Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Наші Гроші
Añadido 14 jul. 2024

Наші Гроші

@NashiGroshiUA
Número de suscriptores: 12 594
Fotos: 1,810
Videos: 20
Enlaces: 2,330
Descripción:
Новини про тендери, корумпантів, хижацькі та злодійські ціни. nashigroshi.org
Fuente

Наші Гроші | Галущенко монополізував ринок наступним чином. Учасникам ринку (а це д...

Logotipo de la comunidad de telegram - Наші Гроші Наші Гроші @NashiGroshiUA
14 500 Vistas/Alcance 2025-05-28 06:39 Mensaje №2313
Галущенко монополізував ринок наступним чином. Учасникам ринку (а це десятки якщо не сотні фірм по всій країні) сказали: ви маєте зробити власну електронну систему, по якій тепер будете подавать дані в Держенергонагляд. Але будь-яка система не підійде, а тільки та, яка отримає КСЗІ в Держспецвз'язку. І тут почалось. Тільки одна фірма змогла отримати необхідний дозвіл, а десятки інших отримали «ой, у вас бумажка неправильна, пробуйте ще». І все. Але найгірше, що монополіст виявився неготовим до обслуговування всієї України. І в результаті маємо такий випадок, який описала «Київвлада». Наприкінці квітня через атаку шахедом було відключено від газу будинок на вулиці Салютній у Києві. А щоб назад підключити, треба щоб ось така уповноважена фірма подивилась на будинок заново і підтвердила можливість підключення його назад до газу. Як повідомила мешканка, у будинку вже було проведено обстеження за чинним договором із компанією, яка перемогла в тендері керуючої компанії. Але «нещодавно змінили цю форму акту і тепер лише єдина фірма в Україні видає ті акти потрібної форми». Щоб отримати новий акт, керуючій компанії потрібно провести новий тендер і укласти окремий договір із цією фірмою.Мешканцям запропонували альтернативу: самостійно замовити платне обстеження у «обраної» компанії. Вартість — від 400 до 1 000 гривень з квартири.І полізла зараза... Це невидумана історія. А каса, яку міністр енергетики Галущенко встановив адміністративним шляхом на людях у розпал війни. Я не хочу навіть думать які відмазки він розкаже Зеленському тепер. Скаже що це нормальний оброк з містян і розподіл доходу буде приведено у відповідність до Великої амбарної книги Офісу президента?Вся стаття тут