Fuente
НЕ ПOВ, А РІЛ | ЩО ЗАПИТУВАТИ КОЛИ КУПУЄШ ПЕРШЕ АВТО пост про авто з рук, не з салону:...
20 100 Vistas/Alcance
2024-07-30 15:47
Mensaje №779
ЩО ЗАПИТУВАТИ КОЛИ КУПУЄШ ПЕРШЕ АВТО пост про авто з рук, не з салону: 1. Який в нього пробіг? Це скільки км власник накатав. Якщо береш дизельне, то бери не більше 200к пробігу, якщо бензинове - не більше 150к. Але в ідеалі погугли який ресуср двигуна того авто, яке дивишся. 2. Чи була в дтп? Якщо так, то що саме трапилося. Якщо просто бампер відвалився, то похуй. А ось якщо щось серйозне, то не купуй. Якщо кузов кривий, двері, капот і тд з сильними зазорами - то не треба. 3. Коли міняли ремінь грм? Краще, щоб був поміняний, бо це дорого. 4. В якому стані ходова? Краще, щоб була відремонтована. 5. Де їздили на авто? Якщо в таксі, ганяли по трасах, то нахуй треба, воно буде вбите. Якщо по місту просто родина їздила, то ок. 6. Чи є зимова та літня резина на колеса, мастила, аптечка і запаска? Якщо так, то ви зекономите баблоси. 7. Причина продажу? Якщо бекає, мекає, то щось тут не так. 8. Скільки власників у авто було? Якщо 3+, то біда. Не треба воно вам. 9. Ви власник? Якщо ні, розвертаємося і йдемо додому. Купуємо тільки у власника. Перекупів нахуй.після цього буде пост, що робити якщо власник міг напиздіти по всім питанням.