Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Наші Гроші
Añadido 14 jul. 2024

Наші Гроші

@NashiGroshiUA
Número de suscriptores: 12 594
Fotos: 1,810
Videos: 20
Enlaces: 2,330
Descripción:
Новини про тендери, корумпантів, хижацькі та злодійські ціни. nashigroshi.org
Fuente

Наші Гроші | Скажу чесно, таємниця антишахедного захисту підстанцій у виконанні шля...

Logotipo de la comunidad de telegram - Наші Гроші Наші Гроші @NashiGroshiUA
2 300 Vistas/Alcance 2025-04-15 06:25 Mensaje №2202
Скажу чесно, таємниця антишахедного захисту підстанцій у виконанні шляхових фаворитів Укравтодору - мені здавалась найбільшим секретом влади перших років вторгнення. Іноді навіть кошториси "Енергоатому" попадались. А тут - з кубраковців змогли тільки витягнути на світ божий ціну будматеріалів за одиницю. І коли витягнули - стало ще загадковіше. Як при одній ціні бетону і арматури отримати принципово різні ціни за плюс-мінус однакові захисні споруди з "Укренерго"? Так щоб різниця прямо в три-чотири рази? За роки, поки шукав ці ціни об'єктів, я наслухався різних пояснень про "воєнні таємниці сєкрєтних конструкцій" і "шо ти там взагалі панімаєш, журналістішка".Ну ок))) Я в статті вказав структуру при Генштабі, яка має проекти всіх цих будівництв. Нардепи з Тимчасової слідчої комісії повинні мати відповідні допуска, щоб мати можливість перевірити фізичні розміри об'єктів, кількість бетону і залізяччя для них. Ну і звісно хтось має колись залізти в проекти Держвідновлення з програмою АВК-5, аби розкрити всі подробиці розцінок. Не тільки про ціну бетону, а й про його кількість, і про кількість робітників, і про розмір командировочних, і про вартість і обсяги роботи машин і механізмів. В общім все те, куди пока не ступала нога чєловєка)) Бо ціна питання вражає: півсотні захисних споруд Держвідновлення коштують близько 19 млрд грн. А понад 80 споруд «Укренерго» – 7 млрд грн. І серед цих споруд є дуже подібні, де ціна має битись встик.