Fuente
Наші Гроші | Куди б я витратив 8 мільярдів гривень?))) Це 200 мільйонів доларів. Ці...
3 180 Vistas/Alcance
2026-01-15 20:00
Mensaje №2851
Куди б я витратив 8 мільярдів гривень?))) Це 200 мільйонів доларів. Цієї суми вистачило б на 88 місяців зарплати 226 народним депутатам по розцінкам ЮТимошенко – десять тисяч баксів на рило в місяць. Тобто можна було б скупити голоси більшості на сім років вперед. І рулить без всяких офісних хотєлок))) Можна було б уже сьогодні примусити парламентських пі*арів проголосувати за закони, необхідні для МВФ та Ukraine Facility. Тобто для тих історій, по яким міжнародні донори взагалі дають нам гроші на виживання. Але в Раді сьогодні тупо не знайшлось навіть половини голосів на їх прийняття. Бо їм по*уй то все. Бо за то не те що десяточки не занесли, навіть пятьорочки галімой не пообіцяли. Тупо за державну зарплату ніщенську заставляють работать.Звісно, зекономлені гроші не можна було б використати таким чином. Та й зараз вони необхідніші в іншому місці – Держвідновлення вже зайнялось кількома сотнями захисних споруд для обленерго і залізниці. Це для виживання зараз куди потрібніше. Але і депутатських казляр пасувало б ввалити якось…