Fuente
Наші Гроші | Цей жулік очолив Податкову службу після Майдану на крові. Модний по са...
3 380 Vistas/Alcance
2026-04-02 13:16
Mensaje №3034
Цей жулік очолив Податкову службу після Майдану на крові. Модний по саме не можу, Ложкін тоді любив всяких МВА і інвест-брокерів. Не гребували і отрєбьєм режиму Януковича, яким за великим у був тоді Насіров. Бо він після роботи в приватному секторі з великими зарплатами (Конконрд-капітал, Ренесанс-капітал, CantorFitzgerald, BTG Pactual) якось взяв і проміняв на державну зарплату в «Державній продовольчо зерновій корпорації у 2013 році. Де фактично і почав освоювати ази поводження з державними бабулєсами (про ДПЗКУ також сьогодні спробую встигнути розказать окремо). А вже після Майдану став нардепом від блоку Порошенка і нарфронтовий коаліціонер Яценюк погодив його головою Фіскальної служби.Так Насіров не втрачав час. Він тут же почав торгувати пільгами для бариг. Він дозволив газовому мільйонеру Оніщенку (а цього конєвода і торговця «мохнатим золотом» хтось ще помнить?) зекономити на податках в газовидобутку і за це отримав десь 700 мільйонів гривень хабаря (це коли гривня ще була по 25). І от за це він зараз він зараз отримав вирок – шість років тюрми. Він шалено пручався. В суді настільки демонстративно показував, що йому плохо від повишеного давлєнія, що навіть лягав і його довелось вивозити на «швидкій». Під час такої виходок його і накрили ковдрою в клітинку. Так він і став людиною-мемом)))По цій справі він за весь час розслідування провів в СІЗО кілька місяців. З урахуванням задвоєння частини цих місяців при ще діючому «законі Савченко» (один день в СІЗО без вироку зараховувався за два дні в тюрмі з вироком) це означає, що Насірову по цьому вироку з терміну 6 років доведеться відсидіти 5 років. Так, звісно, може бути і умовно-дострокове. Але в спину йому насувається ще один вирок)))Справа про продаж податкових рішень Бахматюку на суму близько 2,7 млрд грн (помните такого яйценосного банкіра, який спонсорував антиНАБУшну рекламу?). По цій справі Насіров залетів разом зі своїм тестем Глімбовським. За часів Ющенка-Януковича це був дуже потужний забудовник (група «Альтіс»). Однак став на криву доріжку до зятя, зайнявся легалізацією хабарницького бабла. І тепер йде з ним по другій справі. Вона може добігти до вироку десь якраз коли Насіров збиратиметься виходити з тюрми по справі Онищенка. В общім, ВАКС встиг посадити Насірова до закінчення десятирічного терміну. Це добре. І сподіваюсь, що таких нєрвів нам більше не робитимуть. Бо нещодавно завершився добір суддів, і до 40 нинішніх суддів ВАКС має додатись ще близько 20. Тобто суддів стане у півтора рази більше, і кивати на їхню зайнятість стане значно складніше.Але залишаться питання до двуликої позиції ВАКС. Ви зараз будете ржать, але фактично ті самі судді, що тільки що впаяли Насірову срок за продаж пільг Оніщенку, рік тому скасували вироку Оніщенко за ці махінації на газу. Ви мене спитаєте як так вийшло? Може тому, що Оніщенко багатший від Насірова з Глімбовським, яких всі ці роки роздягали адвокати на затягування справ?В душі не їбу, відповім я. Але ні на секунду не повірю в те, що це «случайно так палучилось, судді нє панімалі што ані дєлают». Оніщенко вільно гастролює по всьому світу, побудувавши основи свого благополуччя на крадіжці грошей у українців.******Картинка у пості вище - від ШІшкі)))