Якщо так, то ви зекономите баблоси. 7. Причина продажу? Якщо бекає, мекає, то щось тут не так. 8. Скільки власників у авто було? Якщо 3+, то біда. Не треба воно вам. 9. Ви власник? Якщо ні, розвертаємося і йдемо додому. Купуємо тільки у власника. Перекупів нахуй.після цього буде пост, що робити якщо власник міг напиздіти по всім питанням.