Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - 360°
Añadido 14 jul. 2024

360°

@NOVUNU_360
Número de suscriptores: 169
Fotos: 6,600
Videos: 2,290
Enlaces: 8,180
Descripción:
Новини про політику, економіку, світові тренди, цікава аналітика і звичайно багато гумору, який не покажуть по ТБ🙂 Просто про складне і цікаво про звичайне 👍 ✅ Замовити рекламу тут 👉 @kilinichvadym Запрошувальне посилання: https://t.me/NOVUNU_360
Fuente

360° | Росія все ще може завдати поразки НАТОНі, "завдати поразки" не означає...

Logotipo de la comunidad de telegram - 360° 360° @NOVUNU_360
24 Vistas/Alcance 2025-04-16 11:03 Mensaje №10326
Росія все ще може завдати поразки НАТОНі, "завдати поразки" не означає "розгромити" чи, тим більше, "завоювати". Танкових колон на Берлін не буде, бо танків у Росії немає, але вони і не потрібні. Росія все ще може поставити НАТО у безвихідь. Бо поразка - це не беззастережна капітуляція на руїнах столиці, а повоєнний лад, гірший за довоєнний.НАТО сукупно переважає Росію на порядок, але чи залишиться ця сукупність, якщо Росія захопить шмат території Європи? Під найімовірнішим ударом - Нарва та Шпіцберген. І чи воюватимуть тоді за них всі країни НАТО, чи не тільки лише всі? Будуть бомбардувати Нарву чи Москву, або просто висловлять занепокоєння?Щоб подолати наслідки провалу вторгнення в Україну, Росія ще зможе здійснити ривок на Нарву, навіть якщо він стане для неї останнім. Але він стане останнім і для НАТО, якщо Альянс не дасть гідну відповідь.В березні 1939 року було поставлене питання, чи варто вмирати за Данциг. Європейці тоді того не схотіли. Що сталося після цього, знають всі. Сподіваюся, цього разу історія піде іншим шляхом.https://www.liga.net/ua/world/opinion/rosiia-vse-shche-mozhe-zavdaty-porazky-nato-os-iak