Fuente
360° | Росія все ще може завдати поразки НАТОНі, "завдати поразки" не означає...
24 Vistas/Alcance
2025-04-16 11:03
Mensaje №10326
Росія все ще може завдати поразки НАТОНі, "завдати поразки" не означає "розгромити" чи, тим більше, "завоювати". Танкових колон на Берлін не буде, бо танків у Росії немає, але вони і не потрібні. Росія все ще може поставити НАТО у безвихідь. Бо поразка - це не беззастережна капітуляція на руїнах столиці, а повоєнний лад, гірший за довоєнний.НАТО сукупно переважає Росію на порядок, але чи залишиться ця сукупність, якщо Росія захопить шмат території Європи? Під найімовірнішим ударом - Нарва та Шпіцберген. І чи воюватимуть тоді за них всі країни НАТО, чи не тільки лише всі? Будуть бомбардувати Нарву чи Москву, або просто висловлять занепокоєння?Щоб подолати наслідки провалу вторгнення в Україну, Росія ще зможе здійснити ривок на Нарву, навіть якщо він стане для неї останнім. Але він стане останнім і для НАТО, якщо Альянс не дасть гідну відповідь.В березні 1939 року було поставлене питання, чи варто вмирати за Данциг. Європейці тоді того не схотіли. Що сталося після цього, знають всі. Сподіваюся, цього разу історія піде іншим шляхом.https://www.liga.net/ua/world/opinion/rosiia-vse-shche-mozhe-zavdaty-porazky-nato-os-iak